Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.19., 18:24:30
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 3500 3501 [3502] 3503 3504 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7137814 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41894 Dátum: 2011.02.26., 10:47:02 »

AKI!
A tegnapiért bocsánatot kértem, mikor utoljára voltam, de.
Nem érzem magam rosszul, azt viszont igen, hogy nem voltál pártatlan.
Nem baj, így már tudni fogom hol a helyem...

Nem kell magyaráznom a bizonyítványom, megteszi helyettem a fórum, és ki-ki döntse el, gondolkodjon el rajta, hogy kinek volt igaza. Elég önmagatokba, mert ezzel a poszttal be is fejezem ezt a témát.
Ha az illető "az utamba akad" levegőnek nézem, és annyi.

Tegnap előtt (most valami 9. oldal környéke) libbent be, s indított ezzel:

Re:Társalgó
« Válasz #41736 Dátum: 2011.02.24., 13:08:26 »   
Idézetet írta: AKI... - 2011.02.24., 11:27:00
Én?   Miért?  
   Sziasztok.! Látom jól elvagytok.  


Alatta volt Gazemberrel folytatott beszélgetésünk, amit idézett is!!!

   
Re:Társalgó
« Válasz #41737 Dátum: 2011.02.24., 13:11:32 »   
Idézetet írta: Gazember - 2011.02.24., 12:50:26
Ja, arról nem szóltál, hogy szakmabeli vagy. Nem tudsz olyant a közelben, aki (nem AKI) lenyúzott birkabőrt kikészít ? Évente veszek egy birkát Gyömrőn, mert a b.pörköltet, gulyást imádjuk, de a bőrét mindig elásom, vagy a kukába rejtem egy szemetes zsákban. Már legalább 10 -et. Ha volna egy  -tudom, nem szűcs, tanem timár,- aki nem drágán kidolgozná, akkor lehetne belőlük bekecset vagy 5/8 -ados bundát csináltatni, mondjuk egy olyan szűccsel mint a mi Szűcsünk.

  
Látom sok jó barát is itt van, De Gazember!  Én tavaly kértem Tőled valamit.! Emlékszel még rá.?  Az idén teljesíted.?


Mennyire életszerű, hogy nem olvas, csak idéz? Azért csak elolvasom, mielőtt idézgetek...
Mindegy. Nekem ebből egyértelmű volt, hogy tudja: szűcs (is) vagyok.
...na de nekem nincs jogom zokon venni, ha felteszik kora reggel ezt a kérdést (per pillanat 4. oldal) :

Re:Társalgó
« Válasz #41829 Dátum: 2011.02.25., 08:27:52 »   
Idézetet írta: 100/2 - 2011.02.25., 08:17:39
    A szűcs mit süt?

        
Üdvözöllek.  Egyáltalán van sütni valója?


Csak számomra egyértelmű, hogy ezek után jogosan éreztem, hogy nekem szól??
Azt gondolom elég finoman kértem még így is, hogy hagyjon békén:

Re:Társalgó
« Válasz #41830 Dátum: 2011.02.25., 09:08:59 »       
Idézetet írta: Misimókus - 2011.02.25., 08:27:52
Üdvözöllek.  Egyáltalán van sütni valója?

Bocs, de ma (még) nem vagyok humoromnál, így lehetőség szerint ne kóstolgass. Oké?


Erre írt olyasmit, amin végképp bepöccentem. Sértő, gúnyos volt.

A többit, amit mentegetőzésnek írt, annak a cáfolatát már meg találhatja bárki könnyedén, ha akarja.

Tehát: tudhatta hogy szűcs vagyok, tudhatta, hogy miért nem vagyok vigyorgó kedvembe, mert AKI pont neked írtam, mikor is észrevetted, s megkérdezted.
Utána amit igazán nem vártam, hogy még te is nekem jössz, miszerint mókucinak igaza van, én egy felforgató alak vagyok, és szégyelljem magam.
Nem, nem teszem.
Nincs miért tennem!

Próbáld meg pártatlanul, az én szemszögemből nézni a dolgokat, akkor talán neked is össze fog úgy állni mint nekem, s megértesz.

Bocsánatot kérni pedig nem úgy kell, hogy egyik kézzel átadsz egy szál virágot, megölelsz s a disznó ölő kés már ott is van a hátamban. Mert amit töröltél, állítólagos bocsánatkérés, pont ilyen volt.

De sebaj. Most már tudom hol a helyem, és éppen ezét tegnap erősen gondolkoztam még este is, hogy vissza kapcsolom a gépet és törlöm magam, mert valami megtört, elpattant bennem...

Kedves Skye!
A délután folyamán fogok válaszolni erre az írásodra!
Addig arra kérlek, hogy gondold át az általam kiemelt mondatodat, és döntsd el, mit is várnál tőlem!
Pártatlanságot, vagy a Te szemszögedből való értékelést, és teljes egyetértést.
Nekem, mint moderátornak és fórum gazdának az a feladatom, hogy pártatlan legyek, tehát igyekezni fogok ebben a szellemben válaszolni.
Addig hadd adjak még egy "feladatot": gondolkozz el, mi a különbség a Szűcs és szűcs között! Tedd ezt különös figyelemmel a "Mit sütsz, kis szűcs..." kezdetű nyelvtörő kapcsán. Ha ez megvan, olvasd el a mostani írásodat, és tedd hozzá, hogy ebben a fórumban nem csupán tilos, de nem is szoktuk egymást tudatosan bántani!
No, akkor ebből az aspektusból szaladj neki még egyszer. Kérlek!

Barátsággal:
AKI... Moderátor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Skye
Vendég
« Válasz #41893 Dátum: 2011.02.26., 10:23:49 »

Kedves Csuhás!
Köszönöm.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41892 Dátum: 2011.02.26., 09:47:42 »

És végül mindenki köszöntök a mai   BÁTOR   napon.

Bátor qtya köszöni a köszöntést!  táncika  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41891 Dátum: 2011.02.26., 09:46:40 »

Nekem nincs ma szülinapom, de még nyolc napnyi távolságra sincs sem egyik, sem másik irányban az időben.

A jókívánság sosem jön rosszkor!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41890 Dátum: 2011.02.26., 09:44:37 »


Szó és dal szakadt,
angyal szállt el felettünk
vagy csak napvihar

(internetcsend)

 Nagytaps2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #41889 Dátum: 2011.02.26., 09:43:59 »

Kedves Skye!

Az érzelmeid vezetik ujjaidat, miközben soraidat begépeled. Kérlek nyugodj meg!

     A szűcs mit süt?He?He?

         bleee

Üdvözöllek.  Egyáltalán van sütni valója? shock

 ... én olyan keveset vagyok itt, hogy nem mindenről tudhatok. Nem olvasgattam végig a beszélgetéseket, nekem kapva jött, hogy viccet lássak benne, a megjegyzésbe. ... Majd igyekszem figyelmesebb lenni. De még csak azt sem tudtam, hogy Skye egyenlő szűccsel.

Ha csak ezt a három részletet összeolvasod, akkor még az is kiderülhet számodra, hogy esze ágában sem volt Téged itt senkinek megbántani. Egy egyszerű riposztnak indult.

...
Próbáld meg pártatlanul, az én szemszögemből nézni a dolgokat, akkor talán neked is össze fog úgy állni mint nekem, s megértesz.

Pártatlanul a Te szemszögedből nézni ebben az esetben paradoxon, lehetetlenség, ugyanis érintett fél vagy, méghozzá érzelmileg erősen érintett, csalódott, dühös, haragvó, igazságtalanul bántott, meg nem védett ember.

Pedig olyan sok értéket mutattál már meg eddig magadból, ne süllyedj el ebben, inkább az értékek domináljanak.
Naplózva
Skye
Vendég
« Válasz #41888 Dátum: 2011.02.26., 09:22:14 »

Csak úgy általában...

Édesapám 2009-.november 18-án halt meg, a kezeimben. Hirtelen szívhalál volt az ok. Végig néztem az agonizálását, tehetetlenül, s azt is, ahogy a kiérkező mentők próbálják újraéleszteni.
A körzetinek szóltam előszór, de nagy ívben kakilt a dologra, és a fejemhez vágta, hogy mit képzelek, meg különben is éppen beteget vizsgál!
Este pedig mikor mentem a papírért hozzá, akkor megint tette gy éppen nem oda illő megjegyzést. De nem baj, hiszen csak hozzá fogott edzeni az elkövetkezendő időszakra!

Mindent nekem kellett intéznem, mert édesanyám nem tudott menni (betegségeiből kifolyólag), a tesóm meg megint csak bele csüccsent a készbe, s csak kritizálni tudott a segítség helyett.
A temetésre nem emlékezem teljesen. Azt sem tudom igazán kik voltak ott, csak a fényképek alapján...tartottam búcsú beszédet, ami után egy számomra idegen nő a nyakamba omlott, hogy milyen megható és szép volt...

November 18 szerda volt. Azóta minden szerdán 15-15.20. között meggyújtok egy mécsest, s minden napom úgy élem, hogy azt várom, csak tévedés volt. Sokszor álmodom édesapámmal, Jóformán más álmaim nincsenek, bár azóta napi 4 óránál többet nem tudok aludni, csak forgolódom.
Rettenetesen hiányzik...a kapcsolatunk olyan volt, mint apa és fia és nem mint apa és leánya. Remélem érthető, mire gondolok.
Hiába voltunk 6-an testvérek, hiába vannak fivéreim, én voltam a "fia". Velem dicsekedett, velem tudott dolgozni nyugodtan...

Tavaly november 18-án (!) nagyon beteg lett anyu. Megint szóltam a házidokinak, nézze meg, mert rettenetesen lázasodik, nem tudom lentebb nyomni a hőmérsékletet. Válasz? Jó, majd másnap reggel kijön!
Mikor az ügyeletest hívtam, már 40 fok fölött volt a hője, s félre beszélt...
Azonnal mentő, irány a kórház, a láza és plusz a vissza térő orbánc miatt.
19.30. körül érkeztünk a sürgősségire, s 22 óra elmúlt, mikor osztályra került....
Másnap mentem be hozzá reggel, semmire nem emlékezett....
Hívtam az édes testvérem, jöjjön nézze már meg az anyját, igaz nincs autógumi csere, de hátha érdekli.
Nem érdekelte, sőt! Megkaptam, hogy én vagyok ezért is a hibás, meg én miattam halt meg apu!

Mindezt azért írtam le, mert nem hisztis nő vagyok, csak kicsit sok amit az életben eddig kaptam, és azt hittem végre felszabadultan nevethetek és mókázhatok, kicsit elfelejtve ezeket. Tévedtem. Megesik.
De erről is én tehetek...

Naplózva
Skye
Vendég
« Válasz #41887 Dátum: 2011.02.26., 08:59:54 »

AKI!
A tegnapiért bocsánatot kértem, mikor utoljára voltam, de.
Nem érzem magam rosszul, azt viszont igen, hogy nem voltál pártatlan.
Nem baj, így már tudni fogom hol a helyem...

Nem kell magyaráznom a bizonyítványom, megteszi helyettem a fórum, és ki-ki döntse el, gondolkodjon el rajta, hogy kinek volt igaza. Elég önmagatokba, mert ezzel a poszttal be is fejezem ezt a témát.
Ha az illető "az utamba akad" levegőnek nézem, és annyi.

Tegnap előtt (most valami 9. oldal környéke) libbent be, s indított ezzel:

Re:Társalgó
« Válasz #41736 Dátum: 2011.02.24., 13:08:26 »   
Idézetet írta: AKI... - 2011.02.24., 11:27:00
Én?   Miért? 
   Sziasztok.! Látom jól elvagytok. 


Alatta volt Gazemberrel folytatott beszélgetésünk, amit idézett is!!!

   
Re:Társalgó
« Válasz #41737 Dátum: 2011.02.24., 13:11:32 »   
Idézetet írta: Gazember - 2011.02.24., 12:50:26
Ja, arról nem szóltál, hogy szakmabeli vagy. Nem tudsz olyant a közelben, aki (nem AKI) lenyúzott birkabőrt kikészít ? Évente veszek egy birkát Gyömrőn, mert a b.pörköltet, gulyást imádjuk, de a bőrét mindig elásom, vagy a kukába rejtem egy szemetes zsákban. Már legalább 10 -et. Ha volna egy  -tudom, nem szűcs, tanem timár,- aki nem drágán kidolgozná, akkor lehetne belőlük bekecset vagy 5/8 -ados bundát csináltatni, mondjuk egy olyan szűccsel mint a mi Szűcsünk.

 
Látom sok jó barát is itt van, De Gazember!  Én tavaly kértem Tőled valamit.! Emlékszel még rá.?  Az idén teljesíted.?


Mennyire életszerű, hogy nem olvas, csak idéz? Azért csak elolvasom, mielőtt idézgetek...
Mindegy. Nekem ebből egyértelmű volt, hogy tudja: szűcs (is) vagyok.
...na de nekem nincs jogom zokon venni, ha felteszik kora reggel ezt a kérdést (per pillanat 4. oldal) :

Re:Társalgó
« Válasz #41829 Dátum: 2011.02.25., 08:27:52 »   
Idézetet írta: 100/2 - 2011.02.25., 08:17:39
    A szűcs mit süt?

         
Üdvözöllek.  Egyáltalán van sütni valója?


Csak számomra egyértelmű, hogy ezek után jogosan éreztem, hogy nekem szól??
Azt gondolom elég finoman kértem még így is, hogy hagyjon békén:

Re:Társalgó
« Válasz #41830 Dátum: 2011.02.25., 09:08:59 »      
Idézetet írta: Misimókus - 2011.02.25., 08:27:52
Üdvözöllek.  Egyáltalán van sütni valója?

Bocs, de ma (még) nem vagyok humoromnál, így lehetőség szerint ne kóstolgass. Oké?


Erre írt olyasmit, amin végképp bepöccentem. Sértő, gúnyos volt.

A többit, amit mentegetőzésnek írt, annak a cáfolatát már meg találhatja bárki könnyedén, ha akarja.

Tehát: tudhatta hogy szűcs vagyok, tudhatta, hogy miért nem vagyok vigyorgó kedvembe, mert AKI pont neked írtam, mikor is észrevetted, s megkérdezted.
Utána amit igazán nem vártam, hogy még te is nekem jössz, miszerint mókucinak igaza van, én egy felforgató alak vagyok, és szégyelljem magam.
Nem, nem teszem.
Nincs miért tennem!

Próbáld meg pártatlanul, az én szemszögemből nézni a dolgokat, akkor talán neked is össze fog úgy állni mint nekem, s megértesz.

Bocsánatot kérni pedig nem úgy kell, hogy egyik kézzel átadsz egy szál virágot, megölelsz s a disznó ölő kés már ott is van a hátamban. Mert amit töröltél, állítólagos bocsánatkérés, pont ilyen volt.

De sebaj. Most már tudom hol a helyem, és éppen ezét tegnap erősen gondolkoztam még este is, hogy vissza kapcsolom a gépet és törlöm magam, mert valami megtört, elpattant bennem...
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #41886 Dátum: 2011.02.26., 06:59:58 »

És végül mindenki köszöntök a mai   BÁTOR   napon.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #41885 Dátum: 2011.02.25., 23:02:48 »

        Isten éltessen szülinapodon!  buli

Tán, csak nem azt mondod, hogy a letoltokozpont.hu-n keresek inkább egyet?
Mondd, ez a registry progi: nem dugdozza el a dolgaimat, mint a lelkes takarítónő, hogy utána nyomozókkal kell megkerestetni?
Mennyire hasonlít a cleaner programra? Az is nagy bátorság volt, hogy mertem használni. Most már, rutinból megy.

Mondom, hogy ez a valami szerintem nem csinál semmi hasznosat, mert valójában egy vírus!
A forrást amin keresztül rátaláltál még mindig nem jelölted meg.

Szerintem van néhány kétes adat azon az oldalon.
Hallott már valaki a melléken képen látható címről?
Én még sosem.
Senkinek eszébe ne jusson kipróbálni!
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #41884 Dátum: 2011.02.25., 22:59:06 »

Nekem nincs ma szülinapom, de még nyolc napnyi távolságra sincs sem egyik, sem másik irányban az időben.
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #41883 Dátum: 2011.02.25., 22:00:45 »

Az ad-aware amennyire én tudom kémprogram eltávolító, ez pedig registry karbantartónak mondja magát.
Hogy mennyire hasznos? Lehet, hogy semennyire, mert ha rákattintasz, akkor csak egy csinos kis vírust telepít a gépedre. Nem tudom milyen forrás alapján találtál rá, de ha valakinek kell ilyesmi, akkor használjon régóta bevált programot. Ingyen van és nagyon szuper, hát ez gyanús, nem ajánlom senkinek sem!

         Isten éltessen szülinapodon!  buli

Tán, csak nem azt mondod, hogy a letoltokozpont.hu-n keresek inkább egyet?
Mondd, ez a registry progi: nem dugdozza el a dolgaimat, mint a lelkes takarítónő, hogy utána nyomozókkal kell megkerestetni?
Mennyire hasonlít a cleaner programra? Az is nagy bátorság volt, hogy mertem használni. Most már, rutinból megy.
Naplózva

Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #41882 Dátum: 2011.02.25., 21:59:27 »



Szó és dal szakadt,
angyal szállt el felettünk
vagy csak napvihar

(internetcsend)
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Gazember
Vendég
« Válasz #41881 Dátum: 2011.02.25., 19:49:37 »

Hiába keresem a naptáromban CSUHÁS napot nem találok. De Gézát, azt igen. Éltessen soká a szakszrvezeten és az összes párton kívül az Isten is soká


Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #41880 Dátum: 2011.02.25., 18:35:52 »

Isten éltesse Csuhást a névnapján

Nyilvánvalóan csatlakozom az ünnepelt köszöntéséhez, azzal, hogy az elkövetkezendő évek, évtizedek minden naoja örömben és boldogságban teljék.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41879 Dátum: 2011.02.25., 17:52:20 »

A mai afférról lemaradtam, mivel az írások megváltoztatva, illetve törölve lettek, érdemben nem tudok hozzászólni.

Ezért csak egy általánosságot biggyesztek ide: Ha valaki bántónak érez egy hozzá, vagy róla szóló írást, mielőtt elragadná a HÉV, a düh, a harag, a sértődöttség, vagy bármely más erős negatív érzelem, olvassa el úgy is az ominózus írást, mintha nem neki, vagy róla szólna, és figyelje meg, hogy így is ugyanannyira bántónak találja-e.

Nem sokat vesztettél... _juhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41878 Dátum: 2011.02.25., 17:48:26 »

Mindenkinek köszönöm a köszöntést, de ezt külön is, még soha nem kaptam névnapomra újév köszöntő képet!
 hahota

Mert minden nappal egy új év kezdődik!  vigyor táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #41877 Dátum: 2011.02.25., 17:27:28 »

A mai afférról lemaradtam, mivel az írások megváltoztatva, illetve törölve lettek, érdemben nem tudok hozzászólni.

Ezért csak egy általánosságot biggyesztek ide: Ha valaki bántónak érez egy hozzá, vagy róla szóló írást, mielőtt elragadná a HÉV, a düh, a harag, a sértődöttség, vagy bármely más erős negatív érzelem, olvassa el úgy is az ominózus írást, mintha nem neki, vagy róla szólna, és figyelje meg, hogy így is ugyanannyira bántónak találja-e.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #41876 Dátum: 2011.02.25., 17:21:17 »

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Mindenkinek köszönöm a köszöntést, de ezt külön is, még soha nem kaptam névnapomra újév köszöntő képet!
 hahota
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #41875 Dátum: 2011.02.25., 17:15:18 »

Szia Csuhás!
Megtaláltam és sikerült is telepítenem. Sok, kicsi ikonnal lett tele a képernyőm!  shock De működik a lecke!
Ez, tényleg, a teljes tananyag lenne?
Ismerkedek vele.

Hanem, nézd meg, mit találtam!
Szerinted, mennyire hasznos dolog?
Nem ezt csinálja végül is, az AD-Awira is?  shock
Mi a meglátásod?
És, neked Ket?

Az ad-aware amennyire én tudom kémprogram eltávolító, ez pedig registry karbantartónak mondja magát.
Hogy mennyire hasznos? Lehet, hogy semennyire, mert ha rákattintasz, akkor csak egy csinos kis vírust telepít a gépedre. Nem tudom milyen forrás alapján találtál rá, de ha valakinek kell ilyesmi, akkor használjon régóta bevált programot. Ingyen van és nagyon szuper, hát ez gyanús, nem ajánlom senkinek sem!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3500 3501 [3502] 3503 3504 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!