Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.26., 10:00:27
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  Itthon történt  |  Hazánkban történt (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Aktuális 0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Aktuális  (Megtekintve 7278 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #9 Dátum: 2011.03.20., 14:00:57 »


Kedves Aki !
Nem értelek,    vigyor   zizi ha vki, hát ő mondhatja a fentieket hisz 36 évesen elért már szinte mindent az életben, mármint anyagi téren. Aki elolvassa figyelmesen a személyével kapcsolatban fellelhető anyagokat...életrajz, vagyonihelyzet alakulása, jelen ésatöbbi   , szóval az megemeli a kalapját előtte, hogy 11 -13 munkaév alatt "eztet " mindet összehozta...
Én alighanem már ahogy korábban sokszor...rájöttem valamit igen elszúrhattam, már 33 munkaévnyi idő alatt a töredékét tudom csak felmutatni...
és az ominózus idézetből kiindulva csak arra tudok gondolni, hogy bizonyára talán alkalmatlan vagyok már az életre is... hisz nem tudok egy seg-gel több lovat megülni...(me' a következő mondatai talán ezek is lehetett volna)  shock Szomor�
  Viszont az is igaz hogy eme egy "lovat" tudom irányítani és megfelelően kezelni...és e "lovat" ellenfeleim,  - akik remélem nem ellenségeim - is tisztelik.

Janikánk már mosdatja a szerecsent.
Eszerint Te is elértél már valamit önmagadhoz képest, és ez nagyon szép!
Ismét előkerült a "manipulált szöveg" motívum (bár azon csodálkozom, hogy annak idején az öszödi beszéd miért is nem volt manipulált?).
Ma érdekel, olvasd el, hiszen a kiegyensúlyozott tájékoztatás jegyében ezt is közölte a Hírszerző >>
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: 2011.03.20., 12:16:34 »

"Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen, abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem."
Adta hírül a hírszerző.hu.

Nem tudom, hogyan nyilatkozna  önbecsülés és gerinc hozzáadása után...


Kedves Aki !
Nem értelek,    vigyor   zizi ha vki, hát ő mondhatja a fentieket hisz 36 évesen elért már szinte mindent az életben, mármint anyagi téren. Aki elolvassa figyelmesen a személyével kapcsolatban fellelhető anyagokat...életrajz, vagyonihelyzet alakulása, jelen ésatöbbi   , szóval az megemeli a kalapját előtte, hogy 11 -13 munkaév alatt "eztet " mindet összehozta...
Én alighanem már ahogy korábban sokszor...rájöttem valamit igen elszúrhattam, már 33 munkaévnyi idő alatt a töredékét tudom csak felmutatni...
és az ominózus idézetből kiindulva csak arra tudok gondolni, hogy bizonyára talán alkalmatlan vagyok már az életre is... hisz nem tudok egy seg-gel több lovat megülni...(me' a következő mondatai talán ezek is lehetett volna)  shock Szomor�
  Viszont az is igaz hogy eme egy "lovat" tudom irányítani és megfelelően kezelni...és e "lovat" ellenfeleim,  - akik remélem nem ellenségeim - is tisztelik.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #7 Dátum: 2011.03.19., 16:35:37 »

"Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen, abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem."
Adta hírül a hírszerző.hu.

Nem tudom, hogyan nyilatkozna  önbecsülés és gerinc hozzáadása után...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #6 Dátum: 2011.03.16., 21:18:03 »

Figyelemmel kisértem a röpke indoklást, amelyben bejátszottak egy archív felvételt, amelyben a spííííííker felhívja a figyelmet valamira és Elvis bólogat....nekem nem meggyőző, meg amúgy sem....én ezt ellenzem...-eztem....( függetlenül attól, hogy szívesen hallgatok Elvis számokat stb )
...és most lülönösebben az sem érdekel, hogy vakik nem értenek meg, vagy "megvetnek" érte, de mivel a politika semmit nem csinál hátsó szándék nélkül....így szívesen feltenném a kérdést Tarlós Úrnak... / akit tiisztelek és nem irigylek azért a feladatért amit felvállalt - hogy ugyan már most kinek és miért nyalunk.... zizi

Elvisről pesten bármit elnevezni inkább a hülyeség kategóriájába tartozik ez tény. Ámde ha már egyszer azt kérte a nagyérdemű publikumtól, hogy ugyan mondja már el, hova lehetne ezt eldugni, akkor legalább hallgatna oda! Ha meg nem érdekli, ne kérdezze meg!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2011.03.16., 18:26:56 »

Presley tér: nem tetszik a közakarat a fővárosnak

írja az index.hu

Ismét találkozhatunk a látszat demokrácia eme kitűnő példájával. Megszavaztatják a budapestieket arról, hogy hol is legyen az híres neves Elvis tér, aztán meg kitalálják, hogy buta nép, nem jót akartál, nem ott lesz, hanem amott!
Az már csak hab a tortán, hogy pont az Elvis teret odatenni a "Nyócker" szélére....
Na persze lehet poénkodni azon is, hogy Elvis mindjárt ott van a Kilián laktanya, és Corvin-közi forradalmárok mellett.
Nem egy utolsó lejáratása ez a sokat dicsőített '56-os forradalomnak!

Nem tehetek róla, de ha Tarlós, akkor a tojásokat és esernyőket hiányoló mondatai jutottak eszembe, valamint az, hogy lehetett volna erre válaszolni: "Mégiscsak kellett volna? Azt mondtátok, most nem kellenek!"

És még egy gondolat, ami szintén az oly annyira fontos átkeresztelésekről szól:
Ferihegyből is megcsinálják Liszt Feri hegyet!
A hülyeség csimborasszója, amivel nap, mint nap találkoznom kell!
Egyszerűen csak kapkodom a fejem!
Ennyi bugyutaságot Gyurcsány egy év alatt nem csinált, mint ezek egyetlen hét leforgása alatt!
(No persze, tudom, ez az utolsó mondat már sokkal inkább a vélemény rovatba tartozik, semmint a tényekkel foglalkozó oldalra, de szerintem sajnos a tények közé kell sorolni!)

Figyelemmel kisértem a röpke indoklást, amelyben bejátszottak egy archív felvételt, amelyben a spííííííker felhívja a figyelmet valamira és Elvis bólogat....nekem nem meggyőző, meg amúgy sem....én ezt ellenzem...-eztem....( függetlenül attól, hogy szívesen hallgatok Elvis számokat stb )
...és most lülönösebben az sem érdekel, hogy vakik nem értenek meg, vagy "megvetnek" érte, de mivel a politika semmit nem csinál hátsó szándék nélkül....így szívesen feltenném a kérdést Tarlós Úrnak... / akit tiisztelek és nem irigylek azért a feladatért amit felvállalt - hogy ugyan már most kinek és miért nyalunk.... zizi
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #4 Dátum: 2011.03.16., 17:34:05 »

Presley tér: nem tetszik a közakarat a fővárosnak

írja az index.hu

Ismét találkozhatunk a látszat demokrácia eme kitűnő példájával. Megszavaztatják a budapestieket arról, hogy hol is legyen az híres neves Elvis tér, aztán meg kitalálják, hogy buta nép, nem jót akartál, nem ott lesz, hanem amott!
Az már csak hab a tortán, hogy pont az Elvis teret odatenni a "Nyócker" szélére....
Na persze lehet poénkodni azon is, hogy Elvis mindjárt ott van a Kilián laktanya, és Corvin-közi forradalmárok mellett.
Nem egy utolsó lejáratása ez a sokat dicsőített '56-os forradalomnak!

Nem tehetek róla, de ha Tarlós, akkor a tojásokat és esernyőket hiányoló mondatai jutottak eszembe, valamint az, hogy lehetett volna erre válaszolni: "Mégiscsak kellett volna? Azt mondtátok, most nem kellenek!"

És még egy gondolat, ami szintén az oly annyira fontos átkeresztelésekről szól:
Ferihegyből is megcsinálják Liszt Feri hegyet!
A hülyeség csimborasszója, amivel nap, mint nap találkoznom kell!
Egyszerűen csak kapkodom a fejem!
Ennyi bugyutaságot Gyurcsány egy év alatt nem csinált, mint ezek egyetlen hét leforgása alatt!
(No persze, tudom, ez az utolsó mondat már sokkal inkább a vélemény rovatba tartozik, semmint a tényekkel foglalkozó oldalra, de szerintem sajnos a tények közé kell sorolni!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #3 Dátum: 2011.03.09., 17:08:03 »

Én ezen nem gonolkoztam el....igazából...ugyanis nem érzek kényszert és azt sem érzem, hogy a régióm képviselője, aki elüldögél az Országnak Házában....ő valamiféle kényszert érezne...(mármint e tekintetben) Amúgy meg azt aláírom, hogy több mint húsz év után talán letisztulhattak volna a folyamatok és elképzelések, no meg gondolatok...hogy lehetne gondolkozni egy új, vagy más,  nemzeti alapvetésre, alap- vagy kezdőtörvényre, de ez nem lehet kényszer....
 

Bizony, ezen magam is eltépelődtem!
Ha és amennyiben oly nagyon szükségesnek ítélik meg ott a nagy házban, akkor erre miért most, és miért nem néhány évvel ezelőtt tettek indítványt?
Ez a nagy kapkodás megint egy torzót, egy újabb Nemzeti színházat fog nekünk hozni, úgy érzem.
Végül jó-jó, de ennél azért lehetne egységesebb, letisztultabb stílusú, értéket közvetítő...

Szóval ez a mi véleményünk.
És a többieké?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2011.03.09., 14:24:42 »

Én ezen nem gonolkoztam el....igazából...ugyanis nem érzek kényszert és azt sem érzem, hogy a régióm képviselője, aki elüldögél az Országnak Házában....ő valamiféle kényszert érezne...(mármint e tekintetben) Amúgy meg azt aláírom, hogy több mint húsz év után talán letisztulhattak volna a folyamatok és elképzelések, no meg gondolatok...hogy lehetne gondolkozni egy új, vagy más,  nemzeti alapvetésre, alap- vagy kezdőtörvényre, de ez nem lehet kényszer....
 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #1 Dátum: 2011.03.09., 10:47:58 »

Van-e alkotmányozási kényszer?

Te mit tennél bele az Alkotmányba?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Dátum: 2011.03.09., 10:47:08 »

Te mit tartasz a legaktuálisabb dolognak napjainkban?

Vélemények, érvek, ellenérvek - de csak kulturáltan!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  Itthon történt  |  Hazánkban történt (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Aktuális
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!