Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.17., 23:33:38
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 321 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 4612 4613 [4614] 4615 4616 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7134556 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #19653 Dátum: 2009.11.06., 13:23:33 »

Kedves Rovattársak !


Csicsóka recepteket kérek.

Tudom található a neten is, de ha már valaki kitapasztalta, s azt megosztaná velem, azt megköszönném.

Hajlott és élemedett korom (cáfolható) ellenére ma vettem először csicsókát, természetesen nyersen.

              Gyerekkoromban a nagymama kertjében volt csicsóka.Ősszel szedett mindig.Az állatokkal etette fel,de nekünk gyerekeknek  hámozott és nyersen ettük.Jó volt ám!

                   yes_yes bee
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19652 Dátum: 2009.11.06., 13:23:06 »

Csuhásom ! A jelenlegi avatarod nagyon szép. Igaz, eleinte azt hittem, hogy egy elemlámpával ellenőrzöd a hóslevest főlés közben áramszünetkor. A küldött napraforgós ábrázatom is tetszik, de képzeld el, napraforgó helyett egy szülés közbeni jelenetet ábrázolna. Mondjuk L. Claudiával.
Józsefem ! Nálam a rasszizmus el sem képzelhető. Az enyém és egy négerét össehasonlítna, 3 az 1 a néger javára.

 bee
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #19651 Dátum: 2009.11.06., 13:19:39 »

Na, hogy vidámabbak legyetek, elballagtam a házidokihoz, vittem az utánfutómat is és két-két szurit kaptunk, ingyen és bérmentve. Mondotta a dokinő, hogy ilyen vén s zarosoknak úgy sincsen rá suskájuk. Az árát hazafele menet bepusziltam a sarki krimóban, a zasszonynak montam, hogy mennyé, majd jövök. Jöttem. Most. De a kisüsti nagyon s zar volt, amit adtak, de a szurik se voltak jobbak. A dokinéni kiírta egyuttal a havi gyógys zaradagomat. Olyant írt, amit konyakkal kell bevenni. Bevettem....
                   Bevetted?He?He???

                     bleee vigyor
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #19650 Dátum: 2009.11.06., 13:17:50 »

Mindenféle randa kórságok vannak a határnál. A védőoltással kapcsolatban kételyeim vannak, de a megfelelő táplálkozásban, (természetes vitaminokban) bízom.
Ilyenkor fogyózni?   _morcos Ne csináld már!  _morcos  
Vigyázz magadra! Tessék jókat enni, ráérsz gyötörni a szervezeted, ha ez a mifene elvonult.

 _cupp
              Ugye ez rám is vonatkozik?He??

                  köszi_2
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #19649 Dátum: 2009.11.06., 13:15:12 »


           A rasszizmus mindenütt jelen van!---------a zongora fekete billentyűi rövidebbek!!!!!

                   Afro   yes_yes
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #19648 Dátum: 2009.11.06., 11:48:24 »

Egyszer majd csak lesz netem.  megolazideg_ n_e_m_m_e_g_y
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #19647 Dátum: 2009.11.06., 11:45:17 »


"Felmerült a héten, hogy felhívnak téged egy rádióból egyik éjszaka?
Ha nem, akkor valaki más is "fut" Akela néven."

Ketrinke!

Ez nagy disznóság, más is van Akela néven?  shock
Én lottót húztam, de nem hívtak fel.  vigyor
 A TV-d működik ha szépen kérem.   köszi_2
Naplózva
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #19646 Dátum: 2009.11.06., 09:19:13 »

Kicsit én is elmaradtam. Bár olvastalak titeket, csak a válaszokig nem jutottam el, mert nehéz napjaim vannak. Nem úúúúgy, csak a szokásos munka miatt.

Kiskacsa, kedves! Köszönöm az arányosítást! Majd megpróbálom ezek tizedével, mert akkor könnyebben ki tudom dobni.  Nevet
Sosem sikerült még egy élesztős kísérletem sem,, de bízom benne, hogy ahogy az ízlésem változik, úgy talán néha a tehetségem is.

*
AKIkám!
A Start alapmodul a négy legegyszerűbb: szövegszerkesztés, táblázatkezelés, internet és kommunikáció, valamint az operációs rendszer.
Mindaddig azt hittem, hogy Word-ben otthon vagyok, amíg meg nem láttam az első gyakorlófeladatot.  Vigyorog

**
Akela, kedves!
Felmerült a héten, hogy felhívnak téged egy rádióból egyik éjszaka?
Ha nem, akkor valaki más is "fut" Akela néven.

***
VN egyik versét beolvasták az egyik rádióban. (Aki ugye Akela, - tehát megpróbálta őket is megtéveszteni.  Mosolyog )
Nem elemezgették, de a műsorvezetők szerint "nem is  rossz", illetve "ez egész jó" volt.

****
Manó, kedves!
Ha felmérést készítesz, húzz egy vonalat a F... margarin mellé, mert én arra tettem le a voksom már néhány éve.
De egyébként ettől függetlenül vajat is szoktam enni, mert kiflivel és retekkel isteni!
Meg is éheztem, megyek venni valami reggelit.  Mosolyog
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #19645 Dátum: 2009.11.06., 08:33:41 »

Nem szégyenlem az ábrázatom, a mostani avatarom épp olyan sokat elmond rólam, mintha a képes felem lenne kint, vagy talán annál még jóval többet is, nézd csak meg figyelmesen.

Szerintem Gazember is tisztában van  vele, milyen sokat jelent a lenyugvó nap ereje.  Vigyorog
Naplózva

Bonbonier
csuhas
Vendég
« Válasz #19644 Dátum: 2009.11.06., 06:07:43 »

Jó reggelt!

Szia Gazember!
Bekapcsoltam a gépet és az ábrázatod nézett rám vissza! Feltétlen szólj, ha ki szeretnéd cserélni az avatarod valami természeti jelenségre, felhőre, fára, vagy esetleg napraforgóra.

 vigyor hahota  vigyor
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #19643 Dátum: 2009.11.06., 00:00:51 »

Csuhásom ! Meg ne sértődjél már ! Nem zsaroltalak, de nem szebb a mostani avatarod, mint az a faklozet ? (Ha már az ábrázatodat szégyeled kitenni)  Látod, én nem szégyelem, pedig az hol van a Tiedtől ?

Példájul:

Nem szégyenlem az ábrázatom, a mostani avatarom épp olyan sokat elmond rólam, mintha a képes felem lenne kint, vagy talán annál még jóval többet is, nézd csak meg figyelmesen.
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19642 Dátum: 2009.11.05., 23:17:12 »


Törpmama Drága ! Attól vagyol beteg, mert az hiánybetegség, amit a vörösbor hiánya okoz. Lehet halálos is. (néha)


bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19641 Dátum: 2009.11.05., 23:12:16 »

Atom Mártonom ! Nem tévesztetted össze a Picsókával ? Mert azt tudom, hol árulják. Igaz, nem olcsó, és nem mindegyiket lehet hazavinni.

 bleee bee
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19640 Dátum: 2009.11.05., 23:09:21 »


Csuhásom ! Meg ne sértődjél már ! Nem zsaroltalak, de nem szebb a mostani avatarod, mint az a faklozet ? (Ha már az ábrázatodat szégyeled kitenni)  Látod, én nem szégyelem, pedig az hol van a Tiedtől ?

Példájul:
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #19639 Dátum: 2009.11.05., 22:39:19 »

Lássátok felejim szümtükkel, már Csuhás sem vesz észre, ahogy Mikulás sem. Nem szóóónak hozzám egy szóóócccse. Én is tünnnyek el a balfenéken ? Meggondolom, lehet, hogy akképpen cselekszem.

 bye bye

Figyellek, Gazember! Figyellek!
A balfenéken azt csinálsz, amit akarsz, de a szemedet vedd le a jobbról, eszedbe se jusson, az az enyém!  bleee
Amúgy meg ne fenyegetőzzél itten, a faklozettot levettem, de a zsarolósdi ezzel egyszer és mindenkorra véget ért, ha akarsz írsz, ha úgy látod jobbnak, akkor meg nem. Tégy belátásod szerint.

Mindenki ír, amikor akar, vagy tud. Ez a hely ettől szép nekem
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #19638 Dátum: 2009.11.05., 21:16:12 »

Kedves Rovattársak !


Csicsóka recepteket kérek.

Tudom található a neten is, de ha már valaki kitapasztalta, s azt megosztaná velem, azt megköszönném.

Hajlott és élemedett korom (cáfolható) ellenére ma vettem először csicsókát, természetesen nyersen.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Törpmama
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



Profil megtekintése
« Válasz #19637 Dátum: 2009.11.05., 21:08:06 »

Törpmama Kedves ! Hát nem voltál Jászkiséren és nem kóstoltad a GAZEMBERVÉR nevü vitamint, az ampullást ? Hát én aztat szedem, "C" vitamin bőven van benne. Napi 1 - 1.5 literben biztos. És olcsóbb a narancsnál, citromnál.
Én még levest is abból főzök, ráfogom, hogy paradicsomleves.


 zizi bee zizi

Óóóó Drágaságom én teljesen Anti Pista vagyok,bizony a GAZEMBERVÉR nedútől rosszul lennék.  _morcos _cupp
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19636 Dátum: 2009.11.05., 20:49:15 »


Törpmama Kedves ! Hát nem voltál Jászkiséren és nem kóstoltad a GAZEMBERVÉR nevü vitamint, az ampullást ? Hát én aztat szedem, "C" vitamin bőven van benne. Napi 1 - 1.5 literben biztos. És olcsóbb a narancsnál, citromnál.
Én még levest is abból főzök, ráfogom, hogy paradicsomleves.


 zizi bee zizi
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19635 Dátum: 2009.11.05., 20:42:23 »


Lássátok felejim szümtükkel, már Csuhás sem vesz észre, ahogy Mikulás sem. Nem szóóónak hozzám egy szóóócccse. Én is tünnnyek el a balfenéken ? Meggondolom, lehet, hogy akképpen cselekszem.

 bye bye
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #19634 Dátum: 2009.11.05., 20:38:33 »


Na, hogy vidámabbak legyetek, elballagtam a házidokihoz, vittem az utánfutómat is és két-két szurit kaptunk, ingyen és bérmentve. Mondotta a dokinő, hogy ilyen vén s zarosoknak úgy sincsen rá suskájuk. Az árát hazafele menet bepusziltam a sarki krimóban, a zasszonynak montam, hogy mennyé, majd jövök. Jöttem. Most. De a kisüsti nagyon s zar volt, amit adtak, de a szurik se voltak jobbak. A dokinéni kiírta egyuttal a havi gyógys zaradagomat. Olyant írt, amit konyakkal kell bevenni. Bevettem....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4612 4613 [4614] 4615 4616 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!