Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.19., 01:29:37
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 5193 5194 [5195] 5196 5197 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7136896 alkalommal)
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8033 Dátum: 2009.01.29., 14:40:01 »

Mikulásom ! Ez úgy szokott működni, hogy pl. kapsz egy szöveget, hogy
"érdekes felvételeket láthatsz Oszama bin Laden haláláról" Na már most erre kiváncsi vagy és rákatt. a jobb oldalon lévő gemkapocsra. Ekkor kaptad be a vírust, ami mindent kitöröl a gépedből és használhatatlanná válik a Winchestered, stb....rozumis ?


 bee

       Két egyszerű alapszabály:
Gazemberekkel ne levelez!
A másik ennél is egyszerübb: NOD 32  bye bye
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8032 Dátum: 2009.01.29., 14:37:01 »

Drága Amadeusom!

Nem baj, ha valaki nem lát tovább az orránál, amennyiben az az orr elég hosszú. Nevet
Indulj el napnyugtának! Loncsost elhagyva kapaszkodj fel arra a dombocskára, és talán érzékelsz már valamit abból amiről szó van.
Vázsonyhoz képest Vöröstó, és Barnag kb. 20 méterrel van feljebb, és tegnap délelőtt már fehér volt.
Vp.-N.Vázsony útszakaszon valamelyik évben is kialakult sgy combos tél. Sem az eke, sem a hómaró nem győzte. Az útat le kellett zárni. Ez délutánra keletkezett kb 1 óra alatt, hó esés nékül. A régebbi havat felkapta a szél, és betemetett mindent. Veszprémből a Balaton-parton mentem Zánkáig, és onnan Vázsonyba. A parton a 71-es út párhuzamos a Vázsonyival, kb 15-16 km-re. A szintkülönbség viszont jelentős. Zánka ismerősömhöz betérvén mondtam neki, hogy csak erre tudok haza menni. Mivel ott sütött a nap és pulcsiban lehetett sétálni, ezért hangos röhögés közepette zavart el a sunyiba. Olyan is volt, hogy nálunk eső esett, és Csesznek már le volt zárva.

Szintkülönbségek, és bakonyi szél.

Ez van!

   Íiigen, ezt jól ismerem, de olyan hihetetlen volt, mivel utobbra, ilyenkor mán nem szokott havazni  shock
Naplózva

Gazember
Vendég
« Válasz #8031 Dátum: 2009.01.29., 14:35:00 »

Tudod, Zzsoltifiu, én soha nem voltam egy pártnak sem a tagja, de realista vagyok. Nyitott szemmel járok, és (majdnem) mindent észreveszek, ami körülöttem zajlik. Pl amig dolgoztam, jól kerestem, meg mellette másodállásban saját autómmal 12 évig taxiztam. a megtakarított pénzemet az OTP-be lekötve tettem. Most figyejj! 29,5 % kamatot kaptam évente. Most 4.2 % -ot fizet, persze most nincs mit betenni. Kérdésemre azt válaszolták, hogy a kamat az infláció mértékétől függ. De bevallásuk szerint az infláció még a duplája sincs a 89-es évnek. Akkor miről beszélünk ? Nemvéletlenül az ország leggazdagabb embere az OTP vezére 30 milliárddal. A bevételek után komoly %-ot kap Demján ur.
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8030 Dátum: 2009.01.29., 14:33:30 »

Kedves 100/2!
Azt látom, hogy minden reggel korán kelsz. Ez helyes. Én is korán kelek, de arra képtelen lennék, hogy megtaláljam a számitógépet, a klaviaturát, a billentyüket és értelmesen tudjak bármit is mondani. Az ajtót is igen nehezen találom meg felkelés után.



      Ede bácsi!

Van erre egy jó mód: ezt is megmutathatom.
Ettől fölébred az ember szervezete.
Nem készítmény, hanem némi gyakorlat.
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8029 Dátum: 2009.01.29., 14:25:46 »

Hello!
Egyfelől többször van olyan érzés bennem, hogy ami foglalkoztat, az piszkosul nem érdekel senkit, igy minek terheljek vele másokat.Másfelől tegnap este azzal ment el az időm, hogy az interneten rákerestem arra, hogy mire jó a szója? Az olvasottak láttán elborzadtam, hogy mi mindennel etetik, itatják az embereket drága pénzért. Ezen honlapon továbbmenve van irás a tejről, a különböző édesitő szerekről. Ezek a cikkek sem tul szivderitőek. Kezdem azt hinni, hogy szalonnát kell enni hagymával, abból nem lehet olyan nagy baj.


          Szia Edebácsi!

          Tudod, nekem itt mindenki bácsi, csak egyszerübb azt írni, hogy hello, te vén sza...os  zizi
Te, honnan tudod, hogy nem érdekel bennünket, hogy miért nem lehet japán írásjelet nyomtatni a Krepto slozipapirra?  shock
Méé, nem arról van szó  shock

Másfelöl,
ha érdekel, hogy mi az amit megeszel, akkor +hívlak jövőhét csütörtök estére Budára, ott hallhatsz róla professzori előadást! Is.
Sőt rendszeresen is, ha annyira érdekel.
Rajtam keresztül ingyen.  köszi_2

Jó dolog, ha vele az ember tisztában van, mert ugyebár és Latabár,
az ember az amit megeszik, illetve amit meg nem eszik.
Naplózva

Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #8028 Dátum: 2009.01.29., 14:23:33 »

Zsoltifiu (+Z) tudom, sokan szidják az "ÁTKOS"t Ez a krumplilevesről jutott eszembe. De a Kádár Moszkvába is vonattal ment, nem úgy, mint a Torgyán államtitkára, 1-ső osztályon Thaiföldre nyaralni a q...vájával. Én saját szememmel láttam, asszem 74-ben volt, mikor itt járt Fidel Castro, egy 1942-es Hudsonnal mentek a Hegyalja úton, az Erzsébet -híd felé, nyitott kocsi volt és 32 éves. A Fiam a Cserje-u. 27-ben dolgozik, Kádár a 29-ben egy 2 szobás családi házban lakott, a konyhában sporhelt, öntöttvas falikut és a Jani bácsi hordta fel a fát a pincéből tüzelni. Ennyit a "rendszerváltás" előnyeiről. Na meg a legfőbb érték az ember volt, nem a bankszámla. Bocs, hogy belepofáztam.

Gazember!

Miért bocs a belepofázásért?
Megvontad magadtól az írás jogát?  He?

A krumplilevest pedig nem véletlenül dobtam be. Tudtam, hogy lesz olyan nagykorú aki lecsap a témára.

Köszi  yes_yes  kicsi taps  yes_yes
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #8027 Dátum: 2009.01.29., 14:22:08 »

Józsefem ! Most írok egy olyan krumplilevest, amit én találtam ki, de Icud elkészíti, izleni fog.
Vegyél két sertés első körmöt, de lehetőleg pörzsöltet. Én, ha nem kapok olyant, otthon gázpörzsölővel adok neki. Szétszeded a forgóknál, nem bárddal, mert gusztustalan csont szilánkokkal lesz tele. Fog menni. Fel teszed főni, mikor addig fő, hogy a csontról kezd lefordúlni a bőrös része, beleteszed a hámozott, feldarabolt burgonyát. Egy jó, pupos evőkanál mustárt és egy csipetnyi majorannát. (izlés szerint) Meg persze sót. Ja, elfelejtettem, a körömmel egy jó nagy fej vöröshagymát, de én összedarabolom apróra. Mikor a burgi megpuhult, berántani nem kell, tészta se kell, úgy finom, ahogy van. Próbáljátok ki, ízleni fog. Arra vigyázz, hogy a mustárt inkább többszöri adagolásban, nehogy savanyú, csak pikáns legyen. Jóittvagyok.
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8026 Dátum: 2009.01.29., 14:16:15 »

Egy gyors   puszi_2 mindenkinek, rohanok.

100/2!

Majd bent reggelizem, májkrémes kenyérke lesz. Itthon csak egy kakaó lesz ledöntve, hogy kibírja odáig.  yes_yes

Amadeus te kis huncut!

Minek vársz Valentin napig? Ha szerelmet akarsz vallani most is megteheted.  vigyor Addig meg lehet hogy el is múlik.  hahota hahota

    Nem, nem Akela, ez tartós mint a tej!   hahota
Naplózva

100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #8025 Dátum: 2009.01.29., 14:03:51 »


         Ne tessék a krumplilevest felhánytorgatni,mert rögtön ráizgulok. vigyor

         Egyik kedvenc ételem!

        Ma grízgaluska leves ,lencsefőzelék és sült oldalas.

                  yes_yes bleee yes_yes

        Mit ittam utána?  Sosem találjátok ki,de probáljátok meg!

                     bee
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #8024 Dátum: 2009.01.29., 13:53:54 »

Zsoltifiu (+Z) tudom, sokan szidják az "ÁTKOS"t Ez a krumplilevesről jutott eszembe. De a Kádár Moszkvába is vonattal ment, nem úgy, mint a Torgyán államtitkára, 1-ső osztályon Thaiföldre nyaralni a q...vájával. Én saját szememmel láttam, asszem 74-ben volt, mikor itt járt Fidel Castro, egy 1942-es Hudsonnal mentek a Hegyalja úton, az Erzsébet -híd felé, nyitott kocsi volt és 32 éves. A Fiam a Cserje-u. 27-ben dolgozik, Kádár a 29-ben egy 2 szobás családi házban lakott, a konyhában sporhelt, öntöttvas falikut és a Jani bácsi hordta fel a fát a pincéből tüzelni. Ennyit a "rendszerváltás" előnyeiről. Na meg a legfőbb érték az ember volt, nem a bankszámla. Bocs, hogy belepofáztam.
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #8023 Dátum: 2009.01.29., 13:46:37 »

Bakony-alja, és a Balaton-felvidék határán jelenleg gyengén havazik. A szél enyhe, erősödő. A hőmérséklet +2 fok.

                                                          Kacsint
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #8022 Dátum: 2009.01.29., 13:39:48 »

A krumplileves, az legyen krumplileves.

Nincsen éhes pici poci.

Szundítani kellene, de arra sajna nem jut idő.

Járni jár, csak nem jut.

                                                                    uuuhhh
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #8021 Dátum: 2009.01.29., 12:25:51 »

Akimester ! Nem az én küldeményemet nem szabad kinyutni, hanem ha kaptok olyant, amin Oszama bin Laden van pl. felakasztva, vagy hullának ábrázolva, stb... nahát azokat kell azonnal törölni, nem megnyitni. Sokan kapták be a vírust, ezért jött a körlevél, én továbbítottam Nektek.

 bye bye

               Ezt a körlevelet már több mint egy hónapja megkaptam,de még semmi!

         Nem érne meg egy vírust Oszama Bin Láden akasztása?He???,

                   bu_mm bu_mm bu_mm
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #8020 Dátum: 2009.01.29., 12:20:34 »

Kedves 100/2!
Azt látom, hogy minden reggel korán kelsz. Ez helyes. Én is korán kelek, de arra képtelen lennék, hogy megtaláljam a számitógépet, a klaviaturát, a billentyüket és értelmesen tudjak bármit is mondani. Az ajtót is igen nehezen találom meg felkelés után.



               Évek alatt berögzült mozdulatok,cselekvések vezérelnek.Ezért félek idegen helyen aludni ,nagy bajban vonna a gardróbszekrény ha pisilnom kellene. Ez az automatizmus!Az vizsgálat tárgya mi mindenben még!!!! hahota

               Végre rájöttél a helyes táplálkozásra!!!!!!   Hosszú éveken át kisérleteztem és csak eltorzultam,mire rájöttem,hogy a szalonna,sonka és hasonló kímélő ételek "schlankítanak"!
            Az egészségügyi tanácsokat,irományokat kerülöm,nem következetesek.Olvasom a tej milyen fontos minden korban,aztán kiderül(a minap olvastam), hogy még rákot is okozhat.
          A csúcs ez:A nocsak, nocsak! veszélyessége az,hogy erőssen fokozza a vérnyomás!!!!!!!Még a guta üti meg akcióban azt ki él vele!!!!!   Mostani állitás,hogy abszolut vérnyomás szabályozó,a magasat csökkenti,de hatásos az alacsony növelésére is.
       Kinek, minek higgyek?Jaj,de bajban vagyok!

      Volna javaslatod?

      De jobb lenne privátilag,mert Gazember nagy "rafkó" és elorozza a móccccccccccert!

        Cincogos napot neked!

             _cupp bleee _cupp
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #8019 Dátum: 2009.01.29., 11:26:08 »

Nem jól értetted.
Majd megyek Veszprémbe.
A vázsonyi hír nem hiszem, hogy rémhír lenne!
De erre már Zzsolti reagált.

Már csak 1 dolgot nem értek: Te milyen fórumot olvasol?  vigyor

Aki...!
Várpalotán tv sincs rendes. Csak a cseh 2-es jön.

Ott még sokan háttal ülnek a tévének, mert azt hiszik az is a falra vetíti a képet. bleee
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #8018 Dátum: 2009.01.29., 11:08:04 »

    De ugye, jössz?
Ketten elbírunk bármelyik Gazemberrel!  hahota



Most kipróbálom, amit Ket tanácsolt.

Nyomtam az entert, leütöttem az 5-st négyszer, de nem történt semmi.  _juhhh
Megpróbálom +egyszer

Semmi_juhhh
Ket kérlek fussunk neki +egyszer.
Egyáltalán függőleges vonalnak kellet volna +jelennie?    shock

 






Nagyon szeretnék menni, tervezem.
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #8017 Dátum: 2009.01.29., 11:06:12 »

Zzsolti kedveském!
Azt gondolom, hogy túlélted ezt,   bleee de én a véradásra gondoltam. Azt mondtad te is fogsz adni vért. De szívesen megszúrtalak volna!   hahota bee

Virágszálam, Akela!

Ha most csak úgy csípőből rávágnám a választ, ami eszembe jutott, akkor még a születendő unokáim is ki lennének innen cenzúrázva.
 puszi_2
Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #8016 Dátum: 2009.01.29., 11:02:32 »

Ez az idő a házaséletnek is kedvez!  evil

Nem írtam volna még?

Nősülni IGEN, házasodni NEM. bu_mm  _morcos     evil
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #8015 Dátum: 2009.01.29., 10:34:49 »


Mikulásom ! Ez úgy szokott működni, hogy pl. kapsz egy szöveget, hogy
"érdekes felvételeket láthatsz Oszama bin Laden haláláról" Na már most erre kiváncsi vagy és rákatt. a jobb oldalon lévő gemkapocsra. Ekkor kaptad be a vírust, ami mindent kitöröl a gépedből és használhatatlanná válik a Winchestered, stb....rozumis ?


 bee
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #8014 Dátum: 2009.01.29., 10:11:56 »

Szia te NAGY GAZ-EMBER

Potosan az ilyen utasításokkal nem szabad foglalkozni mert ez az átvágás, hogy figyelmeztett és közben bekapod a vírust
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Oldalak: 1 ... 5193 5194 [5195] 5196 5197 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!