Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.21., 00:31:47
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 139 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7138997 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106334 Dátum: 2017.04.21., 12:47:36 »

Itt az a fajta játékosság, ami nekem a harminckettest jelentette egy ideje megszűnt. Az igazat megvallva nem gondoltam volna, hogy lesz egyszer még olyan, amiért érdemes idelátogatnom. Lett.
Tudom, hogy a karma-funkció már kikapcsolásra került, de ha még lenne, akkor én egy személy neve alatt mostanság akár ezret is nyomnék pluszban.
Nem titok, ezzel a személlyel nem mindig értettem egyet, meg aztán az én véleményem nem sokat számít, de ez egy annyira emberi, szívet melengető történet, hogy mindenképp megérdemli a virtuális vállveregetést, jár nekik Okszikával a kalapemelés.

Nagyon szurkolok hármótoknak! Hajrá!

 Nagytaps2

                Nagytaps2 yes_yes Nagytaps2
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106333 Dátum: 2017.04.21., 12:25:55 »

Szolgálati Közlemény!

Aki úgy gondolja, hogy nem szeretne birkózgatni a böngészőjében a folyton felugró hitelesítési problémás ablakkal, annak jelzem, hogy oldalunk SSL titkosítás alatt is elérhető!

Ehhez nem kell egyebet tenni, mint bejelentkezni a https://harminckettes.hu oldalon!

További szép, ma már napos és melegedő hétvégét kívánok minden olvasónknak és rovatlakónknak!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106332 Dátum: 2017.04.21., 12:23:22 »

Itt az a fajta játékosság, ami nekem a harminckettest jelentette egy ideje megszűnt. Az igazat megvallva nem gondoltam volna, hogy lesz egyszer még olyan, amiért érdemes idelátogatnom. Lett.
Tudom, hogy a karma-funkció már kikapcsolásra került, de ha még lenne, akkor én egy személy neve alatt mostanság akár ezret is nyomnék pluszban.
Nem titok, ezzel a személlyel nem mindig értettem egyet, meg aztán az én véleményem nem sokat számít, de ez egy annyira emberi, szívet melengető történet, hogy mindenképp megérdemli a virtuális vállveregetést, jár nekik Okszikával a kalapemelés.

Nagyon szurkolok hármótoknak! Hajrá!

 Nagytaps2

Szép napot!

Köszönjük szépen!

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy ha pótolni nem is tudjuk, de megpróbáljuk biztosítani Viktorunk számára a békés, nyugodt, meghitt családi otthont, amiben eddigi élete során nem sok része volt.
 köszi_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #106331 Dátum: 2017.04.21., 11:55:13 »

Itt az a fajta játékosság, ami nekem a harminckettest jelentette egy ideje megszűnt. Az igazat megvallva nem gondoltam volna, hogy lesz egyszer még olyan, amiért érdemes idelátogatnom. Lett.
Tudom, hogy a karma-funkció már kikapcsolásra került, de ha még lenne, akkor én egy személy neve alatt mostanság akár ezret is nyomnék pluszban.
Nem titok, ezzel a személlyel nem mindig értettem egyet, meg aztán az én véleményem nem sokat számít, de ez egy annyira emberi, szívet melengető történet, hogy mindenképp megérdemli a virtuális vállveregetést, jár nekik Okszikával a kalapemelés.

Nagyon szurkolok hármótoknak! Hajrá!

 Nagytaps2
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106330 Dátum: 2017.04.21., 06:04:55 »

Péntekre virradó éjszaka kezdetben még sok lesz a felhő, majd éjféltől észak, északnyugat felől felszakadozik, csökken a felhőzet. Számottevő csapadék az éjszaka folyamán már nem várható. Mérséklődik a légmozgás, de az északnyugati, északi szelet élénk széllökések még többfelé kísérhetik. Általában -4 és +2 fok közé hűl a levegő, de főleg az Északi-középhegység szélvédettebb völgyeiben, a fagyzugokban ennél néhány fokkal hidegebb is lehet.
A délelőtti többé-kevésbé napos idő után a déli óráktól többfelé megnövekszik a gomolyfelhőzet, de csapadék ezekből a felhőkből nem várható. Az északnyugati szél nagy területen, de főleg a Dunától nyugatra megélénkül, elsősorban a Kisalföldön és a Bakonyban erős széllökések is várhatók. A legmagasabb kora délutáni hőmérsékletek 8 és 14 fok közé várhatók.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106329 Dátum: 2017.04.21., 06:03:00 »


A 2. évfolyam 136. számában 1991. X. 9-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106328 Dátum: 2017.04.20., 12:00:48 »

Éjszaka túlnyomóan borult időre készülhetünk, csak az Alföld délkeleti tájain szakadozhat fel átmenetileg a felhőtakaró. Sokfelé számíthatunk további csapadékhullásra. Ez a Dunántúlon, a főváros környékén, valamint az északi megyékben egyre inkább havas eső, illetve havazás lesz, míg a keleti megyékben inkább eső, havas eső valószínű. Délkeleten számottevő csapadék már nem várható, de a Kisalföldön is fokozatosan csökken frissen lehulló mennyiség, másutt azonban még további jelentős csapadékra van kilátás, elsősorban a Dunántúl déli és keleti tájain, a Duna-mentén, és az Északi-középhegység vidékén akár több centiméternyi friss hótakaró is kialakulhat síkvidéken is, a hegyekben viszont lényegesen gyarapodhat a hóvastagság. Az északi szél, sokfelé élénk, erős lesz, főként a Nyugat-Dunántúlon viharos lökések is lehetnek. -1 és +4 között alakulnak a jellemző minimumok.
Csütörtökön délelőtt még folytatódik a borongós, többfelé csapadékos idő, a legtöbb csapadék a középső és délkeleti megyékben várható. Eleinte jellemzően havazás, délkeleten, keleten havas eső várható, majd a hőmérséklet emelkedésével, illetve az intenzitás gyengülésével egyre inkább a vegyes, majd a folyékony halmazállapot lesz a jellemző. Délutántól észak felől fokozatosan gyengül, majd megszűnik a csapadék, inkább már csak délen és a középső megyében lehet további hó, havas eső, eső. Az északi, északkeleti szelet nagy területen kísérhetik erős, nyugaton és északkeleten viharos széllökések is. Többnyire 2 és 8 fok közé melegszik a levegő délutánra.

Meglehetősen vacak idő van, esik az eső és hideg.
Persze csak kint, bent meg fogy a fa...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106327 Dátum: 2017.04.20., 11:55:33 »

Szép napot!

RH-tól kaptam:

Ha valaki nem tudja: a képen Alone látható!  yes_yes
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106326 Dátum: 2017.04.20., 11:55:05 »

Szép napot!

RH-tól kaptam:
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106325 Dátum: 2017.04.20., 06:18:18 »

Éjszaka túlnyomóan borult időre készülhetünk, csak az Alföld délkeleti tájain szakadozhat fel átmenetileg a felhőtakaró. Sokfelé számíthatunk további csapadékhullásra. Ez a Dunántúlon, a főváros környékén, valamint az északi megyékben egyre inkább havas eső, illetve havazás lesz, míg a keleti megyékben inkább eső, havas eső valószínű. Délkeleten számottevő csapadék már nem várható, de a Kisalföldön is fokozatosan csökken frissen lehulló mennyiség, másutt azonban még további jelentős csapadékra van kilátás, elsősorban a Dunántúl déli és keleti tájain, a Duna-mentén, és az Északi-középhegység vidékén akár több centiméternyi friss hótakaró is kialakulhat síkvidéken is, a hegyekben viszont lényegesen gyarapodhat a hóvastagság. Az északi szél, sokfelé élénk, erős lesz, főként a Nyugat-Dunántúlon viharos lökések is lehetnek. -1 és +4 között alakulnak a jellemző minimumok.
Csütörtökön délelőtt még folytatódik a borongós, többfelé csapadékos idő, a legtöbb csapadék a középső és délkeleti megyékben várható. Eleinte jellemzően havazás, délkeleten, keleten havas eső várható, majd a hőmérséklet emelkedésével, illetve az intenzitás gyengülésével egyre inkább a vegyes, majd a folyékony halmazállapot lesz a jellemző. Délutántól észak felől fokozatosan gyengül, majd megszűnik a csapadék, inkább már csak délen és a középső megyében lehet további hó, havas eső, eső. Az északi, északkeleti szelet nagy területen kísérhetik erős, nyugaton és északkeleten viharos széllökések is. Többnyire 2 és 8 fok közé melegszik a levegő délutánra.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106324 Dátum: 2017.04.19., 20:19:38 »

Egy kis Kazal, így estére...  vigyor

http://misogaeva.weebly.com/kabareacute/category/kazal-laszlo-c
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106323 Dátum: 2017.04.19., 20:18:17 »

Jó napokat!


Azért jó hogy nem kellett havat lapátolni.  evil

...mert délutánra azért elolvadt.

Jó estét!

Az iskolai kirándulás medve nézegetés helyett a XV. kerületi pláza játszóházában kötöttünk ki.
A gyerekek élvezték és ez a lényeg. (Kétségtelen tény, hogy amennyibe került, fele annyiért elmehettünk volna kocsival....  H���t )
Menet közben találkoztam azzal a természeti jelenséggel, hogy Maglódnál -ahol emelkedő van, jóval több hó volt a földön, mint nálunk, vagy akár Üllőnél! Amikor pedig a főváros szélére értünk, meg is szűnt a földön a hó megmaradása. Mindjárt meg is beszéltem a dolgot a tanárnővel, hogy ezt fel tudja majd használni környezetismeret órán.

A napnak majdnem öt órára lett vége, amikor hazaértünk.

Utána még Vityus tanult, volt egy matek feladatsor és egy oldal olvasásából.

Most is szakad, de legalább már csak az eső! Remélem nem fagy az éjjel  vagy hajnalban!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 777



Profil megtekintése
« Válasz #106322 Dátum: 2017.04.19., 16:48:58 »

Jó napokat!


Azért jó hogy nem kellett havat lapátolni.  evil

...mert délutánra azért elolvadt.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106321 Dátum: 2017.04.19., 06:45:57 »

Szerdára virradóan hazánk fölött egy markáns ciklon mélyül ki. Délkeleten már kedden késő este megkezdődhet a csapadékhullás, reggelre a Dunától keletre eső tájakon sokfelé alakul ki esőzés, nem egy helyen nagy intenzitással. A ciklon hátoldalán sarkvidéki eredetű légtömeg áramlik a Kárpát-medencébe, helyenként síkvidéken is hópelyhek jelenhetnek meg a csapadékban. Az Északi-középhegység magasabb hegycsúcsain pedig jelentős havazásra van kilátás. A Dunántúlon a reggeli órákig csak elvétve fordul elő kisebb eső, havas eső, hózápor. Az éjszaka első felében valamelyest gyengül a légmozgás, a hajnali óráktól kezdve viszont a korábbiaknál is jobban feltámad. Különösen a Dunántúl nyugati felén valószínű komoly szélhelyzet, az Alpokalja térségében 90 km/h fölötti, erősen viharos széllökések is előfordulhatnak. A hőmérséklet általában 1 és 6 fok közé várható a reggeli időszakban.
A délután első felében folytatódik a túlnyomóan borult idő, országos csapadékkal. A legvalószínűbb forgatókönyv szerint a déli-délkeleti határvidéken hullhat délutántól már kevesebb csapadék. Sokfelé várható ismétlődő, jelentős mennyiségű eső, a dunántúli, illetve északi hegyeinken tartós havazás lesz a meghatározó, folyamatosan csökkenő hóhatárral. A délutáni órák folyamán az említett ciklon középpontja hazánk felett vonul át, hátoldalára kerülve még hűvösebb levegő áraszt el minket észak felől. Így síkvidéken sem zárható ki a látványhavazás megjelenése, de itt, az alacsonyabb szinteken (egyelőre) megmaradás nem valószínű. Az északi-északnyugati szél a Dunántúlon erős, illetve viharos lesz, máshol élénk, erős lökések kísérik a gyorsan változó irányú légmozgást. A hőmérséklet maximuma 3 és 7 fok között alakul, a délután második felétől tovább csökken.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106320 Dátum: 2017.04.19., 06:04:25 »

A 2. évfolyam 135. számában 1991. X. 8-án megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106319 Dátum: 2017.04.18., 21:17:48 »

Éjszaka a keleti és déli tájakon eleinte viszonylag kevés lesz a felhő, északon még a délután képződött záporok maradványai adnak helyenként csapadékot. Északnyugat felől azonban ismét nedves légtömegek érik el az országot, így fokozatosan egyre többfelé beborul az ég. Kezdetben a záporos jelleg lehet túlsúlyban az újabb csapadékképződésben, akár egy-egy zivatarral, hajnalra a labilitás csökkenésével "mezei" esővé szelídül az esemény. Az Északi-középhegységben havas eső, havazás is valószínű a magasabb térszíneken. Reggelre nagyjából a Mecsek-Bükk vonalig jut el a csapadékzóna, nyomában nyugaton kissé felszakadozik a felhőtakaró. A változó irányú szél többnyire gyenge vagy mérsékelt lesz. Élénk széllökésekre főként az Alföld északi részén és a Dunántúl északnyugati felén számíthatunk. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 3 és 7 fok között szóródik.
Kedden napközben folytatódik a felhős idő, pár órás napsütés főként a nyugati tájakon lehet. Elszórtan fordul elő eső, záporeső, a hegyekben havas eső, havazás. Megmarad az időjárás szeles jellege is. A Dunántúlon az északi, északnyugati, a Tiszántúlon a délnyugati irányú légmozgást kísérik gyakran élénk széllökések. Az évszakhoz képest alacsony hőmérsékleti értékekre számíthatunk, jellemzően 8 és 13 fok közé melegszik a levegő a délutáni órákra.

Ma egész délelőtt fűrészeltem! Ne vigyorogj, fát és láncfűrésszel!  Ma még szünet van a gyereknek...  vigyor

Viszont még mindig van egy kisebb rakás deszka és jó öreg vasúti talpfa... az utóbbi roppant jól ég, ám annyira kormol, hogy tele van vele a kocsi teteje, ha éppen úgy fúj a szél!  uuuhhh

Okszi délután elrakta a krumplit. Vityus azonnal ajánlkozott segítőnek. Annyira beleszeretett a munkába, hogy kért egy kis darabot a kertből, hogy ezt a részt csak ő szeretné gondozni.
Kapott nagyjából 6 m2-t, hadd bíbelődjön, ha van kedve!  puszi_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106318 Dátum: 2017.04.18., 21:12:14 »

    Állítsuk meg!


Megkaptuk mi is a kérdőíveket.

Vettem a bátorságot és elolvastam. Aztán rájöttem, hogy valótlan kérdésre nem lehet valós választ adni.
Minden esetre égő volt...
 Kacsint
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106317 Dátum: 2017.04.18., 21:10:22 »

    Állítsuk meg!


Jó estét!

 hahota  hahota  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106316 Dátum: 2017.04.18., 17:35:21 »


    Állítsuk meg!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106315 Dátum: 2017.04.18., 05:57:50 »

Éjszaka a keleti és déli tájakon eleinte viszonylag kevés lesz a felhő, északon még a délután képződött záporok maradványai adnak helyenként csapadékot. Északnyugat felől azonban ismét nedves légtömegek érik el az országot, így fokozatosan egyre többfelé beborul az ég. Kezdetben a záporos jelleg lehet túlsúlyban az újabb csapadékképződésben, akár egy-egy zivatarral, hajnalra a labilitás csökkenésével "mezei" esővé szelídül az esemény. Az Északi-középhegységben havas eső, havazás is valószínű a magasabb térszíneken. Reggelre nagyjából a Mecsek-Bükk vonalig jut el a csapadékzóna, nyomában nyugaton kissé felszakadozik a felhőtakaró. A változó irányú szél többnyire gyenge vagy mérsékelt lesz. Élénk széllökésekre főként az Alföld északi részén és a Dunántúl északnyugati felén számíthatunk. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 3 és 7 fok között szóródik.
Kedden napközben folytatódik a felhős idő, pár órás napsütés főként a nyugati tájakon lehet. Elszórtan fordul elő eső, záporeső, a hegyekben havas eső, havazás. Megmarad az időjárás szeles jellege is. A Dunántúlon az északi, északnyugati, a Tiszántúlon a délnyugati irányú légmozgást kísérik gyakran élénk széllökések. Az évszakhoz képest alacsony hőmérsékleti értékekre számíthatunk, jellemzően 8 és 13 fok közé melegszik a levegő a délutáni órákra.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!