Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.18., 10:45:02
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 1504 1505 [1506] 1507 1508 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7136101 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #81813 Dátum: 2013.08.05., 10:55:43 »

Az orvosom nyugalmat írt elő. Nem elgurult a gyógyszerem hanem elfogyott.

"Mikulás képtelen normálisan viselkedni" Na ez a sok amit nehezen emésztek meg.

A témát én hagytam hamarabb abba és én küldtem a pacsit is békesség jegyébe vagy mit tudom mért. Ha jól számolom 3. napja még mindig ez a téma. Nem az a jó, hogy át ugrom írását habár megteheted azt is. De én sem szeretem ha hülyének néznek és azonnal megszólal a védelmeződ mintha én bántottalak volna. Nektek kellene vissza fogni magatokat és nem kórusba lerohanni. Az utóbbi időben szándékosan nem személyesítek meg senkit mert nem akarok magamtól vitát. Következő mondat törölve.


Amikor Téged is védelek ugyanott, akkor az miért nem baj?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #81812 Dátum: 2013.08.05., 10:54:00 »

Igen Ti vagytok azok, a kérdés az, hogy nem tudod a fórum frissítést megcsinálni, Mikulás pedig képtelen normálisan viselkedni, vagy másról van-e szó?
Amennyiben ez a képességetek határa, akkor valóban ilyennek kell titeket elfogadni, illetve azt is el lehet fogadni, hogy ugyan van több bennetek, de ti emellett a kényelmeskedés mellett döntöttetek. Utóbbihoz viszont nem muszáj tapsolni, és én nem is fogok.
Egyébként megkérdeztem a háziorvosomat, gyógyszerészemet és az élettani kilátásaimat a legcsekélyebb mértékben sem befolyásolja az hogy megcsinálod-e a fórum frissítést, vagy hogy elolvasom-e Mikulás írásait. Így is élhetek akár 120 évet, meg úgy is.

A magam részéről a filmeket legszívesebben feliratozva nézem eredeti nyelven. Nem is tudom minek ez a szinkronizálás. Elvileg tud olvasni a lakosság jelentős százaléka. Ha a tévében minden film feliratos lenne, legalább gyakorolnák az emberek ezt a tudományt, méghozzá a szöveg képernyőn való tartózkodása által diktált tempóban.
A gyerekek is gyorsabban megtanulnának nagyobb sebességgel olvasni, és a helyesen írt szöveg gyakori látványa talán javítaná a helyesírást is.
A fordítást úgy is el kell készíteni, de nem kellene a sok szinkronszínész, meg az egyéb utómunkák.

Drága Barátom!
Ezen nincs értelme tépelődnöd, hiszen felesleges! Nem tudom, vagy éppen nem akarom, netán nem szántam még rá időt? Mit számít?
Tudtok fórumozni? - Igen!
Akadályoz ez benneteket bármiben is? - Ugye nem?
Akkor vajon van-e értelme rugóznod ezen? Változtatni tudsz rajta? Nem. Ezért aztán már végképp felesleges, hogy idegeld magad! Annak az eredményét ugyanis olvashatjuk, csak kérdés, hogy hasznára van-e akár a közösségnek, akár Neked?
Ez most így marad, amíg másképp nem döntök. Fogadd el! Egyelőre mást nem nagyon tudsz tenni. Esetleg teszel egy ajánlatot, amit ha elfogadható számomra, akkor elfogadok, onnantól kezdve itt is minden úgy lesz, ahogyan Te elképzeled.
Figyu, túl dimenzionálod ezt az egészet! Felesleges!
Pace!  yes_yes
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Tetemgyári Láncfűrész
Törzstag
****

Karma: +37/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 430



Profil megtekintése WWW
« Válasz #81811 Dátum: 2013.08.05., 09:53:16 »

A 443. számban 1993. X. 27-én megjelent írások
Naplózva

Tetemgyári Láncfűrész aki mostanában csak Dixi
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #81810 Dátum: 2013.08.05., 06:36:48 »

Ég a napmelegtől a kopár szik sarja...

Hétfőre virradóan északnyugat felől megközelíti térségünket egy gyenge hidegfront, melynek hatására az északi, északnyugati országrészben kissé megnövekszik a felhőzet. Ezeken a területeken néhol záporeső, zivatar is kialakulhat. A nagyrészt keleti, északkeleti irányú, de a Kisalföldön átmenetileg északnyugatira, északira forduló szél többnyire gyenge marad, de az éjszakai, hajnali órákban a Dunántúlon előfordulhat kisebb szélerősödés, melyet a hazánktól nyugatra kialakuló zivatarok okozhatnak. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire 17 és 21 fok között alakul, de a nagyvárosokban és a magasabb helyeken ennél akár több fokkal is enyhébb lehet az éjszaka.

Délután tőlünk északra vonul tovább keleti irányba, illetve a forró levegőben felmorzsolódik az említett gyenge front, így továbbra is forró, száraz, napos idő várható, főként északi tájainkon kevés gomolyfelhővel az égen. Itt a délutáni, kora esti órákban kis eséllyel néhol előfordulhat csapadék. A keleti, északkeleti szél a Nyugat-Dunántúlon délire, délkeletire fordul, de mindenütt gyenge marad. A legmelegebb kora délutáni órákra újból rekord közeli magasságokba, 33 és 37 fok közé emelkedik a hőmérséklet, tehát folytatódik a tikkasztó nyár.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #81809 Dátum: 2013.08.04., 14:30:03 »

Köszönöm AKI !

Meg lesz a kellemes délután.

100/2!
 
Alsógallán nemzetiségi buli  táncika lesz délután 4-től.

 Gyertek el ha tudtok a Műv.házba.   bye bye

   

       Köszönöm a meghívást,de félek elolvad a hájam.Iszonyú meleg van.

       A "görög" tánc megvolt, dinnyét kerülgettem!  _cupp
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #81808 Dátum: 2013.08.04., 13:54:57 »

vigyor  _cupp
Legyen vidám a napod!

Mindekinek kellemes, hőguta mentes vasárnapot!

Köszönöm AKI !

Meg lesz a kellemes délután.

100/2!
 
Alsógallán nemzetiségi buli  táncika lesz délután 4-től.

 Gyertek el ha tudtok a Műv.házba.   bye bye

   
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #81807 Dátum: 2013.08.04., 11:22:54 »

Fogyókúra?   zizi

          Kiegészítő-  és szépítőkúra !!! yes_yes bleee
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #81806 Dátum: 2013.08.04., 11:15:00 »

          Kiprobáltam és bejött. Kimondottan kellemes a hűtött sör és dinnye együtt fogyasztása. Ajánlom az otthonlévőknek! bee

          Tüneti kezelésre alkalmazom!

          Hol van Akela és Ketrin?He?? zizi

Fogyókúra?   zizi
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #81805 Dátum: 2013.08.04., 11:13:36 »

       Nagytaps2  Ez nagyszerű!!!!!!! Nagytaps2

       Akelát,Ketrint ebből az alkalomból külön puszilom! _cupp _cupp

Mintha a lelátón őrőmkődnénk  hahota puszi_2
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #81804 Dátum: 2013.08.04., 10:36:23 »

        A rezsicsökkentés lényege:

     A háziasszony  elmegy a pékségbe.
  
    .... - Jó napot! Kérek egy kiló kenyeret.

   .... Jó napot kívánok Asszonyom. Parancsoljon, 290 Ft.

   .... Ne mondja, tegnap még 260 Ft volt.

   .... Ja, miközben magának 10%-al csökkentették a rezsijét, nekem annyival emelték. Én kifizetem a magáét, Ön meg az enyémet.

      Kvittek vagyunk........


          robban fejbever robban
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #81803 Dátum: 2013.08.04., 10:29:34 »


           Kiprobáltam és bejött. Kimondottan kellemes a hűtött sör és dinnye együtt fogyasztása. Ajánlom az otthonlévőknek! bee

          Tüneti kezelésre alkalmazom!

          Hol van Akela és Ketrin?He?? zizi
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #81802 Dátum: 2013.08.04., 10:27:50 »

Na még 1. Tálán ebbe nincs hiba.

       Nagytaps2  Ez nagyszerű!!!!!!! Nagytaps2

       Akelát,Ketrint ebből az alkalomból külön puszilom! _cupp _cupp
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #81801 Dátum: 2013.08.04., 09:58:01 »


  Azért el tudnám viselni.  Kacsint    Nevet




 vigyor  _cupp
Legyen vidám a napod!

Mindekinek kellemes, hőguta mentes vasárnapot!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #81800 Dátum: 2013.08.04., 09:19:53 »

Az orvosom nyugalmat írt elő. Nem elgurult a gyógyszerem hanem elfogyott.

"Mikulás képtelen normálisan viselkedni" Na ez a sok amit nehezen emésztek meg.

A témát én hagytam hamarabb abba és én küldtem a pacsit is békesség jegyébe vagy mit tudom mért. Ha jól számolom 3. napja még mindig ez a téma. Nem az a jó, hogy át ugrom írását habár megteheted azt is. De én sem szeretem ha hülyének néznek és azonnal megszólal a védelmeződ mintha én bántottalak volna. Nektek kellene vissza fogni magatokat és nem kórusba lerohanni. Az utóbbi időben szándékosan nem személyesítek meg senkit mert nem akarok magamtól vitát. Következő mondat törölve.

– Visszafogom magam. [Csuhás balra el.]
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #81799 Dátum: 2013.08.04., 08:38:34 »

Na még 1. Tálán ebbe nincs hiba.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #81798 Dátum: 2013.08.04., 08:21:52 »

Igen Ti vagytok azok, a kérdés az, hogy nem tudod a fórum frissítést megcsinálni, Mikulás pedig képtelen normálisan viselkedni, vagy másról van-e szó?
Amennyiben ez a képességetek határa, akkor valóban ilyennek kell titeket elfogadni, illetve azt is el lehet fogadni, hogy ugyan van több bennetek, de ti emellett a kényelmeskedés mellett döntöttetek. Utóbbihoz viszont nem muszáj tapsolni, és én nem is fogok.
Egyébként megkérdeztem a háziorvosomat, gyógyszerészemet és az élettani kilátásaimat a legcsekélyebb mértékben sem befolyásolja az hogy megcsinálod-e a fórum frissítést, vagy hogy elolvasom-e Mikulás írásait. Így is élhetek akár 120 évet, meg úgy is.

A magam részéről a filmeket legszívesebben feliratozva nézem eredeti nyelven. Nem is tudom minek ez a szinkronizálás. Elvileg tud olvasni a lakosság jelentős százaléka. Ha a tévében minden film feliratos lenne, legalább gyakorolnák az emberek ezt a tudományt, méghozzá a szöveg képernyőn való tartózkodása által diktált tempóban.
A gyerekek is gyorsabban megtanulnának nagyobb sebességgel olvasni, és a helyesen írt szöveg gyakori látványa talán javítaná a helyesírást is.
A fordítást úgy is el kell készíteni, de nem kellene a sok szinkronszínész, meg az egyéb utómunkák.
Az orvosom nyugalmat írt elő. Nem elgurult a gyógyszerem hanem elfogyott.

"Mikulás képtelen normálisan viselkedni" Na ez a sok amit nehezen emésztek meg.

A témát én hagytam hamarabb abba és én küldtem a pacsit is békesség jegyébe vagy mit tudom mért. Ha jól számolom 3. napja még mindig ez a téma. Nem az a jó, hogy át ugrom írását habár megteheted azt is. De én sem szeretem ha hülyének néznek és azonnal megszólal a védelmeződ mintha én bántottalak volna. Nektek kellene vissza fogni magatokat és nem kórusba lerohanni. Az utóbbi időben szándékosan nem személyesítek meg senkit mert nem akarok magamtól vitát. Következő mondat törölve.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #81797 Dátum: 2013.08.04., 05:43:27 »

Az esti órákban gyorsan feloszlanak majd az itt-ott megjelent gomolyfelhők, és ezt követően reggelig nagyrészt derült időre számíthatunk. Éjszaka és reggel gyenge keleti, északkeleti szellő lengedezik majd. A hajnali órákra általában 15 és 20 fok közé csökken a hőmérséklet, de a nagyvárosok belső területein és a magasabban fekvő helyeken ennél magasabb minimumokra is számíthatunk.
Napközben ismét túlnyomóan napos időben lesz részünk, melyet elsősorban az északi országrészben zavarhat kevés gomolyfelhő. Csapadék nem várható. A keleties irányú légmozgás nagyrészt gyenge marad, de a Tiszántúlon mérsékelt lesz. Délutánra újból felforrósodik a levegő, jellemzően 33 és 38 fok közé emelkedik a hőmérő higanyszála.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #81796 Dátum: 2013.08.04., 05:32:18 »

 

  Esti szösszenet!   evil

  A legfontosabb alapszabály egy nővel kapcsolatban: "Egy nőnek mindig igaza van, ha mégsem, akkor is." Ezt el kell fogadnunk, különben nem lesz olyan felhőtlen a kapcsolatunk, mint szeretnénk.
Hogyan lehet őket igazán kiismerni?
Sehogy! Ne is próbálkozz, mert amint az előbb is leírtam náluk kibogozhatatlanabb lélek nincs és ráadásul, minden egyes nő különböző valamiben, valamiben mind egyediek.
Hogy lehet velük együtt élni?
A recept egyszerű. Tegyél meg nekik mindent, amit igényelnek és cserébe ők is megteszik. Szerintem ez így elég korrekt dolog és még a hasznodra is válik.
Mit igényel egy nő?
Törődést, odafigyelést, szeretetet, őszinteséget.  Egy ápolt, okos, humoros, bátor, önbizalommal teli pasit. Ezek a dolgok könnyen teljesíthetőek, ha igazán szereted.    Kacsint

    

  

         Csak most olvastam,de pótolni fogom ha van mit!!!!!! _cupp
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #81795 Dátum: 2013.08.03., 23:12:43 »

Ha eldöntöttétek, ki fog hallgatni 10 percet, akkor érdemes lenne mással is foglalkozni, mint ilyen dolgokkal!

Egyikünk ilyen, másikunk olyan. Mi meg elfogadjuk a másikat olyannak, amilyen.

Én nem csinálom meg a fórum frissítést, Mikulás pedig jelentősen alulértékeli önmagát időnként.
És akkor mi van?
Attól mi még mi vagyunk!
Ha szó nélkül átlépünk az ilyen megszólalásokon, elmúlik, ha fennakadunk rajta, van téma...
pedig lehetne akár más is.

A dolog lényege az, hogy igazából mindkettőtöknek igaza van, hiszen valóban volt Hollósi Frigyes Dart Veder magyar hangja. Azonban a dolgok kronológiájába több szereplő is kapcsolódik, de Hollósit is lehetett látni.
Csuhásom meg doktorit fog írni, hát kell neki a tudás a legmélyebb szintig!  vigyor

Azonban a fentiekből kiindulva végtelenül tudatlannak érzem magam, mert én azt sem tudtam, hogy több szinkronhangja is volt, azt meg végképp nem tudtam, hogy ki(k) is volt(ak) az(ok)!
Számomra nem az volt a fontos, hanem a film. Az tetszett, a magyar hangja pedig nem érdekes a számomra a szereplőknek. Illettek a karakterekhez, a feladatukat jól oldották meg.

Ne legyetek már olyanok, mint a magyar politikusok: civakodtok érdektelen részleteken, az egészről meg nem esik szó!

Igen Ti vagytok azok, a kérdés az, hogy nem tudod a fórum frissítést megcsinálni, Mikulás pedig képtelen normálisan viselkedni, vagy másról van-e szó?
Amennyiben ez a képességetek határa, akkor valóban ilyennek kell titeket elfogadni, illetve azt is el lehet fogadni, hogy ugyan van több bennetek, de ti emellett a kényelmeskedés mellett döntöttetek. Utóbbihoz viszont nem muszáj tapsolni, és én nem is fogok.
Egyébként megkérdeztem a háziorvosomat, gyógyszerészemet és az élettani kilátásaimat a legcsekélyebb mértékben sem befolyásolja az hogy megcsinálod-e a fórum frissítést, vagy hogy elolvasom-e Mikulás írásait. Így is élhetek akár 120 évet, meg úgy is.

A magam részéről a filmeket legszívesebben feliratozva nézem eredeti nyelven. Nem is tudom minek ez a szinkronizálás. Elvileg tud olvasni a lakosság jelentős százaléka. Ha a tévében minden film feliratos lenne, legalább gyakorolnák az emberek ezt a tudományt, méghozzá a szöveg képernyőn való tartózkodása által diktált tempóban.
A gyerekek is gyorsabban megtanulnának nagyobb sebességgel olvasni, és a helyesen írt szöveg gyakori látványa talán javítaná a helyesírást is.
A fordítást úgy is el kell készíteni, de nem kellene a sok szinkronszínész, meg az egyéb utómunkák.
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #81794 Dátum: 2013.08.03., 22:41:25 »

Aludj jól, bár ekkora munka és a meszelés után biztosan nem kell majd ringatni!  vigyor

 bye bye


  Azért el tudnám viselni.  Kacsint    Nevet

Naplózva
Oldalak: 1 ... 1504 1505 [1506] 1507 1508 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!