Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.21., 15:56:59
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 485 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2043 2044 [2045] 2046 2047 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7141019 alkalommal)
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71034 Dátum: 2012.09.10., 07:07:36 »

100/2 Akelát ébreszd fel.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71033 Dátum: 2012.09.10., 07:06:37 »

Megint jön a fiam macskája megőrzésre hozzám
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #71032 Dátum: 2012.09.10., 06:37:07 »

Nagyrészt napos időre lehet számítani. Csapadék nem valószínű. A délkeleti szél helyenként megélénkül, az 5-15 km/h-s átlagszél mellett 20-35 km/h-s maximális széllökésre lehet számítani. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 13 fok körül, a legmagasabb nappali hőmérséklet 30 fok körül alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #71031 Dátum: 2012.09.10., 04:38:34 »


          Jó reggelt!

           Ha kerestek,a konyhában vagyok!
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71030 Dátum: 2012.09.10., 04:30:39 »

Megyek KV-ni.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71029 Dátum: 2012.09.10., 04:27:49 »

Én pedig megyek vacsoráztatni az állományt!

 bye bye
Az csak duma hogy a tenger a cápáé. Az északi sark a jegesmedvéé. Erdély a Románoké vagy a barnamedvéé.A levegő meg a sasoké az utca meg Tarlósé. Nem lehet a városligeti tavon zenés bulit tartani mert akkor a műjégpálya igazgatóját kirúgják. Nekem meg marad a kicsi lakásom szerencsétlen lóval, amit alig tudtunk feltornászni a szobába. Az ilyen logika szerit nincs helyem a földön megyek a hold napos oldalára.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71028 Dátum: 2012.09.10., 04:12:49 »

Mivel tudja, hogy van, hiszen Ő maga mondta, hogy „Egy férfinek mindig kell lennie dugipénzének!”, valamint, amikor szükség van rá, bizony bevásárolok belőle, és akár 0-ra is teszem a számlámat, de leginkább számára vásárolok ajándékot, esetleg virágot, ezért egyikünk sem érzi átverésnek a dolgot!
Oh milyen gavallér vagy. Ezzel az erővel mondhatnád Oxinak vegyél magadnak virágot úgyis én adtam rá a pénzt.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71027 Dátum: 2012.09.10., 04:05:39 »

A saját házamban bizonyára magam is jobban igyekeznék egy cserépkályhát beállítani.
A jegesmedve prém nem vonz, már csak azért sem, mert a jegesmedve veszélyeztetett állat.
A rókaprém kivételével nem igazán kedvelek egyebet. Bundának még nyulat el tudok fogadni, de az én állatbarátságom abban nyilvánul meg, hogy nem vásárolok eredeti szőrt a fenti két jószág kivételével.
Annak idején is csak olyan bőrök voltak a falamon kirakva, amiknek a gazdáját az úton ütötték el. Én nem restelltem, megálltam, felvettem a döglött állatot, megnyúztam, és kikészíttettem a bőrét.
A róka azért jöhet, mert szapora, és bőven van belőle, a nyúl pedig azért, mert azt alapvetően nem a prémjéért tenyésztik, hanem a húsáért, a prém csak olyan „melléktermék”. Kár lenne kidobni!
AKI akkor legyen fehér női bunda sarki róka prémből úgy hogy a nő van felül és nem a prém alatt.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71026 Dátum: 2012.09.10., 03:58:33 »

A saját házamban bizonyára magam is jobban igyekeznék egy cserépkályhát beállítani.
A jegesmedve prém nem vonz, már csak azért sem, mert a jegesmedve veszélyeztetett állat.
A rókaprém kivételével nem igazán kedvelek egyebet. Bundának még nyulat el tudok fogadni, de az én állatbarátságom abban nyilvánul meg, hogy nem vásárolok eredeti szőrt a fenti két jószág kivételével.
Annak idején is csak olyan bőrök voltak a falamon kirakva, amiknek a gazdáját az úton ütötték el. Én nem restelltem, megálltam, felvettem a döglött állatot, megnyúztam, és kikészíttettem a bőrét.
A róka azért jöhet, mert szapora, és bőven van belőle, a nyúl pedig azért, mert azt alapvetően nem a prémjéért tenyésztik, hanem a húsáért, a prém csak olyan „melléktermék”. Kár lenne kidobni!
AKI ha nem sajnálod a vaddisznót vagy az őzet ne sajnáld a jegesmedvét sem. Az sem sajnálna téged ha találkoznál az északi sark meghódításánál.  A nyúl prém meg kicsi azon hancúrozni. Na jó a kedvedért változtatok az ízlésemen legyen tigrisprém. Zebrának nagy a a feje. Ne vitatkozz velem Neked mindig van 1 fél oldal magyarázkodásod hogy mi miért nem jó. Az én ízlésem se rossz. akkor legyen szágó pálma levél. rá meg a piacon vett  tigris mintás gyapjú. pléd.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71025 Dátum: 2012.09.10., 03:32:01 »

Jó reggelt
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #71024 Dátum: 2012.09.09., 21:35:20 »

INE te egész évben nyaralsz.

    Sziasztok !  _cupp Mindenkinek !


  Megérkeztem, hosszú volt az út hazáig nagyon. KRK szigeten, BASKÁN voltunk egy hétig.  A nyaralás nagyon jó volt, kellemes időt fogtunk ki, de ezen a héten biztosan még melegebb lesz ott. A tenger most is gyönyörű kék, fürödtem benne egy kicsit. Kagylót nem találtunk, hiába is kerestem. Sokat kirándultunk, megnéztünk minden nevezetességet amit csak lehetett. Még cseppkőbarlangban is voltunk. Talán barnább is lettem kissé. Képeket  küldök majd párat, ha elővarázsoltuk a fényképezőgépből.

 Most megyek pihenni, nektek is jó éjszakát kívánok!

Holnap bepótolom a lemaradást olvasás ügyileg, ígérem.

     bye bye   al_vos
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71023 Dátum: 2012.09.09., 19:31:13 »

És most elmegyek álmodni a jövőmről, ami biztos nem lesz.  al_vos al_vos bye bye

Én pedig megyek vacsoráztatni az állományt!

 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71022 Dátum: 2012.09.09., 19:30:46 »

AKI már pedig én építenék ha módom volna kandallót. Jól befűteném hasábfával. Eléje két kényelmes fotelt és egy óriás jegesmedve prémet egy alacsony Kínai asztalkát tele itókával dobozos tejjel és jöhetnek a lányok.

A saját házamban bizonyára magam is jobban igyekeznék egy cserépkályhát beállítani.
A jegesmedve prém nem vonz, már csak azért sem, mert a jegesmedve veszélyeztetett állat.
A rókaprém kivételével nem igazán kedvelek egyebet. Bundának még nyulat el tudok fogadni, de az én állatbarátságom abban nyilvánul meg, hogy nem vásárolok eredeti szőrt a fenti két jószág kivételével.
Annak idején is csak olyan bőrök voltak a falamon kirakva, amiknek a gazdáját az úton ütötték el. Én nem restelltem, megálltam, felvettem a döglött állatot, megnyúztam, és kikészíttettem a bőrét.
A róka azért jöhet, mert szapora, és bőven van belőle, a nyúl pedig azért, mert azt alapvetően nem a prémjéért tenyésztik, hanem a húsáért, a prém csak olyan „melléktermék”. Kár lenne kidobni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71021 Dátum: 2012.09.09., 19:23:03 »

Úgy néz ki te ha lehet átvágod az Oxit. Az én drágám gutaütést kapna ha odaadnám a pénzem aztán vissza kérném apránként.  Ha megtudná hogy 100 -150 ezer lenne a vizsga a guta megütné. Ezért én kapok gutaütést Így marad az én pénzem és mindig én vagyok a gavallér mert mindent én fizetek.

Egyébként amióta így csináljuk, megfontoltabban küld a boltba. Korábban csak leadta a listát. Most látja mennyi a pénz, jobban be tudja osztani.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71020 Dátum: 2012.09.09., 19:21:47 »

Úgy néz ki te ha lehet átvágod az Oxit. Az én drágám gutaütést kapna ha odaadnám a pénzem aztán vissza kérném apránként.  Ha megtudná hogy 100 -150 ezer lenne a vizsga a guta megütné. Ezért én kapok gutaütést Így marad az én pénzem és mindig én vagyok a gavallér mert mindent én fizetek.

Mivel tudja, hogy van, hiszen Ő maga mondta, hogy „Egy férfinek mindig kell lennie dugipénzének!”, valamint, amikor szükség van rá, bizony bevásárolok belőle, és akár 0-ra is teszem a számlámat, de leginkább számára vásárolok ajándékot, esetleg virágot, ezért egyikünk sem érzi átverésnek a dolgot!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71019 Dátum: 2012.09.09., 19:19:32 »

És most elmegyek álmodni a jövőmről, ami biztos nem lesz.  al_vos al_vos bye bye
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71018 Dátum: 2012.09.09., 19:19:11 »

Nekem meg 2-3 hét múlva lesz műszakis a kocsim

No, az nem lesz 1xű!
Részvétem!
Bár Neked a kocsid taxi volt, sokkal komolyabb vizsgákon kellett átmennie, mint egy egyszerű „mazsola” kocsijának, így talán nem kell több tízezret ráköltened, hogy átmenjen.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71017 Dátum: 2012.09.09., 19:16:43 »

Más házába nem csináltatok kandallót!
Venni.... nos, arra most éppen nincs lehetőségem... bár kandalló az éppen lenne... úgyhogy maradok az öreg kiszolgált teatűzhelynél. Tavaly télen jó volt, jó lesz még az idén is! Kicsit kicsinosítom: kap új füstcsövet és könyökcsöveket, aztán talán majd jövőre.... jövőre nem lesz műszakis a kocsi.
AKI már pedig én építenék ha módom volna kandallót. Jól befűteném hasábfával. Eléje két kényelmes fotelt és egy óriás jegesmedve prémet egy alacsony Kínai asztalkát tele itókával dobozos tejjel és jöhetnek a lányok.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71016 Dátum: 2012.09.09., 19:08:45 »

Csináld úgy, ahogy én szoktam: a havi jövedelmem majdnem teljes egészét odaadom neki  amikor nekem bejön, aztán ha vásárolni kell, vagy csekket feladni, mindig odaállok elé, hogy adjon pénzt!  vigyor
Arról a maradékról ugyan sejti, hogy van, de nem biztos benne, és az összegét biztosan nem tudja, így ha néha kelletlenül beleköltök, bármikor mondhatom, hogy „nincs több”!  vigyor
Úgy néz ki te ha lehet átvágod az Oxit. Az én drágám gutaütést kapna ha odaadnám a pénzem aztán vissza kérném apránként.  Ha megtudná hogy 100 -150 ezer lenne a vizsga a guta megütné. Ezért én kapok gutaütést Így marad az én pénzem és mindig én vagyok a gavallér mert mindent én fizetek.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #71015 Dátum: 2012.09.09., 19:03:19 »

Csináld úgy, ahogy én szoktam: a havi jövedelmem majdnem teljes egészét odaadom neki  amikor nekem bejön, aztán ha vásárolni kell, vagy csekket feladni, mindig odaállok elé, hogy adjon pénzt!  vigyor
Arról a maradékról ugyan sejti, hogy van, de nem biztos benne, és az összegét biztosan nem tudja, így ha néha kelletlenül beleköltök, bármikor mondhatom, hogy „nincs több”!  vigyor
AKI  tudom hogy kell élni ebből a kevés pénzből ami van Már 1 pár éve gyakorlom 1 asszonnyal. Eddig még eredményes volt.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Oldalak: 1 ... 2043 2044 [2045] 2046 2047 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!