Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.17., 11:13:27
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 5234 5235 [5236] 5237 5238 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7133476 alkalommal)
Gazember
Vendég
« Válasz #7213 Dátum: 2009.01.21., 13:27:54 »


Józsikám ! Macza most ment el tőlem, nehogy beengedd, mert viszi a Bac Iluskákat. Kapott tőlem 3 injectiót.....


 bee bye bye
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #7212 Dátum: 2009.01.21., 13:25:03 »


A politikáról nekem egy sajátos véleményem van, lehet, hogy nem értetek vele egyet:
Tudjuk, hogy Hitlert az egész világ 95%-a gyűlölte, én is. D e kérdem én, nem egy zseniális politikosnak kell lenni ahoz, hogy olyan hatalmas tömegeket megmozgatott, akik önként és dalolvba mentek érte, az eszméért a biztos halálba ? Sztálin ugyanezt kényszerítő eszközökkel, KGB, GPU segítségével vitette a gulágra. Mégis még ma is mennyi híve van.
Gyurcsányt, Orbánt 10 év alatt el fogják felejteni.

 _morcos bleee
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #7211 Dátum: 2009.01.21., 13:18:02 »


Józsefem, haverem ! Én a gazembervért már 3 napja vénásan adagolom magamnak, kezd is már az 50 fokos lázam 48-ra csökkenni.
A sárgaborsó főzeléket én is imádom, csak borsó ne legyen benne.


 bee
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #7210 Dátum: 2009.01.21., 13:13:42 »

Kedveseim ! Én sok sértést elengedek a fülem mellett, nem sértődök meg, csak egy szóra: Ha azt mondja valaki, hogy: FEKETESEGGÜ.


 köszi_2
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #7209 Dátum: 2009.01.21., 12:52:33 »


 ------Hogy van a feleséged?

 ------Beteg!!!

 ------És veszélyes?

 ------Ilyenkor nem, csak ha egészséges!!!!!!

               zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi zizi
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #7208 Dátum: 2009.01.21., 11:52:38 »


              Gazember!!!!!!!

         Telepíted a vírusirtokat?He?He?

          Küldjek rásegítést a "vörös"-ből?He?

         Kellet neked kérkedni a Maczával!!!!!!!!

          Úgykellett,káposztába hús kellett!!!!!!!!!!

                 zizi kicsi taps zizi
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #7207 Dátum: 2009.01.21., 11:50:04 »



               Meg sem merek szólalni!

              A sértődést kiváltó téma konkrétan határolt már?  Mert azt sem tudom!!!!!!!

                De azt igen,hogy csirkepöri lesz ebédre sárgaborsó főzelékkel!
                Ki kér belőle(m)He?He???

                vigyor _cupp vigyor
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #7206 Dátum: 2009.01.21., 10:21:55 »

Azt hiszem, sokan (többen) azt várják, várták ettől a fórumtól, hogy a totális szabadság alapján bármit, bárhogy le lehet írni, mondani.
Ebben van némi tévedés, mert egy régen kialakult kis közösséget kell megpróbálni megtartani, és nagyon nem lenne jó, ha pillanatnyi hangulatból, szeszélyből, főleg politikai meggyőződésből szétesnénk. Ha a nagyobb hangerő, vehemencia hallgatásra kényszerítené a kevésbé harsány gondolatokat.

Lehet, hogy ezt rosszul gondolom?

Válaszokat várok Tőletek erre.

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #7205 Dátum: 2009.01.21., 10:15:49 »

Én most gondolkodom.
Egyszer felkaptam a vizet Szivárványon.
Egyetlen mondatot írtam Talánnak és eltűnt.
Mint ahogy Maci Laci is elillant.
És most Ejdámi Sajt.

Nem a politikára gyanakszom.

Egyben harminckettesnek és adminisztrátornak/moderátornak lenni feloldhatatlan feszültséget teremthet bármilyen nézetkülönbség esetén.
Bárkinek, aki ilyen kettős szerepbe kerül a jövőben én azt tanácsolom, hogy kerülje a kemény hangvételű írások közlését, még akkor is, ha ezer százalékig meg van győződve róla, hogy igaza van.

Ez könnyűnek hangzik, de nem az.

Ebben lehet igazságod, hiszen, mint számomra kiderült, Amadeus sem igazán tudja megbocsátani nekem a kimoderált szót. Erre utal, hogy már talán egy hete "füstülög" miatta.

Egyebekben pedig igyekszem megfogadni a tanácsot, már ami a kemény megfogalmazást illeti.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #7204 Dátum: 2009.01.21., 08:18:28 »

Szvsz:

Akár az egyiket gondolod jónak, akár a másikat, ha a paraván mögé nézel, megláthatod, hogy valójában nincs is két oldal.
Az egész csak egy színjáték.
Mi pedig hálás közönség vagyunk, nézzük az előadást és meg is fizetjük az árát. Még össze is vitatkozunk rajta.  szégyenlem



Naplózva
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #7203 Dátum: 2009.01.21., 08:16:30 »

Én most gondolkodom.
Egyszer felkaptam a vizet Szivárványon.
Egyetlen mondatot írtam Talánnak és eltűnt.
Mint ahogy Maci Laci is elillant.
És most Ejdámi Sajt.

Nem a politikára gyanakszom.

Egyben harminckettesnek és adminisztrátornak/moderátornak lenni feloldhatatlan feszültséget teremthet bármilyen nézetkülönbség esetén.
Bárkinek, aki ilyen kettős szerepbe kerül a jövőben én azt tanácsolom, hogy kerülje a kemény hangvételű írások közlését, még akkor is, ha ezer százalékig meg van győződve róla, hogy igaza van.

Ez könnyűnek hangzik, de nem az.

Az igazam, és a népszerűségem legtöbbször fordítottan arányos.

Bővebb véleményemet szeretném késöbb írni. Most futás.

Sziasztok! bye bye
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #7202 Dátum: 2009.01.21., 06:47:53 »

 
           Éreztem,hogy ez lesz,emiatt nem szóltam bele.Sajnos a politikai gyűlölet idáig fajult.
          Nagyon sajnálom,hiszen Sajtot(is) őszintén kedvelem,szeretem.
                  (na.na fijjjjug!)

        Láttátok az amerikai elnöki beiktatást.A CNN-en végignéztem.Sehol egy "monnyon le",annál nagyobb összefogás!

               Szevasztok!

              bee bye bye bee
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #7201 Dátum: 2009.01.21., 06:34:43 »

Nem akarod még 1× elölről megcsinálni úgy hogy szépen illeszkedjenek a képek a tükör körvonalához?

Csak azért mert nekem úgy jobbam tetszene?

Na jó tudom kívánságműsor kettőtől-ötig.  vigyor vigyor vigyor

         Így kerül a csizma az asztalra!

                  bye bye bye bye
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #7200 Dátum: 2009.01.20., 23:25:30 »

Egy hete mikor azon keseregtem, hogy milyen rossz egyedül, szeretet nélkül élni, akkor a Sajt azt írta, hogy mi szeretünk./mármint a 32-ek/

Sajt!  Eddig tartott nálad a szeretet? Egy hülye politikai vita miatt? Nem ilyen voltál.
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #7199 Dátum: 2009.01.20., 22:45:46 »

Gazember!

Én még soha nem oltattam be magamat influenza ellen. Egyrészt nem sokat ér, mert az oltás elkészítése és  a vírus ideérése közötti időben annyit változik a vírus, hogy az oltás már nem nagyon hat. Nem beszélve az oltási szövődményekről.
A sok flancos reklámozott szer helyett én egyszerűen Kalmopyrint vagy Algopyrint szednék, és rövid ideig nagy adag C vitamint. Abból is a Cetebe-t, mert az folyamatosan szívódik fel és tartja a C vitamin szintet egész nap.Esetleg egy kis gazambervéres teát.  beteg
Gyógyulj meg!  puszi_2
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #7198 Dátum: 2009.01.20., 22:44:38 »

Én most gondolkodom.
Egyszer felkaptam a vizet Szivárványon.
Egyetlen mondatot írtam Talánnak és eltűnt.
Mint ahogy Maci Laci is elillant.
És most Ejdámi Sajt.

Nem a politikára gyanakszom.

Egyben harminckettesnek és adminisztrátornak/moderátornak lenni feloldhatatlan feszültséget teremthet bármilyen nézetkülönbség esetén.
Bárkinek, aki ilyen kettős szerepbe kerül a jövőben én azt tanácsolom, hogy kerülje a kemény hangvételű írások közlését, még akkor is, ha ezer százalékig meg van győződve róla, hogy igaza van.

Ez könnyűnek hangzik, de nem az.
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #7197 Dátum: 2009.01.20., 22:38:44 »

Hát ezt nem értem én sem. Ha veled van baja, ordítsatok egy sort egymással, de attól még velünk többiekkel nem kellene megszakítani a barátságot. Ebben a csapatban hittem, hogy összetartozunk, minden külvilági hatás lepattog rólunk,toleráljuk, megértjük sőt ! szeretjük egymást. De már itt is hetenként megsértődik valaki valamiért.
Ne legyünk már olyanok mint ez a ronda kegyetlen , kíméletlen gyűlölettel teli világ ami kialakult körülöttünk!!!!! Miért nem lehet elviselni a másikat olyannak amilyen? Hiszen olyan kevesen vagyunk már együtt?  siros_2
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #7196 Dátum: 2009.01.20., 22:26:24 »

Nem.

 vigyor

Egyébként próbáltam, de nem használtam PS-t, csak Filtre-t és Animátort, és azokkal ez sikerült.
Nekiálltam ugyan maszatolni, de az nem tetszett annyira, no meg így gyorsabb is volt, és mennyiségre mentem.  vigyor
De nyugodtan "belekontárkodhatsz"!

Jó pénzért bevállalod a bannereket a reklámainkhoz?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #7195 Dátum: 2009.01.20., 22:23:30 »

Attól hogy két embernek különböző a politikai nézete, még nem kellene a barátságot szétbombázni. Lehet nagyokat vitatkozni, érvelni,oda-vissza pengeváltás, de az igazi baráságot, a 32-ességet nem szabadna hogy szét tudja szakítani. Sajtikának mint bősz lila drukkernak tudnia kellene, hogy a zöldekkel örök harcban áll. Állandó cikizés, ugratás,dühöngés,anyázás van a két tábor között. De mégsem akadályozta meg, hogy a lila Sajt bensőséges /atyai/ barátságban legyen a zöld Vicc Elekkel. Mert nem volt gyűlölet köztük, csak véleménykülönbség. A politikában sem szabadna gyűlöletnek lenni emberek között. Én nagyon csíptem a lila Sajtot, pedig én zöld Akela vagyok.  siros_2

Nos, igen, megint a politika, amiről e szerint nem véletlen egyeztünk meg, hogy a "32-es közélet" rovatban nincs helye! Azért, hogy lehessen politizálni is, csináltam ennek is egy helyet, ahol még "anyázni" is lehet.

Újból és űjből visszaolvastam a "pengeváltást", de továbbra sem érzek benne semmi olyat, ami miatt így el kelljen rohanni!
Vitatkozni, bizonyítani igazunkat tényekkel lehet, elveket ütköztetni bármikor, szabadon a megfelelő helyen.

Másképp látjuk a világot, ez nem baj!

Azt hiszem itt, ebben a konkrét esetben ez a döntés ennél sokkal bonyolultabb események, történések láncolatának eredménye lehet.

Persze, ilyenkor én is "megkadok", tépelődök egy sort, át- és átrágom magamban a történéseket. Nem volt ez másképp Maci Laci, vagy Szivárványék esetében sem.
Azokból próbáltam tanulni. Lehet, hogy nem úgy sikerült.
Ez sajnos a mai világban benne van: türelmetlenség, érvek nélküli "erőszak", ellenállás esetén arra felé fordulás, ahol "együtt dühönghetünk" saját sorsunk alakulásán.
Na, mindegy, nem folytatom, mert kinek?
Akinek céloznám, gondolom még csak nem is olvas minket, és vélhetően jó messzire el is fog kerülni.

Azt nagyon sajnálom, és ebben az esetben sem értem, hogy ha velem van baja, másokkal miért szakítja meg a kapcsolatot?
Ha ezt valaki értelmesen megmagyarázza nekem, meghívom egy ebédre!
Nem látja, hogy nem rajtam áll bosszűt, hanem másokon, de legfőképp saját magán?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #7194 Dátum: 2009.01.20., 22:05:38 »

Attól hogy két embernek különböző a politikai nézete, még nem kellene a barátságot szétbombázni. Lehet nagyokat vitatkozni, érvelni,oda-vissza pengeváltás, de az igazi baráságot, a 32-ességet nem szabadna hogy szét tudja szakítani. Sajtikának mint bősz lila drukkernak tudnia kellene, hogy a zöldekkel örök harcban áll. Állandó cikizés, ugratás,dühöngés,anyázás van a két tábor között. De mégsem akadályozta meg, hogy a lila Sajt bensőséges /atyai/ barátságban legyen a zöld Vicc Elekkel. Mert nem volt gyűlölet köztük, csak véleménykülönbség. A politikában sem szabadna gyűlöletnek lenni emberek között. Én nagyon csíptem a lila Sajtot, pedig én zöld Akela vagyok.  siros_2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5234 5235 [5236] 5237 5238 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!