Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.21., 06:18:25
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 434 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 411 412 [413] 414 415 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7139648 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103674 Dátum: 2016.04.18., 17:26:22 »


Jó estlétet!


Szvsz.lehet, minden futamra külön is, de most jelenleg csak a konstruktöri, illetve a győztes végső kimenetelére lehet. Gondolom jövő héten megnyitják az épp aktuális futamra vonatkozó lehetőségeket is...

http://www.tippmix.hu/esemeny?id=70873

http://www.tippmix.hu/esemeny?id=61753

Jó estét!

Köszönöm!   köszi_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Talán
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


Profil megtekintése
« Válasz #103673 Dátum: 2016.04.18., 15:03:56 »

Szia . Te miért  nem  voltál  a  Temetésén ?
  sapirico  (= a  Talán )
Elnézést , nem tudom , hogyan  kell valakinek  írni , mire  kell  ráklikkelni .A kérdésemet  100 /2-nek  írtam .
sapirico
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103672 Dátum: 2016.04.18., 06:37:54 »

A hétfőre virradó éjszaka első felében még főként fátyolfelhők tehetik homályossá az eget, a hajnali órákban északnyugat felől azonban egy érkező hidegfront hatására már erőteljes felhősödés kezdődik, és a Kisalföldön kialakulhat egy-egy záporeső, esetleg zivatar. Jelentősen veszít erejéből a szél, többnyire már gyenge marad a légmozgás, de reggelre a Kisalföldön északnyugatira fordul, és újból meg-megélénkül. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 9 és 15 fok között alakul
Napközben jobbára erősen felhős lesz az ég felettünk, de főként a középső területeken, illetve az Alföldön néhány órára kisüthet a Nap. Elszórtan, főként nyugaton és északkeleten valószínű záporeső, néhol zivatar. A nyugatias irányú légmozgás többször megélénkül, a zivatarokat erős széllökések kísérhetik. A nappali felmelegedés a Dunántúlon már jelentősen mérséklődik, csupán 14 és 20 fok közötti csúcsértékek lesznek jellemzőek, miközben középen és keleten még 21, 25 fok közé melegszik a levegő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #103671 Dátum: 2016.04.18., 06:05:02 »

A 2. évfolyam 7. számában 1991. II. 15-én megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #103670 Dátum: 2016.04.17., 20:53:17 »

Az F1-re is lehet fogadni?
Az a része érdekelne...  szégyenlem


Jó estlétet!


Szvsz.lehet, minden futamra külön is, de most jelenleg csak a konstruktöri, illetve a győztes végső kimenetelére lehet. Gondolom jövő héten megnyitják az épp aktuális futamra vonatkozó lehetőségeket is...

http://www.tippmix.hu/esemeny?id=70873

http://www.tippmix.hu/esemeny?id=61753
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103669 Dátum: 2016.04.17., 19:35:06 »



Jó napokat!


hm... Pedig még gondolkoztam rajta, hogy megjátszom Bingham-t, akár végső befutónak is...még a hét elején lehetett rá fogadni. Jó hogy kiment a fejemből... Igaz kb. 250 Ft-t tettem volna rá...de csak mérgelődtem volna miatta.

Az F1-re is lehet fogadni?
Az a része érdekelne...  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103668 Dátum: 2016.04.17., 19:34:20 »

Az éjszakai órákban átmenetileg kissé megnövekszik a magas szintű felhőzet és mérséklődik a szél, ám a Dunántúlon továbbra is lesznek területek, ahol mérsékelt marad a délnyugati szél. Csapadékra pedig továbbra sem kell számítani. A felmelegedésnek köszönhetően tovább enyhül a levegő, így a hajnali órákra már csak 9 és 14 fok közé hűl majd a levegő.
A változóan fátyol- és gomolyfelhős ég mellett több órára mindenütt kisüt majd a Nap, csapadék csak a késő délutáni órákban lehetséges a nyugati határszélen, kisebb záporeső formájában. A nyugati, délnyugati szél többfelé lesz élénk, illetve erős, - időnkénti viharos lökésekkel fűszerezve - mely az esti órákra jelentősen veszít az erejéből. A hőmérséklet csúcsértéke jellemzően 23 és 28 fok között alakul, 1-2 fokkal hűvösebb csak a Kisalföldön lehet.

Az erős szél rengeteg száraz ágat és gallyat tört le a ház előtt álló hársfáról. Ma a nagyját összekapkodtam, de holnap bőven lesz még vele dolgom!
Ma befejezte Gyuri a konténer megrakását. Alig maradt törmelék! Ahhoz még majd érkezni fog, mert néhány egyéb, kisebb  átalakítás még lesz, aztán elvitetem a többit is.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103667 Dátum: 2016.04.17., 19:27:53 »


          Snooker VB ápr.16- máj.2.

          Sheffield,Anglia.

             
          Az első körben kiesett a tavalyi világbajnok.
   
         S.Bingham   -   A.Carter    9:10

Jó estét!

Egy rossz nap ebben a sportágban igencsak sokat számít!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #103666 Dátum: 2016.04.17., 12:03:58 »


          Snooker VB ápr.16- máj.2.

          Sheffield,Anglia.

             
          Az első körben kiesett a tavalyi világbajnok.
   
         S.Bingham   -   A.Carter    9:10



Jó napokat!


hm... Pedig még gondolkoztam rajta, hogy megjátszom Bingham-t, akár végső befutónak is...még a hét elején lehetett rá fogadni. Jó hogy kiment a fejemből... Igaz kb. 250 Ft-t tettem volna rá...de csak mérgelődtem volna miatta.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103665 Dátum: 2016.04.17., 07:02:27 »

Az éjszakai órákban átmenetileg kissé megnövekszik a magas szintű felhőzet és mérséklődik a szél, ám a Dunántúlon továbbra is lesznek területek, ahol mérsékelt marad a délnyugati szél. Csapadékra pedig továbbra sem kell számítani. A felmelegedésnek köszönhetően tovább enyhül a levegő, így a hajnali órákra már csak 9 és 14 fok közé hűl majd a levegő.
A változóan fátyol- és gomolyfelhős ég mellett több órára mindenütt kisüt majd a Nap, csapadék csak a késő délutáni órákban lehetséges a nyugati határszélen, kisebb záporeső formájában. A nyugati, délnyugati szél többfelé lesz élénk, illetve erős, - időnkénti viharos lökésekkel fűszerezve - mely az esti órákra jelentősen veszít az erejéből. A hőmérséklet csúcsértéke jellemzően 23 és 28 fok között alakul, 1-2 fokkal hűvösebb csak a Kisalföldön lehet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #103664 Dátum: 2016.04.17., 04:35:31 »



          Snooker VB ápr.16- máj.2.

          Sheffield,Anglia.

             
          Az első körben kiesett a tavalyi világbajnok.
   
         S.Bingham   -   A.Carter    9:10
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103663 Dátum: 2016.04.16., 22:49:42 »

Nem biztos, hogy megnézem az ismétlését (az esti műsort ab ovo elbuktam, már elmúlt fél 11....  H���t ). Nem vonz a téma.

Azért nem csalódtam a kínaiakban... a mai sanghaji időmérőn derült ki egy ostoba pálya vezetési hiba, ami alapvetően lustaságra, nem gondolkodásra vezethető vissza. Az időmérő rendszer érzékelője a pályába van beépítve. ezt viszont vélhetően utólag cserélhették, és mivel pont ez alatt vezet át egy alagút a pálya alatt, az érzékelőt egyszerűen egy egy kis bukkanóval aszfaltozták be. Ennek ma az lett a következménye, hogy az esővíz megállt előtte és utána, viszont a bukkanócska már egy olyan ponton belül van, ahol a DRS-t (hátsó stabilizáló szárny kinyitott állapotban van) lehet használni. Így aztán Wehrlein a Manorral majd' 250 km/h-ás sebességgel beleszállt a betonfalba. Szerencsére nem orral, de olyan alaposan eltalálta a kocsi oldalával, hogy az időmérőt le kellett állítani.
Szóval amolyan „magyaros” megoldás van Kínában is. Már csak azt nem tudom, ki tanulta ezeket az igénytelen megoldásokat kitől...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103662 Dátum: 2016.04.16., 22:36:46 »

Jó estlétet!


Mai filmajánló, vagy inkább ismeretterjesztő dok. filmajánló:

Halálsoron
am. dok film
csatorna : National Geographic Channel (nem a HD)
idő : Ma 22:00 óra
Texas államban végrehajtott halálos ítéletek és/vagy a halálra váró elítéltek és a végrehajtók szemszögéből....  

én sem láttam még....

Nem biztos, hogy megnézem az ismétlését (az esti műsort ab ovo elbuktam, már elmúlt fél 11....  H���t ). Nem vonz a téma.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103661 Dátum: 2016.04.16., 22:35:06 »

Szombatra virradó éjszaka elvonul kelet felé a felhőzóna, így reggel országszerte napos időre ébredhetünk, kevés fátyolfelhő lesz csak az égen. Csapadékra nem kell számítani. A délnyugati szél gyenge vagy mérsékelt marad, az ország középső, Ny-K irányú sávjában időnként élénk széllökésekkel. Enyhe lesz az éjszaka, többnyire 7 és 12 fok közé hűl le a levegő, csak az északkeleti fagyzugokban lehet ennél néhány fokkal hűvösebb.
Szombaton napközben továbbra is napos időre van kilátás, kevés fátyol- és gomolyfelhő mellett. Csapadék nem várható. A délnyugati szél sokfelé megélénkül, a Dunántúlon helyenként megerősödik. Itt viharos széllökésekre is számíthatunk majd. A jelentős légmozgás rontja majd a hőérzetet, noha igen magasra, 21 és 26 fok közé emelkedik majd a hőmérséklet.

Jó estét!

Fertelmes szél fújt egész nap!
A permetezési terveimnek persze lőttek...  robban
Viszont legalább egy fél konténer sittet bepakoltam a tegnap hozott konténerbe. Holnap még befejezzük a pakolást kis sógorommal.
Ezzel felszabadul a hely a kút mellett, és nekiláthatunk rendbe rakni az öreg kutat.
Sok tégla kipotyogott belőle, ezért néhány akác gerendára egy beton kútgyűrűt engedett rá az régi gazda. Ezt kell nekünk legördíteni, kiszedni a már nagyon rossz, korhadt gerendákat, és visszafalazni a kutat. Szép munka lesz, azt már tudom! Viszont ha készen lesz, lesz megint egy olyan műtárgy, aminek ismét csak csodájára fog járni a fél falu...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #103660 Dátum: 2016.04.16., 20:21:26 »


Jó estlétet!


Mai filmajánló, vagy inkább ismeretterjesztő dok. filmajánló:

Halálsoron
am. dok film
csatorna : National Geographic Channel (nem a HD)
idő : Ma 22:00 óra
Texas államban végrehajtott halálos itéletek és/vagy a halálra váró elítéltek és a végrehajtók szemszögéből....  

én sem láttam még....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #103659 Dátum: 2016.04.16., 07:17:44 »

Szombatra virradó éjszaka elvonul kelet felé a felhőzóna, így reggel országszerte napos időre ébredhetünk, kevés fátyolfelhő lesz csak az égen. Csapadékra nem kell számítani. A délnyugati szél gyenge vagy mérsékelt marad, az ország középső, Ny-K irányú sávjában időnként élénk széllökésekkel. Enyhe lesz az éjszaka, többnyire 7 és 12 fok közé hűl le a levegő, csak az északkeleti fagyzugokban lehet ennél néhány fokkal hűvösebb.
Szombaton napközben továbbra is napos időre van kilátás, kevés fátyol- és gomolyfelhő mellett. Csapadék nem várható. A délnyugati szél sokfelé megélénkül, a Dunántúlon helyenként megerősödik. Itt viharos széllökésekre is számíthatunk majd. A jelentős légmozgás rontja majd a hőérzetet, noha igen magasra, 21 és 26 fok közé emelkedik majd a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103658 Dátum: 2016.04.15., 20:24:46 »

Jó estlétet!


Jó szurkolást, jó tippelést!


Ime az e heti „tutti-k”


Estoril – Boavista : D (döntetlen) odds.: 2,9
Braga – Tondela  :  D (döntetlen) odds.: 4,4
Leeds – Reading :   D (döntetlen) odds.: 3,05


Estoril és Boavista összecsapás (foci) a portugál első ligában. Az Estoril a18 csapatos portugál bajnokság 8. helyén áll. A lejátszott 29 forduló után szerzett 39 pontot, rúgott 34 gólt és kapott 36-ot.  Van 6 döntetlenje, 11 győzelme és 12 veresége. Az európai porondra, európai kupaküzdelmekre  való kijutást biztosító 5. helyezéstől 6 pontra áll.
A Portó város második nagy csapata a Boavista nem a legjobban szerepel a bajnokságban. jelenleg a 15. helyen áll 3 pontra a kieső helyektől. Ez idáig lejátszott 29 meccs során 6-ot megnyertek, 8 esetben ikszeltek és 15 alkalommal vereséggel hagyták el a pályát.  Bizony, a párducokat, vagy inkább a kockásokat igen csak fenyegeti a kiesés lehetősége. A csapat címere, egy pajzs, amelynek alapszíne pepita, a pajzs felett egy 5 ágú (nemesi) korona ékeskedik. A pajzsot alulról felfelé egy növény koszorú öleli aminek az alsó részén egy szimetrikusan hajtott szalagsávban a klub alapítási éve, 1903 látható. A pajzs felső negyedében, a „sakktábla” felett a club nevének kezdőbetűi olvashatóak.
Szóval a „pepitáknak” nagyon kell a pont, vagy pontok. Ugyanúgy a kanáriknak, azaz az Estoril csapatának, amennyiben az a célja, hogy elcsípje a bajnokság 5. helyét. A formájukat tekintve az Estoril jobban áll. Bár az előző fordulóban vereséget szenvedett a nacional Madeira otthonában de előtte két ízben győzött. A kockások evvel szemben gyengébb formát mutatnak, az előző két fordulóban ikszeltek, előtte a Benficával szemben maradtak alul a hazai közönség előtt. A mérközés esélyese az Estoril, de szerintem a „Boa” kihúzza egy egálra. Az őszi (decemberi) találkozójuk a Boavista otthonában 1:1-es eredménnyek ért véget, úgy hogy a kockások vezettek és a kanárik büntetővel egyenlítettek. Tehát tippem döntetlen.

Szintén portugál foci,  az első liga a következő mérkőzés, a Braga és Tondela találkozó. A Braga a  bajnokságban jelenleg a 4. helyen áll, az 5. helyezett nem igazán veszélyezteti, mivel 6 ponttal lemaradva áll mögötte. Ám a Bragának sok esélye sincsen hogy a dobogóra felkapaszkodjon, lelökve onnan a FC Portot, mivel az 10 ponttal előzi meg őt. A „főpapok” vagy az „érsekek” ahogy becézik a Braga csapatát nincsenek jó formában. Kiestek az Euróa ligából – igaz ez már a negyeddöntő volt – a Shatar Donyeck épp tegnap ütötte ki őket 4:0-val. (Az első mérkőzés a Braga otthonában is Donyeck győzelmét hozta) A bajnokságban az előző fordulóban egy döntetlent játszottak, alőtte viszont a Benfica otthonában egy ötöst kaptak. A csapat fáradt lehet.  
A Tondela csapata a 10 forduló óta egyenletes teljesítményt mutatva az utolsó helyen állnak. Bár meg jegyezni és igen lényeges dolog lehet, hogy az előző két fordulóban győzelmet arattak. Az Union Madeirat verték egy fával, és előtte a Porto otthonában tudtak 1:0-ra győzni. A csapatnak 20 pontja van, 6 pontnyi messzeségben áll előtte a „bentmaradó” hely. Az őszi idényben a Braga egy nullra nyerni tudott a Tondela 5000 főogadóképességű kis grundján. Lehet a Tondela „megébredt” és a minden-mindegy alapon küzd a bentamaradásért. A Braga közönsége csalódott lehet az elbukott negyeddöntő miatt. A kérdés mennyire viselte meg a játékosokat a kudarc. Tippem meglepetés, döntetlen.

Leeds és a Reading összecsapása az angol foci, championship-jében, azaz az  "angol NBII-ben”.  A Leeds jelenleg, a lejátszott 41 forduló után, a 15. helyen áll, és a Reading eggyel felette a 14. pozicióban várja a mnérközést. Mind a két csapatnak 51-51 pontja van. A Reading az előző kétfordulót vereségekkel zárta, a Leeds egy győzelmet és egy vereséget tudhat magának a fenti viszonylatban. Az őszi találkozójuk 0:0-ás döntetlennel zárult Reading városában. Úgy gondolom a Leeds jobb formában van, ám a Reading nem akarja hogy a tabellán eléje ugorjanak. Így a meccs végén a majdnem 38.000 fő befogadására képes stadion kijelzőjén döntetlen eredmény fog villogni.

Megjátszom Patent variésönben, azaz ha már egy mérkőzés „ül” akkor jön vissza csöpp pénzecske. Az alaptét vszeg 70 Ft-ocska lesz, így a játék 490 Ft-ba fog kerülni. A várható nyereményt nem számoltam ki.

Viszont úgy döntöttem, hogy megjátszom a fenti meccseket esélyesre...azaz papírra. Így:
Estoril - Boa  Hazai, vagy döntetlen győzelem, odds: 1,25
Braga – Tondela : hazai siker odds.: 1,35
...és Leeds – Reading : hazai győzelem, vagy döntetlen : odds.: 1,4

Ezt simán kötésben alaptéttel, azaz 200 Ft-tal teszem meg.
 

Eddigi eredményeid alapján azon gondolkodom, hogy megteszem a tippsort, de egyáltalán nem úgy, ahogy Te.... ahogy figyelem a dolgokat, nagyobb eséllyel fogok nyerni....
 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103657 Dátum: 2016.04.15., 20:23:21 »




Te AKI! Eztet szerintem a 103646-os hsz-hez akartad,  shock  míg a másik válaszodat meg a 103645-ös höz...
De értem én....vszeg arra voltál kíváncsi figyelek-e.  vigyor

Nála minden mindennel összefügg!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103656 Dátum: 2016.04.15., 20:22:45 »

NEM  EMBERI  LÉNYEK. NEM  ÖLÜNK EMBEREKET.

Ugyanez a véleményed Vlagyimir Putyin esetében is?

Az én véleményem viszont az, hogy igenis emberek! Az állatok ugyanis nem gyilkolnak feleslegesen, elvekből, főleg nem vallási elvekből!
És igen, abban egyetértek Veled, hogy az emberölés bűn, és nem szabad ilyet tenni.
Ennek ellenére bizony emberi lények, akár tetszik ez Neked, akár nem, hiszen biológiájuk alapján az emberi fajhoz tartoznak. Lehet ezt sajnálni, és kehet ezen dühöngeni, de a tények makacs dolgok.

Nem véletlen egyébként, hogy 1975 óta vallom: Ismerem annyira az embereket, hogy szeressem az állatokat!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #103655 Dátum: 2016.04.15., 19:20:48 »

Jó reggelt!

Ez így bizony nagyon is helytelen!
A Google megadja a forrást is, tehát innen könnyen megtudod, hogy kinek az adattára van rossz helyen!
Abban tökéletesen egyet értek Veled, hogy ez a lista így nyilvánosan komoly veszélyforrás, és egészenbiztos, hogy szabálytalan!




Te AKI! Eztet szerintem a 103646-os hsz-hez akartad,  shock  míg a másik válaszodat meg a 103645-ös höz...
De értem én....vszeg arra voltál kíváncsi figyelek-e.  vigyor
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Oldalak: 1 ... 411 412 [413] 414 415 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!