Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.18., 00:19:38
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 319 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7134729 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105513 Dátum: 2016.12.05., 07:03:57 »


A 2. évfolyam 86. számában 1991. VII. 11-én megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #105512 Dátum: 2016.12.04., 18:52:19 »


            Ajánlom!

       UK Bajnokság döntő  mérkőzés ma  Ronnie O'Sullivan és Mark Selby között.

       York-ból élőben közvetíti az Eurosport2 14 órakor!


Tennap este, bele-belekóstolgattam a M. Fu és O'Sullivan találkozóba. Lehet az a találkozó többet kivett  Sullivan-ből.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #105511 Dátum: 2016.12.04., 18:47:41 »


Még hogy az lenne jó, ha az Asszony felmenne ? ? ?  Én adok Neki egy maflást és már repül is a 120 kilójával. Nekem a 4,5 szobában van 6 Tv. Menjen a klotyóra és vigyen egyet magával.  Helytelen a párkapcsolatod, az Asszonyt nevelni pofonokkal lehet.  Nekem elhiheted, 48 éve Ez a harmadik.

 hahota hahota hahota fejbever bee



Jó estlétet!


hmm...ezen magam is elgondolkodtam, hogy nyomatékosabbá kellene tenni az óhajomat,   fejbever ám ez az asszony nem olyan"fajta" hogy hagyná magát....így minden bizonnyal csúnya verekedés  vigyor keletkezne.  Ezért ahhoz a megoldáshoz folyamodtam, hogy a meccset rögzítettem a beltéri egységen. Aztán vagy visszanézem, vagy nem.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105510 Dátum: 2016.12.04., 14:54:51 »

Teljesen igazad van.
Kiment a fejemből.
Tudsz róla valamit?


            Sok éve semmit!
 siros_2
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105509 Dátum: 2016.12.04., 14:00:14 »

Mucsa!!!!!!!!!!!!! yes_yes
Teljesen igazad van.
Kiment a fejemből.
Tudsz róla valamit?
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105508 Dátum: 2016.12.04., 13:11:31 »

Más Ferenc nevű nem ugrik be most nekem.

 Mucsa!!!!!!!!!!!!! yes_yes
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105507 Dátum: 2016.12.04., 09:24:01 »

Éjszaka eleinte országszerte derült égre számíthatunk. Később észak felől vékony, magasszintű felhőzet vonul fel, de ez érdemi változást nem okoz időjárásunkban. Emellett viszont helyenként ködfoltok képződhetnek, néhol zúzmara-lerakódás kíséretében, illetve északkeleten alacsonyszintű rétegfelhőzet (stratus) kialakulására is van némi esély. A légmozgás a legtöbb helyen legyengül, leáll, a Tiszántúl északi felén lehet olykor mérsékelt erősségű szél a reggeli óráktól. A legalacsonyabb hőmérséklet általában -4 és -8 fok között alakul, fagyzugokban itt-ott -10 fok alá hűl a levegő.
Északnyugat felől egy felhőtömb vonul át az ország fölött, emiatt a Dunántúlon és délen csak pár órás napsütés valószínű. Az ország északkeleti harmadán ezzel szemben kevés lesz a felhő, ugyanakkor a Tiszántúl északi részén néhol tartósan megmaradhat a köd vagy rétegfelhőzet. A változó irányú szél gyenge marad. A hőmérséklet csúcsértéke jellemzően 3 fok körül alakul. A napközben is ködös helyeken ennél hidegebb lehet pár fokkal.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105506 Dátum: 2016.12.04., 09:21:18 »

Azért csak azt mondom, Isten éltesse Hal-Kant és a többi Ferencet!
Más Ferenc nevű nem ugrik be most nekem.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105505 Dátum: 2016.12.04., 07:24:18 »



            Ajánlom!

       UK Bajnokság döntő  mérkőzés ma  Ronnie O'Sullivan és Mark Selby között.

       York-ból élőben közvetíti az Eurosport2 14 órakor!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105504 Dátum: 2016.12.04., 05:16:27 »


           Jó szerencsét!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105503 Dátum: 2016.12.03., 20:34:41 »

Azért csak azt mondom, Isten éltesse Hal-Kant és a többi Ferencet!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105502 Dátum: 2016.12.03., 20:33:58 »

Holnap érkezik a család!
Anyukám is jön, mert mégsem most, hanem decemberben leltároznak....

Szóval, lehet, hogy holnap kimaradok...

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105501 Dátum: 2016.12.03., 20:20:23 »

A műholdas TV kínálatunk kibővült.  Kaptunk egy-egy Isaura,  Spike, Chili.,  Humor és Spiler elnevezésű adókat. Viszont ami mellette még jobb hír hogy nem vettek el semmi mást ezek helyett. Igazából a Spiler-nek örülök, mert az adja az angol foci bajnokságokat.   

Épp nézem adják a Tottenham és Swansea összecsapást 16:00 órakor, az lenne jó ha az asszony  vigyor felmenne a hálóba és ott nézné azt amit akar.

 

Minket egyelőre megkímélnek az Isaura és egyéb ilyen szörnyűségektől, viszont az új RTL csatorna, a Spike megjelent. Tegnap nézhető műsora volt, remélem így is fog maradni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105500 Dátum: 2016.12.03., 20:13:29 »


Lett volna már lehetőségem rá, tőlünk egy kilométerre kóborolt egy fiatal bullmnasztiff jellegű kutya (szuka) Egyik ismerősöm befogadta, de átadta volna ha kérem. nem is volt nagyon ellenemre a dolog, de a nejem nem akarta. Igazából  őt talán jobban megviselte a dolog és egyelőre nem akar "új" kutyát.  Bár megjegyzem a környékben lakók, akik be-beugranak hozzánk egy kávéra, vagy csak pár szóra, azoknak a kutyái így most szabadon bejárhatnak hozzánk. Nemrég a vadász felesége is beugrott, együtt mentünk be a faluba. A kutyája (egy jagd terrier) alig 5 perc múlva már a gazdája nyomait követve itt volt.  Később néztem a kamerafelvételeket, láttam hogy a  fejét, orrát lent tartva egyenesen a kapunkig futott. Aztán azt is megtalálta, hogy a hátsó kijáraton mentünk ki, (itt szált be az autóba a gazdája) és ott lecövekelt, megvárta míg hazaértünk. Aztán télen, vszeg februárban ismét nálam lesz az egyik haverom két kutyája egy hónapig, mivel a srác megen kimegy Ázsiába..




 _lov_ _lov_ _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105499 Dátum: 2016.12.03., 20:02:27 »

Az előttünk álló éjszakán jobbára derült, keleten gyengén felhős időre számíthatunk. A nyugatias irányú légmozgás jelentősen mérséklődik, de a Dunántúli-középhegységben, az ország középső területein és az Északi-középhegység nyugati felén még gyakoriak lesznek az élénk széllökések. A kevésbé szeles megyékben a mélyebben fekvő helyeken néhol ködfoltok képződhetnek. A legalacsonyabb hőmérséklet általában -1 és -5 fok között alakul, fagyzugokban 1-2 fokkal hidegebb is lehet.
Szombaton az ország nagy részén szinte zavartalan napsütésben lehet részünk. Ugyanakkor északkeleten a délutáni gomolyképződésből helyenként hózáporok alakulhatnak ki. A gyenge vagy mérsékelt északi, északnyugati szelet a Dunántúli-középhegységben, a középső területeken és az Alföld déli részén időnként továbbra is élénk lökések kísérik. A hőmérséklet csúcsértéke mindössze 4 fok körül tetőzik.


Reggel meglehetősen hideg volt, kapargattam a jeget a kocsikról!  shock
Korai indulás miatt -és mert tegnap lusta voltam és a Bömbi maradt közelebb a kapuhoz shock, át kellett cserélnem az autókat, ezért mindkét kocsit le kellett takarítanom!  uuuhhh

Az forgalmon is érződött  a tél; sokan csak 70-80-al mentek. Nos, igen... ki kellett volna cserélni a gumikat!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105498 Dátum: 2016.12.03., 19:59:25 »

Ez utóbbihoz  külön gratulálok.
Évtizedekig törtem a fejem, hogy hány évis korig jár mikulási ajándék.

Pár éve ugyanerről megkérdezték a lappföldi mikulást, s válasza 200 volt.

Jó estét!

A mai nap legidősebb Télapóra váró gyermeke 13 éves volt.
Ötödik éve évődünk!


Ő is második éve folyamatos vendégem! Ma viszont sok időt töltött azzal, hogy odabújt hozzám. Amikor megbeszéltük, hogy jövőre is találkozunk és mondja meg anyukának és apukának, hogy jövőre is jöjjenek el, nagy csendesen azt mondta: Nekem csak anyukám van.
Ezek után nagyon nehezen tudtam megszólalni...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105497 Dátum: 2016.12.03., 19:26:52 »

A műholdas TV kínálatunk kibővült.  Kaptunk egy-egy Isaura,  Spike, Chili.,  Humor és Spiler elnevezésű adókat. Viszont ami mellette még jobb hír hogy nem vettek el semmi mást ezek helyett. Igazából a Spiler-nek örülök, mert az adja az angol foci bajnokságokat.   

Épp nézem adják a Tottenham és Swansea összecsapást 16:00 órakor, az lenne jó ha az asszony  vigyor felmenne a hálóba és ott nézné azt amit akar.

 


Még hogy az lenne jó, ha az Asszony felmenne ? ? ?  Én adok Neki egy maflást és már repül is a 120 kilójával. Nekem a 4,5 szobában van 6 Tv. Menjen a klotyóra és vigyen egyet magával.  Helytelen a párkapcsolatod, az Asszonyt nevelni pofonokkal lehet.  Nekem elhiheted, 48 éve Ez a harmadik.

 hahota hahota hahota fejbever bee
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #105496 Dátum: 2016.12.03., 16:28:10 »


A műholdas TV kínálatunk kibővült.  Kaptunk egy-egy Isaura,  Spike, Chili.,  Humor és Spiler elnevezésű adókat. Viszont ami mellette még jobb hír hogy nem vettek el semmi mást ezek helyett. Igazából a Spiler-nek örülök, mert az adja az angol foci bajnokságokat.   

Épp nézem adják a Tottenham és Swansea összecsapást 16:00 órakor, az lenne jó ha az asszony  vigyor felmenne a hálóba és ott nézné azt amit akar.

 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #105495 Dátum: 2016.12.03., 16:09:47 »

Ebben a szörnyű szélben és a múltkori hidegben a macskák kaptak már langyos tejet és Kócos kutyának is meleg levest szoktunk adni reggel.

Nem tudom, Szürketestvérem áll-e már olyan erősen, hogy elvesztett barátait nem feledve új barátságok felé nyisson...


Lett volna már lehetőségem rá, tőlünk egy kilométerre kóborolt egy fiatal bullmnasztiff jellegű kutya (szuka) Egyik ismerősöm befogadta, de átadta volna ha kérem. nem is volt nagyon ellenemre a dolog, de a nejem nem akarta. Igazából  őt talán jobban megviselte a dolog és egyelőre nem akar "új" kutyát.  Bár megjegyzem a környékben lakók, akik be-beugranak hozzánk egy kávéra, vagy csak pár szóra, azoknak a kutyái így most szabadon bejárhatnak hozzánk. Nemrég a vadász felesége is beugrott, együtt mentünk be a faluba. A kutyája (egy jagd terrier) alig 5 perc múlva már a gazdája nyomait követve itt volt.  Később néztem a kamerafelvételeket, láttam hogy a  fejét, orrát lent tartva egyenesen a kapunkig futott. Aztán azt is megtalálta, hogy a hátsó kijáraton mentünk ki, (itt szált be az autóba a gazdája) és ott lecövekelt, megvárta míg hazaértünk. Aztán télen, vszeg februárban ismét nálam lesz az egyik haverom két kutyája egy hónapig, mivel a srác megen kimegy Ázsiába..


Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #105494 Dátum: 2016.12.03., 16:00:22 »



Jó napokat!


Ihol az e heti tippelések:


Sp. Gijon – Osasuna : H (hazai győzelem) odds: 2,0
Alaves – Las Palmas : D (döntetlen) odds: 3,1
Lazio – Róma : D (döntetlen) odds: 3,25


Az első esemény spanyol foci, a csúcsliga egyik találkozója. Mind a két csapat jeléenleg a kieső zónában helyezkedik el. A bajnokság 20 csapatos és az utolsó három helyezett visszacsusszan a második ligába. A Gijon az előző fordulóban a real Madrid otthonába látogatott el, majd egy 2:1-es tisztes vereséggel távozott és nem is játszott rosszul. Az Osasuna egy másik fővárosi gárdát fogadott, az Atletico Madrid „személyében” és a Pamplonai, El Sadar stadionba  kilátogató többmint 16.000 néző előtt 3:0-ás vereséget szenvedett. Két azonos fajsúlyú csapat, ám szerintem a hazaika jobb formában vannak és megszerzik a győzelmet.

A második mérkőzés szintén spanyol foci és az első liga. Az újonc baszk csapat, az Alaves fogadja a szigetlakó Las Palmas csapatát. Az Alaves tavaly megnyerte a második ligát, így került fel direktbe a LaLigába. A Laps Palmas 11. helyen zárta a LaLigabajnokságot.   Jelenleg a hazaiak, a 13 fordulót követően a szerzett 16 pontjukkal a 13. helyen állnak 4 győzelemmel, 4 egállal és 5 vereséggel. Az utóbbi időben a hazai pályán nem jól muzsikálnak. Az előző fordulóban a 6. helyen álló Villareal-t látogatták meg és elhozták onnan a győzelemért járó 3 pontot. A Las Palmas jelenleg 19 ponttal a 10. helyen áll, az előző fordulóban az Atletico Bilbao-t fogadza és 20.000 néző előtt otthon tartotta a három pontot. Midn a két csapat jó formában van és szerintem a meccs végén az eredményjelző döntetlen állás fog mutatni. Tippem egál.

A harmadik esemény olasz foci, a seriaA küzdelmeiből, igazi helyi rangadó a Lazió és a Róma összecsapása. A  „hazaiak”, a Lazio jelenleg a bajnokság 4. helyén áll, 14 fordulót követően, 8 győzelemmel, 4 döntetlennel és 2 vereséggel. Gólaránya, 27:14. A „vendégek” az AS Roma csapata jelenleg a 2. helyen áll, 9 győzelemmel, 2 egállal és 3 vereséggel, lőttek 33 gólt és kaptak 16-ot. Az előző fordulóban a Lazio a Palermo otthonában győzni tudott, a Roma a 18. helyezett Pescara-t fogadta és 23.600 szurkoló előtt, nagy küzdelemben tudott csak győzni 3:2 arányban. A két csapat legutóbbi találkozója még tavasszal, szintén a lazio otthonában 4:1-es Roma sikert hozott. A Lazió jó formában van, a Róma jelenleg még érdekelt az Európa Liga küzdelmeiben is, bár már csoportját megnyerte és kijutott a főtáblára. A Lazió minden bizonnyal vissza akar vágni a tavaszi fordulókban elszenvedett csúfos hazai vereségért, küzdelmes mérkőzés lesz a végén egy döntetlennel. Tippem egál.


Feladtam ma tippeket Patent variációban, 70 Ft-os alaptéttel. Így a játék 491 Ft-ba került és a várható nyeremény, ha minden meccs ül, akkor 3.590 Ft. Ha valamelyik elmegy akkor az oddsok függvényében alakul, csökken a „bevétel”.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!