Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.18., 10:35:55
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7136072 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106893 Dátum: 2017.08.02., 22:49:57 »

Az esti program virágtartó lazúrozása. Megnéztem az útmutatóját, azt írja, hogy +30 fok felett ne dolgozzunk vele! Én megfogadtam!  vigyor

Megtörtént. Reggel már a helyére is tettem.
Igaz, ma vettem még piros festéket (250 ml 1550,- Ft  shock ), hogy az abroncsokat lefessem. A virágtartó ugyanis egy kiszuperált 25 literes hordó. Nem volt szívem feldarabolni...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #106892 Dátum: 2017.08.02., 22:44:29 »

hohó a Jóestéten kívül....


Csak most látom és észlelem, hogy Akele-nap van.
Így hát boldog nevenapot kívánok neki...   buli
...és miután ukrajnailag is tovább fejlődtem, így boldog Xénia napot is kívánok AKI családtagjának.   buli

Neked is köszönöm  köszi_2
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106891 Dátum: 2017.08.02., 07:02:02 »

Szerda reggel a Dunántúlon magas szintű fátyolfelhőzet szűrheti a napsütést, másutt derült lesz a napkelte. A hajnali minimum hőmérséklet értékei 18 és 25 fok között alakulnak, délkeleten a magasabb, északkeleten és nyugaton az alacsonyabb értékekkel. A gyenge délkeleti és déli szelet a Balaton-felvidéken élénk lökések kísérhetik, másutt jellemzően gyenge lesz a légmozgás.
Szerda délután változatlanul magasra emelkedik a hőmérséklet, kevés, magas szintű felhőtakaró nyugaton és északkeleten sodródhat hazánk fölé, szűrve a tűző napsütést. Nyugaton, északnyugaton emellett gomolyfelhők is megjelennek, melyekből néhol egy-egy - akár heves - zápor, zivatar is kialakulhat. Az ország délkeleti kétharmadán zavartalan napsütés várható. A szél északnyugaton északi, a Dunától keletre várhatóan délies lesz, mely időnként északnyugaton és délkeleten megélénkülhet. A legmagasabb hőmérséklet már 34 és 39 fok között alakul, délkeleten várható a melegebb, északnyugaton a hűvösebb. Aszfalt felett, belvárosi területeken már a 40 fok sem kizárt, így fokozottan ügyeljünk a hőség okozta veszélyekre: tartózkodjunk keveset napon, figyeljünk - főként idősebb - társainkra, folyamatosan hidratáljuk magunkat és ha elkerülhetetlen a napon tartózkodás, használjunk magas faktorú napkrémet is.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106890 Dátum: 2017.08.02., 06:03:41 »


A 180. számban 1992. I. 20-án megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106889 Dátum: 2017.08.01., 16:47:09 »

Csodaszép délutánt!

Bizony nagy a meleg! Nem régen néztem a teraszon az árnyékban és 36 fokot mutatott a hőmérő!  shock

Hajnalban jó volt az idő, ezért gyorsan lemostam a kocsit, mert a két, fa alatt töltött éjszaka bizony meglátszott rajta! Most úgy ragyog, mint Salamon pecsétje!  táncika

Az esti program virágtartó lazúrozása. Megnéztem az útmutatóját, azt írja, hogy +30 fok felett ne dolgozzunk vele! Én megfogadtam!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106888 Dátum: 2017.08.01., 16:45:44 »

Csodaszép délutánt!

Bizony nagy a meleg! Nem régen néztem a teraszon az árnyékban és 36 fokot mutatott a hőmérő!  shock

Hajnalban jó volt az idő, ezért gyorsan lemostam a kocsit, mert a két, fa alatt töltött éjszaka bizony meglátszott rajta! Most úgy ragyog, mint Salamon pecsétje!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106887 Dátum: 2017.08.01., 06:36:21 »

Keddre virradó éjszaka derült vagy gyengén felhős lesz az ég hazánk felett. A legalacsonyabb hőmérséklet értékei 18 és 23 fok között alakulnak. A légmozgás gyenge marad.
Derült, száraz, napos idő várható, tovább fokozódó hőséggel. A hőmérséklet csúcsértéke 34 és 39 fok között alakul, északkeleten mérhetjük az alacsonyabb értékeket. A déli,délkeleti szél a Tiszántúl kivételével megélénkül, a Kisalföldön időnként megerősödik.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106886 Dátum: 2017.07.31., 22:01:33 »

Jó estét!

Köszönjük szépen!
Tegnap óvatosan ugyan, de megünnepeltük azt is...   vigyor


És Viktor 8. szülinapját is...  _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106885 Dátum: 2017.07.31., 21:51:11 »

Az esti órákban a Dunántúlon átmenetileg erősen megnövekszik a felhőzet és elszórtan záporok, zivatarok is kialakulhatnak. Hétfőn hajnalban, reggel a Duna vonalában is előfordulhat néhány helyen zápor. Keleten ugyanakkor csapadékra nem számítunk. A légmozgás általában gyenge vagy mérsékelt marad, csupán zivatar környezetében erősödhet meg átmenetileg a szél. Többnyire 16 és 21 fok közé hűl a levegő hajnalra.
Hétfőn napközben változóan, de többnyire gyengén felhős időre készülhetünk sok napsütéssel. Csapadék az ország túlnyomó részén nem valószínű, kis eséllyel az Északi-középhegység térségében alakulhat ki rövid zápor a délutáni órákban. A délkeleti szél gyenge marad. 31 és 36 fok közé melegszik fel a levegő délutánra.

Ma annyira meleg volt, hogy elnapoltam a műhelybe tervezett munkát is....  szégyenlem  Pedig nem jó, hiszen a hét többi napja sem lesz jobb. Így még melegebben kell majd dolgoznom....
Na mindegy, korán fogok feküdni, hogy korán tudjak kelni és hajnalban jobban lehet dolgozni. Gépet úgysem kell használnom, amit meg igen, annak a hangja nem zavaró zárt műhely ajtó mellett...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106884 Dátum: 2017.07.31., 21:48:58 »

Ezen a nyavalyás gépen (loptop) rakoncátlankodik az "m" betű. Néha hiába ütöm nem akar reagálni. Főképp ha a neten vagyok.

Belegondolok ez a gép most lesz 5. éves. Egész jól bírja. 

Az remek teljesítmény!
A billentyűzetet nem drágán lehet javíttatni! Akkor kerül sokba, ha ki kell cserélni az egészet... Bár egy ügyes helyen vannak bontott gépek, azok alkatrészei nagyságrendekkel olcsóbbak...  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106883 Dátum: 2017.07.31., 21:47:11 »

A héten sok minden történt, megcsináltattam az autó szélvédőjét (kifoltozták a kőfelverődést) lepolíroztattam az első fényszorókat is. Igen matt és sárga volt már.

A kis macska is meg van....szerdán bevittem az állatorvoshoz, kapott oltást és "személyi igazolványt". Azt mondta a doki, hogy kb. 3 hónapos lehet. Megegyeztünk, szeptember október fele megtörténik majd az ivartalanítás is.
A cica amúgy igen eleven....játszik, eszik, alszik...felfedezi a világot.



 Nagytaps2

Nagyon ügyes vagy!

A szélvédőn nekem is van egy új felverődés, meg kellene csináltatnom még a tél beállta előtt!
Két helyen is kerestem ezeket a szélvédő javítókat, de egyik helyen sem találtam meg...  S�r
Most állandóan van nálam annyi pénz, hogy ha messzebb megyek, hogy meg tudjam csináltatni, ha találok egy szakit...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106882 Dátum: 2017.07.31., 21:44:40 »

hohó a Jóestéten kívül....


Csak most látom és észlelem, hogy Akele-nap van.
Így hát boldog nevenapot kívánok neki...   buli
...és miután ukrajnailag is tovább fejlődtem, így boldog Xénia napot is kívánok AKI családtagjának.   buli

Jó estét!

Köszönjük szépen!
Tegnap óvatosan ugyan, de megünnepeltük azt is...   vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106881 Dátum: 2017.07.31., 06:02:43 »


A 179. számban 1992. I. 17-én megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106880 Dátum: 2017.07.31., 05:24:15 »

Az esti órákban a Dunántúlon átmenetileg erősen megnövekszik a felhőzet és elszórtan záporok, zivatarok is kialakulhatnak. Hétfőn hajnalban, reggel a Duna vonalában is előfordulhat néhány helyen zápor. Keleten ugyanakkor csapadékra nem számítunk. A légmozgás általában gyenge vagy mérsékelt marad, csupán zivatar környezetében erősödhet meg átmenetileg a szél. Többnyire 16 és 21 fok közé hűl a levegő hajnalra.
Hétfőn napközben változóan, de többnyire gyengén felhős időre készülhetünk sok napsütéssel. Csapadék az ország túlnyomó részén nem valószínű, kis eséllyel az Északi-középhegység térségében alakulhat ki rövid zápor a délutáni órákban. A délkeleti szél gyenge marad. 31 és 36 fok közé melegszik fel a levegő délutánra.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #106879 Dátum: 2017.07.30., 23:59:29 »

Ezen a nyavalyás gépen (loptop) rakoncátlankodik az "m" betű. Néha hiába ütöm nem akar reagálni. Főképp ha a neten vagyok.

Belegondolok ez a gép most lesz 5. éves. Egész jól bírja. 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #106878 Dátum: 2017.07.30., 23:47:22 »

A héten sok minden történt, megcsináltattam az autó szélvédőjét (kifoltozták a kőfelverődést) lepolíroztattam az első fényszorókat is. Igen matt és sárga volt már.

A kis macska is meg van....szerdán bevittem az állatorvoshoz, kapott oltást és "személyi igazolványt". Azt mondta a doki, hogy kb. 3 hónapos lehet. Megegyeztünk, szeptember október fele megtörténik majd az ivartalanítás is.
A cica amúgy igen eleven....játszik, eszik, alszik...felfedezi a világot.

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #106877 Dátum: 2017.07.30., 23:36:40 »

hohó a Jóestéten kívül....


Csak most látom és észlelem, hogy Akele-nap van.
Így hát boldog nevenapot kívánok neki...   buli
...és miután ukrajnailag is tovább fejlődtem, így boldog Xénia napot is kívánok AKI családtagjának.   buli
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #106876 Dátum: 2017.07.30., 22:49:23 »



Mindenkinek köszönöm a köszöntéseket  köszi_2 bye bye
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106875 Dátum: 2017.07.30., 22:12:22 »


           Akelácska!
    
        Nagyon boldogat kívánok!

Csatlakozom!

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106874 Dátum: 2017.07.30., 22:08:26 »

Minden jót az ünnepeltnek!

Jó estét!

Mindketten köszönik szépen, hiszen ma Xénia is van, ami az Okszána magyar megfelelője.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!