Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.18., 10:19:12
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7136060 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108313 Dátum: 2018.03.25., 07:36:36 »

A vasárnapra virradóan a Dunától keletre és az ország nyugati részén várhatóan közepesen vagy erősen felhős marad az ég, másutt viszont csökken a felhőzet. Csapadék nem lesz. A délkeleti, keleti szél gyenge vagy mérsékelt marad. Reggelre általában -4 és +1 fok közé csökken a hőmérséklet, de azokon a még hóval borított északkeleti tájakon, ahol hosszabb időre felszakadozik a felhőzet, néhány fokkal hidegebb is lehet.
Vasárnap változó gomolyfelhőzetre számíthatunk, délelőtt több, délután kevesebb napsütéssel. Csapadék nem várható. A délkeleti szél az ország középső sávjában kissé megélénkül, másutt viszont gyenge marad a légmozgás. Délutánra jellemzően 7-8 fok köré melegszik fel a levegő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108312 Dátum: 2018.03.25., 07:16:38 »

     Lehet, hogy ezen múlott!!!!!!!!! robban

 
        Az i-re ezúttal is Böde Dániel tette fel a pontot. "A mester mondott valamit, nem jó az angolom, a többiek nem fordították le."

            fejbever
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #108311 Dátum: 2018.03.24., 21:33:39 »

Ez azért érdekes:
https://momentum.hu/kamupartszurot-keszitett-momentum/
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #108310 Dátum: 2018.03.24., 19:01:02 »


              Magyarország   -   Kazahsztán (136)

                               2   :   3


                              robban fejbever zizi Dühös

Miért? Hat percig nem tudtak gólt rúgni és a másodikra is egész a tizedikig várni kellett!
Ekkora ellenállást nagyon nehéz ám kifejteni. Gondolom, csak azért sikerült ennyire jól, mert ugye a mieink élvezték a hazai pálya előnyét, és hát szépen gyümölcsözött az a rengeteg pénz is, amit a stadionokba ölnek, még szerencse, hogy nem olyan felesleges dolgokra fordítják, mint az egészségügy vagy az oktatás!
(Kib...szott nagy eredményeket lehet ám a gazdaság területén elérni alulképzett és/vagy lerokkant emberekkel!)
Egyébként ez a Kazahsztán szinte határos Brazíliával, az meg ugye a foci otthona, ott mindenki rúgja a bőrt, szóval ne is csodálkozzunk. Szinte bármelyikünk fel tud sorolni kapásból egy rakás híres – nagynevű klubokban játszó – kazah futballistát. Ott van például rögtön a ..., a, izé. Na!
Jó csapattól meg amúgy sem szégyen kikapni!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108309 Dátum: 2018.03.24., 15:00:39 »

       Akik jártak benne azoknak emlékeztető, akik nem voltak nekik csalogató!

          Jó szerencsét!

Én óvatos vagyok. Hátha összefutok a volt anyósommal...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108308 Dátum: 2018.03.24., 14:59:29 »

          Elkezdtem a szőlőt metszeni.  Rövid idő alatt bokáig sáros lettem, annyira vizes a föld. Ez még a barázdán. A sorok közét nem is mertem próbálni.
            Icu abbafejeztette, helyette zsugáztunk. Az elszántságot, iramot vittem magammal a játékba és fantasztikus kombinációkat alkalmazva totál nyerő lettem!

                   buli buli buli

Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2

Ugye mondtam én, hogy a kitartás meghozza az eredményét!

Gratulálok!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108307 Dátum: 2018.03.24., 14:56:56 »




 hahota hahota hahota hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108306 Dátum: 2018.03.24., 14:51:48 »


        Akik jártak benne azoknak emlékeztető, akik nem voltak nekik csalogató!

          Jó szerencsét!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108305 Dátum: 2018.03.24., 14:48:40 »


           Elkezdtem a szőlőt metszeni.  Rövid idő alatt bokáig sáros lettem, annyira vizes a föld. Ez még a barázdán. A sorok közét nem is mertem próbálni.
            Icu abbafejeztette, helyette zsugáztunk. Az elszántságot, iramot vittem magammal a játékba és fantasztikus kombinációkat alkalmazva totál nyerő lettem!

                   buli buli buli
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #108304 Dátum: 2018.03.24., 09:17:22 »


              Magyarország   -   Kazahsztán (136)

                               2   :   3


                              robban fejbever zizi Dühös
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108303 Dátum: 2018.03.24., 07:34:45 »

Nyugodj békében névnapodon is, Gazember barátom!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108302 Dátum: 2018.03.24., 07:24:58 »

Ennek szellemében ma összerakom a rotakapát, hátha holnap sikerül kipróbálnom.

Tegnap végre elkészítettem a melegágyat, amiért az asszony már ősz óra rágta a fülemet.  szégyenlem  vigyor
Ma még elegyengetem benne a „naftát”, leterítem földdel, rárakom a fóliát és holnap lehet bele nyomatni a palántának valót...

Van egy rakás kivett ablakom is, abból melegházat akarok csinálni. De azt hiszem erről már írtam...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108301 Dátum: 2018.03.24., 07:22:19 »

Az erősen felhős égbolt, köddel, -2 fokkal megvan.

Én azért bízok abban, hogy a tavasz csak megérkezik végre!

Ennek szellemében ma összerakom a rotakapát, hátha holnap sikerül kipróbálnom.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108300 Dátum: 2018.03.24., 07:21:33 »

Szombat reggel a déli megyékben erősen, másutt közepesen felhős időre számíthatunk. Többfelé párássá válhat a levegő, foltokban köd képződhet. Csapadék nem várható. Az északi, északkeleti szél gyenge marad. A hajnali fagy mérséklődik, a minimum hőmérséklet nyugaton fagypont közelében, az ország más részein -2 és -5 fok között alakul.
Szombaton délután délkelet felől mindenhol megnövekszik a felhőzet, így általában közepesen vagy erősen felhős lesz az ég. Határozottabb felhőzetcsökkenés a késő délutáni, esti óráktól valószínű. Csapadék nem várható. A keleti szelet több helyen élénk széllökések kísérik. A legmagasabb nappali hőmérséklet 4 és 9 fok között alakul.

Az erősen felhős égbolt, köddel, -2 fokkal megvan.

Én azért bízok abban, hogy a tavasz csak megérkezik végre!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #108299 Dátum: 2018.03.24., 07:16:07 »

Szombat reggel a déli megyékben erősen, másutt közepesen felhős időre számíthatunk. Többfelé párássá válhat a levegő, foltokban köd képződhet. Csapadék nem várható. Az északi, északkeleti szél gyenge marad. A hajnali fagy mérséklődik, a minimum hőmérséklet nyugaton fagypont közelében, az ország más részein -2 és -5 fok között alakul.
Szombaton délután délkelet felől mindenhol megnövekszik a felhőzet, így általában közepesen vagy erősen felhős lesz az ég. Határozottabb felhőzetcsökkenés a késő délutáni, esti óráktól valószínű. Csapadék nem várható. A keleti szelet több helyen élénk széllökések kísérik. A legmagasabb nappali hőmérséklet 4 és 9 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108298 Dátum: 2018.03.24., 06:29:46 »


              Magyarország   -   Kazahsztán (136)

                               2   :   3


                              robban fejbever zizi Dühös

Csak jobban jártál volna a snookerrel....  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108297 Dátum: 2018.03.24., 06:28:46 »



A vége 3:2 lett a Kazah-oknak. Legalább a fiúk próbáltak küzdeni. Igaz, hogy ez nem volt tétmeccs, de azért elkeserítő. Irdatlan pénzt nyomtak bele a magyar fociba. Tudom, hogy nincs azonnali eredmény, sőt még 2-3 év alatt sem. De azért nem a nulláról kellett indulni. Ítt valami igen nagy baj van. Lehet valóban a nulláról kellene építkezni, egy új gárdával és nem csak a játékos állományra (Ez a csapat pszichésen már olyan állapotban van, hogy gyakorlatilag nem alkalmas arra, hogy felálljon a padlóról és egy biztos ennek nem a szurkolók az okai) gondolok, hanem a sleppre, az mlsz vezetőségére is. Én nem értek ehhez, de nem is akarok. 

Ebben számomra az az igazán dühítő és elkeserítő, hogy a ceglédi tanfelügyelőség (mekkora baromság már ez is!) területén 29 millió forint nem áll rendelkezésre ahhoz, hogy az állam által adott (ne röhögj, ezt így hallottam! Azt hittem lefordulok a székről, de legalábbis okádok egyet!) projektorok felszerelésre kerülhessenek az iskolákban!
Tehát érted?! Ott áll a sok milliós audiovizuális eszközrendszer, amivel egyszerűbben tanulhatnának a gyerekek és nem használják, mert arra nincs pénz, hogy felszereljék és beüzemeljék!  fejbever fejbever fejbever
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108296 Dátum: 2018.03.24., 06:24:26 »

Látod, én ilyen izgató dolgokkal nem frusztrálom magam estére!
Inkább megnézek egy, ehhez képest léleküdítő laza horrort... mint mondjuk az X akták! Abban is van világméretű összeesküvés, meg földön kívüli migránsok. Mi kellhet még a jó magyarnak?  (Mondjuk a Székely zászló kicsit hiányzott, meg az, hogy Vezérlő Csillagunk és vitézlő kataszrófa-tábornokunk új kerítésszakaszt avasson Európa védelmezője és az Alfa Centauri közé, így gátolva meg a föld totális lerohanását, de ette fene, ettől még simán meg tudtam fürödni az idő alatt....)

Viszont örömmel és büszkeséggel tölt el, hogy bár kevés olyan barmot hord a Föld a hátán, aki képes felkelni hajnalban azért hogy megnézze az évadnyitó 3. szabadedzést az F1-ben én azonban ezek közé tartozhatok...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108295 Dátum: 2018.03.24., 06:21:16 »


              Magyarország   -   Kazahsztán (136)

                               2   :   3


                              robban fejbever zizi Dühös

Látod, én ilyen izgató dolgokkal nem frusztrálom magam estére!
Inkább megnézek egy, ehhez képest léleküdítő laza horrort... mint mondjuk az X akták! Abban is van világméretű összeesküvés, meg földön kívüli migránsok. Mi kellhet még a jó magyarnak?  (Mondjuk a Székely zászló kicsit hiányzott, meg az, hogy Vezérlő Csillagunk és vitézlő kataszrófa-tábornokunk új kerítésszakaszt avasson Európa védelmezője és az Alfa Centauri közé, így gátolva meg a föld totális lerohanását, de ette fene, ettől még simán meg tudtam fürödni az idő alatt....)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #108294 Dátum: 2018.03.24., 06:16:35 »

Jó estlétet!


Úgy nézem a kazah lovasság igencsak meglepte a nehezen forduló, furfangos, labanckiverő, törököt kiűző és ruszkikat hazazavaró pirospöttyös popsis magyar nehézlovasságot. Jelenleg Magyarország Kazahsztán barátságos foci meccs 1:3.  shock  Remélem, a 2. félidőre összekapják magukat a fiuk, vagy a valami nagy dolgot kell kínálni a nomád féltestvéreinknek, hogy visszafogják apró pusztai paripáikat. Szerintem Havasi Berci már azon töri a fejét, hogy mi köze lehet, vagy hogy lehet összehozni  Soros zsoldosait evvel az 1. félidővel 

Jobb reggelt a foci kedvelőknek!

Azt hiszem ezek a srácok is benne vannak a kétezer soros-hadseregben, amit Hőn Szeretett Orbán Basink oly érzékletesen bemutatott nekünk, akik csak szomjazzuk az Ő igazságát!
 zizi
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!