Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.18., 15:14:55
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7136300 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105993 Dátum: 2017.02.10., 07:03:11 »


A 2. évfolyam 106. számában 1991. VIII. 15-én megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #105992 Dátum: 2017.02.09., 22:53:36 »


       S N O O K E R !

       WORLD  Grand Prix. 2017.február 6-12.

       Guid Hall Preston. Anglia.





Jó estlétet!


A nehéz és izgalmas versenyek mellett íme egy új sorozat, a History tv-csatornán a sportág egyik fenegyerekéről... amerikai kalandozásáról.
nem tudom mikor kerül nálunk műsorra...

http://www.history.co.uk/shows/ronnie-osullivans-american-hustle#episodes
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105991 Dátum: 2017.02.09., 09:14:29 »

Éjjel túlnyomóan borult lesz felettünk az ég, inkább csak északon, északkeleten szakadozhat fel kissé a felhőtakaró. Számottevő csapadék nem várható, de hószállingózás, ónos szitálás szinte bárhol előfordulhat, nagyobb eséllyel a déli és délnyugati vidékeken. Az északi, északkeleti szél gyenge marad. -1 és -6 fok közötti legalacsonyabb értékeket mérhetünk.
Csütörtökön napközben is folytatódik a borongós idő, csak kevés helyen és rövid időre szakadozhat fel a felhőzet. Elszórtan továbbra is lehet hószállingózás, illetve szitálás. A keleti, északkeleti szél többnyire gyenge vagy mérsékelt lesz. 0 és +4 fok közé melegszik fel a levegő délutánra.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105990 Dátum: 2017.02.08., 17:27:16 »

Éjszaka a Dunántúlon változóan felhős ég valószínű, ezzel szemben a keleti és középső tájakon marad az erősen felhős, borús idő. Jelentős csapadék már nem várható, de hószállingózás, kisebb havazás az éjszaka folyamán és a reggeli órákban is várható a Tiszántúlon, vékony hóréteg kialakulása sem kizárt. Az északnyugati tájak kivételével mérséklődik a szél. A hőmérséklet reggelre jellemzően 0 és -6 fok közé csökken, de egy-egy kevésbé felhős helyen ettől kissé hidegebb is lehet a hajnal.
Napközben túlnyomóan felhős, borús, idő várható. Egy-egy hózápor, illetve hószállingózás a Dunától keletre elvétve előfordulhat, de komolyabb csapadék sehol sem várható. Az Alpokalján az északi, az északkeleti völgyekben az északkeleti szél élénkülhet meg kissé, másutt gyenge légmozgás, illetev több helyen szélcsend valószínű. A sok felhős miatt minimális lesz a hőingás, -1 és +4 fokig emelkedik a hőmérséklet.

Reggel még havat sepertem... erre délutánra elolvadt!   Mosolyog
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105989 Dátum: 2017.02.08., 17:24:49 »



Szép délutánt!

Vitéz Atádi Gyuszkó....   H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105988 Dátum: 2017.02.08., 08:38:08 »

Éjszaka a Dunántúlon változóan felhős ég valószínű, ezzel szemben a keleti és középső tájakon marad az erősen felhős, borús idő. Jelentős csapadék már nem várható, de hószállingózás, kisebb havazás az éjszaka folyamán és a reggeli órákban is várható a Tiszántúlon, vékony hóréteg kialakulása sem kizárt. Az északnyugati tájak kivételével mérséklődik a szél. A hőmérséklet reggelre jellemzően 0 és -6 fok közé csökken, de egy-egy kevésbé felhős helyen ettől kissé hidegebb is lehet a hajnal.
Napközben túlnyomóan felhős, borús, idő várható. Egy-egy hózápor, illetve hószállingózás a Dunától keletre elvétve előfordulhat, de komolyabb csapadék sehol sem várható. Az Alpokalján az északi, az északkeleti völgyekben az északkeleti szél élénkülhet meg kissé, másutt gyenge légmozgás, illetev több helyen szélcsend valószínű. A sok felhős miatt minimális lesz a hőingás, -1 és +4 fokig emelkedik a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105987 Dátum: 2017.02.08., 07:03:43 »


A 2. évfolyam 105. számában 1991. VIII. 14-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105986 Dátum: 2017.02.07., 21:30:43 »

Jó estlétet!


A múlt héten nem dobtam fel tippelést, mert teljesen felborult a megszokott életritmusom. A haverom áthozta a két kutyáját akikről gondoskodni kell, ugyanis ő elutazott egy hónapra. Tavaly is így volt. Meg kell szoknom újra a dolgokat. Tavaly még nekem is itt volt a két kis házőrzőm. A hozzánk szegődött macska az esténként eltűnik, reggel jelenik a kajáért és nap közben a telken bóklászik. Napközben a két vendég kutyát hazaviszem a srác házához, napközben ott vannak.

Az éjszakát jobbára ébren töltöttük: Viktornak fájt a füle, ezért sokat sírt, mocorgott, mi meg egymás után ugráltunk és csitíthattuk, cseppentgettünk a fülébe.
Fél négykor mellé feküdtem, rátettem a tenyeremet a fülére és ekkor végre elaludt. Negyed órát bírtam, aztán visszafeküdtem a saját helyemre. Időközben, mivel én is meg vagyok fázva, olyan köhögő rohamaim voltak, hogy inkább kijöttem a hallba és a kandalló mellett ülve szundikáltam. Reggel hatkor meg csörgött az óra.....  shock
Egész nap olyan voltam, mint aki beszívott!  shock
A gyerek persze nem ment iskolába, délután elmentünk bemutatkozni a doktor nénihez.... de elfelejtettem igazolást kérni mára  robban
Szóval megyek is, nehogy itt is összezavarjak valamit!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105985 Dátum: 2017.02.07., 21:23:34 »


Hááááát, akinek ész helyett csak vér van a fejében,....ájuljon el.



 bye bye _morcos


Jó estét!
Vérre igencsak szükség ám ott is!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 776



Profil megtekintése
« Válasz #105984 Dátum: 2017.02.07., 18:38:30 »

Jó estlétet!


A múlt héten nem dobtam fel tippelést, mert teljesen felborult a megszokott életritmusom. A haverom áthozta a két kutyáját akikről gondoskodni kell, ugyanis ő elutazott egy hónapra. Tavaly is így volt. Meg kell szoknom újra a dolgokat. Tavaly még nekem is itt volt a két kis házőrzőm. A hozzánk szegődött macska az esténként eltűnik, reggel jelenik a kajáért és nap közben a telken bóklászik. Napközben a két vendég kutyát hazaviszem a srác házához, napközben ott vannak.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105983 Dátum: 2017.02.07., 12:55:43 »

Csak az lesz a baj, hogy a fejedből kimegy a vér és mire eljutnál addig, elájulsz!  bee


Hááááát, akinek ész helyett csak vér van a fejében,....ájuljon el.



 bye bye _morcos
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #105982 Dátum: 2017.02.07., 08:50:37 »

Keddről szerdára éjszaka is folytatódik a csapadékos időjárás. Szerda reggelre a Dunántúlon és északkeleten válthat át az eső havas esőbe, hóba. Reggelig a Mecsekben és északkeleten a hegyekben pár cm-es friss hóréteg is kialakulhat. Halmazállapotváltás legkésőbb délkeleten és a középső országrészben következhet be. Az északi, északkeleti szél élénk lesz, a Nyugat-Dunántúlon és északkeleten megerősödhet a légmozgás. Szerda hajnalban a hőmérséklet -2 és +3 fok között várható, a hidegebb északkeleten és a Dunántúlon lesz.
Továbbra is erősen felhős, vagy borult lesz az ég, a délutáni óráktól már csak délen és keleten várható további csapadék, az esőt ott is egyre többfelé havazás váltja fel. A Dunántúlon és északkeleten továbbra is élénk, időnként megerősödő északi-északnyugati szél várható. A hőmérséklet csúcsértéke 0 és +4 fok között várható.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105981 Dátum: 2017.02.06., 21:51:59 »

Na, irány az alvás!

Gyermekkel korábban alszom el, mert reklamál ám, ha nem vagyok itthon! Este oda kell ülni az ágyára, amíg elalszik!
Reggel viszont kelek fél 6-kor, 6-kor, mert a feladatok nem változtak, csak 7:45-re a suliban kell lennünk.

Holnap 10-re megyek kiválasztani a sírhelyet és kifizetni a szolgáltatást.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105980 Dátum: 2017.02.06., 21:48:29 »


Kedves Márton Barátom ! Ez már nem csupán szívprobléma, ezt már úgy hívják, hogy:  Szívműtét. Beültetnek egy pacemaker nevü ketyerét, ami a szívritmust, stb. szabályozza.
A jó az egészben az, hogy a vénasszonyoktól el leszek tiltva, a 40 alattiaktól nem, sőőőőőőőt.....

 Nagytaps2 zizi bee bye bye bleee

Csak az lesz a baj, hogy a fejedből kimegy a vér és mire eljutnál addig, elájulsz!  bee
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105979 Dátum: 2017.02.06., 21:47:29 »


       S N O O K E R !

       WORLD  Grand Prix. 2017.február 6-12.

       Guid Hall Preston. Anglia.

Ha jól láttam tegnap Eurosport 1 közvetítette....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105978 Dátum: 2017.02.06., 21:46:52 »

Én szívproblémával mindkét esetben a Bajcsyban voltam.
Először kb. 6 évvel ezelőtt. Ami akkor érdekes volt; a bejelentkezéskor mindenki kapott wc-papírt és papír zsebkendőt. Na ez már megszűnt.


Igen, most helyette vigyél magaddal tiszta lepedőt és párna huzatot... Ja nem, ez még csak Ukrajnában van a Kárpátokon túli részeken.... illetve volt 16 évvel ezelőtt...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105977 Dátum: 2017.02.06., 21:44:21 »

Van akinek jó hír, van akinek rossz. Nekem rossz.

A PACEMAKER beültetésem egy hónappal későbbre halasztva. Valamit találtak a Kardiológián közel egy óra vizsgálat közben és így döntöttek. Se a vérnyomásom, se a pulzusom nem alkalmas a műtétre, további gyógyszerkúra, meg egyéb baromság dönti el, mikor.

Már túl lennék éppen rajta, de hát én nem értek hozzá, nem szólhatok bele. Egy már biztos, nem a Bajcsiban, hanem a Városmajor-utcában lesz a beavatkozás. A Bajcsi állítólag a kisemberek kórháza, a Városmajori meg a Vagyok Valakiaké. Végre ezt is észre vették, már azt hittem, össze tévesztenek valamilyen szarházi fideszessel.

 n_e_m_m_e_g_y Nagytaps2 köszi_2

Persze, mert megkérdezték: Maguknál ki vásárol be?
Mondtad: Én!
Tudták, hogy azért mert Valakinek el kell mennie boltba!
 hahota

Viccet félre téve, csak vigyázz magadra!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #105976 Dátum: 2017.02.06., 21:42:34 »


Így jár, AKI Gazembervér helyett lónyálakat iszik.


 bleee uuuhhh hahota

Jó estét!

Nem itathatok egy 7,5 éves gyerekkel bort!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #105975 Dátum: 2017.02.06., 19:50:50 »



Kedves Márton Barátom ! Ez már nem csupán szívprobléma, ezt már úgy hívják, hogy:  Szívműtét. Beültetnek egy pacemaker nevü ketyerét, ami a szívritmust, stb. szabályozza.
A jó az egészben az, hogy a vénasszonyoktól el leszek tiltva, a 40 alattiaktól nem, sőőőőőőőt.....

 Nagytaps2 zizi bee bye bye bleee
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105974 Dátum: 2017.02.06., 16:05:07 »



       S N O O K E R !

       WORLD  Grand Prix. 2017.február 6-12.

       Guid Hall Preston. Anglia.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!