Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.29., 19:06:57
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  Itthon történt  |  Hazánkban történt (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Ahogy én gondolom... 0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Ahogy én gondolom...  (Megtekintve 57872 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106 Dátum: 2010.07.04., 13:57:05 »

         Schmitt Pál 4/3-os elnők ezentúl!
       Legalábbis így definálják azok után,hogy a kormány 2/3-os,orbán meg 3/3-os király lett!

            

Remélem Te is kifüggeszted a törvény által a közintézményekben kötelező jelleggel kifüggesztetendő "Nemzeti összefogás" rpogramjának szövegét!
(csak nehogy baj legyen abból, ha lesz@rják a legyek!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #105 Dátum: 2010.07.04., 12:00:34 »


          Schmitt Pál 4/3-os elnők ezentúl!
       Legalábbis így definálják azok után,hogy a kormány 2/3-os,orbán meg 3/3-os király lett!

           
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104 Dátum: 2010.05.27., 06:30:59 »

Szlovákia számára azért jelent biztonsági kockázatot a magyar kettős állampolgársági rendelet, mert precedenst teremthet.
Ha ugyanezt megcsinálják a csehek is, könnyen kiderülhet, hogy Szlovákiában néhány ezer szlovák él, a többi magyar és cseh.
Aztán ha nincs népesség, minek lenne terület, ország?  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #103 Dátum: 2010.04.26., 08:47:26 »

Eltüntették a választók az MDF-et és az SZDSZ-t, a korábbinál jóval kevesebb szavazatot kapott az MSZP. Lehet úgy is értékelni, hogy a FIDESZ-t és más pártokat jobban akarták az emberek, de az is meg lehet, hogy csak elkezdték megbüntetni azokat, akik nem mutattak fel eredményt, kezd kialakulóban lenni, hogy a voksukat olyanra igyekeznek leadni, aki teljesítményt mutat fel. Ha pedig megvan az igény a választók érdekeit valóban képviselő politikusokra, akkor előbb-utóbb meg is fognak jelenni.

Azt a pártot én is szívesen támogatnám, aki ilyet tesz!
Az eltelt 8 év során számomra két dolog bizonyosodd be:
1. az MSZP képtelen a kormányzásra,
2. A FIDESZ képtelen bármiféle együttműködésre.
Úgy látom, ez nem csupán az én véleményem, hanem a választók is ezt érzékelték. Ezért kapta meg a 2/3-ot, hogy meg tudja mutatni, hogyan kell csinálni.
Az én fenntartásaim ott kezdődnek, hogy egyszer már volt 4 évük erre, ami alatt erősen hiányoltam a demokráciát, ellenben a gánti bányák kis birodalommá nőtte ki magát, egy,  a csőd szélén álló olyan cég kapott megbízást autópálya építésre, akinek fogalma sem volt az egészről (olyan is lett az új szakasz, és az M7 felújítása is!), kaptunk kormánypropagandát közpénzből Milleneumi Országjáró képében, és nem a BKV-ből vándorolt ki "talicskával" a pénz, hanem Ezüsthajón úszott el, közvetlen a MEH-ből, az MFB-n keresztül. S hogy mennyi? Arról fogalmunk sincs, mivelhogy banktitok.
Szóval az én félelmem leginkább a "Kutyából nem lesz szalonna!" mondatban gyökeredzik.
Voltak annak a négy évnek eredményei, ám sajnos voltak olyan intézkedések (mondhatnám úgy, hogy a legnépszerűbbek jelentős hányada), amik nagyon erősen megkérdőjelezhetők voltak. Ebbe a kategóriába tartozott a lakástámogatási rendszer, ami ha változatlan formában fennmaradt volna, gyakorlatilag 2 év alatt csődbe viszi az országot!
Helytelenítettem a nyugdíjasok megkurtítását is, bár tény, hogy sok pénz bennmaradt az ország kasszájában.
Engem, aki munkáltató voltam ez Egészségügyi Hozzájárulás érintett igen érzékenyen, ami ugyebár a TB járulék 2,5%-os csökkentésének ellensúlyozására lett kitalalálva, és a minimálbér közeli bérek esetében magasabb összeg volt, mint amekkorát a 2,5%-al nyert a vállalkozás!
Szóval, én attól tartok, hogy az eltel 8 év kommunikációja fog folytatódni a kormányzásban is.
Az alkotmány módosításának lehetőségét -véleményem szerint- soha, semmilyen körülmények között nem lenne szabad egyetlen politikai erő kezébe adni! Legyen ez bármilyen színű is!
A tegnap esti Orbán beszédnek volt számomra egy baljós mondatrésze: "soha, semmilyen körümények között ne térhessen vissza".
Bízom abban, hogy ez csupán egy retorikai fogás volt, és az elszámoltatás nem leszámolást jelent!
Ennek ellenére bizakodó vagyok, még rövid távon is, ugyanis annyi minden azonnali ígérete volt a FIDESZ-nek, hogy -kerül, amibe kerül- kénytelenek lesznek több, az átlagemberek komfort érzetét javító intézkedést  tenni!
És bízom abban is, hogy a parlamentbe került FIDESZ-es képviselők között vannak olyan karakán emberek, akik ha túlkapásokat látnak, kilépnek a frakcióból, és nem adják vissza a mandátumukat, bármit is irattak alá velük az indításukkor; így a kétharmad elveszhet, mielőtt nagy baj történik.
Én annak idején nem azért szavaztam a rendszerváltásra, hogy húsz év múlva újra egypárt rendszer legyen.
És ugyanígy vélekednék akkor is, ha most az MSZP nyert volna ekkora fölénnyel!
Bizony, igazad van abban, hogy a "nagy rendszerváltók" levitézlettek, besározódtak, és igazi bal oldali párt, aki még demokratikus is jelenleg nincs az országban.
Hiányosság, politikai vákum van.
Vagy hosszú évek kellenek a jelenleg kialkult struktúra megváltoztatására -ha nem válik be-, vagy robbanásszerű változás, amitől a Jó Isten mentse meg ezt az országot!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #102 Dátum: 2010.04.26., 05:55:16 »

Eltüntették a választók az MDF-et és az SZDSZ-t, a korábbinál jóval kevesebb szavazatot kapott az MSZP. Lehet úgy is értékelni, hogy a FIDESZ-t és más pártokat jobban akarták az emberek, de az is meg lehet, hogy csak elkezdték megbüntetni azokat, akik nem mutattak fel eredményt, kezd kialakulóban lenni, hogy a voksukat olyanra igyekeznek leadni, aki teljesítményt mutat fel. Ha pedig megvan az igény a választók érdekeit valóban képviselő politikusokra, akkor előbb-utóbb meg is fognak jelenni.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #101 Dátum: 2010.04.25., 20:51:42 »

Lassan jönnek az eredmények.

Bármi lesz is a vége, számomra egy dolog világossá vállt:
A nép szeretné vissza a jó kis guyláskommunizmusát, a megszokott, jóságos, mindent okosan elmagyarázó Kádár Jánosával. A mai kor Kádár Jánosa Orbán Viktor, aki semmit nem mondott arról, mi is a programjuk, ellenben azt nagyon sokszor hallottuk, mit kellene, és hogyan kellett volna csinálni, erősen ostorozta a regnáló kormányt, szólásszabadságot követelve, miközben kordont bontott, és emberek százai tüntettek vél, vagy valós problémák ellen; ígért magas nyugdíjat, biztonságot, létbiztonságot, államilag támogatott lakáshiteleket, a kilakoltatások megszűntetését, olcsóbb közszolgáltatásokat, egymillió munkahelyet, alacsony adókat, kisebb államapparátust, és parlamentet, olcsóbban működő államot.
Sok esetben pedig csaupán annyit mondot, mi kellene.
Bizony, ezt mind a "néptől" hallotta, és én biztos vagyok abban, hogy tényleg elhangzottak ilyen igények, hiszen ki ne szeretné mindezt, méghozzá úgy, hogy közben szabadon utazhasson, és vásáolhasson a világ minden táján, de leginkább Európában.
Namármost, a teljes foglalkoztatottság csak állami pénzeken, mesterségesen fenntartott munkahelyekkel oldható meg, a szolgáltatások jelentős hányada külföldi kézben van, liberalizált piacon, ahol azt is megválaszthatom, hogy melyik gázszolgáltatótól kérem a gázt, melyik tárasaságtól a villanyt, eldönthetem, melyik cággel szerződök telefonálásra. A piacokon a verseny dominál, és magáncégek vannak.
Hogyan lehet őket kötelezni arra, hogy a szolgáltatásaikat, termékeket államilag meghatározott árakon adják?!
Csak úgy, ha az esetleges veszteségeit az állam finanszírozza.
Ehhez jönnek még a nyugdíjak, az magasabban dotált állami oktatás, az emelt egészségügyi költségek.
Mindezt alacsonyabb adókból.
No, erre kíváncsi leszek.
Minden esetre az, hogy momentán éppen ismét egypártrendszer alakult, számomra az első mondatom igazságtartalmát támasztja alá.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #100 Dátum: 2010.04.25., 19:35:23 »

Lassan jönnek az eredmények.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #99 Dátum: 2010.04.20., 16:32:42 »

Várhatóan már kisebb létszámmal fog felállni a következő önkormányzati választási lista.
Vajon hogyan lesz az eloszlás, elosztás, leosztás?
Csökkenni fog-e az önkormányzatok száma, vagy csak a képviselők lesznek kevesebben?
Igazságos lesz-e az új rendszer, vagy részrehajló?
Megannyi kérdés.
Mint ahogy még arra sem tudjuk a választ, honna is lesz egymillió új munkahely, mi lesz a nyugdíjasok sorsa....
Ezekre a kérdésekre az idő fogja megadni a választ, mert most ki-ki pártszimpátiától függően gondolja a feleleteket....
Meglátjuk...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #98 Dátum: 2010.04.16., 13:21:42 »


Marhákat hagyd le róla, meg azt aki rájuk szavazott! zizi

Bárki, bárhova is szavazott, bizonyára azért tette, mert azt látta helyesnek!
Ne minősíts másokat, mégha a Te véleményed eltér is másokétól!
Mondom ezt úgy, hogy konkrétan nem tudom, kikre vonatkoztattad a jelzőt, debárkire is gondoltál, nem hiszem, hogy jó útra vezet ez a fajta stílus!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #97 Dátum: 2010.04.15., 23:38:11 »

          Még mindig esik.

         Készítek bárkát,hátha szükség lesz rá.

         Kiket,miket javasoltok , hogy felvegyem?He???

                    shock


Marhákat hagyd le róla, meg azt aki rájuk szavazott! zizi
Naplózva

AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
2/3
« Válasz #96 Dátum: 2010.04.15., 08:18:18 »

Sokakat foglalkoztató kérdésben nyilváníts véleményt!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #95 Dátum: 2010.04.14., 12:46:45 »

Szerintem szegény Mikulás rám van megsértődve, azért nem ír. Pedig amit írtam az özvegyi nyugdíjakról az tegnap reggel volt a valamelyik tv valamelyik műsorában.  uuuhhh

Attól a többieknek még ír6na!  _juhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #94 Dátum: 2010.04.14., 10:46:38 »

Szerintem szegény Mikulás rám van megsértődve, azért nem ír. Pedig amit írtam az özvegyi nyugdíjakról az tegnap reggel volt a valamelyik tv valamelyik műsorában.  uuuhhh
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #93 Dátum: 2010.04.13., 07:49:14 »

Ha valakinek kételyei lennének,
Az első hazugság:
Szíjjártó Péter tegnap esti nyilatkozatából világosan kiderült Orbán Viktor nem fog leülni vitázni senkivel, mert "az ország többsége már megadta a felhatalmazást a FIDESZ-nek a kormányzásra, így nincs miről vitázni".
No, kezdődik a demokrácia...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #92 Dátum: 2010.04.08., 20:23:42 »

Na, most lehet tippelni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91 Dátum: 2010.04.08., 08:08:20 »

Még mielőtt le leszek "büdöskommunistázva", ki kell jelentsem, hogy bár továbbra is az az érzésem: inkább egy rosszabb gazdaságpolitika, mint egy diktatúra, mégis, valahogy az MSZP hangjai hamisan csengenek számomra.
Roppantul sajnálom, hogy '98-hoz hasonló helyzet állt elő: gazdasági nehézségek, megszorítások, és mire végre lenne egy normális kormány (egy-két minisztert azért lecserélnék!), az nem vállalja tovább a munkát, és majd jön a FIDESZ, a mi vérünkön-verejtékünkön learatja a babérokat, mennybe megy, és máshogy fogja elfuserálni a gazdaságot.
Igen, bizony.
Már a szocializmusban bebizonyosodott, hogy a piaci folyamatoktól csak ideig-óráig lehet függetleníteni egy ország gazdaságát, hosszú távon csak károkat okozhat az, aki hatalmi szóval akarja megoldani a gazdasági bajokat.
Én nem hiszek abban, hogy "radikálisan csökkenteni kell", de főleg abban, hogy lehet az adókat. Eladósodott ország vagyunk, és a háztartásból tudjuk: ha hitelt kell visszafizetni, nem engedhetjük meg azt, hogy mindenki kevesebb pénzt adjon haza; vagy ha mégis, akkor mindenki saját magának kell, hogy bevásároljon.
Vagy lopni járunk.
Egyszóval én úgy gondolom, kiindulva abból, hogy a tavaly évközi TB járulékcsökkentésből az alkalmazottak nem láttak pénzt, a nehéz helyzetben lavő vállalkozások, cégek jelentős száma továbbra is nehéz helyzetben van, nem teremtődött munkahely (nem kétlem, hogy viszont megmaradt jó néhány!), akiket pedig annyira nem érintett a válság, kicsivel több osztalékot tudtak fizetni év végén.
Szóval itt a nagy kérdés: két hazug nagy párt, egy elnéptelenedett MDF, vagy valamelyik új, kis párt legyen-e a célpont a toll számára vasárnap?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #90 Dátum: 2010.04.08., 07:54:44 »

Reggel szokás szerint visszamásztam az ágyikóba, és tv-t néztem.
Megnéztem a Vona Gáborral való beszélgetést az M1-en.
Hmmm.
Őket még nem ismerjük.
Érdekes dolgokat mondott, kár hogy a mondatok és tettek között sok dologban erőteljes különbség van!
Innentől már nem is érdekelnek!
Pedig a gondolatok néhol egészen szimpatikusak.
Ez az ember legalább igazán hisz abban, amit mondd!
Értelmes, jó érvei vannak!
Igaz, Ő is igyekszik elterelni a beszélgetést abba az irányba, amiről beszélni akar, függetlenül attól, hogy mit is kérdeznek Tőle, de ez megszokott politikusi dolog.
Szimpatikus benne azonban, hogy nem Pokorni módon lecsatolja magáról a mikrofont, és elmegy, amikor a kérdező vissza-visszatér az eredeti kérdésre, hanem veszi magának a fáradságot, és meg is válaszolja azt!
Nevén nevezi a problémákat.
Néha úgy érzem, mintha két Jobbik létezne: egyik a Vona-féle vonal, másik meg a "Hiszti Kriszti" féle; bár Neki most befogták a száját a brüsszeli képviselőséggel (jó fizetés, biztos hely négy évig).
Mindent összevetve, érdekes volt hallgatni Vonát. És nem volt olyan érzésem, mint pl. Szájtépő Petinél és elv társainál, hogy menten és azonnal el akarok kapcsolni, mert csak úgy árad a gyűlölet a szavaikból. (Fura, hogy Orbánt is képes vagyok végighallgatni; ennek ellenére nem hiszek neki, bármilyen szépeket is mond, hisz volt négy évem megtapasztalni, nála mi mit jelent.)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #89 Dátum: 2010.04.04., 06:32:04 »

Mákos-majonézes beigli, esetleg virslis-majonázes beigli.
Új világ köszönt ránk, új ízekkel kell ismerkedni!
Hiszen a jövő mindjárt kezdődik!
Siessenek, siessenek!
Aki lemarad, kimarad!
Új hátsók, új ízek!
Csak tessék, tessék!
Semmi tülekedés!
 zizi
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #88 Dátum: 2010.03.29., 08:46:52 »

         Ismerősőmék voltak a Magyarok Vásárá-ban és beszámoltak a semmiről.
  A lényege az volt,hogy magyar,sváb,bregyó és akárki saját készítésű árut kínált eladásra borsos áron.A lényeg a füstölt házikészítésű sonka volt,de befőtt,savanyúság ,mindenféle otthoni termék is volt. Vevő is volt még kinai is.
    Szerencsére mikor ottjártak,nem volt politikai felhang!
    Nem vettek semmit,nem is minősitem őket!



Nem csodálkozom.
Soknemzetiségű ország vagyunk, akár elhisszük, akár nem.
A tatár járás és török dúlás okozta népesség csökkenést akkori királyaink is (gondolom javarészt az adók miatt) a szomszédos nemzetek tagjainak betelepítésével kívánták orvosolni.
Trianaonban ez vezethetett az ország szétszedéséhez, részben.
A nagy honrajongókkal az a bajom, hogy míg tudomásul veszik a tótok, svábok itteni létezését, a cigányokat és a zsidókat nem tartják elfogadhatónak.
Pedig tetszik, nem tetszik, ők is hazánk fiai, amíg lelkükben megmaradnak magyarnak!
Kérdem én, egy dolgozó cigányember (mert azért van ilyen is!), mennyivel rosszabb, mint egy olyan orvosgyakornok, aki, azért a nagyjából mégiscsak ingyenes egyetemi évei után külfödre akar menni, mert ott több pénzt kap?
Nem érez a rezidens "ÚR(?)" valamiféle lelki késztetést arra, hogy nagyjából néhány évig itthon tegyen valami annak az országnak az asztalára, aki az adófizetők pénzéből taníttatta?
A zsidókkal pedig csak megállapodni kell tudni. A megállapodásokat utána betartják! Igaz, ahho, hogy megállapodj velük, nem lehetsz buta!
Ha meg nem tudsz velük megállapodni, mert buta vagy, akkor ne akarj egy országban dirigálni!
Gondolom én.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #87 Dátum: 2010.03.29., 06:55:38 »


         Ismerősőmék voltak a Magyarok Vásárá-ban és beszámoltak a semmiről.
  A lényege az volt,hogy magyar,sváb,bregyó és akárki saját készítésű árut kínált eladásra borsos áron.A lényeg a füstölt házikészítésű sonka volt,de befőtt,savanyúság ,mindenféle otthoni termék is volt. Vevő is volt még kinai is.
    Szerencsére mikor ottjártak,nem volt politikai felhang!
    Nem vettek semmit,nem is minősitem őket!

Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  Itthon történt  |  Hazánkban történt (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Ahogy én gondolom...
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!