Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.30., 22:07:36
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127625 alkalommal)
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107249 Dátum: 2017.10.16., 16:36:33 »

Jó napokat!


Ahogy korábban írtam hétvégén nekiestem a konyha szétszedésének. Talán említettem, hogy a konyhabútor az nálunk un. épített, azaz magam eszkábáltam. Fakereteken helyezkednek el a munkalapok és az oldalfalak is építettek lambériával, illetve a pakolórész ajtajait készen vettem az egyik barkácsáruházban, fenyő lamellás ajtók. Kis zsanérokkal voltak felszerelve a keretre, illetve a borításra. Kis mágneses "zárak" biztosították a viszonylag jó záródást. A munkalapok bútorlapokból készültek amire rácsempéztem az akkoriban divatos kisméretű kis kocka lapocskákkal. Szóval most mindent szétszedtem. Korábban a padló az taposócsempe volt, amire aztán az asszony kérésére később konyhába illő laminált padlólapot fektettem. Igazából az nem sikerült valami jól. Most ezt is felkaptam és a régi kőre teszem majd az új követ, új taposócsempét. Gondoltam én..... Persze így is lesz....csak mivel a konyha csöppet ki lesz bővítve nem kalkuláltam be egy kicsi szintkülönbséget. Úgy hogy előtte lesz egy kis aljzatkiegyenlítés is. Tapadóhíd ésatöbbi. Az asszony úgy gondolta 2 nap....Aha....Szvsz...talán jövő hét elejére nagyjából megindulhat a bútorszerelés is. Kinéztem az új bútort, sokáig kutattam, de kialakult.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107248 Dátum: 2017.10.16., 12:42:58 »



                  S N O O K E R !

       Brit Open.  Manchester.   Meghívásos.

       2017 október 16-22.

        Az Eurósport közvetíti!    táncika
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107247 Dátum: 2017.10.16., 08:55:51 »

Hétfőn napközben jobbára derült, igazi kiránduló idő várható, sok napsütésben lesz részünk. A déli-délnyugati szél mindenhol gyenge lesz, a magasabban fekvő területeken lehet mérsékelt. A csípős hajnal után a hőmérsékletek magasra, 21 és 24 fok köré emelkednek.

A mai derült időben némi fakivágást és a szomszédban levő erdő aljnövényzetének részbeni kiirtását tűztem ki célomul!
Meglátom, mi valósul meg belőle...
Tervben van még a nagy padlás némi takarítása, mert az is elég rusnyán néz ki....  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107246 Dátum: 2017.10.16., 08:54:28 »

Vasárnapra virradóan csökken a felhőzet, így általában gyengén felhős vagy derült időre ébredhetünk, északkeleten lehet még több, főleg magasszintű felhőzet az égen. Csapadékra ezúttal sem kell számítani. A változó irányú légmozgás gyenge marad, északkeleten és délnyugaton több helyen lehet szélcsend is. Ezeken a tájakon elszórtan sűrű köd képződhet, de kisebb pára- és ködfoltok már másutt is megjelenhetnek. Kora reggelre 3 és 9 fok közé hűl le a levegő, de az Északi-középhegység völgyeiben és nyírségi homokbuckák között gyenge talajmenti fagy előfordulhat.
A reggeli pára- és ködfoltok feloszlása után általában csak vékony, magasszintű felhőzet szűri a napsütést, helyenként azonban átmenetileg több és vastagabb felhő is lehet az égen. Országszerte csapadékmentesen telik a nap, és mivel a légmozgás is jellemzően gyenge marad, így kiváló kiránduló időre van kilátás. A hőmérséklet csúcsértéke augusztus végét meghazudtolóan, 19-24 fok között alakul.

Tegnap azért kitakarítottam a padlást és rendet is raktam. Na jó, ahhoz képest..
Aztán felszereltem a lámpát, ami várakozásomon felüli munkát adott, mert az akác gerendába nem olyan egyszerű dolog ám csavart belehajtani! Főleg nem egyszer használatos kínai rettenetet!  uuuhhh A harmadikra sikerült csak. És akkor derült ki, hogy ott nincs jó helyen a lámpa... Ilyen az, amikor nincs segítséged, aki megnézni, nincs-e takarásban a világítótest...  robban
Na persze párom sem lustálkodott, mert ez idő alatt a levest és a saslikot készítgette. Igen, én voltam a hülye, szólhattam volna neki...  megolazideg_
Na, mindegy, lényeg, hogy ha nem is fél, de egy óra alatt fent volt és este már üzembe is állt. Egyelőre csak azt észlelte, hogy én mentem bezárni a jószágot, mert vendégünk volt aki későn ment el, este 10 után pedig már nem figyeltem a lámpát, hogy felvillan-e.
Szerintem majd biztosan fogom látni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107245 Dátum: 2017.10.16., 08:48:38 »

Persze előfordulhat, hogy itt majd néhány tetőlécet is ki kell cseréljek... van az is, még ha használt is, de jó állapotú. Meglátom, mire jutok ma vele.

Jó reggelt!

Hát... semmire!
Az első tulaj valamit bűvölt már ezen, mert a gerendára próbált tenni egyenesítést, ám mivel valamiféle léc volt, hátaz persze meghajlott.
Most tépelődök azon, hogy hasonló megoldást alkalmazzak, vagy dúcoljam alá egyelőre, mert jövőre úgyis lebontjuk és átépítjük... Könnyen lehet, hogy hajlani fogok efelé az egyszerűbb megoldás felé...  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107244 Dátum: 2017.10.16., 07:27:33 »

Hétfőn napközben jobbára derült, igazi kiránduló idő várható, sok napsütésben lesz részünk. A déli-délnyugati szél mindenhol gyenge lesz, a magasabban fekvő területeken lehet mérsékelt. A csípős hajnal után a hőmérsékletek magasra, 21 és 24 fok köré emelkednek.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107243 Dátum: 2017.10.15., 07:53:10 »

Vasárnapra virradóan csökken a felhőzet, így általában gyengén felhős vagy derült időre ébredhetünk, északkeleten lehet még több, főleg magasszintű felhőzet az égen. Csapadékra ezúttal sem kell számítani. A változó irányú légmozgás gyenge marad, északkeleten és délnyugaton több helyen lehet szélcsend is. Ezeken a tájakon elszórtan sűrű köd képződhet, de kisebb pára- és ködfoltok már másutt is megjelenhetnek. Kora reggelre 3 és 9 fok közé hűl le a levegő, de az Északi-középhegység völgyeiben és nyírségi homokbuckák között gyenge talajmenti fagy előfordulhat.
A reggeli pára- és ködfoltok feloszlása után általában csak vékony, magasszintű felhőzet szűri a napsütést, helyenként azonban átmenetileg több és vastagabb felhő is lehet az égen. Országszerte csapadékmentesen telik a nap, és mivel a légmozgás is jellemzően gyenge marad, így kiváló kiránduló időre van kilátás. A hőmérséklet csúcsértéke augusztus végét meghazudtolóan, 19-24 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107242 Dátum: 2017.10.15., 06:29:04 »

Ha belefér a mai napba, szeretném megigazítani a műhely tetőt is. Egy törött szarufa van, emiatt behorpadt a tető. Vettem menetes szárat, anyát, alátétet, hosszú fafúrót. Két deszkával megerősítem és megcsavarozom még erre a kis időre, hogy télen ne rogyjon be, ha megint hó lesz, vagy ne ázzon be a padlás. Aztán -reményeim szerint jövőre lebontjuk az épületet és újat építünk helyette rendes alappal, téglából a mostani vályog helyett.

Persze előfordulhat, hogy itt majd néhány tetőlécet is ki kell cseréljek... van az is, még ha használt is, de jó állapotú. Meglátom, mire jutok ma vele.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107241 Dátum: 2017.10.15., 06:22:05 »

Jó reggelt!

A még meglevő jóidőt kihasználva, mára egy kis saslik sütést terveztünk...  vigyor

Nekem előtte fel kell raknom a fényvetőt. Vettem egy napelemes, mozgásérzékelős led-reflektort. Szeretném, ha sikerülne kedvét szegnem a tyúkjaimra vadászó menyétnek, görénynek. Remélem, ha éjszakánként meg-megzavarom a mozgását azzal, hogy ha bekerül az érzékelési körbe, akkor hirtelen erős fényt kap, leszokik az errefelé való mászkálásról!
Lehet, hogy a későbbiek során egy ilyet veszek még a másik oldalra is, így a megközelítési helyek fénnyel védettek lesznek.
Viszont az sem lehetetlen, hogy -ha nem is ennyire erős fényűt, de veszek egyet a teraszhoz is, ami a kapura irányul...  H���t


Ha belefér a mai napba, szeretném megigazítani a műhely tetőt is. Egy törött szarufa van, emiatt behorpadt a tető. Vettem menetes szárat, anyát, alátétet, hosszú fafúrót. Két deszkával megerősítem és megcsavarozom még erre a kis időre, hogy télen ne rogyjon be, ha megint hó lesz, vagy ne ázzon be a padlás. Aztán -reményeim szerint jövőre lebontjuk az épületet és újat építünk helyette rendes alappal, téglából a mostani vályog helyett.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107240 Dátum: 2017.10.15., 06:18:47 »

Jó reggelt!

A még meglevő jóidőt kihasználva, mára egy kis saslik sütést terveztünk...  vigyor

Nekem előtte fel kell raknom a fényvetőt. Vettem egy napelemes, mozgásérzékelős led-reflektort. Szeretném, ha sikerülne kedvét szegnem a tyúkjaimra vadászó menyétnek, görénynek. Remélem, ha éjszakánként meg-megzavarom a mozgását azzal, hogy ha bekerül az érzékelési körbe, akkor hirtelen erős fényt kap, leszokik az errefelé való mászkálásról!
Lehet, hogy a későbbiek során egy ilyet veszek még a másik oldalra is, így a megközelítési helyek fénnyel védettek lesznek.
Viszont az sem lehetetlen, hogy -ha nem is ennyire erős fényűt, de veszek egyet a teraszhoz is, ami a kapura irányul...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107239 Dátum: 2017.10.14., 20:34:27 »

Jó estlétet!


E heti tippelések:


Eibar – Deportivo 1.félidő: D (döntetlen) odds:2,05
Kansas City – Pittsburgh Steelers : V (vendéggyőzelem) odds: 2,5
Brighton – Everton : D (döntetlen) odds: 2,85
Betis – Valencia : D (döntetlen) odds: 3,15

Az első esemény spanyol foci a Laliga egyik mérkőzése. A baszk Eibar SD fogadja a Deportivo együttesét. A hazai csapat nincs kiemelkedő formában. Jelenleg az eddig lejátszott  7 fordulót követően, 2 győzelemmel 5 vereséggel 3-17-es gólaránnyal a 18. helyen áll,  20 csapatos bajnokságban, azaz kieső helyen. Mögötte egy másik baszk csapat, az Alaves és a Malaga helyezkedik el. Az ellenfél a Deportivo se jeleskedik, a  csapat eddigi teljesítménye 2 győzelem, 1 döntetlen és 4 vereség, a lőtt 9 és kapott 16 gól mellett. Az előző fordulóban, az Eibar a Villareal otthonából távozott egy 3:0-s verséggel, míg a Deportivo otthonában 2:1 arányban legyőzte a Getafe gárdáját. Az Eibarnak össze kell kapnia magát és szerintem ez egy egálig, legalábbis az első félidőben össze is fog neki jönni.

A második esemény amerikai foci az eddig veretlen Kansas City, és 5 forduló után 5 győzelemmel vezeti a tabellát. 164 pontot értek eddig el és ellenük 111-et az ellenfeleik. Az előző fordulóban Huoston otthonában tudtak nyerni 34-42 arányban. A pittsburghi acélcsapat az előző fordulóban otthonukban vereséget szenvedett a Jacksonville jaguárjaitól és elég meglepően 9-30 arányban. A mérkőzés során nem tudtak egyetlen egy touchdown-t sem elérni, "csak" három mezőnygólt szereztek.  Pedig sokat játszottak, sokat passzoltak, 5 eladott labdájuk is volt és nagyon kevés futott yardjuk. A Pittsborgh-nek elméletileg nincs sérültje, szemben a Kansasiek 7-8 sérültjével. Szerintem a Kansasiak sikersorozata meg fog szakadni és a vendégcsapat összekapja magát, így tippem vendéggyőzelem.

A harmadik esemény európai foci, az angol premier liga egyik találkozója az újonc Brighton fogadja az Everton csapatát. Az Everton gyengélkedik 7 fodulót követően, a 17. helyen áll, két győzelemmel 1 döntetlennel és 4 vereséggel. A hazai csapat a sirályok együttese, ugyanilyen arányban teljesített és egy hellyel előzi meg az Evertont, lévén 5:9-es gólarányának, ami a vendégek esetében 5:12-es. Az előző fordulóban liverpooli csapat (Everton) a Burnley-t fogadta és a mérközésre élőben kiváncsi 38 448 néző előtt 1:0-s vereséget szenvedett. A Brightoniak átruccantak Londonba, ahol az Arsenal csapatánál vendégeskedtek. Helyt is álltak a több mint 59 000 szurkoló előtt, mivel 1:0-s félidőt követően 2:0 arányban szenvedtek vereséget. Én azt mondom, hogy a  megjátszott meccs során a két csapat ne bír egymással és a mérkőzés végét jelző sípszót követően az eredményjelző döntetlen eredményt fog mutatni.

A negyedik esemény szintén foci, éspedig LaLiga, azaz spanyolbajnokság csúcsversenye. Az idén elég jól helytálló kis Betis csapata fogadja a Valencia együttesét. A Betis jelenleg 7 forduló után a 6. helyen áll a 20 csapatos bajnokságban. Eddig 4 győzelme, 1 döntetlenje és 2 veresége volt. A Valencia a 4. helyen liheg, eddig veretlenül, 4 győzelemmel és 3 döntetlennel. Az előző fordulóban a Betis a baszkföldön járt, a Real Sociedadnál vendégeskedett és a meccsre kilátogató közel 20 000 nézőnek a csapatok 8 góllal hálálták meg az érdeklődést és szurkolást. A mérkőzés vége 4:4 lett. A Valencia a Bilbao gárdáját fogadta és 3:2 arányban győzni tudott a csapat.
Izgalmas egy meccs lesz ez, a Valencia igen jó formában van és szerintem törekedni fog arra, hogy megőrizze veretlenségét. Erre szerintem van is esélye, de győzni nem fog. A mérkőzés igazságos döntetlennel fog zárulni.

Ma feldobtam a tippeket Lucky15-ös variésönbe, alaptéttel 70 Ft-tal. Így a játék ára 1050 Ft volt, a várható nyeremény – ha minden ülne – akkor 11 870 Ft lehet.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107238 Dátum: 2017.10.14., 15:29:21 »

Ma megint szétrohangásztam az agyamat...
beszereztem egy rakás dolgot, amivel tovább tudok lépni a ház felújítása, átalakítása kapcsán. Vettem glett anyagot, hogy szépen ki tudjam glettelni az újra rakott falat az ajtó mellett, hgy az idén még színezni is lehessen.
Elvittünk 32 kg papírt az iskolába, mert papírgyűjtés volt ma, bevásároltunk a hétvégére és feladtunk néhány csekket is...

Elfáradtam, úgy döntöttem, mára elég volt!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107237 Dátum: 2017.10.14., 15:28:46 »

Szombaton napközben változó mennyiségű és vastagságú felhőzet akadályozza a zavartalan napsütést, ám így is országszerte hosszabb-rövidebb időre kisüt a Nap. Csapadék továbbra sem várható. Az ország középső sávjában időnként kissé megélénkül az északnyugati szél, másutt gyenge marad a változó irányú légmozgás. Délutánra 17 és 22 fok közé emelkedik a hőmérséklet.

Ma megint szétrohangásztam az agyamat...
beszereztem egy rakás dolgot, amivel tovább tudok lépni a ház felújítása, átalakítása kapcsán. Vettem glett anyagot, hogy szépen ki tudjam glettelni az újra rakott falat az ajtó mellett, hgy az idén még színezni is lehessen.
Elvittünk 32 kg papírt az iskolába, mert papírgyűjtés volt ma, bevásároltunk a hétvégére és feladtunk néhány csekket is...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107236 Dátum: 2017.10.14., 15:25:44 »

Szerintem Felsőgallán nem volt rossz.

Szerintem sem!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107235 Dátum: 2017.10.14., 06:27:56 »

Szombaton napközben változó mennyiségű és vastagságú felhőzet akadályozza a zavartalan napsütést, ám így is országszerte hosszabb-rövidebb időre kisüt a Nap. Csapadék továbbra sem várható. Az ország középső sávjában időnként kissé megélénkül az északnyugati szél, másutt gyenge marad a változó irányú légmozgás. Délutánra 17 és 22 fok közé emelkedik a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107234 Dátum: 2017.10.14., 06:27:44 »

Kicsit bővebben kifejtve: A Parasztétteremben a kétszemélyes tál (na jó, négy embernek, kisétkűek esetében ötnek is elég) 70 € lett. A Lovagéttermet nem tudom, csak azt, hogy ott viszont érdemesebb szlovákul megszólalni... Van persze más lehetőség is az étkezésre, ám azok kevésbé, vagy egyáltalán nem stílusosak.
Ezen felül nem mindenkinek v an lehetősége eljutni, aki szeretne.
Egy tatabányait el tudnék képzelni, s visszafelé én bevállalok néhány személyt Pestig, vagy útba eső vidékig, sőt, ha kell, egy személynek, vagy párnak szállást is fel tudok ajánlani egy éjszakára nálunk.
A pesti találkozó sem lenne rossz, csak ott vélhetően sajnos nélkülöznünk kellene 100/2-t...
Ezért kérdeztem, hogy Neked lenne-e ötleted.

Szerintem Felsőgallán nem volt rossz.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107233 Dátum: 2017.10.14., 05:51:27 »

Hely, időpont?

Én a párkányiról letettem, mert valóban felmentek az árak...

Kicsit bővebben kifejtve: A Parasztétteremben a kétszemélyes tál (na jó, négy embernek, kisétkűek esetében ötnek is elég) 70 € lett. A Lovagéttermet nem tudom, csak azt, hogy ott viszont érdemesebb szlovákul megszólalni... Van persze más lehetőség is az étkezésre, ám azok kevésbé, vagy egyáltalán nem stílusosak.
Ezen felül nem mindenkinek van lehetősége eljutni, aki szeretne.
Egy tatabányait el tudnék képzelni, s visszafelé én bevállalok néhány személyt Pestig, vagy útba eső vidékig, sőt, ha kell, egy személynek, vagy párnak szállást is fel tudok ajánlani egy éjszakára nálunk.
A pesti találkozó sem lenne rossz, csak ott vélhetően sajnos nélkülöznünk kellene 100/2-t...
Ezért kérdeztem, hogy Neked lenne-e ötleted.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107232 Dátum: 2017.10.14., 05:44:08 »

Jó reggelt!

Nos, nem csalatkoztam a tegnapi napban...  nem, nem szerencse dolgában! Mindent el tudtam végezni, mindenhova odaértem, még ha az utolsó pillanatban is.
A munkám ellenértékét is megkaptam hiánytalanul, megvásároltam mindent, amit szerettem volna. (Sőt, többet is...  vigyor )
Hanem abban nem csalódtam, hogy egy merő rohanás volt az egész nap! Ennek következtében este úgy elaludtam a kanapén, hogy csak na.  shock
Most viszont kukorékolok, s mire ezeket a sorokat írom, már elmosogattam, begyújtottam a konyhában úgy, hogy tegnap nem készítettem elő a kályhában a tüzet!
Szóval egy órája talpon vagyok.  H���t

Tegnap két -szerintem- nagyon fontos dolgot vásároltam meg.
Egyik  Vityus íróasztalához egy normális szék, hogy szívesebben üljön le tanulni, mert kényelmesebb, mint az a konyhai szék, amit nagy hirtelen odatettünk számára.
Másik szintén a gyerekszoba kelléke, egy olyan szőnyeg, amit nagyon szeretett volna: egy város, autóutakkal, forgalmi jelzésekkel.
Ennek annyira örült, hogy még fürdés után is szeretett volna játszani. Erről sikerült lebeszéljem.  vigyor Ő is cudarul elfáradt, mert tegnap is kirándulni voltak a napközivel. Szerdán Veresegyházán a macikat nézték meg, tegnap pedig szint ;;<n valami vadasparkban voltak.... ez a hét tehát tele volt állatságokkal...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107231 Dátum: 2017.10.14., 05:34:32 »

Jó reggelt!

Diliház és futkosás indul!
Ma pl. pénz áll a házhoz!  táncika

Jó reggelt!

Nos, nem csalatkoztam a tegnapi napban...  nem, nem szerencse dolgában! Mindent el tudtam végezni, mindenhova odaértem, még ha az utolsó pillanatban is.
A munkám ellenértékét is megkaptam hiánytalanul, megvásároltam mindent, amit szerettem volna. (Sőt, többet is...  vigyor )
Hanem abban nem csalódtam, hogy egy merő rohanás volt az egész nap! Ennek következtében este úgy elaludtam a kanapén, hogy csak na.  shock
Most viszont kukorékolok, s mire ezeket a sorokat írom, már elmosogattam, begyújtottam a konyhában úgy, hogy tegnap nem készítettem elő a kályhában a tüzet!
Szóval egy órája talpon vagyok.  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107230 Dátum: 2017.10.13., 07:07:39 »

Kedves Rovattársak !
Egyéni kérésre sőt mi több némi segítséggel tagnapra egy mini osztálytalálkozót szerveztem.
Most 5-en lettünk volna érdekeltek, végül 4-en votunk, s jól sikerült.

Temészetesen azért is írtam meg, meg újra felvetem egy VT lehetőségét.

Hely, időpont?

Én a párkányiról letettem, mert valóban felmentek az árak...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!