Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.15., 21:50:10
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 435 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7131426 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107193 Dátum: 2017.10.08., 14:13:11 »

Mikor?

            13 órakor kezdődött!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107192 Dátum: 2017.10.08., 14:10:11 »

Eléggé elhavazódtam a héten, megamúgy is. Ma leszereltem a kerti kútra kötött hidrofort, aztán összeszereltem a korábban javított másik vízművet. Azon a tartályban a gumibugyit cseréltem ki. Most a kerti kúton kipróbáltam, hogy feltölti-e a tartályt, aztán kinyomja-e a vizet meg hogy műxik-e. Úgy néz ki minden OK…. Így van egy tartalék szivattyúm. Amúgy meg amit a kertben használok az egy tecsós párszázvattos termék. Locsoláshoz, illetve a medence feltöltéshez alkalmazom. Ez a 2. idénye. Igaz amikor megvettem és beüzemeltem, rá két héttel, alig ment pár üzemórát, már ki kellett cserélnem a nyomáskapcsolóját.
Nálunk a ház vizellátást fúrt kútról un. házi vízmű látja el, vagy kinek hogy teccik hidrofor. A jelenleg üzemelő, egy 1200 W-os berendezés. Amennyire megfigyeltem a mostani termékek általában 3-4 évet bírnak ki javítás nélkül. A javítottal most van egy tartalékom, a tecsóst nem számolom ide. Általában ha elromlik akkor az általában vasárnap, vagy szombat este szokott történni. Így nem rossz, ha errefelé van ez embernek mindenből egy tartalékja. Töröm a fejem egy benzines agregátor beszerzésén is. De nem olcsó. Most a konyha átalakítása fontosabb. Lényegében ez együtt történik a nappalival. Már pár dolgot áthelyeztem villany stb…Jövő héten alighanem nekiállok a kövezésnek is. De közben bejött egy plussz favágó munka is. Amit jó lenne valahogy beütemezni, mert a fát elvihetem és egy jó kis akácfa, nagyrészt száraz is már.
Aztán a sövényt is le kellene vágni, a kertet rendberakni, (felszedni a maradéktermést, kihúzgálni ami már nem kell, felásni, lemosózni meg a fenetudja mi még)

Korábban írtam a fürdőszobába be/felszerelt infrapanelről. Eddig úgy néz ki beválik. Persze még nem voltak igazi hidegek, de ezt is belekalkulálva és mindent összevetve, jó lesz ez.  Olvastam más fórumokban róla rosszat, jót is. Pár szakember elég nagyképűen osztva az észt hűlyítésnek tartja, persze ki milyen szemszögből vizsgálja. Egy adott helyre, adott körülmények között szerintem jó választás.   Természetesen az üzemeltetése nem sokkal olcsóbb, mint egy  hagyományos hősugárzónak, de én úgy gondolom más a hőérzet és komfortérzet amit nyújt. Ha lenne napelemes rendszerem, vagy más alternatív áramforrásom, akkor szerelnék fel a nappaliba is. Kiegészítő fűtésként szerintem az elébb említett feltételek mellett jó választás.


Az infrapaneles részt különös figyelemmel olvastam, mert kacérkodom a gondolattal, hogy lecseréljem, ami van...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107191 Dátum: 2017.10.08., 14:08:38 »

Eléggé elhavazódtam a héten, megamúgy is. Ma leszereltem a kerti kútra kötött hidrofort, aztán összeszereltem a korábban javított másik vízművet. Azon a tartályban a gumibugyit cseréltem ki. Most a kerti kúton kipróbáltam, hogy feltölti-e a tartályt, aztán kinyomja-e a vizet meg hogy műxik-e. Úgy néz ki minden OK…. Így van egy tartalék szivattyúm. Amúgy meg amit a kertben használok az egy tecsós párszázvattos termék. Locsoláshoz, illetve a medence feltöltéshez alkalmazom. Ez a 2. idénye. Igaz amikor megvettem és beüzemeltem, rá két héttel, alig ment pár üzemórát, már ki kellett cserélnem a nyomáskapcsolóját.
Nálunk a ház vizellátást fúrt kútról un. házi vízmű látja el, vagy kinek hogy teccik hidrofor. A jelenleg üzemelő, egy 1200 W-os berendezés. Amennyire megfigyeltem a mostani termékek általában 3-4 évet bírnak ki javítás nélkül. A javítottal most van egy tartalékom, a tecsóst nem számolom ide. Általában ha elromlik akkor az általában vasárnap, vagy szombat este szokott történni. Így nem rossz, ha errefelé van ez embernek mindenből egy tartalékja. Töröm a fejem egy benzines agregátor beszerzésén is. De nem olcsó. Most a konyha átalakítása fontosabb. Lényegében ez együtt történik a nappalival. Már pár dolgot áthelyeztem villany stb…Jövő héten alighanem nekiállok a kövezésnek is. De közben bejött egy plussz favágó munka is. Amit jó lenne valahogy beütemezni, mert a fát elvihetem és egy jó kis akácfa, nagyrészt száraz is már.
Aztán a sövényt is le kellene vágni, a kertet rendberakni, (felszedni a maradéktermést, kihúzgálni ami már nem kell, felásni, lemosózni meg a fenetudja mi még)

Korábban írtam a fürdőszobába be/felszerelt infrapanelről. Eddig úgy néz ki beválik. Persze még nem voltak igazi hidegek, de ezt is belekalkulálva és mindent összevetve, jó lesz ez.  Olvastam más fórumokban róla rosszat, jót is. Pár szakember elég nagyképűen osztva az észt hűlyítésnek tartja, persze ki milyen szemszögből vizsgálja. Egy adott helyre, adott körülmények között szerintem jó választás.   Természetesen az üzemeltetése nem sokkal olcsóbb, mint egy  hagyományos hősugárzónak, de én úgy gondolom más a hőérzet és komfortérzet amit nyújt. Ha lenne napelemes rendszerem, vagy más alternatív áramforrásom, akkor szerelnék fel a nappaliba is. Kiegészítő fűtésként szerintem az elébb említett feltételek mellett jó választás.


Nagy fába vágtad a fejszédet így ősz táján!

Mi csak ajtót cseréltünk és leraktuk a műkőre a nappaliban a laminált padlót, valamint kivettünk egy ajtót, de az is elég komoly felfordulást okozott vagy 5 napig...  H���t
Igaz nem álltunk meg az ajtó kicserélésénél, hanem azonnal kivertük a vékony, 10-es falat és raktunk egy dupla sorost, kívül-belül leszigeteltük. Igaz, bent csak egy 2 cm-es nikecellt kapott, de kívül 5-öt!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107190 Dátum: 2017.10.08., 14:03:48 »

       S N O O K E R !

      Ma European Masters döntő.    Belgium. Lommel.

     Az Eurosport 1 és 2 közvetíti!

Mikor?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107189 Dátum: 2017.10.08., 14:03:24 »

Éjszaka nyugat felől a magasabb szinteken felhőzetnövekedés kezdődik, és reggelre a Dunántúl nyugati részén meg is vastagszik. hajnaltól a Kisalföldön kisebb eső, zápor is előfordulhat. A délnyugatira forduló szél az Észak-Dunántúlon és a főváros környékén megélénkül. Az Északi-középhegység völgyeiben helyenként párássá válik a levegő. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek jellemzően 1 és 6 fok között alakul, míg a szelesebb északnyugaton 7-9 fokos minimumok is lehetnek. Ezzel ellentétben a fagyzugos Nógrádi, Borsodi, Észak-hevesi területeken -1; -2 fokra is lehűlhet a levegő 2 m-es magasságban is, de a Dunától keletre másutt is többfelé lehet talajmenti fagy.
Vasárnap napközben előbb a Tiszántúlon is megnövekszik a felhőzet, majd késő délutántól nyugat felől szakadozik csökken. Szórványosan kisebb eső, záporeső bárhol kialakulhat. A nyugati, északnyugati irányból fújó szél az északi megyékben és az Alföld középső részén gyakran lesz élénk, erős széllökések is előfordulnak. A legmagasabb nappali hőmérsékletek általában 12 és 17 fok között alakulnak.

Reggel csípős időre ébredtünk errefelé is!
Aztán nem is lett sokkal jobb. Ilyen tavasz óta még nem volt: egész nap tüzeltünk a konyhában.  shock

Tegnap este a gyerekszobában is bekapcsoltam a konvektort, bár Vityussal kellett kicsit küzdeni ezért.  shock Azt mondta, nem fázik, anyukájával ilyenkor még nyitott ablaknál szoktak aludni. Aztán megalkudtunk, hogy 43 és félen fog menni, az csak 18 fok.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107188 Dátum: 2017.10.08., 14:00:19 »

Ezek után, nem tudom, lehet-e arról beszélni, azt mondani, hogy szép napot...
minden esetre legyen pihentető a délutánotok!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107187 Dátum: 2017.10.08., 13:59:25 »

Na ne.... Az online felületen dobtam a Svájc - Magyar meccsre, 3:0-ás magyar hendikepre  300 forintocskát, gyönge oddsa van 1,22. Csak az íze kedvéért... Most nézem a safhauzen banda 2-0-ra vezet.... a 22 percben.  uuuhhh

Látom, hallom, olvasom, hogy drága csapatunk aztán parádésan kikapott, összesen 5 : 2 -re...
Ha azt a temérdek pénzt az egészségügybe tették volna bele, akkor most nem azon menne a rángatózás, hogy majd valami ostoba az íróasztalnál eldönti, hogy jó a rákbetegnek a legolcsóbb gyógyszer is...  megolazideg_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107186 Dátum: 2017.10.08., 06:07:00 »

Éjszaka nyugat felől a magasabb szinteken felhőzetnövekedés kezdődik, és reggelre a Dunántúl nyugati részén meg is vastagszik. hajnaltól a Kisalföldön kisebb eső, zápor is előfordulhat. A délnyugatira forduló szél az Észak-Dunántúlon és a főváros környékén megélénkül. Az Északi-középhegység völgyeiben helyenként párássá válik a levegő. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek jellemzően 1 és 6 fok között alakul, míg a szelesebb északnyugaton 7-9 fokos minimumok is lehetnek. Ezzel ellentétben a fagyzugos Nógrádi, Borsodi, Észak-hevesi területeken -1; -2 fokra is lehűlhet a levegő 2 m-es magasságban is, de a Dunától keletre másutt is többfelé lehet talajmenti fagy.
Vasárnap napközben előbb a Tiszántúlon is megnövekszik a felhőzet, majd késő délutántól nyugat felől szakadozik csökken. Szórványosan kisebb eső, záporeső bárhol kialakulhat. A nyugati, északnyugati irányból fújó szél az északi megyékben és az Alföld középső részén gyakran lesz élénk, erős széllökések is előfordulnak. A legmagasabb nappali hőmérsékletek általában 12 és 17 fok között alakulnak.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107185 Dátum: 2017.10.08., 05:36:30 »



             Svájc   -   Magyarország

                    5  :  2

                       siros_2   robban    fejbever
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107184 Dátum: 2017.10.08., 05:30:01 »

       S N O O K E R !

      Ma European Masters döntő.    Belgium. Lommel.

     Az Eurosport 1 és 2 közvetíti!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107183 Dátum: 2017.10.07., 21:33:47 »

Na ne.... Az online felületen dobtam a Svájc - Magyar meccsre, 3:0-ás magyar hendikepre  300 forintocskát, gyönge oddsa van 1,22. Csak az íze kedvéért... Most nézem a safhauzen banda 2-0-ra vezet.... a 22 percben.  uuuhhh

„Hé, kóbor angyal, mindig alul maradsz,
csak akkor nyerhetsz, ha magad ellen fogadsz!”
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #107182 Dátum: 2017.10.07., 21:11:49 »

Na ne.... Az online felületen dobtam a Svájc - Magyar meccsre, 3:0-ás magyar hendikepre  300 forintocskát, gyönge oddsa van 1,22. Csak az íze kedvéért... Most nézem a safhauzen banda 2-0-ra vezet.... a 22 percben.  uuuhhh
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #107181 Dátum: 2017.10.07., 21:07:09 »

Eléggé elhavazódtam a héten, megamúgy is. Ma leszereltem a kerti kútra kötött hidrofort, aztán összeszereltem a korábban javított másik vízművet. Azon a tartályban a gumibugyit cseréltem ki. Most a kerti kúton kipróbáltam, hogy feltölti-e a tartályt, aztán kinyomja-e a vizet meg hogy műxik-e. Úgy néz ki minden OK…. Így van egy tartalék szivattyúm. Amúgy meg amit a kertben használok az egy tecsós párszázvattos termék. Locsoláshoz, illetve a medence feltöltéshez alkalmazom. Ez a 2. idénye. Igaz amikor megvettem és beüzemeltem, rá két héttel, alig ment pár üzemórát, már ki kellett cserélnem a nyomáskapcsolóját.
Nálunk a ház vizellátást fúrt kútról un. házi vízmű látja el, vagy kinek hogy teccik hidrofor. A jelenleg üzemelő, egy 1200 W-os berendezés. Amennyire megfigyeltem a mostani termékek általában 3-4 évet bírnak ki javítás nélkül. A javítottal most van egy tartalékom, a tecsóst nem számolom ide. Általában ha elromlik akkor az általában vasárnap, vagy szombat este szokott történni. Így nem rossz, ha errefelé van ez embernek mindenből egy tartalékja. Töröm a fejem egy benzines agregátor beszerzésén is. De nem olcsó. Most a konyha átalakítása fontosabb. Lényegében ez együtt történik a nappalival. Már pár dolgot áthelyeztem villany stb…Jövő héten alighanem nekiállok a kövezésnek is. De közben bejött egy plussz favágó munka is. Amit jó lenne valahogy beütemezni, mert a fát elvihetem és egy jó kis akácfa, nagyrészt száraz is már.
Aztán a sövényt is le kellene vágni, a kertet rendberakni, (felszedni a maradéktermést, kihúzgálni ami már nem kell, felásni, lemosózni meg a fenetudja mi még)

Korábban írtam a fürdőszobába be/felszerelt infrapanelről. Eddig úgy néz ki beválik. Persze még nem voltak igazi hidegek, de ezt is belekalkulálva és mindent összevetve, jó lesz ez.  Olvastam más fórumokban róla rosszat, jót is. Pár szakember elég nagyképűen osztva az észt hűlyítésnek tartja, persze ki milyen szemszögből vizsgálja. Egy adott helyre, adott körülmények között szerintem jó választás.   Természetesen az üzemeltetése nem sokkal olcsóbb, mint egy  hagyományos hősugárzónak, de én úgy gondolom más a hőérzet és komfortérzet amit nyújt. Ha lenne napelemes rendszerem, vagy más alternatív áramforrásom, akkor szerelnék fel a nappaliba is. Kiegészítő fűtésként szerintem az elébb említett feltételek mellett jó választás.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #107180 Dátum: 2017.10.07., 20:24:21 »

Jó estlétet!


E heti tippelések:


Bari – Avellino : D (döntetlen) odds: 3,2
La Rams – Seattle: D (döntetlen) odds: 10,75
Detroit – Carolina : V Vendég győzelem odds: 2,00
Pescara – Citadella : 1 félidő D (döntetlen) odds: 2.25


Az első esemény olasz foci, mégpedig a b liga, azaz a másodosztály egyik küzdelmes mérkőzése. A hazai csapat, a „kokasok” fogadják az ordasokat, a farkasokat. Jelenleg a vendégek a farkasfalka a bajnokság 4. helyén tanyázik, a lejátszott 7 mérkőzés során 4 alkalommal nyertek, egy ízben döntetleneztek, és kétszer vereséget szenvedtek. Lőttek 15 gólt, és kaptak 12-t. A hazai csapat a bajnokság 14. helyén áll, 4 esetben nyertesként, 3 esetben vesztesként hagyta el a pályát. Gólarányuk pozitív, azaz 11-9-es. Az előző fordulóban a hazaiak a Spezia otthonában vereséget szenvedtek. A farkasok csapata jó formában van,  az előző héten a tavaly még seria A-s Empolit fogadta és küzdelmes meccsen 3:2 arányban le is győzte. A két csapat utoljára a tavalyi idény tavaszi fordulójában találkozott, akkor az Avellino volt a vendéglátó. A érkőzés 1:1-es eredménnyel zárult. Érdekesség mind a két gól büntetőből született. Szerintem ez a meccs is egál lesz.

A második esemény amerikai foci, ahol dobják, és futnak is a labdával…ésatöbbi…    A Los Angeles Rams fogadja a Seattle Seehawks csapatát. A konok kosok csapnak össze a tenger sólymaival. Legutóbbi találkozója, tavaly decemberben volt a két csapatnak Seattle-ben, akkor a kosok  3:24 arányban állva hagyták a sólymokat. Az idei szezonban a vendégek nem szerepelnek valami fényesen, a nemzeti liga 9. helyén állnak, 50%-os győzelem / vereség aránnyal. A hazaiak a liga 3. helyét foglalják el, 75%-os a fenti arányuk. Csináltak 142 pontot, és kaptak 105-öt. (Az amerikai fociban a „gólért”, azaz a labda végzónába juttatásáért, vagy a két kapuvas közé rúgásért pontok járnak. A végzónába juttatásért 6 pont (illetve akár 2 bizonyos esetekben. A kapufák közé rúgásért, 3, vagy 1 bizonyos feltételek között. Leegyszerűsítve a dolgokat)  
A vendégcsapat a hazaiakkal szemben 94 pontot csinált, és vele szemben az ellenfelei 77-et értek el. A legutóbbi fordulóban a „kosok” a „Júingok” otthonába, Dallasba látogattak el, ahol 91869 néző előtt, a helyi cowboyokat 30-35-ös arányban meglepve, győzelemmel utazhattak haza. A sólymok csapata ez előző fordulóban az Indiannapolis-t fogadta és közel 69000 néző előtt 46 pontot csináltak, míg ellenfelük csak 16-ot. Imponáló győzelem, talán egy sikersorozat előjele? A két csapat eddigi találkozója 20 sólyom, 9 kos győzelmet és 1 egált hozott. Szerintem a meccsen hosszabbítás lesz, azaz a végén az eredményjelző egált fog mutatni, így folytatják majd a küzdelmet.

A harmadik esemény is amerikai foci, a Detroit oroszlánjai látják vendégül Carolina párducait. A deotroiti csapat a nemzeti liga 2. helyén áll 75%-os eredménymutatókkal, 99-70-es pontaránnyal. A párducok ugyanezen liga 6. helyén állnak, ugyanazon eredménnyel, ám 78-70-es pontmutatókkal. Az előző fordulóban, a hazaiak a Minnesota Vikings otthonába látogattak el, ahol elég pontszegény mérkőzésen, de végül is 7-14 arányban de győzni tudtak. A párducok a New England Patriots vendégei voltak múlt héten, ahol egy igen küzdelmes és izgalmas meccsen 30-33 arányban jobbnak bizonyultak a hazaiaknál. A két csapat utoljára 2014-ben találkozott, akkor a párducok győztek 24:7 arányban. Lehet, hogy az oroszlánok jobb helyen állnak jelenleg, ám szerintem a nagymacskák csatájából, a fürgébb és ravaszabb párducok fognak kikerülni győztesen. Tippem vendég győzelem.

A negyedik esemény európai foci, olasz bajnokság és a B seria egyik találkozója, a Pescara és Citadella mérkőzés 1. félideje. A Pescara jelenleg a bajnokság 7. helyén áll, mögötte lohol eggyel a Citadella csapata. Azonos ponttal állnak (10, 10) a gólaránya jobb a hazaiaknak 15-12-es, míg a vendégeké 10-7-es. Az előző fordulóban a Pescara a Carpi otthonából hozta el a három pontot. A Citadella együttese ezalatt otthonában vereséget szenvedett az Entellától. A két csapat legutóbb 2015-ben találkozott, akkor is a Pescara volt a vendéglátó és  0:1-es félidei eredményt követően 1:1-el zárult a mérkőzés.
Szerintem most a félidő döntetlen lesz.

Feladtam a fentieket Lucky15-ös variésönben és alaptétnek 70 Ft-ot tette m meg, így a játék 1050 forintcskába került. Ám ha bejön, akkor 33625 Ft ütheti a markomat.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107179 Dátum: 2017.10.07., 20:10:19 »

Szerintem látatlanban is valamivel többet érhet.

Igen, az ingatlanos oldalakon körülnézve 60 millió környékére taksálom.

Bár vannak „hullarablók”... Két szomszéd is kifejezte vételi vételi szándékát. Egyik 35, másik 45 milliót ajánlott. Csak tudnám, miért csodálkoztak, amikor azt mondtam, hogy ne mókázzanak velem, nincs kedves kacarászni!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107178 Dátum: 2017.10.07., 20:07:24 »

Én a lilakáposztával töltött paprikát kedvelem ecetesen.

Az is finom!
Még a zöld paradicsomot is nagyon kedvelem savanyúságnak.
De a többség az uborkára esküszik. Van is belőle vagy negyven üveg...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107177 Dátum: 2017.10.07., 20:04:50 »

Szombaton reggel a keleti, délkeleti országrészben sok lesz a felhő, de csapadék arrafelé sem valószínű. Másutt gyengén vagy közepesen felhős idő várható. Az északnyugati, északi szél éjjel átmenetileg mérséklődik, de reggel a Dunántúlon ismét megélénkül. Hajnalra többnyire 3 és 10 fok közé hűl le a levegő, a szélcsendesebb és kevésbé felhős északkeleti, valamint délnyugati völgyekben lesz a leghűvösebb.
Szombaton napközben a nappali gomolyfelhő-képződés mellett többórás napsütésre is számíthatunk. Számottevő csapadék nem várható, csak néhol lehet futó zápor. Az északias irányú légmozgás többfelé megélénkül, a Dunántúlon olykor megerősödik, gyengébb szél az Északi-középhegységtől a Tisza vonaláig húzódó összeáramlási zóna mentén várható. A hőmérséklet jellemzően 15-16 fok körül tetőzik majd.

Jó estét!

Ma nálunk nagyon kellemes idő volt.
Mindjárt ki is használtam: megint kidöntöttem egy akácot, ami útjában van a növekvő diónak.
De sietnem kellett, mert délre Vityust vittem szülinapi buliba. Egy osztálytársa hívta meg a helyi játszóházban rendezendő zsúrra.
Délután négy felé mentem a gyerekért, aki nagyon jól érezte magát!
 _cupp
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107176 Dátum: 2017.10.07., 07:28:51 »

Nevelőpapám lánya addig erőszakoskodott, amíg ráálltam, hogy eladjuk anyukám lakását, aminek ő felerészben  a tulajdonosa.
Sosem bírtam a csajt, de most határozottan irritál!

Mennyit lehet kérni egy ilyen panorámáért?

Ma beszéltem az önkormányzat hagyatéki értékbecslőjével, ő 710 000,- Ft/ m2 árat jelölt meg eljárási körben...

Már vannak érdeklődők is, pedig még meg sem hirdettük!  shock

Szerintem látatlanban is valamivel többet érhet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107175 Dátum: 2017.10.07., 06:54:18 »

A tegnapi ebédhez felbontottam egy üveg saját eltevésű ecetes almapaprikát. Ma ebédhez el is fogyasztottam a maradékot!   shock

Okszikám nagyon örült neki, hiszen számára ez azt jelentette, hogy jól sikerült!
És igeeeeen, nagyon finom volt!  táncika

Én a lilakáposztával töltött paprikát kedvelem ecetesen.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107174 Dátum: 2017.10.07., 06:21:22 »

Szombaton reggel a keleti, délkeleti országrészben sok lesz a felhő, de csapadék arrafelé sem valószínű. Másutt gyengén vagy közepesen felhős idő várható. Az északnyugati, északi szél éjjel átmenetileg mérséklődik, de reggel a Dunántúlon ismét megélénkül. Hajnalra többnyire 3 és 10 fok közé hűl le a levegő, a szélcsendesebb és kevésbé felhős északkeleti, valamint délnyugati völgyekben lesz a leghűvösebb.
Szombaton napközben a nappali gomolyfelhő-képződés mellett többórás napsütésre is számíthatunk. Számottevő csapadék nem várható, csak néhol lehet futó zápor. Az északias irányú légmozgás többfelé megélénkül, a Dunántúlon olykor megerősödik, gyengébb szél az Északi-középhegységtől a Tisza vonaláig húzódó összeáramlási zóna mentén várható. A hőmérséklet jellemzően 15-16 fok körül tetőzik majd.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!