Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.29., 18:55:40
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  Itthon történt  |  Hazánkban történt (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Ahogy én gondolom... 0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Ahogy én gondolom...  (Megtekintve 57849 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #86 Dátum: 2010.03.27., 15:37:53 »


Ebben név szerint, városok szerint, cégek szerint vannak leírva a narancsvidék disznóságai. Ha nem lenne igaz, nem mernék közzétenni. Érdekes, hogy semmi reagálást vagy cáfolást nem lehetett hallani róla.  vigyor

Ezeket rendszeresen agyonhallgatják!
Vagy azt mondják, hogy ez most nem tartozik ide, netán semmi közünk hozzá.
És érdekes módon, erre majdnem minden médium elhallgat.
Nem egészen érem a dolgot, de működik!
Ez olyan ügyvédes duma, amitől nekem a hátamon feláll a szőr.
A másiknak meg az az értelme, hogy jó, jó, de amazok többet, vagy nagyobbat, meg azok aműgyis...

Lehet, hogy a fiamnak van igaza, és menni kell ebből az országból?

Pedig "itt élned, s halnod kell!"
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #85 Dátum: 2010.03.26., 11:36:04 »

Sólyom egy érdekes figura.
Undorítóan unintelligens, és egyáltalán nem való oda, ahol van.
Megosztó, holott a Köztársasági Elnöknek az ország egységét kellene megteremteni, és szimbolizálni.
No, erre ő képtelen!
Egyébként tényleges hatalom nincs a kezében, tehát nem rendelhet el semmit. Amit megtehet, hogy hátráltassa az országot, azt meg is teszi!

Szerintem O.V. úgy gondolta a létszámcsökkentést, hogy megnyeri a választásokat, és kdobja az ellenzéket.
Nem tudom, mit tervez (hiszen ez sosem derült ki), de nem valami bizalomgerjesztő kijelentése volt az, hogy a helyhatósági választásokat el kellene halasztani egy-két évvel!
Engem félelemmel tölt el ez a kijelentés, főleg annak a tükrében, hogy hogyan zajlik egy FIDESZ naggyűlés. Itt az ütemes Viktor-Viktor és erre taps, ami kellemetlen emlékeket idéz bennem!

Nem érdekes figura, hanem ellenszenves, tolja a narancsos szekeret. Leplezetlenül, nyíltan.  _morcos
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #84 Dátum: 2010.03.26., 11:33:50 »

Nem jutott el hozzám ilyen újság.
Sajnos, vagy szerencsére, nem tudom.
Bele szoktam ezekbe a dolgokba olvasni, bár a kommunikációjukkal az a legnagyobb bajom, hogy féligazságok alapján történik.
Ennek folyománya, hogy hihetővé válik a hazugságuk, sőt, Te magad következtetsz helytelenül. Ez nem csoda, hiszen nincsenek megfelelő információk a virtokodban.
Én szívesen olvasnék valamit -lehetőleg igazat, de ennek esélye sincs- a politikai, és főleg a gazdasági programjukról.
De ezt annyira titkolják, hogy az már gyanús!


Ebben név szerint, városok szerint, cégek szerint vannak leírva a narancsvidék disznóságai. Ha nem lenne igaz, nem mernék közzétenni. Érdekes, hogy semmi reagálást vagy cáfolást nem lehetett hallani róla.  vigyor
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #83 Dátum: 2010.03.26., 07:47:40 »

Mikortól számít magyarnak egy áru? Ha itt gyártják? Ha a munkások magyarok? Ha az alapanyag magyar? Ha a gyártócég tulajdonosai magyarok?
Ennek sok kombinációja lehet:
Fikció:Német alapanyagból, magyar munkások, hazánkban bejegyzett cég alkalmazásában gyártanak szemüvegtokot. Az igazgatótanácsban van két magyar és három hottentotta tagja. A haszon 85%-a  külhonba vándorol.
A címkén ennyi szerepel: szemüvegtok; Gyártja: Pirospipacs KFT., Ötszázhalombatta.
Megvegyem?  


Ki tudja, hol gyártják a Boci csokit?
Nem egy olyan országban, ahol a magas járulékok miatt nem éri meg gyártani, azaz foglalkoztatni. Egy ilyen országban, amíg nem változtat, nem lehet  versenyképesen termelni, tehát a boltokban is egyre kevesebb és kevesebb ebből az országból származó áru lesz.

Talán valahol itt a megoldás: Ha majd itt is ugyanannyiért tudsz a nyersanyagból készterméket előállítani, mint arrébb, akkor az itteni termék az ottaninál a szállítási költséggel olcsóbb lesz, a boltos meg az olcsóbbat fogja tartani, ugyanis a nép szegény, tehát igencsak árérzékeny.

És akkor persze még nem kevertem bele a képbe a multikat, akik sokszor nem adóznak, tehát az anyaországuk áruját könnyen preferálják, ráadásul itt csak a dolgozók munkabére marad, a nyereséget hazaviszik, de ha nincs is nyereségük, de az anyaországból származó árut eladták, az anyaországnak az is nyereség. Az ottani termelőknek sikerült piacot szerezni.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #82 Dátum: 2010.03.26., 07:08:54 »


          Holnap,azaz szombaton Tatán a Magyarok Vására lesz!
       
         Konkrétan nem tudom mit jelent,de olyanok híresztelik,kik egy bizonyos párt hívei. Szerintük csak magyar áru lesz ott magyar termelőtől és az a cél,minden külföldi terméket kiszorítani a piacról.Közben banánt etet a gyerekével mely Lapostáposon terem.(He?He?He?)
     Szerintük ez legyen polgári engedetlenség is,vagyis bojkott!!!!!

            Ha nem zavarna a képmutatásuk elmennék megnézni a kínálatot és a résztvevőket!

                   uuuhhh bu_mm
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #81 Dátum: 2010.03.23., 08:56:56 »

Szerencsére te nem az a Kövér vagy. yes_yes
Az ujságban az ő "ügyeikről" lehet olvasni. Érdekes dolgok vannak benne.  _morcos

Nem jutott el hozzám ilyen újság.
Sajnos, vagy szerencsére, nem tudom.
Bele szoktam ezekbe a dolgokba olvasni, bár a kommunikációjukkal az a legnagyobb bajom, hogy féligazságok alapján történik.
Ennek folyománya, hogy hihetővé válik a hazugságuk, sőt, Te magad következtetsz helytelenül. Ez nem csoda, hiszen nincsenek megfelelő információk a virtokodban.
Én szívesen olvasnék valamit -lehetőleg igazat, de ennek esélye sincs- a politikai, és főleg a gazdasági programjukról.
De ezt annyira titkolják, hogy az már gyanús!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #80 Dátum: 2010.03.21., 16:28:56 »

          Akkor engem is szívesen olvasol,mert "kövér" vagyok!!!!!!!!!

                      hahota bleee hahota

               

Szerencsére te nem az a Kövér vagy. yes_yes
Az ujságban az ő "ügyeikről" lehet olvasni. Érdekes dolgok vannak benne.  _morcos
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #79 Dátum: 2010.03.21., 15:08:19 »

A metron a kezembe nyomtak egy újságot. Az a neve hogy Narancsvidék. Már éppen összegyűrtem hogy rögvest a kukába dobjam/szimpátia jeléűl/, de nem volt kuka. Ezért bevittem és ott akartam kidobni, de rámnézett a címlapról Kövér és beleolvastam. yes_yes
Érdemes!  Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2

          Akkor engem is szívesen olvasol,mert "kövér" vagyok!!!!!!!!!

                      hahota bleee hahota

               
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #78 Dátum: 2010.03.20., 11:58:53 »

A metron a kezembe nyomtak egy újságot. Az a neve hogy Narancsvidék. Már éppen összegyűrtem hogy rögvest a kukába dobjam/szimpátia jeléűl/, de nem volt kuka. Ezért bevittem és ott akartam kidobni, de rámnézett a címlapról Kövér és beleolvastam. yes_yes
Érdemes!  Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2 Nagytaps2
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #77 Dátum: 2010.03.16., 21:08:40 »

          A világon egyedülálloan nehéz és veszélyes a magyar szén mélyműveléses kitermelése.
      Emiatt nagy a ráfordított költség és sajnos az importszén olcsobb még szállítással együtt is.
     Persze azért lenne megoldás,de csak úgy ha a gazdasági és politikai vezetőink nem acsarkodnának,nem,gáncsoskodnának.

         A magyar bányászoknak meg rangjuk,hírnevük volt és még ma is van.

          Jószerencsét!
                                                 bye bye

Csak sajnos bányájuk nincsen már a bányászainknak!
Én biztos vagyok abban, hogy meglelő politikai akarattal, és kompromisszumokkal lehetne még folytatni a bányászatot!
Csak, ahogy írtad is, ezek hiányoznak!
Nem vagyok meggyőződve róla, hogy nem nyert-e valaki nagyon nagyot a bányák bezárásán!
Ahogy elfigyelem a politikusainka, nem nagyon tudnak nekem olyan rosszat mondani, amit el ne tudnék hinni szinte bármelyikről!

A bányászat egyébként az egyik olyan terülte, amihez igazából "lövésem" sincs!  szégyenlem

Ám azért még:  Jószerencsét!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember
Vendég
« Válasz #76 Dátum: 2010.03.16., 17:37:55 »

              B.J. a Mozdonyvezetők Szakszervezetének vezetőjét A Magyar Köztársasági Érdemrend Középkeresztjével (polgári tagozat) tüntették ki!

          Kezdem érteni a sztrájkokat szervezőket!!!!!!

                          uuuhhh bu_mm

Most már az következik, hogy Morvai Krisztina legyen a miniszterelnök, vagy ha Sólyom elrepül, a közt.elnök.




 uuuhhh uuuhhh uuuhhh uuuhhh
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #75 Dátum: 2010.03.16., 17:14:39 »


           A világon egyedülálloan nehéz és veszélyes a magyar szén mélyműveléses kitermelése.
      Emiatt nagy a ráfordított költség és sajnos az importszén olcsobb még szállítással együtt is.
     Persze azért lenne megoldás,de csak úgy ha a gazdasági és politikai vezetőink nem acsarkodnának,nem,gáncsoskodnának.

         A magyar bányászoknak meg rangjuk,hírnevük volt és még ma is van.

          Jószerencsét!
                                                 bye bye
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #74 Dátum: 2010.03.15., 13:04:14 »

     Van még szénbánya Hazánkban.Pusztavámon(Fejér megye) Márkushegyi bány néven. A híres-hirhedt Vértesi Erőmű bázisbányája.Szénkészlete évtizedekre elég,csak hagyják-e,érdemes-e üzemeltetni,termelteni.
    EU országokban vannak szénbányák,sőt szénben ,bányában nagyhatalmak mint Lengyelország.

                             yes_yes

        Az uniformizált 200 ezres nyugdíjjal abszolut nem értek egyet,mert az arra ösztönözne mindenkit , hogy "nyulja" le az aktív kori kötelezettségeket.

                            bye bye bye bye

It vélhetően valóban az a kérdés, hogy mennyire rentábilis, de ahogy ismerem "kishazánkat" az sem mindegy, "kinek mi az érdeke"!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #73 Dátum: 2010.03.15., 07:47:31 »


     Van még szénbánya Hazánkban.Pusztavámon(Fejér megye) Márkushegyi bány néven. A híres-hirhedt Vértesi Erőmű bázisbányája.Szénkészlete évtizedekre elég,csak hagyják-e,érdemes-e üzemeltetni,termelteni.
    EU országokban vannak szénbányák,sőt szénben ,bányában nagyhatalmak mint Lengyelország.

                             yes_yes

        Az uniformizált 200 ezres nyugdíjjal abszolut nem értek egyet,mert az arra ösztönözne mindenkit , hogy "nyulja" le az aktív kori kötelezettségeket.

                            bye bye bye bye
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #72 Dátum: 2010.03.14., 21:02:37 »

Az a baj, hogy mi kisemberek tudjuk a megoldást, csak a nagy demokráciába a mi véleményünk nem fér bele.
Maximálnám a képviselők, miniszerek, egyéb igazgatók fizetését kortól függően 3 - 400 ezer Forintra, a nyugdíjat ezeknek 200 ezerre egységesen
A Melósok fitetését minimalizálnám 2 - 300 ezerre kortól függően, a nyugdíjakat min. 200 ezerre egységesen. A zok, akiket nem a nap barnított le, aki pénzt akar, az doldozzon meg érte. Elönti a szép fővérosunkat a szemét. Lenne itt munka bőven. Szociális miniszterré a monoki Polgármestert, gazdasági miniszterré azt az ügyes juhászból lett milliomost,
(nem ugrik be a neve) Aki az utolsó vacsora freskóért felvette az áfát. Nézzétek meg, nem rég szabadult és már nagykereskedése és számtalan kisboltja van.  A törvényhozásba, a rendőrségre a jobbikot, egy év alatt rend és gazdasági fellendülés lenne.

 bu_mm bu_mm bu_mm bee bee bee bye bye

Én azt mondom, hogy mindenkinek meg kell dolgoznia a fizetéséért, legyen bármilyen a színe!
Én a mindeféle címen járó, és adózatlan "költségtérítéseket" szűntetném meg.
Nekem ne magyarázzák, hogy hogyan kell megjelenniük!
Számomra is előírás volt az "üzleties megjelenés", mégsem kaptam semmiféle térítést érte.
Ha nem a legdrágább öltönyben, és nem a drága ruhákban akarnának páváskodni a Parlamentben, akkor kijönnének a fizetésükből!
Nem ártana, ha tudnák azt, mennyit is ér a pénzünk, és úgy szavaznák meg az áremeléseket, hogy azok őket is érintsék!
Majd tudnák, hogyan kell vezetni az országot az alacsony infláció, és a vásárlóerő megőrző bérek, nyugdíjak felé!
A 200 ezer nyugdíjjal nem értek egyet, bár tény, hogy egy normális nyugdíjnak annyinak kellene lennie, hogy meg lehessen belőle élni, emberhez méltó módon!
Ám azt hiszem ebben a témában sosem lehet igazságot tenni!
Valahogy valóban figyelembe kellene venni, hogy mekkora összeget fizetett annak idején -aktív korában- az alapba, de azt is nézni kellene, hogy miért fizetett adott esetben "csak" annyit.
Ám ehhez a nagy jövedelem különbségeknek el kellene tűnnie!

Ez egy borzasztóan nehéz kérdés, amit nem lehet általánosságokkal megoldani!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #71 Dátum: 2010.03.14., 20:12:00 »

Szerinted ez a sólyom nem az ő szekerüket tolja ? Szerintem ő elrendelhetné az elszegényedésre hivatkozva, hogy a felére csökkentse a létszámot. A listás szavazást kéne megszüntetni, akkor hivatkozhatna rá, hogy önök választották a törvényhozókat. Így is mondják, csak nem igaz.

 bu_mm bu_mm bu_mm uuuhhh uuuhhh uuuhhh

Sólyom egy érdekes figura.
Undorítóan unintelligens, és egyáltalán nem való oda, ahol van.
Megosztó, holott a Köztársasági Elnöknek az ország egységét kellene megteremteni, és szimbolizálni.
No, erre ő képtelen!
Egyébként tényleges hatalom nincs a kezében, tehát nem rendelhet el semmit. Amit megtehet, hogy hátráltassa az országot, azt meg is teszi!

Szerintem O.V. úgy gondolta a létszámcsökkentést, hogy megnyeri a választásokat, és kdobja az ellenzéket.
Nem tudom, mit tervez (hiszen ez sosem derült ki), de nem valami bizalomgerjesztő kijelentése volt az, hogy a helyhatósági választásokat el kellene halasztani egy-két évvel!
Engem félelemmel tölt el ez a kijelentés, főleg annak a tükrében, hogy hogyan zajlik egy FIDESZ naggyűlés. Itt az ütemes Viktor-Viktor és erre taps, ami kellemetlen emlékeket idéz bennem!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember
Vendég
« Válasz #70 Dátum: 2010.03.14., 19:28:58 »


Az a baj, hogy mi kisemberek tudjuk a megoldást, csak a nagy demokráciába a mi véleményünk nem fér bele.
Maximálnám a képviselők, miniszerek, egyéb igazgatók fizetését kortól függően 3 - 400 ezer Forintra, a nyugdíjat ezeknek 200 ezerre egységesen
A Melósok fitetését minimalizálnám 2 - 300 ezerre kortól függően, a nyugdíjakat min. 200 ezerre egységesen. A zok, akiket nem a nap barnított le, aki pénzt akar, az doldozzon meg érte. Elönti a szép fővérosunkat a szemét. Lenne itt munka bőven. Szociális miniszterré a monoki Polgármestert, gazdasági miniszterré azt az ügyes juhászból lett milliomost,
(nem ugrik be a neve) Aki az utolsó vacsora freskóért felvette az áfát. Nézzétek meg, nem rég szabadult és már nagykereskedése és számtalan kisboltja van.  A törvényhozásba, a rendőrségre a jobbikot, egy év alatt rend és gazdasági fellendülés lenne.

 bu_mm bu_mm bu_mm bee bee bee bye bye
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #69 Dátum: 2010.03.14., 19:03:45 »


Szerinted ez a sólyom nem az ő szekerüket tolja ? Szerintem ő elrendelhetné az elszegényedésre hivatkozva, hogy a felére csökkentse a létszámot. A listás szavazást kéne megszüntetni, akkor hivatkozhatna rá, hogy önök választották a törvényhozókat. Így is mondják, csak nem igaz.

 bu_mm bu_mm bu_mm uuuhhh uuuhhh uuuhhh
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #68 Dátum: 2010.03.14., 18:47:32 »

És ha volna egy tökös miniszterelnökünk, aki annak ellenére megnyitná, azzal az indokkal, hogy az égig emelkedő gázárakat ez az elszegényedett ország nem tudja fizetni. Vagy fizesse ki az UNIO az importált gáz felét. Csak a miniszterelnökök is féltik a bársonyszéket a hátsóük alól kihúzatni. Azt igérte viktor, hogy a parlament a felére fog csökkenni. Most már, hogy magasan vezet a pártja, szó sem esik erről.



 bu_mm bu_mm bu_mm yes_yes yes_yes yes_yes

Ez nem tökösség, hanem hülyeség kérdése lenne!
Sokkal nagyobb károkat okozna az országnak, mint amennyit lehetne nyerni a dologgal!
Minél nagyobb arányú lesz a győzelme, annál kevésbé fogja szorgalmazni ezt a törvényt!
Ne feledd, munkahelyek ezreit ígérte! Ezt adminisztratív eszközökkel nem lehet megoldani, hiszen pl. a mi cégünket hiáőba kötelezné, hogy vegyünk fel embert, ha nem tudnánk neki fizetni!
Egyetlen lehetősége marad: a közszférábát növeli!
Máshogy nem tud munkahelyet teremteni!
Azt meg  híveinek ígérte, hogy aki támogatja, nem fog rosszul járni.
Itt is lesz osztogatás, meg fosztogatás, ne aggódj!
Az állami vállaltokból megint "kihajózzák" Ezüsthajókon a pénzt, és visszasírjuk azokat, akik "csak" talicskázták!
Egyik kutya, másik eb, csak ezt az 1,3 millió hívőjük nem látja!
Agymosás megvolt.
Azon sem csodálkoznék, ha a fejüket hagynák levágni, mert a "góré" azt mondta, ha visszavarrják, jobb lesz, mint új korában volt!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember
Vendég
« Válasz #67 Dátum: 2010.03.14., 18:25:16 »

Na persze.
Csakhát ott az a fránya EU, akik nem engedik a bányákat!

És ha volna egy tökös miniszterelnökünk, aki annak ellenére megnyitná, azzal az indokkal, hogy az égig emelkedő gázárakat ez az elszegényedett ország nem tudja fizetni. Vagy fizesse ki az UNIO az importált gáz felét. Csak a miniszterelnökök is féltik a bársonyszéket a hátsóük alól kihúzatni. Azt igérte viktor, hogy a parlament a felére fog csökkenni. Most már, hogy magasan vezet a pártja, szó sem esik erről.



 bu_mm bu_mm bu_mm yes_yes yes_yes yes_yes
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  Itthon történt  |  Hazánkban történt (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Ahogy én gondolom...
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!