Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.26., 09:41:12
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  Útmutatók  |  Gyakorlati tanácsok a fórum használatához (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Segítség az induláshoz 0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Segítség az induláshoz  (Megtekintve 2988 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #3 Dátum: 2021.07.06., 08:25:57 »

Kedveskéim!

A mai napon úgy tapasztaltam, hogy a(z) (újra)regisztrálás során az oldal tetején található Regiszráció feliratú gomb megnyomása után a
Válassz felhasználónevet:
E-mail:
Válassz jelszót:
Erősítsd meg a jelszót:

mezőket jól kitöltitek, problémátok a
Vizuális megerősítéssel adódik.

Nos itt mindössze annyi a teendő hogy az első képen piros kerettel jelzett mezőbe kattintotok és beírjátok, amit a felette lévő képen láttok (nem kell és nem is lehet színes betűkkel).


A példaképen látható esetben ez a

FZYXU

volna.




Ezután le kell görgetni az oldal aljára, az Elfogadom szócska előtti négyzetbe pipát tenni, majd a Regisztráció feliratú gombot megnyomni.




Kiegészítés:

A regisztráció nem automatikus, hanem  kétlépcsős folyamat. Regisztráció után kérlek írjatok egy e-mailt a harminckettes_kukac_harminckettes.hu elektronikus levélcímre, amiben megerősítitek regisztráció igényeteket! Erre azért van szükség, mert a regisztrációt nekem kell megerősítenem. Az automatikus regisztrációs lehetőség során nagyon sok spam érkezett, ezért vált szükségessé ez a dolog. A fórummotor újabb verzióiban már van védelem, viszont mivel a kialakításba már belenyúltam, az automatikus frissítés nem működik. Arra egyelőre sem időm, sem energiám nem volt (a kevés „játékos” miatt nem is szántam), hogy új oldalt hozzak létre, amit ugyanígy átalakítok és a későbbiek során „átköltözünk”.

A jelszóba szükséges kis- és nagybetű, továbbá szám is! Ellenkező esetben hiába a regisztráció élesítése
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2011.02.17., 16:45:28 »

Regisztráció és bejelentkezés után a Válasz, vagy Idézés gombok valamelyikének megnyomása után megjelenő Válasz küldése ablak Üzenet mezőjébe kell begépelned a közlendődet, majd amikor ezzel végeztél a Hozzászólás gombot megnyomni.




Ha segítségre van szükséged írhatsz a csuhas32kukacfreemail.hu-ra is.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 2008.08.20., 18:43:04 »

Regisztráció után szerintem érdemes az oldal felső harmadában található Profil gombot megnyomni, majd a bal oldalon található
Kinézet és elrendezés menüpontot választani és ott a
Visszatérés a témákba hozzászólás után alapértelmezésként, valamint a
Legutóbbi hozzászólások megjelenítése felül előtti négyzetekbe pipát tenni, így kényelmesebben használhatóbbá válik az oldal.


Naplózva
csuhas
Vendég
« Dátum: 2008.08.20., 16:28:03 »

Kedveskéim!

A mai napon úgy tapasztaltam, hogy a(z) (újra)regisztrálás során az oldal tetején található Regiszráció feliratú gomb megnyomása után a
Válassz felhasználónevet:
E-mail:
Válassz jelszót:
Erősítsd meg a jelszót:

mezőket jól kitöltitek, problémátok a
Vizuális megerősítéssel adódik.

Nos itt mindössze annyi a teendő hogy az első képen piros kerettel jelzett mezőbe kattintotok és beírjátok, amit a felette lévő képen láttok (nem kell és nem is lehet színes betűkkel).


A példaképen látható esetben ez a

FZYXU

volna.




Ezután le kell görgetni az oldal aljára, az Elfogadom szócska előtti négyzetbe pipát tenni, majd a Regisztráció feliratú gombot megnyomni.


Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  Útmutatók  |  Gyakorlati tanácsok a fórum használatához (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Segítség az induláshoz
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!