Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.19., 00:42:13
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7136853 alkalommal)
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #109813 Dátum: 2019.03.01., 17:07:10 »

Az L é R kimenetek -emlékezetem szerint- „Links”, illetve „Rechts”, tehát jobb és bal oldali kimenetek további hangszórók számára.
Én mindig a Left és Right angol szavak rövidítésének gondoltam.  shock
Bal az L és az R a jobb, ez biztos.
Ahogy te írod, az úgy szerintem félreérthető, mert olyan mintha a Links lenne a jobb.
links – balra
rechts – jobbra

Szóval, így is jó.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109812 Dátum: 2019.03.01., 10:07:37 »



Jó napokat!

 köszi_2

Igen., visszakerestem a régi írást és ma meg is oldottam a dolgot. Egy MP3 lejátszót kapcsoltam össze és aux üzemmódban szépen működik a hifi. Utána kipróbáltam egy kis tablettel is az is futott. Így nagyon szép hangja van. Ez egy 23 éves hifi, de a hozzávaló hangfalakkal nagyon szépen szól. Rögtön megtelt élettel a műhely. Persze a rádió is jó, csak megszűnt a rock Fm, így néha a retrót, vagy a Bartókot  hallgatom,   hírek nélkül.

Én is így szoktam...  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109811 Dátum: 2019.03.01., 10:06:42 »

Jó estlétet!


Kedves fórumlakók!

Van e valami ötletetek arra, hogy :

leírom a tényállást:

Van egy 1996-os Philips Hiifi-m. CD és audió kazetta lejátszó van rajta, de sajnos már egyik sem működik. Viszont a rádió része szépen szól és jók a hangfalak is. Most a berendezés száműzetésbe került a műhelybe, illetve az ahhoz kapcsolódó kis edző terembe. Szeretném ha valahogy összetudnám kapcsolni egy MP3 lejátszóval. A hi-fin sajnos csak hátul van egy aux in jelű bemenet, (illetve 2 nyílás) olyan jack dugós megoldású és az van még odaírva, hogy "L" illetve a másikra, hogy "R".  Jó hangja van a gépnek, szépen kijönnek a magas és mély effektusok, de nem mindig van kedvem csak a rádiót hallgatni. A berendezés egybeépített, tehát nem külön modulokból áll. Elfelejtettem elől van még egy fülhallgató kimenet. Nem tudom van-e valakinek ötlete, hogy tudnám összekapcsolni egy MP3 lejátszóval, vagy olyan másik berendezéssel, ami kisebb és gyengébb minőségű, de tud Mp3-t. A hifin Bluetooth nincs, akkoriban még nem volt.

Az L é R kimenetek -emlékezetem szerint- „Links”, illetve „Rechts”, tehát jobb és bal oldali kimenetek további hangszórók számára.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109810 Dátum: 2019.03.01., 10:03:46 »


          Isten éltesse  Csuhás cimborámat!

            Jó szerencsét!

Úgy legyen!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109809 Dátum: 2019.03.01., 10:03:09 »

Közületek kellene segítő személy.

 shock
Ekkora a baj?
 hahota

Ha tudok, szívesen segítek!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109808 Dátum: 2019.03.01., 08:13:32 »

Péntek reggelre észak, északnyugat felől egy gyengülő, lassuló hidegfront hatására kissé megnövekszik a felhőzet, a déli tájakon lehet kevésbé felhős az ég. Északnyugaton kisebb záporeső ekkor már előfordulhat, de jelentős csapadék nem várható. Reggel az északnyugati szél az ország középső északnyugat-délkeleti sávjában mérsékelt lesz, másutt gyenge, marad a légmozgás. A hőmérséklet 0 és 8 fok közé süllyed, fagypont körüli értékek - a felhőzet mennyiségétől függően - északkeleten, valamint kisebb eséllyel délnyugaton fordulhatnak elő. Délelőtt az ország középső részén megélénkül a szél.
A változóan, többnyire erősen felhős égből elszórtan alakul ki kisebb eső, záporeső. Az északnyugati szél megélénkül, a Kisalföldön időnként megerősödik. A legmagasabb hőmérséklet 8 és 15 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #109807 Dátum: 2019.02.28., 17:21:57 »

Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntéseket!

Az öreg HiFi-t AUX-ra állítod és egy ilyen kábellel összekötöd az MP3-lejátszóval.




Jó napokat!

 köszi_2

Igen., visszakerestem a régi írást és ma meg is oldottam a dolgot. Egy MP3 lejátszót kapcsoltam össze és aux üzemmódban szépen működik a hifi. Utána kipróbáltam egy kis tablettel is az is futott. Így nagyon szép hangja van. Ez egy 23 éves hifi, de a hozzávaló hangfalakkal nagyon szépen szól. Rögtön megtelt élettel a műhely. Persze a rádió is jó, csak megszűnt a rock Fm, így néha a retrót, vagy a Bartókot  hallgatom,   hírek nélkül.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #109806 Dátum: 2019.02.28., 17:11:53 »

Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntéseket!

Jó estlétet!


Kedves fórumlakók!

Van e valami ötletetek arra, hogy :

leírom a tényállást:

Van egy 1996-os Philips Hiifi-m. CD és audió kazetta lejátszó van rajta, de sajnos már egyik sem működik. Viszont a rádió része szépen szól és jók a hangfalak is. Most a berendezés száműzetésbe került a műhelybe, illetve az ahhoz kapcsolódó kis edző terembe. Szeretném ha valahogy összetudnám kapcsolni egy MP3 lejátszóval. A hi-fin sajnos csak hátul van egy aux in jelű bemenet, (illetve 2 nyílás) olyan jack dugós megoldású és az van még odaírva, hogy "L" illetve a másikra, hogy "R".  Jó hangja van a gépnek, szépen kijönnek a magas és mély effektusok, de nem mindig van kedvem csak a rádiót hallgatni. A berendezés egybeépített, tehát nem külön modulokból áll. Elfelejtettem elől van még egy fülhallgató kimenet. Nem tudom van-e valakinek ötlete, hogy tudnám összekapcsolni egy MP3 lejátszóval, vagy olyan másik berendezéssel, ami kisebb és gyengébb minőségű, de tud Mp3-t. A hifin Bluetooth nincs, akkoriban még nem volt.

Az öreg HiFi-t AUX-ra állítod és egy ilyen kábellel összekötöd az MP3-lejátszóval.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109805 Dátum: 2019.02.28., 07:07:41 »

Csütörtökön reggel az ország nagy része felett gyengén fátyolfelhős lesz az ég, az északkeleti tájakon párásság és ködfoltok csökkenthetik a látástávolságot. A délnyugati irányú szél gyenge vagy mérsékelt marad, a minimum hőmérséklet értékei -4, +3 fok között alakulnak.
Csütörtökön délelőtt a párásság, köd mindenhol feloszlik, a délutáni időszakban csupán kevés fátyolfelhő szűrheti a napsütést. Csapadék nem alakul ki. A légmozgás többfelé megélénkül, időnként erős és viharos lökések kísérhetik az északnyugati irányú szelet. A legmelegebb órákban 13, 20 fok közé melegszik a levegő, a magasabb értékeket a nyugati területeken mérhetjük.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #109804 Dátum: 2019.02.27., 22:05:03 »

Jó estlétet!


Kedves fórumlakók!

Van e valami ötletetek arra, hogy :

leírom a tényállást:

Van egy 1996-os Philips Hiifi-m. CD és audió kazetta lejátszó van rajta, de sajnos már egyik sem működik. Viszont a rádió része szépen szól és jók a hangfalak is. Most a berendezés száműzetésbe került a műhelybe, illetve az ahhoz kapcsolódó kis edző terembe. Szeretném ha valahogy összetudnám kapcsolni egy MP3 lejátszóval. A hi-fin sajnos csak hátul van egy aux in jelű bemenet, (illetve 2 nyílás) olyan jack dugós megoldású és az van még odaírva, hogy "L" illetve a másikra, hogy "R".  Jó hangja van a gépnek, szépen kijönnek a magas és mély effektusok, de nem mindig van kedvem csak a rádiót hallgatni. A berendezés egybeépített, tehát nem külön modulokból áll. Elfelejtettem elől van még egy fülhallgató kimenet. Nem tudom van-e valakinek ötlete, hogy tudnám összekapcsolni egy MP3 lejátszóval, vagy olyan másik berendezéssel, ami kisebb és gyengébb minőségű, de tud Mp3-t. A hifin Bluetooth nincs, akkoriban még nem volt.



Mivel emlékeztem Csuhás rovattársunk egy régebbi tanácsára, amely még transmitter ügyben keletkezett, visszaolvastam. Szóval lehet hogy a régi laoptop, vagy egy meglevő tablet összekötve a RCA és 3,5jack kábellel lehet jó megoldás lenne. Vagy van egy Mp3 lejátszóm avval. Ha a hifit aux-ra állítom. lehet most már csak a hifin levő aux bemenet típusát kell pontosítani?
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #109803 Dátum: 2019.02.27., 20:30:04 »

Jó estlétet!


Kedves fórumlakók!

Van e valami ötletetek arra, hogy :

leírom a tényállást:

Van egy 1996-os Philips Hiifi-m. CD és audió kazetta lejátszó van rajta, de sajnos már egyik sem működik. Viszont a rádió része szépen szól és jók a hangfalak is. Most a berendezés száműzetésbe került a műhelybe, illetve az ahhoz kapcsolódó kis edző terembe. Szeretném ha valahogy összetudnám kapcsolni egy MP3 lejátszóval. A hi-fin sajnos csak hátul van egy aux in jelű bemenet, (illetve 2 nyílás) olyan jack dugós megoldású és az van még odaírva, hogy "L" illetve a másikra, hogy "R".  Jó hangja van a gépnek, szépen kijönnek a magas és mély effektusok, de nem mindig van kedvem csak a rádiót hallgatni. A berendezés egybeépített, tehát nem külön modulokból áll. Elfelejtettem elől van még egy fülhallgató kimenet. Nem tudom van-e valakinek ötlete, hogy tudnám összekapcsolni egy MP3 lejátszóval, vagy olyan másik berendezéssel, ami kisebb és gyengébb minőségű, de tud Mp3-t. A hifin Bluetooth nincs, akkoriban még nem volt.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109802 Dátum: 2019.02.27., 07:44:07 »

Szerdára virradó éjjel eleinte országszerte derült vagy gyengén felhős lesz az ég, ám a Dunántúl felett egy közeledő melegfront hatására a reggeli órákban megnövekszik a magasszintű felhőzet. Csapadék továbbra sem fordul elő. Az északi, északnyugati szél a Nyugat- és Közép-Dunántúlon, valamint a Tiszántúlon időnként megélénkül. A legalacsonyabb hőmérséklet -2 és +4 fok között alakul, elsősorban a Duna-Tisza-közén, valamint az Északi-középhegység völgyeiben lehet gyenge fagy.
A délutáni órákban az északi, illetve északkeleti megyék, valamint az Alföld fölé továbbra is változó mennyiségű, többnyire magasszintű felhőzet érkezik, míg másutt többnyire derült vagy gyengén felhős lesz az ég. Estére országszerte csökken a felhőzet, az ország legnagyobb részén kiderül az ég. Az északi, északnyugati szél a késő délutáni órákban mindenütt tovább mérséklődik, estefelé a legtöbb helyen csupán gyenge légmozgás várható. A csúcshőmérsékletek, északkeletről délnyugat felé haladva, általában 7 és 14 fok között alakulnak.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109801 Dátum: 2019.02.26., 07:33:13 »

Éjjel túlnyomóan fátyolfelhős lesz hazánk felett az ég, ugyanakkor az északi, északkeleti tájak fölé kissé vastagabb rétegfelhőzet is kúszhat, ám csapadékra ebből nem kell számítani. A szél a Dunántúlon fokozatosan északnyugatira fordul és időnként megélénkül, keleten többnyire marad a gyenge légmozgás. Kora reggelre nyugaton 2 és 6, másutt -3 és +2 fok közé hűl a levegő.
Kedden délelőtt eleinte többfelé erősen felhős lesz az ég, majd napközben fokozatosan csökken a felhőzet mennyisége, egyre több napsütésre van kilátás, ugyanakkor főként délen és keleten még a délutáni órákban is maradhat a több felhő. Csapadék kialakulásának kicsi az esélye országhatárainkon belül. A nyugati, északnyugati szél a Tiszántúlt leszámítva megélénkül, a Dunántúlon többfelé meg is erősödik, elsősorban Sopron környékén egy-egy viharos széllökés sem kizárt. A csúcsértékek a legtöbb helyen 10 és 15 fok között alakulnak, ugyanakkor északkeleten néhol ennél pár fokkal hűvösebb, az Alpokalján viszont akár egy-két fokkal melegebb is lehet az Alpok főnhatásának következtében.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #109800 Dátum: 2019.02.25., 22:03:10 »



Csatlakozva, egy csöppet lemaradva...

           Én is boldog "hétfőt" kívánok e jeles napon Csuhás fórum társunknak!!!!   buli
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109799 Dátum: 2019.02.25., 12:01:56 »


          Isten éltesse  Csuhás cimborámat!

            Jó szerencsét!
Én is minden jót kívánok a mai VILÁGÜNNEPre.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #109798 Dátum: 2019.02.25., 06:54:44 »



          Isten éltesse  Csuhás cimborámat!

            Jó szerencsét!
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109797 Dátum: 2019.02.25., 06:08:05 »

A hét első napja erősen fátyolfelhős idővel indul. Csapadék nem hull. Az ország nagy részén gyenge lesz a változó irányú szél, főként a középső és északi megyékben többfelé lehet szélcsend is. Az északnyugati határvidéken ugyanakkor mérsékelt északi szél várható. A hőmérséklet általában 0 és -5 fok közé csökken, de a kevésbé felhős és szélcsendes, mélyebben fekvő helyeken egy-két fokkal hidegebb, míg a szelesebb északnyugati tájakon melegebb lesz.
Napközben változóan fátyolfelhős időre számíthatunk, néhány órás szűrt napsütéssel. Csapadék nem lesz. A változó irányú légmozgás gyenge vagy mérsékelt marad. Tovább enyhül az idő, a hőmérséklet már jellemzően 6 és 11 fok között tetőzik, de az északnyugati határvidéken egy-két fokkal magasabb maximumokat is mérhetünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109796 Dátum: 2019.02.24., 07:29:57 »

Az éjszaka nagy részén kevés lesz felettünk a felhő, az is csupán fátyolfelhőzet lesz. Hajnaltájt egy közeledő gyenge melegfront hatására észak felől változó mennyiségű és vastagságú magas és középszintű felhőzet érkezik fölénk. Északon, északnyugaton lesz a több felhő a reggeli és a délelőtti órákban, ám csapadékra nem számítunk. Hideg lesz az éjszaka. Jellemzően -5 és -10 fok közé hűl le a levegő, de a fagyzugokban -12 -13 fokos érték is előfordulhat. A légmozgás gyenge marad.
Az ország északi felén változóan felhős lesz az ég, az időnként megnövekvő felhőzetből csapadékra nem kell számítani. Az ország déli felén fátyolfelhők szűrik a napsütést. Az déli megyékben lehet még egy-egy élénk széllökés északias irányból másutt csupán gyenge lesz a légmozgás, néha mérsékelt széllökésekkel. 2 és 6 fok közé melegszik a levegő
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #109795 Dátum: 2019.02.24., 07:28:59 »

Ha van rá, akkor nagy baj nem lehet!  vigyor
Közületek kellene segítő személy.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #109794 Dátum: 2019.02.23., 18:44:08 »



 Szóval a szomszéd beszélt az önkormányzattal, hogy mi végre és okból hívatják be egyeztetés címén ebben a francos rendkívüli rezsicsökkentésügyében. Telefonon beszélt az előadóval, aki közölte, hogy a Megyei Katasztrófavédelmi igazgatóság a kormányhatározat értelmében elvégezte az ellenőrzést és azt állapították meg, hogy a szomszéd jogosultsága kérdőjeles, hiszen van gázcsonk (földgáz) a telkén és/sőt felvett szociális tűzelőanyag juttatást is. A probléma evvel az, hogy itt nincsen sehol vezetékes/ vagy földgáz, sem távfűtés. A legközelebbi vezetékes gáz kb. 7 km. Ez lényegében „külterület” A szomszéd 84 éves, tisztességes, büszke és nyakas ember. Nem gazdag, de nem is szegény soha nem kért semmilyen támogatást. még ha rá szorulna akkor se kérné, igazi nyakas magyar. Telefonon megbeszélte az ügyintézővel a dolgot, aki megtekintette a település és környéke térképét és felkiáltott jééé tényleg arra /errefelé nincsen gázhálózat. Arra a meg a szomszéd felhívta a figyelmét, hogy soha nem kért semmilyen szociális támogatást, de ezt épp az önkormányzatnak kellene tudnia. De amúgy ha kért/ vagy kapott volna ez aztán nem lenne kizáró ok. Ennyiben maradtak. Én mondtam a szomszédnak, hogy én csak megkeresném a katasztrófavédelmet, "márhogy" ha a nyilvántartásuk alapján van gázcsonk a telkén, akkor ugyan jöjjenek ki és kutassák fel, mert nem érzi magát biztonságban. Így legalább ingyen felásatná a kertet, sőt akkor meg is kérhetné őket ahogy forgatják a földet, úgy szórjanak már rá  vissza egy kis trágyát is.
De tényleg elgondolkoztató, hogy vajon milyen nyilvántartással rendelkezik a katasztrófavédelem? Honnan veszik, mennyire hiteles? Mit lehet egyáltalán rájuk bízni? És most nem a vonulós, végrehajtó-állományt ostorozom, minden tiszteletem előttük. Az igénylőlapra pontosan rá kellet vezetni az igénylő személyes adatait, az igénylő lakcímét és az igénylés helyét, azaz pontos címet. Lényegében szerencse hogy ebbe a kormányzati ellenőrzési aktusba beleiktatták a helyi önkormányzatot is a végére.  A szomszéd hál'istennek humorosan fogta fel (vagy inkább keserű iróniával) hiszen koránál fogva sokat át-és megélt már. Persze mellette fizikailag és szellemileg is korához képest igen toppon van.

 

Tudod beszédes az elnevezése is. A világon mindenhol Katasztrófa elhárításnak hívják, mi vagyunk egy egyetlenek, ahol védjük a katasztrófát. Namármost a pillanatnyi struktúrából még a védelem is kimaradt, így maradt a katasztrófa...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!