Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.18., 22:58:26
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 981 982 [983] 984 985 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7136777 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92273 Dátum: 2014.10.13., 11:07:33 »

A községben ahová lakóhelyem közigazgatásügyilkeg tartozik...szóval ott a szavazásra jogosultak 35% ment el szavazni. Rossz arány...

Szvsz ...még pár év és vszeg, egy szilveszteri nap derekán egy önálló képviselői indítvány formájában benyújt valaki egy törvénymódosítást, ameléynek lényege csak az mehessem el szavazni, csak az vehessen részt a közügyek ilyen eccerű gyakorlásában, akinek emelt szintű érettségije van, meggyónt az elmúlt négy évben legalább háromszor (és errű van igazolása) és bemutatja egy  feladott, olyan sárga csekk igazoló szelvényit, amellyel, vagy a rezsiharcot támogatja, vagy  e tárgyban rendelkezik számlakivonattal. Továbbá annak is van/lesz esélye szavazni akinek kinyújtott nyelvének súrlódási és nedvességi együtthatója majdnem nulla.

Szóval...egy faluban ahol 2380 szavazásra jogosult van...és csak 840 adják le a voksukat...13 óra alatt...a saját közösségük és életterük érdekében.... ez gyalázat. ...és az ilyen érdeklenségek "idézhetik elő" a szilveszteri törvényjavaslatokat....

Nálunk az arány 43,09 % volt.
Ez sem sokkal jobb, de az országos átlaghoz képest nem is rossz!
A polgit a szavazásra jogosultak 22,89%-a választotta meg, a szavazók 54,02%-ával lett az első.
Ami engem aggodalommal töltött el, hogy két szavazókörben is a megjelentek számánál eggyel több szavazólap volt az urnában! Ráadásul mindkettő bélyegezetlen, tehát egyértelműen hamisított!

Kaján örömmel vettem tudomásul, hogy az engem gyalázó képviselő, aki egyben polgármester jelölt is volt, még a testületbe sem jutott be.
Nekem azt mondta, hogy el kellett volna fogadnom a polgi felkérését és indulnom kellett volna, egy tucat szavazatot biztosan kaptam volna. Na ő meg kapott 39-et.... Négy évnyi munka(?) után az mennyivel jobb, mint lett volna ismeretlenül a 12?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92272 Dátum: 2014.10.13., 10:58:09 »




Jóreggeleket!

A ködös hajnal után, szépnek ígérkezik a nap!
Befejezem a pakolás a műhely előtt, aztán nekikezdek a műhelyben is, közben az előszoba ablakának festését is igyekszem elvégezni!
Szép tervek mára, remélem minden összejön!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92271 Dátum: 2014.10.13., 10:56:28 »

Jó estlétet!


Kötelező vasárnapi feladatok letudva. Megspékélve egy szavazással. Második voltam hajnalban aki leadta a voksát.


Szép napot!

Mi délután voltunk.
Nálunk majdnem 43% volt a részvételi arány. Ezt jónak nevezem az átlaghoz képest.
Az én reményeim félig teljesültek:
Az általam kedvelt polgi nyert, a testület... hát, az nehéz dolog lesz!
De ami rajtam múlik majd, azt a nyilvánosság erejével, és Alterirsa szavával igyekszem megtenni azért, hogy a falumnak (már város ám, csak nem látszik rajta!  vigyor ) a lehető legjobb legyen!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #92270 Dátum: 2014.10.13., 08:32:36 »

A ködfoltok feloszlása után ismét sokfelé várható tartósabb napsütés. Az északi országrészben lehet több felhő, de csapadék ott sem várható. A déli, délnyugati szél az ország nagy részén gyenge vagy mérsékelt lesz, de a nyugati, délnyugati országrészben meg is élénkülhet a délutáni órákra. A legmagasabb hőmérséklet 21 és 28 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #92269 Dátum: 2014.10.13., 06:46:07 »

A községben ahová lakóhelyem közigazgatásügyilkeg tartozik...szóval ott a szavazásra jogosultak 35% ment el szavazni. Rossz arány...

Szvsz ...még pár év és vszeg, egy szilveszteri nap derekán egy önálló képviselői indítvány formájában benyújt valaki egy törvénymódosítást, ameléynek lényege csak az mehessem el szavazni, csak az vehessen részt a közügyek ilyen eccerű gyakorlásában, akinek emelt szintű érettségije van, meggyónt az elmúlt négy évben legalább háromszor (és errű van igazolása) és bemutatja egy  feladott, olyan sárga csekk igazoló szelvényit, amellyel, vagy a rezsiharcot támogatja, vagy  e tárgyban rendelkezik számlakivonattal. Továbbá annak is van/lesz esélye szavazni akinek kinyújtott nyelvének súrlódási és nedvességi együtthatója majdnem nulla.

Szóval...egy faluban ahol 2380 szavazásra jogosult van...és csak 840 adják le a voksukat...13 óra alatt...a saját közösségük és életterük érdekében.... ez gyalázat. ...és az ilyen érdeklenségek "idézhetik elő" a szilveszteri törvényjavaslatokat....

      siros_2               Nagytaps2                 vigyor
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #92268 Dátum: 2014.10.13., 06:28:47 »

A községben ahová lakóhelyem közigazgatásügyilkeg tartozik...szóval ott a szavazásra jogosultak 35% ment el szavazni. Rossz arány...

Szvsz ...még pár év és vszeg, egy szilveszteri nap derekán egy önálló képviselői indítvány formájában benyújt valaki egy törvénymódosítást, ameléynek lényege csak az mehessem el szavazni, csak az vehessen részt a közügyek ilyen eccerű gyakorlásában, akinek emelt szintű érettségije van, meggyónt az elmúlt négy évben legalább háromszor (és errű van igazolása) és bemutatja egy  feladott, olyan sárga csekk igazoló szelvényit, amellyel, vagy a rezsiharcot támogatja, vagy  e tárgyban rendelkezik számlakivonattal. Továbbá annak is van/lesz esélye szavazni akinek kinyújtott nyelvének súrlódási és nedvességi együtthatója majdnem nulla.

Szóval...egy faluban ahol 2380 szavazásra jogosult van...és csak 840 adják le a voksukat...13 óra alatt...a saját közösségük és életterük érdekében.... ez gyalázat. ...és az ilyen érdeklenségek "idézhetik elő" a szilveszteri törvényjavaslatokat....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #92267 Dátum: 2014.10.13., 06:16:31 »





Jóreggeleket!
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #92266 Dátum: 2014.10.13., 06:10:29 »

A 700. számban 1995. VII. 24-én megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #92265 Dátum: 2014.10.12., 18:45:51 »

Jó estlétet!


Kötelező vasárnapi feladatok letudva. Megspékélve egy szavazással. Második voltam hajnalban aki leadta a voksát.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92264 Dátum: 2014.10.12., 18:30:46 »

Sok, sok munka volt!
Kihasználtuk a jó időt!
Éééééés: rend van a melléképület előterében! (Fotó holnap, amolyan akkor és most).
Voksolás, aztán kályha előkészítése.
Hulla fáradt vagyok!

Inével én is beszéltem, igazolta hiányzását!  yes_yes
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #92263 Dátum: 2014.10.12., 15:24:07 »


          Végre sikerült telefonvégre kapnom INÉ-t délelőtt. Már nem beteg, nincs betegállományban. Sajnos a Vadvirági találkozó előtt kapta el a fránya láz, és kényszerítette ágyba. Utólagosa igazolása van a hiányzásról! táncika
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #92262 Dátum: 2014.10.12., 15:21:04 »

           Sikerült Akelával összekapcsolódnom. Sajnos nincs internetje, emiatt  nem tud írni ide. Ezzel együtt a vonalas telefonja is néma. Mobilon elérhető, ha éppen munkája, elfoglaltsága miatt feltudja venni.
          _lov_
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #92261 Dátum: 2014.10.12., 12:03:39 »

    Hívtam Akelát.Helyette egy nő azt mondta ez a szám nem elérhető. Mi lehet?
Lemerült, kikapcsolt telefon; meghibásodott, szüneteltetett, megszüntetett szolgáltatás.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #92260 Dátum: 2014.10.12., 10:46:27 »

    Hívtam Akelát.Helyette egy nő azt mondta ez a szám nem elérhető. Mi lehet?
Lehet, hogy kikapcsolta.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #92259 Dátum: 2014.10.12., 10:07:12 »

    Hívtam Akelát. Helyette egy nő azt mondta ez a szám nem elérhető. Mi lehet?
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #92258 Dátum: 2014.10.12., 07:45:54 »

Reggel párás lesz a levegő. Napközben északon változóan, míg délen gyengén felhős lesz az ég. A déli tájakon lesz többórás napsütés. Eső nem lesz, a szél is mérsékelt marad. 20 és 26 fok közötti kora nyárias értékeket mutathatnak a hőmérők.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #92257 Dátum: 2014.10.12., 07:41:17 »



Jóestlétet!


hááááááááááát legalább egy meccs bejött.....Aki  asszondta logikus az érvelésem....hááááááááát, a' lehet,...de úgyláccik a focisták sz'nak  vigyor az én logikusnak tűnő érvelésemre....
kezd leapadni a két héttel ezelőtti nyemény... me' ahogy most nézem a titkos fogadásomat....a román-magyar meccset, hát ott is bukok.... uuuhhh

Első kérdése a mai első vevőnek: Láttad a meccset?
Mintha volna bármi jelentősége...
Még a harmatnál is gyengébbek vagyunk, gyakorlatlag nincs is foci. Nem jutunk ki sehová, de ha ki is jutnánk, akkor is az első géppel haza...
Timbuktu csapatát barátságos mérkőzésen le tudjuk győzni, ha nem mondja el nekik senki az öltözőben, hogy hogyan is kell játszani ezt a játékot, mert hát Timbuktu amúgy lovas nemzet, nem is hallottak még a fociról, de azt tudják, győzni kell, a pályára csak így szabad kimenni.
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #92256 Dátum: 2014.10.12., 07:18:21 »

Nem tudok semmit. Már nem áll velem szóba.

Komoly gondjai vannak, ilyenkor az ember nem szívesen komminikál senkivel, inkább befelé fordul. :-(
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #92255 Dátum: 2014.10.12., 06:31:49 »

Nem tudok semmit. Már nem áll velem szóba.

        Velem sem, hiszen pont ez a bajom, nem veszi fel a telefont. Ma újra megkísérlem, mást nem tehetek. Dühös
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #92254 Dátum: 2014.10.12., 03:47:41 »

           A vonalas telefonja valószínű nem él,de mobillal sem tudom elérni Akelát!

           Mikulás! Tudsz valamit?
Nem tudok semmit. Már nem áll velem szóba.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Oldalak: 1 ... 981 982 [983] 984 985 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!