Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.26., 17:57:25
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  Itthon történt  |  Hazánkban történt (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Aktuális 0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Aktuális  (Megtekintve 7279 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #29 Dátum: 2016.03.14., 20:24:02 »

         Nekem határidő nélküli a személyim.Azt is lecserélik?

Mint már tudjuk, a csere nem kötelező, kérheted, ha akarod.
Már azt is tudjuk, hogy alkalmas külföldi utazásra az EU területén belül, ám ha elvileg nem hagyhatnád el az országot, akkor az is rajta lesz, hogy külföldi utazásra nem jogosít.
Azt is tudjuk, hogy ujjlenyomatot is kér, ha akarod. Egyelőre az nem tisztázott, hogy ha nincs ujjlenyomat, akkor is mehetsz-e vele külföldre...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #28 Dátum: 2011.09.22., 15:42:06 »

Hogyan is néz ki Orbán Viktor felszólalása?

A cikkben a kép kattintásra nagyítható

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #27 Dátum: 2011.06.24., 07:13:07 »

"Összesen 735 millió euró értékben négy új hitelt nyújt uniós alapokból támogatható kiemelt magyar-országi beruházások finanszírozására az Európai Beruházási Bank (EIB). A szerződéseket Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter jelenlétében Luxembourgban írták alá, hétfőn."
Számolt be a Világgazdaság Online.

Most, mikor a Mnyp lenyúlásával sikerült csökkenteni az államadósságot, gyorsan vettünk fel új hitelt, és a korábban rendelkezésre álló valuta tartalék felét MOL részvény vásárlásra költötte el a kormány.

Azt hiszem joggal vetődik fel a kérdés: Mit vesznek el legközelebb az emberektől az újabb lyuk befoltozására?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #26 Dátum: 2011.06.20., 15:28:05 »

Most olvastam:
"...Jövő júliustól búcsút inthetünk a személyi igazolványoknak és a jogosítványoknak: a Nemzeti Egységes Kártyarendszer bevezetésével egy okmány foglalná magába e két igazolványt, valamint a diákigazolványt és a taj-kártyát is. Csupán az útlevél maradna különálló."

Ma úgy tűnik nagyon kíváncsi vagyok.
2013-ban járna le a személyim, az a jó kis kemény fedeles, lapozgatós.
Ingyen fogok vajh kapni, vagy fizetni kell érte? Páromnak idén járt le, de kicseleztük a dolgot, ingyen kapott.  bee
Mert ha mostanság lejár valakinek, annak fizetnie kell.

         Nekem határidő nélküli a személyim.Azt is lecserélik?
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #25 Dátum: 2011.06.20., 14:28:18 »

Bulgária után Magyarországon nőttek a legnagyobb mértékben a munkaköltségek az idei első negyedévben az egy évvel korábbihoz képest - derül ki az Európai Unió statisztikai hivatalának hétfőn publikált adataiból.

Magyarországon 5,6 százalékkal emelkedtek az egy órára jutó munkaköltségek - a 27 tagországban átlagosan 2,7 százalékkal -, Bulgáriában 7,8 százalékkal. A legkisebb növekedést Portugáliában regisztrálta az uniós statisztikai hivatal, 0,8 százalékot, két tagországban pedig csökkentek a munkaköltségek: Írországban 2,2 százalékkal, Görögországban 6,8 százalékkal.

Egy évvel ezelőtt, azaz 2010. első három hónapjában átlagosan 2,2 százalékkal nőttek a munkaköltségek az unióban 2009. január-márciushoz képest, és 0,7 százalékkal csökkentek Magyarországon.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Skye
Hős tag
*****

Karma: +21/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 046



Profil megtekintése
« Válasz #24 Dátum: 2011.06.15., 13:18:42 »

Most olvastam:
"...Jövő júliustól búcsút inthetünk a személyi igazolványoknak és a jogosítványoknak: a Nemzeti Egységes Kártyarendszer bevezetésével egy okmány foglalná magába e két igazolványt, valamint a diákigazolványt és a taj-kártyát is. Csupán az útlevél maradna különálló."

Ma úgy tűnik nagyon kíváncsi vagyok.
2013-ban járna le a személyim, az a jó kis kemény fedeles, lapozgatós.
Ingyen fogok vajh kapni, vagy fizetni kell érte? Páromnak idén járt le, de kicseleztük a dolgot, ingyen kapott.  bee
Mert ha mostanság lejár valakinek, annak fizetnie kell.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #23 Dátum: 2011.05.25., 16:48:35 »

Nem értem....sehol egy kenyérosztogató, vagy ingyenbor mérő....legalább kis jelvényt adnának...
na....hát boldog névnapot....úgy-e családilag...

Lófülét neki!
Már hideget sem hoz!
Nem lehet megbízni benne!
Egy milliárd azért akad, ha a fogturizmust kell erősíteni, a privát fogásznak.

Hogy nekem erről miért a "légügyi dinasztiába" született, Hingyi szorgalom jut eszembe?  uuuhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #22 Dátum: 2011.05.25., 15:19:31 »

Nem értem....sehol egy kenyérosztogató, vagy ingyenbor mérő....legalább kis jelvényt adnának...
na....hát boldog névnapot....úgy-e családilag...
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #21 Dátum: 2011.04.23., 14:52:12 »

Tegnap hallottam-néztem a televizió egyik csatornáján, hogy a Magyarország a fogászati turizmusból, illetve annak további fejlesztéséből nagyot kaszálhat...akár 60 milliárdot ( csak a gyógyászatból, ehhez kapcsolodó egyéb szállás vendéglátás még többet- de ez külön téma)  ...ám ehhez beinvesztálnak közel 30 milliárdot....

Most azt nem értem és valaki magyarázza el nekem...30 milliárd csak a fogászati gyógyellátásba, mármint a fogászati turizmust elősegíteni ( mert én így értettem, de lehet rosszul ) mihez kell ? Vagy úgy mégis mire költik...? 30 ezer millió Forint...  Persze minden bizonnyal én értettem félre valamit...vagy a sajtó ferdített...

Meg úgy ehhez mit szólnak a klf-i fogszakorvosok és rendelők...mert a gyógyfürdő turizmust még megértem...abban azért igen nagy szerepe van a földrajzi- helyi adottságoknak...

Jo kerdes!
Meger egy kis utanajarast.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #20 Dátum: 2011.04.22., 07:22:29 »

Tegnap hallottam-néztem a televizió egyik csatornáján, hogy a Magyarország a fogászati turizmusból, illetve annak további fejlesztéséből nagyot kaszálhat...akár 60 milliárdot ( csak a gyógyászatból, ehhez kapcsolodó egyéb szállás vendéglátás még többet- de ez külön téma)  ...ám ehhez beinvesztálnak közel 30 milliárdot....

Most azt nem értem és valaki magyarázza el nekem...30 milliárd csak a fogászati gyógyellátásba, mármint a fogászati turizmust elősegíteni ( mert én így értettem, de lehet rosszul ) mihez kell ? Vagy úgy mégis mire költik...? 30 ezer millió Forint...  Persze minden bizonnyal én értettem félre valamit...vagy a sajtó ferdített...

Meg úgy ehhez mit szólnak a klf-i fogszakorvosok és rendelők...mert a gyógyfürdő turizmust még megértem...abban azért igen nagy szerepe van a földrajzi- helyi adottságoknak...
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #19 Dátum: 2011.04.19., 09:18:21 »

Mindnek előtt sietek leszögezni:

1. Én ebben, a tegnap elfogadott Alkotmányban semmi olyat nem találok, amit tisztelni lehetne.
2. Fentiekből következik, hogy azt magamra nézve nem ismerem el kötelező érvényűnek!
3. Teszem ezt a polgári engedetlenség, mint szerzett jogom alapján.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #18 Dátum: 2011.04.05., 18:51:48 »

Bakács Tibor csak 50 ezres bírságot kapott, mert állítólag regisztrált munkanélküli, meg felelősség teljes apa, és ami a lényeg: megbánta a tettét.
Így néz ki aki megbánta amit tett?
(Fotók: MTI - Beliczay László)



Erről mi a véleményetek?
http://nol.hu/belfold/20110405-gardista_ovono_
Röviden: nem cigányok, nem is falubeleik ölték meg a nénit, plusz a Jobbik még lop is a túlkapása mellett.

Az pedig már hab a tortán, hogyan lehet közízlést sértően parkolni egy rendőrségi autóval:



Bakácsot mélyen elítélem, mert nem hiszem, hogy olyan szegény lenne ő, hogy lopnia kell a kaját!
Pláne, hogy nem párizsit lopott, hanem téli szalámit!
Aki éhes, az kiflit, meg párizsit lop, nem "luxus kaját". Hogy miért vélelmezem ezt a fajta szalámit luxusnak, azt hiszem nem szorul magyarázatra!

Óvónő ügy.
Sajnos a politikai hovatartozás felvállalása néha nem kívánt eredménnyel is jár.
Mondjuk én megtiltanám, hogy az oktatásban tevékenykedők bármiféle nyilvános politikai rendezvényen részt vegyenek, mint ahogyan azt is, hogy a gondjaikra bízott gyermekek előtt bármiféle politikai állásfoglalást tegyenek!

Rendőrautó
A fénykép alapján megbírságoltatnám az autó vezetőjét a Közterületesekkel!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Skye
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 2011.04.05., 17:53:17 »

Bakács Tibor csak 50 ezres bírságot kapott, mert állítólag regisztrált munkanélküli, meg felelősség teljes apa, és ami a lényeg: megbánta a tettét.
Így néz ki aki megbánta amit tett?
(Fotók: MTI - Beliczay László)



Erről mi a véleményetek?
http://nol.hu/belfold/20110405-gardista_ovono_
Röviden: nem cigányok, nem is falubeleik ölték meg a nénit, plusz a Jobbik még lop is a túlkapása mellett.

Az pedig már hab a tortán, hogyan lehet közízlést sértően parkolni egy rendőrségi autóval:

Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #16 Dátum: 2011.03.21., 21:15:57 »

Énnekem, ahogy olvasgattam a tervezetet, sajnos korántsem egy tisztelni való alaptörvény, hanem sokkal csúnyább dolog jutott az eszembe, miszerint ez sokkal inkább tákolmány, mintsem alkotmány.

Örömmel tapasztaltam, hogy a téma nálam sokkal avatottabb ismerője, nálamnál sokkal türelmesebben, és lényegesen közérthetőbben fogalmazta meg az én aggályaim egy jelentős részét.

Tudom, hogy esetleg már a "könyökén jön ki" valakinek a téma, ám sajnos nem tudok szó nélkül elmenni mellette, hiszen ha elfogadják (márpedig miért ne fogadnák el?), akkor ez a valami hosszú évekre fogja meghatározni azokat a normákat, amik mentén élni kell az életünket az országunk határain belül.

Türelmes, és érdeklődő embereknek javaslom tanulmányozásra a Száz pont az alkotmánytervezetről kezdetű cikket >>
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #15 Dátum: 2011.03.20., 18:14:18 »


Azé' ez sem a teljes verzió, de egy hosszabb verzió és így kicsit másképpen hangzik, de korábbi véleményeimet természetesen fenntartom.

http://static.fidesz.hu/download/620/VN680078_5620.mp3
 

Kérdheném megátalkodottan: az Öszödi beszédet mikor hallgatta végig valaki, aki ezen a felvételen most áhítattal csüng?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #14 Dátum: 2011.03.20., 18:12:40 »



Me'amúgy ha legalább král lönne ?

Helyi Kiskrál...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #13 Dátum: 2011.03.20., 18:12:05 »


Olvasgattam mindent, ami úgy, vagy így elérhető volt. Engem nem is a szavak bántanak, illetve hogy esetleg ilyeneket mondott, akármilyen szövegkörnyezetben. Én a maga-magafényezést nem szeretem...Inkább ne mondjon semmit, semmilyen vitában, avagy elképzelt vitában. Mert hogy egy bankár, avagy bárminemű elnök-vezérigazgató fényezi a múltját és jelenét az hagyján...ez a világot éljük...de egy politikus az valamiféle "alázattal" viseltessék a képviseltjei és a közemberek felé, illetve a fekadatra amellyel "megbízták"  (nem megalazkodást értek alatta) Nem szokásom senki "bukszájában" turkálni, de számomra vannak hihetetlen és kivitelezhetetlen dolgok, mármint úgy becsületesen.
  Engem különösebben nem izgat, hogy a felvétel megvágott-e, vagy nem, ahogy az sem hogy milyen szövegkörnyezetben hangzott el. Olvastam a bizonyos jkv..pdf formátumát. Mivel volt már részem vitákban, és megbeszélésekben....olvastam már az azokról készült emlékeztetőket, vagy akár szószerinti jkv-ket is. de megjegyzem ritka az én ilyen szép és összeszedett - legyen az akár vitazáró szösszenet - megfogalmazás és annak szószerinti lejegyzése....kalapot előtte   vigyor
Szóval a fentiek uccsó bekezdés első sorát és gondolatát folytatva engem az izgat, hogy ő el is hiszi azt amit mond.
Bár azt is tapasztaltam, hogy a mai világban az évényesülés egyik módja hogy : Hidd el hogy értesz hozzá és törtess előre hogy értesz hozzá....aztán majd valaki megcsinálja...

én má' abban is bizonos vagyok hogy csak egy ittmaradvány vagyok, így ebben a világban, ami majdan lassan - de biztosan - kikopik.


Az ilyen magabiztos emberekkel szívesen tenném azt, hogy kezébe adok egy ásót, vagy egy kapát, aztán tessék, lehet megmutatni!
Persze nagyjából biztos vagyok abban, hogy van "tisztességes" tanult szakmája, így, hogy szó ne érje a ház elejét, hát abban küldeném el dolgozni egy fél évig, azért a fizetésért, amit abban a szakmában, abban a környezetben -jelen esetben ahol polgár-mesterkedik-, aztán lehet megmutatni, hogyan lesz valaki milliomos vízvezeték szerelő, vagy bármi más, becsületes kétkezi munkából! (Mert ne jogászokat nézzünk, hiszen amennyiben ügyvédkedésre vált, vagy vállalati jogász lesz, bizony lehetősége van több, esetleg sok pénzt keresni, és mivel ahhoz gyomor is kell, az meg mint tudjuk nála nem probléma!)
Szóval bármely aspektusból is mondta, akkor sem elfogadható számomra! Ismerek én több olyan embert is, aki bőségesen "el van eresztve", mégsem kérkedik azzal, amije van!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: 2011.03.20., 15:40:31 »


Olvasgattam mindent, ami úgy, vagy így elérhető volt. Engem nem is a szavak bántanak, illetve hogy esetleg ilyeneket mondott, akármilyen szövegkörnyezetben. Én a maga-magafényezést nem szeretem...Inkább ne mondjon semmit, semmilyen vitában, avagy elképzelt vitában. Mert hogy egy bankár, avagy bárminemű elnök-vezérigazgató fényezi a múltját és jelenét az hagyján...ez a világot éljük...de egy politikus az valamiféle "alázattal" viseltessék a képviseltjei és a közemberek felé, illetve a fekadatra amellyel "megbízták"  (nem megalazkodást értek alatta) Nem szokásom senki "bukszájában" turkálni, de számomra vannak hihetetlen és kivitelezhetetlen dolgok, mármint úgy becsületesen.
  Engem különösebben nem izgat, hogy a felvétel megvágott-e, vagy nem, ahogy az sem hogy milyen szövegkörnyezetben hangzott el. Olvastam a bizonyos jkv..pdf formátumát. Mivel volt már részem vitákban, és megbeszélésekben....olvastam már az azokról készült emlékeztetőket, vagy akár szószerinti jkv-ket is. de megjegyzem ritka az én ilyen szép és összeszedett - legyen az akár vitazáró szösszenet - megfogalmazás és annak szószerinti lejegyzése....kalapot előtte   vigyor
Szóval a fentiek uccsó bekezdés első sorát és gondolatát folytatva engem az izgat, hogy ő el is hiszi azt amit mond.
Bár azt is tapasztaltam, hogy a mai világban az évényesülés egyik módja hogy : Hidd el hogy értesz hozzá és törtess előre hogy értesz hozzá....aztán majd valaki megcsinálja...

én má' abban is bizonos vagyok hogy csak egy ittmaradvány vagyok, így ebben a világban, ami majdan lassan - de biztosan - kikopik.


Azé' ez sem a teljes verzió, de egy hosszabb verzió és így kicsit másképpen hangzik, de korábbi véleményeimet természetesen fenntartom.

http://static.fidesz.hu/download/620/VN680078_5620.mp3
 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #11 Dátum: 2011.03.20., 15:19:59 »


Olvasgattam mindent, ami úgy, vagy így elérhető volt. Engem nem is a szavak bántanak, illetve hogy esetleg ilyeneket mondott, akármilyen szövegkörnyezetben. Én a maga-magafényezést nem szeretem...Inkább ne mondjon semmit, semmilyen vitában, avagy elképzelt vitában. Mert hogy egy bankár, avagy bárminemű elnök-vezérigazgató fényezi a múltját és jelenét az hagyján...ez a világot éljük...de egy politikus az valamiféle "alázattal" viseltessék a képviseltjei és a közemberek felé, illetve a fekadatra amellyel "megbízták"  (nem megalazkodást értek alatta) Nem szokásom senki "bukszájában" turkálni, de számomra vannak hihetetlen és kivitelezhetetlen dolgok, mármint úgy becsületesen.
  Engem különösebben nem izgat, hogy a felvétel megvágott-e, vagy nem, ahogy az sem hogy milyen szövegkörnyezetben hangzott el. Olvastam a bizonyos jkv..pdf formátumát. Mivel volt már részem vitákban, és megbeszélésekben....olvastam már az azokról készült emlékeztetőket, vagy akár szószerinti jkv-ket is. de megjegyzem ritka az én ilyen szép és összeszedett - legyen az akár vitazáró szösszenet - megfogalmazás és annak szószerinti lejegyzése....kalapot előtte   vigyor
Szóval a fentiek uccsó bekezdés első sorát és gondolatát folytatva engem az izgat, hogy ő el is hiszi azt amit mond.
Bár azt is tapasztaltam, hogy a mai világban az évényesülés egyik módja hogy : Hidd el hogy értesz hozzá és törtess előre hogy értesz hozzá....aztán majd valaki megcsinálja...

én má' abban is bizonos vagyok hogy csak egy ittmaradvány vagyok, így ebben a világban, ami majdan lassan - de biztosan - kikopik.



Me'amúgy ha legalább král lönne ?
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: 2011.03.20., 15:17:02 »

Janikánk már mosdatja a szerecsent.
Eszerint Te is elértél már valamit önmagadhoz képest, és ez nagyon szép!
Ismét előkerült a "manipulált szöveg" motívum (bár azon csodálkozom, hogy annak idején az öszödi beszéd miért is nem volt manipulált?).
Ma érdekel, olvasd el, hiszen a kiegyensúlyozott tájékoztatás jegyében ezt is közölte a Hírszerző >>


Olvasgattam mindent, ami úgy, vagy így elérhető volt. Engem nem is a szavak bántanak, illetve hogy esetleg ilyeneket mondott, akármilyen szövegkörnyezetben. Én a maga-magafényezést nem szeretem...Inkább ne mondjon semmit, semmilyen vitában, avagy elképzelt vitában. Mert hogy egy bankár, avagy bárminemű elnök-vezérigazgató fényezi a múltját és jelenét az hagyján...ez a világot éljük...de egy politikus az valamiféle "alázattal" viseltessék a képviseltjei és a közemberek felé, illetve a fekadatra amellyel "megbízták"  (nem megalazkodást értek alatta) Nem szokásom senki "bukszájában" turkálni, de számomra vannak hihetetlen és kivitelezhetetlen dolgok, mármint úgy becsületesen.
  Engem különösebben nem izgat, hogy a felvétel megvágott-e, vagy nem, ahogy az sem hogy milyen szövegkörnyezetben hangzott el. Olvastam a bizonyos jkv..pdf formátumát. Mivel volt már részem vitákban, és megbeszélésekben....olvastam már az azokról készült emlékeztetőket, vagy akár szószerinti jkv-ket is. de megjegyzem ritka az én ilyen szép és összeszedett - legyen az akár vitazáró szösszenet - megfogalmazás és annak szószerinti lejegyzése....kalapot előtte   vigyor
Szóval a fentiek uccsó bekezdés első sorát és gondolatát folytatva engem az izgat, hogy ő el is hiszi azt amit mond.
Bár azt is tapasztaltam, hogy a mai világban az évényesülés egyik módja hogy : Hidd el hogy értesz hozzá és törtess előre hogy értesz hozzá....aztán majd valaki megcsinálja...

én má' abban is bizonos vagyok hogy csak egy ittmaradvány vagyok, így ebben a világban, ami majdan lassan - de biztosan - kikopik.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  Itthon történt  |  Hazánkban történt (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Aktuális
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!