Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.15., 21:03:41
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 432 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2360 2361 [2362] 2363 2364 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7131187 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64693 Dátum: 2012.03.11., 10:43:40 »

Mi van, mindenki alszik ? Be van élesítve a Skypeoja Mikulásnak is, Józsikámnak is, de egyitök sem veszi fel. Tán haragudtok valamiért ?

Csak el akartam dicsekedni, hogy szőlőmetszés közben egy olyan csőbe kapaszkodtam, ami nem volt összeheggesztve a tartó L - vassal és hanyatt estem a talicskára. Szerencsémre a girincem nem tört el, de a jobb vesémet sikerült annyira megütni, hogy véreset......szóval a metszést abbahagytam, felkelni nem tudtam, Gazemberné meg a Nővéreméknél egy kis pletykálkodásra volt hivatalos. Szomszédnak meg hiába kiabálok, a kapu zárva, Csöpike kutyám beélesítve. Aztán hasra kinlódtam magam és elcsúsztam az ajtóig, a lépcsőkig, felmásztam az emeletre, most itt vagyok. De a metszést holnap, be kell fejezni, mert szombaton a gyömrői szőlőmetszés van beütemezve. Nincs valamelyitőknek kölcsön egy kerekes széke ? Mert arról könnyebb metszeni.. Hogy az a magasságos, jebuzeus k... nem folytatom, mert annyira fáj a vesém, hogy az ülés is fájdalmas. Na nam kell sajnálni, csalánba nem üt a mennykő.


 yes_yes uuuhhh uuuhhh uuuhhh bee

Remélem nem történt komolyabb bajod, és már túl vagy a legrosszabbon!
Nagyon kell vigyázni, és figyelni!
Ígérd meg, hogy Gyömrőn már körültekintőbb leszel!  _juhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64692 Dátum: 2012.03.11., 10:40:51 »



Akimesterem ! Ha rám hallgatsz, mint ősparaszt származásu, gyömrői birtokosra, akkor a gyimilcsfákat és a kertásást mindig ősszel csináld. Tavasszal a szőlő, meg a rózsametszés az ideális idő. Ugyanis, ha süt a napocska, a gyimilcsfák rügyei duzzadnak, így a levágott és lehulló galyak sok rügyet levernek. A szőlő és rózsánál, meg mikor jön egy kis napsütés, látszik, hogy melyik szem van elfagyva, azok nem duzzadnak. A borszőlőket 3 szemre, a csemegéket fajtától függően 5 - 6 szemre, vagy un. szálvesszőre metszem. Ez azt jelenti, hohy akármilyen hosszú a haltás, az utolsó duzzadt rügy fölött kell elvágni és ha lugasod van, a drótra felfogatni több helyen, ha karós, akkor körbetekered az egészen, persze akkor elég 1 - 1.5 métert meghagyni.
Egy Zalamegye, Hahótról származó parasztfiu javaslatát hallottad. Csá.



 yes_yes _cupp bye bye



A kertásást ősszel kezdtem el, csak nem fejeztem be.... H���t vigyor
A gyümölcsfák metszésével kapcsolatban nem értünk egyet, hiszen -mint megtudtam tegnap- a termő rügyek ilyenkor tájt ismerhetők fel, tehát ha ősszel rosszul metszek, akkor a következő évben nem lesz megfelelő termés.
A szőlővel kapcsolatban részben hallgatok Rád, részben pedig követem főbérlőm intelmeit, tanítását. Bár nincs olyan korban, mint Te, de már ő is nyugdíjas. A Micsurin TSZ-ben volt agronómus, és saját területei is voltak, vannak. Ceglédberceli születésű, egész életében gazdálkodott; azt hiszem hallgathatok rá is.
Hahótról volt egy középiskolai osztálytársam.... ne akard, hogy véleményezzem a figurát! H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64691 Dátum: 2012.03.11., 10:28:50 »

    A Kóbor féle zenekar egyik állomása lesz itt a búcsú koncert turnéjából!

     Jelentkezz!!!

     _cupp

Az Omega néhány évente ad egy-egy búcsúkoncertet....  vigyor
Ennek ellenére a számaik jelentős részét szeretem!  yes_yes
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64690 Dátum: 2012.03.11., 09:55:33 »

Kedveskéim!

Szeretném megnyugtatni az aggódó szíveket,hogy újra dolgozom.
Sikerült megvennem a gépem amivel eddig is dolgoztam,és ezután itthon folytatom azt amit eddig is csináltam.
Köszönöm,hogy együtt éreztetek velem.  _cupp _lov_ _cupp


 táncika táncika táncika
Az otthon végzett munkának rengeteg előnye, de legalább ugyanannyi hátránya van!
Én nagyon komolyan fontolgatom, hogy inkább keresek egy irodát, és eljárok minden nap oda, mert akkor nem megyek át teljesen "háziasszonyba" shock uuuhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #64689 Dátum: 2012.03.11., 09:54:42 »

Basszus, a Fanyűvőben helyet kellene lefoglalni.
Teljesen megfeledkeztem ròla. szégyenlem
Hány órát jelöljek meg kezdésnek?

 A délután 3 óra megfelelő!

 Bár én biztos hamarabb érkezem,mert biztonsági okból korán indulok.

 Remélem Ketrin is!!!

Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64688 Dátum: 2012.03.11., 09:51:39 »

Stohl András újra szabadlábon.

Most már sokkal nyugodtabban alszom.... shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64687 Dátum: 2012.03.11., 09:50:20 »


Kedves Fórum lakók!

Szeretitek ezt a zenét? táncika     táncika


Mert én nagyon. Egyik kedvenc időtöltésem szerda esténként. Táncolni járok.
 _cupp  bye bye  al_vos

Szerintem mindenki szereti a zenét.Ki ilyet, ki olyat hallgat szívesen.
Én majdnem "mindenevő" vagyok, ami a korosztályom számára már- és még zenének minősül (pl. a rap nem az én világom, és a nagyon modern sem; az a fajta, amire egyszer megkérdeztem csemetémtől, hogy bekapcsolva felejtette-e a daráló gépet.....)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64686 Dátum: 2012.03.11., 09:46:51 »

Remélem, nem baj, hogy ilyen hirtelen bezúdult a jég közétek.
Lényeg, hogy legyen még lelkesedés az emberben, vagy tudjon örülni bárminek. Akármilyen apróságnak.
Hét közben nem igazán tudnék aktív lenni, leköt a munkám, és estére már elég fáradt vagyok. Ma kipihent voltam, így estefelé. Kacsint
Másrészt, még hozzá kell szoknom az itteni dolgokhoz, hogy kit milyen téma érdekelhet, és azokhoz egyáltalán hozzá tudok-e szólni?...

Jók a fotók is, van rengeteg.
A honlap is tetszik.

Jó éjt, húzok a jégverembe aludni. Mosolyog bleee

És akkor még nem is láttál mindent!  vigyor
Nem baj, ha csak ritkán jelentkezel, a lényeg a jelentkezés!
Az sem feltétel, hogy egy adott témához szólj hozzá, hiszen az egy idő után kiürül. Az a jó, ha mindenki dob fel egy-egy témát, aztán majd szemezgetünk belőle!
 kicsi taps
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64685 Dátum: 2012.03.11., 09:42:02 »

„Isten hozott Jégvirág,érezd jól magad itt a Társalgóban!”

Köszönöm, kedves vagy, mint mindig!  _cupp

Van egy olyan feliratú gomb, hogy "Idézés".
Ha arra kattintasz, akkor nem kell Neked bíbelődnöd az idézet beszúrásával, hanem a rendszer magától megteszi ezt.
(Persze lehet, hogy Csuhás ezt már jelezte Neked, de még nem értem el addig.... szégyenlem  vigyor )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64684 Dátum: 2012.03.11., 09:38:35 »

Szióka!Nem sáros még?

Áááááá, ez nem azt jelentette, hogy áskálódni fogok benne, hanem csak annyit, hogy összegereblyézem az ágakat, a szél által összehordott száraz leveleket, ezekből örömtüzet gyújtok...  vigyor
Igaz, az azóta eltelt egy hét már alkalmassá tette a talajt arra, hogy az őszi ásást legereblyézzem, és a tegnap délután folyamán már retek, répa -nem, mogyoró nem! vigyor- és hagyma kerüljön a földbe. Ja, és persze az elmaradhatatlan virágok!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64683 Dátum: 2012.03.11., 09:34:05 »



Ami kásik, nem múlik. Gyömrőn sem fogják kihagyni. Ezt mindtam tegnap Skypeon egyik ismert rovattársunknak, hogy az előző, sokat szidott Gy. kormány is pedzegette a házadót, de csak 30 Milla fölöttieket. Most meg garázs, ólak, talán még a kutyaház után is kell. Szerencsés Akela, meg Aki, mert Ők a lakásban tartják állataikat. Csak azt nem tudom, ha lovuk volna, az is Velük aludna ?



 hahota hahota

Nem, a lovat átengedném Neked, hogy tudj dicsekedni, mekkora szerszám van a takaród alatt!  vigyor
Nálunk csak a kutyák "bentalvók". A macskáknak a kazánházban van a helyük, a tyúkoknak és a nyulaknak saját házuk van! bee
S mint írtam, nálunk összesen évi pár ezer forint a fizetni való, mert a kormánypárti képviselők kisebbségben vannak, ezért nem tudják eladósítani a várost. Nem annyira buták itt Irsán az emberek!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64682 Dátum: 2012.03.11., 09:29:57 »

Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Tegnap igencsak sok dolgom volt, igazából be sem kapcsoltam a gépet.

Új nyúlketrec érkezett, azzal is volt feladat bőven, vettem még egy kis tűzifát, behordtuk, hasogattam egy keveset abból is, megjavítottuk a gazdasági épület ajtaját.... szóval, nem unatkoztam.

Most biciklire ülök, és megyek a boltba, utána már elkezdek egy kicsit "kertelni".
Ha lesz időm, jövök olvasgatni.

Ez egy hete volt...
Lassan utolérem magam?  Vigyorog
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64681 Dátum: 2012.03.11., 09:28:19 »

        Eddig én is szavaztam mindig és mindenre,de 2014-ben szinte már tudom,hogy kihagyom.
           robban fejbever

Nem tartanám szerencsésnek, ha kihagynád; konzerválnád a jelenlegi állapotot. Ugyanis narancsnak van kb. 1 millió lelkes híve, akik akkor is odateszik az "X"-et, ha a gatyájukat is levették róluk adó formájában. Most szereztek még pár ezer voksot a gazdagabbaktól is, akiknek eszük ágában sem lesz a sávos adózásra szavazni. Tehát minél kevesebben mennek el szavazni, annál nagyobb az esélye a Hprthy-éra visszatértének.
De ennyit a politikáról.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64680 Dátum: 2012.03.11., 09:18:31 »

Közlök mindenkivel, akit érint, megkaptam az Önkormányzattól az Építmény adó felhívást. 1.200.- Ft / m2.Ez vonatkozik természetesen nem csak lakásra, hanem garázsra, sufnira, tyukólra, stb. Ez egy évre szól, úgyhogy a 2014 - es szavazást bebiztosította magának a kormány.
Én legjobban Mikulást sajnálom, mert úgy tudom, nem picike háza van. Aki meg számíthat lakbéremelésre, ha a tulajnak ezeket fizetni kell. Ezt a nagy lakást most eladni sem lehet, mert ha megtudják, mennyi az évi adója, ki az a hülye, ki megveszi.


 uuuhhh uuuhhh uuuhhh _morcos bee

A mi önkormányzatunk ennél sokkal kevésbé "éhes", nálunk az egész évi 6 000 Ft-ra rúg, és azt mi külön fizetjük. Tehát semmiféle lakbér emelésről szó sem lehet! Sőt, itt még ebadót sem vezettek be! yes_yes
Tehát én maradok ennél a Polginál!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64679 Dátum: 2012.03.11., 09:15:15 »

Basszus, a Fanyűvőben helyet kellene lefoglalni.
Teljesen megfeledkeztem ròla. szégyenlem
Hány órát jelöljek meg kezdésnek?

Fogalmam sincs. szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64678 Dátum: 2012.03.11., 09:14:20 »

Már égett az arcomról a bőr. Zűrös hetet hagyok magam mögött, ráadásul velem is cicázik az Ine által emlegetett kórság, ma reggel sem tudtam gèp elé ülni latrokat tizedelni.
Most viszont sikerélményről tudok beszámolni: két nem idevalót ki tudtam tenni mobilról. táncika

 Nagytaps2

Én most némi idő ráfordítással utána mentem néhány trollnak, és mindenféle e-mail címeit és IP-it kitiltogattam.  vigyor
Azon röhörészek,milyen pofát vághat, ha megpróbál más mail címmel, vagy másik IP-ről regisztrálni, de már azzal is ki van tiltva  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64677 Dátum: 2012.03.11., 09:11:24 »



Na végre van köztünk Egy ember, Aki (nem Aki) veszi a lapot és érti a sunyi vicceimet. Persze, hogy nem így van. Feleségemnek térd és csípőprotézise van, gondolod, ha még a buszra sem tud felszállni, a Fiam meg estig dolgozóban van, mi munka vár rám. A főzésen kívül, -mert ahhoz nem nyulhat más,- mindent én, hétvégén a Fiam is besegít. De inkább a kertásásba, hólapátolásba, szomszédverésbe, stb.


 hahota hahota hahota bye bye

Ez igaz. Amikor ott voltunk, akkor is segítettél Gazembernének. Kiürítetted a borosüveget, hogy el tudja mosni. Aztán beültél a sarokba, hogy ne zavard a felmosásban, és közben beleestél Okszika dekoltázsába.... még beszélni is elfelejtettél!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #64676 Dátum: 2012.03.11., 09:01:24 »

Basszus, a Fanyűvőben helyet kellene lefoglalni.
Teljesen megfeledkeztem ròla. szégyenlem
Hány órát jelöljek meg kezdésnek?
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #64675 Dátum: 2012.03.11., 08:57:49 »

Már égett az arcomról a bőr. Zűrös hetet hagyok magam mögött, ráadásul velem is cicázik az Ine által emlegetett kórság, ma reggel sem tudtam gèp elé ülni latrokat tizedelni.
Most viszont sikerélményről tudok beszámolni: két nem idevalót ki tudtam tenni mobilról. táncika
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #64674 Dátum: 2012.03.11., 08:53:34 »


      Mi lehet az oka,hogy elmaradtak a többiek???

      Pedig érdekes téma  van bőven!

               shock

Nálam 430 n.öl + 1 webshop + reklámozók keresése. szégyenlem

Amúgy kellemes szép napot kívánok!
Bár ami a napot illeti, meg a kellemeset, azt hiszem ezekről le kell mára mondanunk.
Irsán jelenleg a gyengénél kissé erősebb szél fúj, felhős az ég, és bizony határozottan hideg az idő.
Az éjjel fagyott, mert a tyúkok itatójában jég volt. Érdekes módon a nyulakéban nem, de ők jelenleg a föld felszín felett kb. 1 m-el helyezkednek el az új ketrecükben.
A tegnapi délelőtt folyamán főbérlőnkkel közösen megmetszettük az almafákat és a barackot, valamint nekiláttunk a szőlőnek is, de én a befejezéssel megvárom a jövő hétvégét. (Tegnap csak egy soron mentünk végig, amolyan "Én ilyennek szeretném!" jelleggel.)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 2360 2361 [2362] 2363 2364 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!