Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.29., 21:07:12
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 87 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127081 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107149 Dátum: 2017.09.30., 06:11:05 »

Szombatra virradóra is folytatódik a változóan felhős, eseményszegény időjárás. Kleten, északkeleten a kevesebb felhővel. A reggeli párásságtól, helyenkénti ködfoltoktól, harmatképződéstől eltekintve csapadék továbbra sem valószínű. Gyenge lesz keleties irányú a szél, nagy területen szélcsendes lehet a hajnal, reggel. A legalacsonyabb kora reggeli hőmérsékletek általában 3 és 9 fok között alakulnak. Délen, délnyugaton 10-11 fok is lehet, míg északon, északkeleten a fagyzugokban akár gyenge fagy is előfordulhat akár 2 m-es magasságban is.
Napközben is változóan felhős idő várható, de legalább néhány órás napsütés mindenütt valószínű szombaton is. A Dunántúlon a délkeleti, másutt a keleti, északkeleti szél az ország legnagyobb részén továbbra is gyenge lesz, de Sopron és a Fertő-tó környékén lehetnek élénk széllökések. A legmagasabb kora délutáni hőmérsékletek 17 és 20 fok között tetőznek.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107148 Dátum: 2017.09.29., 07:14:07 »

Északkeleten gyengén, másutt közepesen vagy erősebben felhős idő várható, éjszaka és a reggeli órákban is. Hulló csapadék sehol sem valószínű. A keleties irányú légmozgás általában gyenge marad, a legdélebbi tájakon lehetnek mérsékelt széllökések időnként. A hajnali órákban párássá válik a levegő, a nyugati területeken helyenként ködfoltok is kialakulhatnak rövid időre, északkeleten erős lesz a harmatképződés. A legalacsonyabb kora reggeli hőmérsékletek általában 4 és 9 fok között alakulnak, de délen, délnyugaton valamint a Balaton környezetében 10-12 fokos hőmérsékleti értékek, míg az Északi-középhegység hidegzugaiban 1-3 fokos minimumok is előfordulnak, néhol a talajmenti fagy sem kizárt arrafelé.
Napközben változóan, helyenként erősebben felhős idő várható, de néhány órás napsütés mindenütt valószínű. A szél továbbra is legfeljebb a mérsékelt fokozatot érheti el, iránya keleti, délkeleti lesz. Csapadék kialakulásának továbbra is nagyon kicsi az esélye. A délutáni maximumok jellemzően 16 és 20 fok között alakulnak.

Reggel 8 fok volt nálunk.
Ma le is szedjük a maradék paprikákat, nem lenne jó, ha lefagynának!

Aztán rákészülünk a holnapi utazásra.
Megyünk Ukrajnába és csak kedden estére érkezünk vissza.
Utunk elsősorban Lembergbe vezet, intézni kell ott is a dolgainak, illetve a gyermek dolgát.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107147 Dátum: 2017.09.29., 07:12:00 »

Jó reggelt!

Tegnap egész napos rohangálás és ügyintézés volt, estefele favágás, aztán a család.
Mamának kimenőt adtam, így Marika néni és Vityus dolgai maradtak intézni.
Aztán kikapcsoltam magam.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107146 Dátum: 2017.09.29., 06:03:46 »


Az 1288. számban 1998. XII. 18-án megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107145 Dátum: 2017.09.29., 05:45:19 »

Északkeleten gyengén, másutt közepesen vagy erősebben felhős idő várható, éjszaka és a reggeli órákban is. Hulló csapadék sehol sem valószínű. A keleties irányú légmozgás általában gyenge marad, a legdélebbi tájakon lehetnek mérsékelt széllökések időnként. A hajnali órákban párássá válik a levegő, a nyugati területeken helyenként ködfoltok is kialakulhatnak rövid időre, északkeleten erős lesz a harmatképződés. A legalacsonyabb kora reggeli hőmérsékletek általában 4 és 9 fok között alakulnak, de délen, délnyugaton valamint a Balaton környezetében 10-12 fokos hőmérsékleti értékek, míg az Északi-középhegység hidegzugaiban 1-3 fokos minimumok is előfordulnak, néhol a talajmenti fagy sem kizárt arrafelé.
Napközben változóan, helyenként erősebben felhős idő várható, de néhány órás napsütés mindenütt valószínű. A szél továbbra is legfeljebb a mérsékelt fokozatot érheti el, iránya keleti, délkeleti lesz. Csapadék kialakulásának továbbra is nagyon kicsi az esélye. A délutáni maximumok jellemzően 16 és 20 fok között alakulnak.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107144 Dátum: 2017.09.28., 20:33:42 »

Jó estlétet!


A hét elején felszereltem a fürdőszobába az infrapanelt. Ezidáig egy palackos gázzal működő szieszta szolgáltatta a meleget. Igazából aki korábban kelt fel reggel (ez általában a nejem szokott lenni) az begyújtotta a sziesztát. Így amikor a reggeli tusolásra és egyéb tevékenységekre került sor, akkor már élvezhető meleg volt a fürdőben. Na persze ez csak télen alkalmaztuk, illetve a fűtési szezonban. Korábban törtem már a fejemet ezen az "infra dolgon" A mennyezetre szereltem fel, így nem fogal helyet. Bár 60x60 cm a kerülete, a mélysége a cuccnak 2-3 centi lehet. 400 Watt teljesítményű, ez elegendő a fürdőszoba "bemelegítéséhez" Tulajdonképpen konektoron keresztül kapja az energiát. Illetve a "dugaljba" dugható rádióvezérelt időzítőn keresztül. Ezt meg egy programozható termosztát vezérli. Úgy állítottam be, hogy 4:45-kor bekapcsoljon és 23,0 fokcelzius legyen a max. Korán van kelés mifelénk, így gyakorlatilag a fürdőszobai tevékenység előtt már egy órával megkezdi a fűtést. A következő, napi ciklus 07:00 órakor indul a termosztáton, de akkor már levettem a hőfokot 16:0-ra.(Amúgy egy napra 4 ciklus állítható be, az időintervallumok tekintetében, illetve ezekhez rendelhető hozzá hőfok.) Ez elegendő, hisz lassan hűl ki a fürdő, illetve napközben "beindul" a főfűtés a lakásban.   Mármint vagy én, vagy a nejem begyújt a kályhába, így gyakorlatilag, a nap többi ciklusában   nem kapcsol be a panel.  Apropó, úgy hallottam a tűzifa árát igen megemelték....állítólag akác szinten hasítva 4600-ról beszélnek mázsánként a faluban. Nem tudom, nekem is kell még venni 10 q-nyit, vszeg tölgyet, igaz az se olcsóbb sokkal.
De visszatérve az infrapanelre, remélem beválik, olvastam jót és rosszat is róla. kétségen kívül akkor lenne, igazán "olcsóbb" és kifizetődő ha lenne a házon egy napelem rendszer.  Régebben a falon volt egy hősugárzó a hőskorban, azt hiszem az 1000 w-os volt.
 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107143 Dátum: 2017.09.28., 07:06:00 »

Csütörtök reggelre is marad a kettősség - délnyugaton túlnyomóan borongós, felhős idő várható, a Dráva mentén, az Ormánságban egy-egy zápor is előfordulhat, ezzel szemben keleten és északon jellemzően csak fátyolfelhők lesznek az égen. Ez utóbbi tájakon és nyugaton párássá válhat a levegő, a mélyebben fekvő, szélcsendes területeken ködfoltok kialakulására is számítani lehet. A keleti, északkeleti szél többnyire gyenge marad, csak északkeleten és a déli határ mentén élénkülhet meg időnként kissé a légmozgás. 7, 14 fokig hűlt a levegő, a kevésbé felhős tájakon lesz hűvösebb a hajnal. Délelőtt a Dunántúlon és a déli tájakon kissé megélénkül a délkeleti szél.
Csütörtök délután marad az erősen felhős égbolt, csak egy-két órára süthet ki a nap. Csapadék ugyanakkor nem valószínű. A szél a Tiszától nyugatra délkeleti lesz, ettől keletre keleties irányú, gyenge erősségű, de délnyugaton megélénkülhet. A legmagasabb hőmérséklet 18 és 21 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107142 Dátum: 2017.09.28., 04:50:59 »

Hogy vagy öreg bányász?  puszi_2
        Még birom a gyötrődést!  Részletek telefonon! bleee
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107141 Dátum: 2017.09.27., 20:41:39 »


Hogy vagy öreg bányász?  puszi_2
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107140 Dátum: 2017.09.27., 20:19:56 »

Az éjszaka folyamán az északkeleti megyékben már kissé csökken a felhőzet, csapadék már nem várható, legfeljebb a Dunántúl déli területein lehetnek még az éjszaka első felében kisebb szitálások. A keleties szél országszerte gyenge lesz, csupán az északkeleti tájakon lehet időnként mérsékelt erejű a légmozgás. Hajnalban a hőmérséklet jellemzően 10, 15 fok körül alakul majd.
Lassan tovább szakadozik, csökken a felhőzet felettünk. A keleti, és északi tájakon már jellemzően a napsütés lesz túlsúlyban és csak fátyolfelhők lesznek az égen, míg a nyugati, délnyugati tájakon még zártabb, vastagabb felhőzetre van kilátás. Itt egy-egy helyen előfordulhat kisebb zápor is, de jelentős csapadék nem hullik. A keleties légmozgás északkeleten kissé megélénkülhet, másutt gyenge marad. Kellemes idő várható, a hőmérséklet csúcsértéke 19 és 24 fok között alakul, elsősorban a felhősebb délnyugati tájakon lehetnek húsz fok alatti értékek.

Jó estét!

Agyilag kész vagyok!   megolazideg_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107139 Dátum: 2017.09.27., 08:22:24 »

Az éjszaka folyamán az északkeleti megyékben már kissé csökken a felhőzet, csapadék már nem várható, legfeljebb a Dunántúl déli területein lehetnek még az éjszaka első felében kisebb szitálások. A keleties szél országszerte gyenge lesz, csupán az északkeleti tájakon lehet időnként mérsékelt erejű a légmozgás. Hajnalban a hőmérséklet jellemzően 10, 15 fok körül alakul majd.
Lassan tovább szakadozik, csökken a felhőzet felettünk. A keleti, és északi tájakon már jellemzően a napsütés lesz túlsúlyban és csak fátyolfelhők lesznek az égen, míg a nyugati, délnyugati tájakon még zártabb, vastagabb felhőzetre van kilátás. Itt egy-egy helyen előfordulhat kisebb zápor is, de jelentős csapadék nem hullik. A keleties légmozgás északkeleten kissé megélénkülhet, másutt gyenge marad. Kellemes idő várható, a hőmérséklet csúcsértéke 19 és 24 fok között alakul, elsősorban a felhősebb délnyugati tájakon lehetnek húsz fok alatti értékek.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107138 Dátum: 2017.09.26., 20:30:00 »

Keddre virradó éjszaka délkelet felől tovább növekszik a felhőzet, és elszórtan kisebb eső vagy szitálás is kialakulhat, de a lehulló csapadék mennyisége várhatóan sehol sem lesz jelentős. A keleti, északkeleti szél gyenge marad. 9 és 14 fok közötti legalacsonyabb értékeket mérhetünk ezen az éjjelen.
Kedd délután csökken a felhőzet, de országszerte marad a többnyire felhős, borult idő. A Dél-Dunántúl kivételével egy-két órás napsütésre számíthatunk csak. Csapadék - kisebb zápor formájában - legfeljebb délnyugaton fordulhat elő. Az északkeleti szél gyenge marad, északkeleten és délnyugaton élénkülhet meg. A legmagasabb hőmérséklet az eddigiektől magasabban alakul: 20 és 24 fokot mérhetünk, délkeleten várható a 25 fokot közelítő csúcshőmérséklet, a nyugati határ közelében maradhat 20 fok környékén vagy kicsivel 20 fok alatt.

Jó estét! Ma alaposan elkéstem délután az iskolából, de szerencsére reggel megbeszéltük Vityussal, hogy ma később fogok érni, ezért nem esett kétségbe.

Macerás volt a mai nap és a holnapi is az lesz4

majd mesélek, de most megyek, mert behalok, annyira fáradt vagyok!

 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107137 Dátum: 2017.09.26., 06:08:11 »


Az 1285. számban 1998. XII. 15-én megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107136 Dátum: 2017.09.26., 05:51:20 »

Keddre virradó éjszaka délkelet felől tovább növekszik a felhőzet, és elszórtan kisebb eső vagy szitálás is kialakulhat, de a lehulló csapadék mennyisége várhatóan sehol sem lesz jelentős. A keleti, északkeleti szél gyenge marad. 9 és 14 fok közötti legalacsonyabb értékeket mérhetünk ezen az éjjelen.
Kedd délután csökken a felhőzet, de országszerte marad a többnyire felhős, borult idő. A Dél-Dunántúl kivételével egy-két órás napsütésre számíthatunk csak. Csapadék - kisebb zápor formájában - legfeljebb délnyugaton fordulhat elő. Az északkeleti szél gyenge marad, északkeleten és délnyugaton élénkülhet meg. A legmagasabb hőmérséklet az eddigiektől magasabban alakul: 20 és 24 fokot mérhetünk, délkeleten várható a 25 fokot közelítő csúcshőmérséklet, a nyugati határ közelében maradhat 20 fok környékén vagy kicsivel 20 fok alatt.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107135 Dátum: 2017.09.25., 17:11:50 »

Tegnap leszedtük az elszáradt virágokat és koszorúkat a sírról. Amelyik virágban volt még élet, azt rövidebbre vágtam és betettem vázába azokkal együtt, amiket itthonról vittünk. Anyukám nagyon szerette az őszirózsát... most is kapott egy csokorral.... a tavalyi csokrot szívesebben adtam!
Vittünk négy árvácskát is, elültettük őket.
Felcsavaroztam a névtáblát, mert azt csak úgy ragasztották oda sziloplaszttal, ráadásul a temetéskor a nagy munka hevében az egyik sírásó fiú le is verte... most három csavarral rögzítettem.

Aztán felmentem a lakásba. Pakolásztam, összerakosgattam néhány dolgot, beraktam egy adag virágot a kocsiba, azokkal ne legyen gondja a szomszédasszonynak aki feljár meglocsolni őket.
Holnap elhozom a filodendront is... nem lesz egyszerű, de megoldom!
hanem az igazi gondot a szobafenyő fogja jelenteni! Annak gazdát kell találjak, mert ide nem, hogy lehozni nem tudom, de be sem fér!

A képhez tartozik, hogy a lakás belmagassága 395 cm!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107134 Dátum: 2017.09.25., 17:06:59 »

Jó napokat!

Hamarosan indulok Pestre. Eddig anyukám jött hozzánk vasárnaponként, most én megyek hozzá.... nehéz szívvel....  _juhhh

Tegnap leszedtük az elszáradt virágokat és koszorúkat a sírról. Amelyik virágban volt még élet, azt rövidebbre vágtam és betettem vázába azokkal együtt, amiket itthonról vittünk. Anyukám nagyon szerette az őszirózsát... most is kapott egy csokorral.... a tavalyi csokrot szívesebben adtam!
Vittünk négy árvácskát is, elültettük őket.
Felcsavaroztam a névtáblát, mert azt csak úgy ragasztották oda sziloplaszttal, ráadásul a temetéskor a nagy munka hevében az egyik sírásó fiú le is verte... most három csavarral rögzítettem.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107133 Dátum: 2017.09.25., 16:40:12 »

Jó estét!

Hazaértünk Vityussal. Útközben vettünk neki egy pár cipőt, hogy ennyivel több legyen. Egy 8 éves fiúnak sosem elég falun a lábbeli! Pedig van neki gumicsizmája is, bélelt, hogy télen is jó legyen! Aztán abba is belement a hó...  shock

Nem tudom, mennyire reklám, de a három azonos betűjű boltban szoktunk vásárolni. Most aztán, hogy törzsvásárlói kártyánk van, még inkább... így volt lehetséges az, hogy az 5 700,- Ft-os cipőt alig négyezerért el tudtam hozni.
Ráadásul ma kaptam egy SMS-t, hogy a félcipőkre -az árengedményeseken kívül 40%-os leértékelés van a kártyásoknak-. Az akció csak 1-ig tart, úgyhogy vívódom magamban...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107132 Dátum: 2017.09.25., 16:37:08 »

Az én unokáim is gyorsan kinövik a cipőiket.
Lilke 5,  Milánka 2 éves.

Jó napot!

Nálunk a cipő vásárlást az indokolta, hogy gyorsan koszolódik és egyébként is szeretem, ha nem egy pár cipője van a gyereknek, hanem legalább kettőt tud váltogatni. Egyik nap egyiket, másik nap másikat használja, hogy legyen elég idejük kipárologni az esetleges nedvességet.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107131 Dátum: 2017.09.25., 06:35:35 »

Az előttünk álló éjszaka keleten változóan, nyugaton többnyire erősen felhős, időnként borult idő valószínű. Gyenge eső inkább csak a nyugati tájakon fordulhat elő néhol. Több helyen - főként északkeleten - erősen párássá válhat a levegő, itt-ott ködfoltok is kialakulhatnak, ezek azonban napfelkelte után gyorsan oszlásnak indulnak majd. A keleti, északkeleti szél gyenge marad. 7 és 12 fok közé hűl a levegő reggelre.
Hétfőn napközben változóan felhős idő várható, több-kevesebb napsütésre szinte mindenütt számíthatunk. Ugyanakkor délelőtt elsősorban északnyugaton, majd délután délkeleten erősen felhős, illetve borult tájak és időszakok is előfordulhatnak. A Kisalföldön egy-két helyen, míg délután a Dél-Alföldön elszórtan számíthatunk kisebb eső kialakulására. A keleti szél gyenge vagy mérsékelt marad. Kissé erősödik a nappali felmelegedés mértéke, délutánra 16 és 21 fok közé emelkedik a hőmérő higanyszála.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107130 Dátum: 2017.09.25., 06:34:59 »

Jó estét!

Hazaértünk Vityussal. Útközben vettünk neki egy pár cipőt, hogy ennyivel több legyen. Egy 8 éves fiúnak sosem elég falun a lábbeli! Pedig van neki gumicsizmája is, bélelt, hogy télen is jó legyen! Aztán abba is belement a hó...  shock

Az én unokáim is gyorsan kinövik a cipőiket.
Lilke 5,  Milánka 2 éves.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!