Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.19., 00:09:16
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 958 959 [960] 961 962 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7136821 alkalommal)
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #92733 Dátum: 2014.11.03., 17:35:47 »

Megmelegítettem magamnak a csilsi-babot, amit ebédre szántam. Hogy spóroljak a villannyal, ezért a gázra tettem fel.
Most csak azon tépelődök, hogy vajon a lábost is ki kell-e dobnom....  H���t

A villannyal spóroltál, úgyhogy az a része sikerült...  felnez
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #92732 Dátum: 2014.11.03., 17:05:13 »


            Snooker Internationál Champioship, Kína, Chungdu

            Döntő eredménye:

            Ricky Walden-  Mark Allen 10:7

               Nagytaps2
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #92731 Dátum: 2014.11.03., 14:35:31 »

Gondoltam   vigyor

Nagy nehézségek után ma sikerült beszereznem a macskák havi kajáját, igy elfelejtettem a kütyü után menni. majd  holnap. örülök hogy hazaértem.  zizi
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #92730 Dátum: 2014.11.03., 14:30:26 »

vigyor

Szép napot!
Ezen jót vigyorogtam!

Nem a tényen, a megfogalmazáson!!

Gondoltam   vigyor
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92729 Dátum: 2014.11.03., 13:21:40 »

Megmelegítettem magamnak a csilsi-babot, amit ebédre szántam. Hogy spóroljak a villannyal, ezért a gázra tettem fel.
Most csak azon tépelődök, hogy vajon a lábost is ki kell-e dobnom....  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92728 Dátum: 2014.11.03., 11:51:41 »

Reggel ismét párás lesz a levegő, főleg északon köd is képződik. Napközben - a többfelé megélénkülő déli szélhatására - fokozatosan csökken a felhőzet, és egyre nagyobb területen süt ki a nap. Reggel +2, délután 13-14 fok körül alakul a hőmérséklet, délnyugaton, nyugaton 15 fok feletti értékeket is mérhetünk.

A bágyadt napsugár erőlködik, és néha sikeresen áttör a köd hideg függönyén.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92727 Dátum: 2014.11.03., 11:39:17 »




Hétfőn volt? mintha úgy rémlene, aztán később már indult az ötödik sebesség is...
Érdekes a Poptarisznyát nem szerettem. De a totó eredményeket mindig meghallgattam benne.

Igen, hétfőnként volt.
A poptarisznya is tetszett. A Deep Purple-t nem is igazán ismertem, és nem tartozott a kedvenceimhez.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92726 Dátum: 2014.11.03., 11:17:29 »

nem vettem észre




   és már túlléptem az ezredik hozzászólásomon....



                        felületes vagyok, vagy sok dolgom van, vagy nem lényeges az internet,  vagy nem tartom észben a fordulókat és jeles számokat, vagy csak tényleg elfelejtettem, mert igazából nem is az a fontos, hogy hányszor szólunk hozzá valamihez, hanem az, hogy amikor kell, amikor szükséges, vagy amikor úgy érezzük hogy szólni kell, akkor tegyem (-gyük) meg.

Azért gratulálok, hogy Te is „ezredes” lettél!!!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92725 Dátum: 2014.11.03., 11:16:40 »

Nekünk az első tranzisztoros rádiónk a Sokol volt. Azt is akkor vettük, amikor én már középiskolás voltam, ha jól emlékszem másodikos (1976). Ébresztős rádió volt, és sokáig szolgált minket! Egészen 1985-ig, amikoris lányom úgy dobta ki a kiságyból maga mellől, hogy millió apró darabra esett szét.  shock

Irsai nagyszüleimnek már valami hasonló a '60-as évek derekán (inkább talán 1964 lehetett, amikorra emlékeim visszanyúlnak) már volt ilyen (Sokol). Két 4,5 V-os lapos elemmel szerelve, és rágumizva a hátára.
Nagymamám azon hallgatta a Szabó családot. Csak erre az időre volt bekapcsolva, no meg vasárnap délelőtt a misére, mert velem nem tudott elmenni a templomba; messze laktak tőle. (Most, felnőttként is messzinek tűnik! Nem mértem, de legalább 3-4 km-re van a tanya, amit még most is laknak, a templomtól.)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92724 Dátum: 2014.11.03., 11:13:00 »


Nekem (már sajátként) volt egy Sirius de luxe tranzisztoros táskarádióm. Azon már volt programozási lehetőség is azt hiszem négy. Az URH sáv igen szűkített volt....CCIR azt hiszem az volt a jelenlegi sávszélességű urh, de akkor nyugati urh-nek hívták.... A sima rövid hullámon szoktam hallgatni a teanagerpartyt, meg Cseke (Ekecs) László zenei műsorait a SZER-n. Onnan vettem is fel számokat a tuheres dugó segítségével. Amikor befutott a Dire Straits, a Swing szultánjaival, akkor azt legendálta "Cseke", hogy az együttes tagjai a demokazettát (kazettát) letették a zenei manager lakásának küszöbjére, aki azt megtalálva meghallgatta. Mert no megamúgy nem jutottak be semilyen studióba... ó és azok a csodálatos jeligék akik üzentek egy-egy dallal, a kivánságműsorokban szeretteiknek ki és be, keletre és nyugatra. Rozsdásfarkú kicsi cica, Feketehéjú aranylepke..ésatöbbi.
Elmúlt...minden elmúlik....

Nekünk az első tranzisztoros rádiónk a Sokol volt. Azt is akkor vettük, amikor én már középiskolás voltam, ha jól emlékszem másodikos (1976). Ébresztős rádió volt, és sokáig szolgált minket! Egészen 1985-ig, amikoris lányom úgy dobta ki a kiságyból maga mellől, hogy millió apró darabra esett szét.  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92723 Dátum: 2014.11.03., 11:08:19 »


Nekem (már sajátként) volt egy Sirius de luxe tranzisztoros táskarádióm. Azon már volt programozási lehetőség is azt hiszem négy. Az URH sáv igen szűkített volt....CCIR azt hiszem az volt a jelenlegi sávszélességű urh, de akkor nyugati urh-nek hívták.... A sima rövid hullámon szoktam hallgatni a teanagerpartyt, meg Cseke (Ekecs) László zenei műsorait a SZER-n. Onnan vettem is fel számokat a tuheres dugó segítségével. Amikor befutott a Dire Straits, a Swing szultánjaival, akkor azt legendálta "Cseke", hogy az együttes tagjai a demokazettát (kazettát) letették a zenei manager lakásának küszöbjére, aki azt megtalálva meghallgatta. Mert no megamúgy nem jutottak be semilyen studióba... ó és azok a csodálatos jeligék akik üzentek egy-egy dallal, a kivánságműsorokban szeretteiknek ki és be, keletre és nyugatra. Rozsdásfarkú kicsi cica, Feketehéjú aranylepke..ésatöbbi.
Elmúlt...minden elmúlik....


És mennyi valótlan dolog elhangzott akkoriban abban a rádióban is!
Ezt maga Cseke ismerte el, már akkor, amikor a SZER megszűnt, okafogyottá vállt. És reméljük, nem lesz szükség az újra indítására!

És ne csüggedj, az emberi butaság állandó és örök!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92722 Dátum: 2014.11.03., 11:06:00 »



Jó estlétet!


Elemezve a tennapi "vereségemet" tippügyileg. Szinte gondoltam, hogy baj lesz, amikor a Bayern edzője aza Gardiola becserélte a peugeot turbo diesel motorral szerelt Riberyt. Ez a D'artagnan másolat tud hajtani és focizni is. Szóval én jól tippeltem csak "ezek" elrontották.


 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92721 Dátum: 2014.11.03., 11:05:20 »


net még van
a t....coban nincs olyan bigyó, majd holnap máshol  yes_yes

Ott nem nagyon szokott lenni.
Bármelyik szám.tech. boltban van, és filléres tétel.
Drukkolok!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92720 Dátum: 2014.11.03., 11:04:27 »

a hátul dugás nem jőtt be.  szégyenlem uuuhhh n_e_m_m_e_g_y

 vigyor

Szép napot!
Ezen jót vigyorogtam!

Nem a tényen, a megfogalmazáson!!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #92719 Dátum: 2014.11.03., 08:08:24 »

Reggel ismét párás lesz a levegő, főleg északon köd is képződik. Napközben - a többfelé megélénkülő déli szélhatására - fokozatosan csökken a felhőzet, és egyre nagyobb területen süt ki a nap. Reggel +2, délután 13-14 fok körül alakul a hőmérséklet, délnyugaton, nyugaton 15 fok feletti értékeket is mérhetünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #92718 Dátum: 2014.11.03., 07:09:50 »

A 709. számban 1995. VIII. 14-én megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #92717 Dátum: 2014.11.02., 18:56:55 »

És a „varázsszem” jelezte, mennyire jól sikerült az adót befogni!

De a kívánság műsor 2-től 5-ig a Petőfin... az jó volt!  yes_yes




Hétfőn volt? mintha úgy rémlene, aztán később már indult az ötödik sebesség is...
Érdekes a Poptarisznyát nem szerettem. De a totó eredményeket mindig meghallgattam benne.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #92716 Dátum: 2014.11.02., 18:54:29 »

nem vettem észre




   és már túlléptem az ezredik hozzászólásomon....



                        felületes vagyok, vagy sok dolgom van, vagy nem lényeges az internet,  vagy nem tartom észben a fordulókat és jeles számokat, vagy csak tényleg elfelejtettem, mert igazából nem is az a fontos, hogy hányszor szólunk hozzá valamihez, hanem az, hogy amikor kell, amikor szükséges, vagy amikor úgy érezzük hogy szólni kell, akkor tegyem (-gyük) meg.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #92715 Dátum: 2014.11.02., 18:45:00 »

És a „varázsszem” jelezte, mennyire jól sikerült az adót befogni!

De a kívánság műsor 2-től 5-ig a Petőfin... az jó volt!  yes_yes


Nekem (már sajátként) volt egy Sirius de luxe tranzisztoros táskarádióm. Azon már volt programozási lehetőség is azt hiszem négy. Az URH sáv igen szűkített volt....CCIR azt hiszem az volt a jelenlegi sávszélességű urh, de akkor nyugati urh-nek hívták.... A sima rövid hullámon szoktam hallgatni a teanagerpartyt, meg Cseke (Ekecs) László zenei műsorait a SZER-n. Onnan vettem is fel számokat a tuheres dugó segítségével. Amikor befutott a Dire Straits, a Swing szultánjaival, akkor azt legendálta "Cseke", hogy az együttes tagjai a demokazettát (kazettát) letették a zenei manager lakásának küszöbjére, aki azt megtalálva meghallgatta. Mert no megamúgy nem jutottak be semilyen studióba... ó és azok a csodálatos jeligék akik üzentek egy-egy dallal, a kivánságműsorokban szeretteiknek ki és be, keletre és nyugatra. Rozsdásfarkú kicsi cica, Feketehéjú aranylepke..ésatöbbi.
Elmúlt...minden elmúlik....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #92714 Dátum: 2014.11.02., 18:14:25 »



hát vszeg elment 4 perc van hátra és a Bayern kapott egy 11-est....belőtték... fejbever  2:1) .Hát a Dortmund innen nem tud felállni...két gólt kaptak teljesen egyéni, ostoba hibából.... zizi



Jó estlétet!


Elemezve a tennapi "vereségemet" tippügyileg. Szinte gondoltam, hogy baj lesz, amikor a Bayern edzője aza Gardiola becserélte a peugeot turbo diesel motorral szerelt Riberyt. Ez a D'artagnan másolat tud hajtani és focizni is. Szóval én jól tippeltem csak "ezek" elrontották.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Oldalak: 1 ... 958 959 [960] 961 962 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!