Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.29., 23:20:07
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 67 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127154 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107069 Dátum: 2017.09.08., 21:58:06 »

Pénteken reggel nyugaton és délen még viszonylag sok lesz a felhő, arrafelé néhol kis eséllyel kisebb eső még előfordulhat a hajnali órákig, másutt közepesen vagy már gyengén felhős idő valószínű. A légmozgás egyelőre még gyenge marad, a középső és déli országrészben nagyobb szélcsendes területek is előfordulnak. Többfelé párássá válik a levegő, hajnalra néhol ködfoltok is előfordulhatnak. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek általában 8 és 14 fok között alakulnak, de északon, északkeleten néhol hidegebb is lehet.
Péntek délután gyorsan vékonyodik, szakadozik tovább a felhőzet, csak délen, délnyugaton maradhatnak felhősebb területek. Északon és keleten több órára kisüt a nap. Csapadékra nem kell számítanunk. A déli szél a Kisalföldön és a magasabban fekvő területeken megélénkülhet, másutt gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet már sokkal magasabban alakul csütörtökhöz képest: 22 és 25 fokig emelkedik a hőmérséklet.

Ma a hideg reggel után nagyon kellemesen alakult a nappal, de mostanra ismét csak hideg van.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107068 Dátum: 2017.09.08., 21:57:11 »

Nagyon vigyáz!
No és a cica sem kívánkozik ki, meg sem próbált elszökni eddig.
Remélem ez így is marad!
Azért gondolom, mert az utóbbi időben sokat volt szegény egyedül. Anyukám sokat járt le otthonról, az utosló bő egy hét... nos, akkor csak a szomszédasszony látogatta. Ő etette, de egy órát nem töltött ott. Én is csak fent voltam, nem ültem le cicázni... pedig amikor anyukám élt, sokszor ültünk beszélgetve a konyhában. Olyankor egy idő után odajött és néha még simogatni is hagyta magát. Most csak fújt rám.
Nem volt egyszerű beterelni a macska hordóba sem.. de megoldottuk! Nem bántottuk közben, nem kergettük...  _lov_

Ma már nyugodtabb napja volt Zsófinak. Marika nénivel összespannoltak úgy ahogy, délután már nem volt nyávogás. Evett, ivott rendesen.
Remélem lassan megnyugszik és elfogadja a helyzetet. Egyebet úgysem nagyon tud tenni...
A másik cicával továbbra sem akar kapcsolatba kerülni, a kutyáékkal meg mi nem engedjük! Már szimatol az ajtó alatt és ha érzi egyik vagy másik ebet, azonnal elkezd fújni.  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107067 Dátum: 2017.09.08., 21:54:04 »

Jó estét!

Ma egész napra elfoglaltam magam a múltkor vásárolt deszkákkal. Átvágtam amiket lehetett. Csináltam rövidebb, meg keskenyebb anyagokat amiket majd használni is lehet eltüzelés helyett.

Aztán este hatra szülői értekezletre kellett mennem. De régen is voltam ilyenen utoljára! Aztán persze megint az lett, ami szokott: felkértek, hogy legyek tagja a szülői munkaközösségnek. Én meg szokás szerint elfogadtam.... mint a másik két gyermekemnél....  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107066 Dátum: 2017.09.08., 21:14:32 »

Még időben szólok!

Hogy vagy öreg Bányász? Van lábad?
Nem tudlak hívni, nincs vonalasom, a mobil meg éppen csakhogy van. Ha nem vagy nagyon smucig, felhívhatnál te a mobilon!  felnez bye bye
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107065 Dátum: 2017.09.08., 12:06:36 »


 Még időben szólok!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107064 Dátum: 2017.09.08., 06:09:36 »


Az 1268. számban 1998. XI. 20-án megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107063 Dátum: 2017.09.08., 05:09:26 »

Pénteken reggel nyugaton és délen még viszonylag sok lesz a felhő, arrafelé néhol kis eséllyel kisebb eső még előfordulhat a hajnali órákig, másutt közepesen vagy már gyengén felhős idő valószínű. A légmozgás egyelőre még gyenge marad, a középső és déli országrészben nagyobb szélcsendes területek is előfordulnak. Többfelé párássá válik a levegő, hajnalra néhol ködfoltok is előfordulhatnak. A legalacsonyabb hajnali hőmérsékletek általában 8 és 14 fok között alakulnak, de északon, északkeleten néhol hidegebb is lehet.
Péntek délután gyorsan vékonyodik, szakadozik tovább a felhőzet, csak délen, délnyugaton maradhatnak felhősebb területek. Északon és keleten több órára kisüt a nap. Csapadékra nem kell számítanunk. A déli szél a Kisalföldön és a magasabban fekvő területeken megélénkülhet, másutt gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet már sokkal magasabban alakul csütörtökhöz képest: 22 és 25 fokig emelkedik a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107062 Dátum: 2017.09.07., 21:56:23 »

Na akkor jól van, csak ügyesen! Csak az a Marika néni nehogy véletlenül kiengedje  idő előtt.   _morcos

Nagyon vigyáz!
No és a cica sem kívánkozik ki, meg sem próbált elszökni eddig.
Remélem ez így is marad!
Azért gondolom, mert az utóbbi időben sokat volt szegény egyedül. Anyukám sokat járt le otthonról, az utosló bő egy hét... nos, akkor csak a szomszédasszony látogatta. Ő etette, de egy órát nem töltött ott. Én is csak fent voltam, nem ültem le cicázni... pedig amikor anyukám élt, sokszor ültünk beszélgetve a konyhában. Olyankor egy idő után odajött és néha még simogatni is hagyta magát. Most csak fújt rám.
Nem volt egyszerű beterelni a macska hordóba sem.. de megoldottuk! Nem bántottuk közben, nem kergettük...  _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107061 Dátum: 2017.09.07., 21:34:19 »

Eszemben sincs kiengedni!
Szerencsére sikerült elhozni és Marika nénihez betenni a szobába. Marika néni egész nap jóformán ki sem mozdul onnan, tehát kutya- és macska biztos hely.
Sokat sír (mármint Zsófi!), de erről anyukám is panaszkodott.
Megérkezés után Zsófi -mert így hívják- alaposan tanulmányozta az új helyét. Egy idő után elfogadta Okszi közeledését, sőt, amikor bement, egyből hozzá ment, nekidörgölőzött és hagyta magát simogatni! Azt hiszem ez már jó jel!
Aztán belefeküdt az alomtálcájába pihenni.
Szerencsére már evett, vizet is ivott!

Bemutattuk neki Marcit. Marci azonnal hanyatt feküdt, de Zsófi erősen fújt rá, így inkább befejeztük a szoktatást...  H���t  vigyor
Majd próbálkozunk még, hiszen előbb-utóbb össze kell szokniuk, sőt, a kutyákkal is meg kell ismerkednie... H���t  De van idő!

Na akkor jól van, csak ügyesen! Csak az a Marika néni nehogy véletlenül kiengedje  idő előtt.   _morcos
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107060 Dátum: 2017.09.07., 21:20:40 »

Ha ki fogod engedni a macskát az udvarra, megpróbál visszajönni Pestre a régi lakásába, de sajnos ez nem hinném hogy sikerülne neki, mert út közben el fog pusztulni szegény. Tartsd bent a  lakásban.  yes_yes
Tanácsot kérhetsz az Állatmentő Sereg-től, ők járatosak ebben az ügyben hogy lehet megfogni és új helyhez szoktatni. Tel.: 06 20 263 5198

A tanácsot köszönöm, lehet, hogy élni fogok a lehetőséggel!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107059 Dátum: 2017.09.07., 21:19:52 »

Ha ki fogod engedni a macskát az udvarra, megpróbál visszajönni Pestre a régi lakásába, de sajnos ez nem hinném hogy sikerülne neki, mert út közben el fog pusztulni szegény. Tartsd bent a  lakásban.  yes_yes
Tanácsot kérhetsz az Állatmentő Sereg-től, ők járatosak ebben az ügyben hogy lehet megfogni és új helyhez szoktatni. Tel.: 06 20 263 5198

Eszemben sincs kiengedni!
Szerencsére sikerült elhozni és Marika nénihez betenni a szobába. Marika néni egész nap jóformán ki sem mozdul onnan, tehát kutya- és macska biztos hely.
Sokat sír (mármint Zsófi!), de erről anyukám is panaszkodott.
Megérkezés után Zsófi -mert így hívják- alaposan tanulmányozta az új helyét. Egy idő után elfogadta Okszi közeledését, sőt, amikor bement, egyből hozzá ment, nekidörgölőzött és hagyta magát simogatni! Azt hiszem ez már jó jel!
Aztán belefeküdt az alomtálcájába pihenni.
Szerencsére már evett, vizet is ivott!

Bemutattuk neki Marcit. Marci azonnal hanyatt feküdt, de Zsófi erősen fújt rá, így inkább befejeztük a szoktatást...  H���t  vigyor
Majd próbálkozunk még, hiszen előbb-utóbb össze kell szokniuk, sőt, a kutyákkal is meg kell ismerkednie... H���t  De van idő!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107058 Dátum: 2017.09.07., 21:11:53 »

Holnap reggel, a gyereket elviszem iskolába, utána megyek Pestre. Este remélem be fogok tudni nézni!

Addig is:  bye bye

Jó estét!

Ma leadtam anyu ruháit....  siros_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107057 Dátum: 2017.09.07., 19:21:04 »

Szép napot!

Bocsánat, a tegnapom kicsit szétesett....  
Délután Pesten voltam, hoztam anyukának ruhát, amit holnap viszek be a temetkezési vállalathoz. Naná, hogy cipőt nem hoztam, azért majd megyek haza...

Holnap még a cicát is be kell pakolnom a kocsiba, hogy szegényem ne legyen ott árván! Csak reménykedni tudunk, hogy megszokik itt és nem lesz baj! Otthon egyelőre fúj mindenkire. Enni persze eszik, meg iszik is, de nem lehet a közelébe férkőzni. Ő mindig kicsit bizalmatlan volt mindenkivel szemben. Nekem néha hagyta megsimogatni magát.
Lehet, hogy sok türelemmel le kell ülnöm a konyhában a székre, ahol amúgy szoktam ülni és meg kell várnom, amíg odajön hozzám. Szokott. Pillanatnyilag a teljes összeomlás látszik rajta. Ez persze nem csoda, hiszen 2008-ban nevelő Papám ment el, az idén a macskatársa, Garfield, most anyukám... szóval szétesett a cica rendesen!
Csak remélem, hogy sikerülni fog kicsit szocializálni! Remélem Marci macska segíteni fog nekünk ebben a folyamatban!


Ha ki fogod engedni a macskát az udvarra, megpróbál visszajönni Pestre a régi lakásába, de sajnos ez nem hinném hogy sikerülne neki, mert út közben el fog pusztulni szegény. Tartsd bent a  lakásban.  yes_yes
Tanácsot kérhetsz az Állatmentő Sereg-től, ők járatosak ebben az ügyben hogy lehet megfogni és új helyhez szoktatni. Tel.: 06 20 263 5198
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107056 Dátum: 2017.09.07., 07:28:18 »

A csütörtökre virradó éjszaka még a Tiszántúlon fordulhat elő elszórt csapadék. Majd jobbára borult vagy erősen felhős égre ébredhetünk, csupán az északi országrészben lehet vékonyabb a felhőtakaró. A hajnali óráktól kezdődően a délnyugati megyékben nyugat felől egyre többfelé fordul elő újabb eső, zápor. Nagy mennyiségű csapadék azonban nem valószínű. A jellemzően nyugati, északnyugati irányból fújó szél a reggeli órákban általában még mérsékelt lesz, csak északon, északnyugaton lehetnek élénkebb széllökések. A hajnali hőmérsékletek a sok felhőnek köszönhetően magasabban alakulnak az előző napokéhoz képest, 13 és 17 fok közötti értékeket mérhetünk majd.
Csütörtökön a kora délutáni órákban még több helyen fordulhat elő többnyire gyenge eső, zápor a nyugati országrészben, máshol csak helyenként alakulhat ki csapadék. A keleti országrészben így a nap is kisüthet, máshol borult lesz az ég és a késő délutáni óráktól csökken majd számottevően a csapadékhajlam a nyugati végeken. A nyugatias irányú légmozgást az ország északi felében kísérhetik élénk lökések, máshol többnyire gyenge szélre számíthatunk. A hőmérséklet napközben 17 és 24 fok közé emelkedik, a tartósabban csapadékos, borult nyugati tájakon mérhetjük az alacsonyabb értékeket.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107055 Dátum: 2017.09.06., 14:27:17 »

Holnap reggel, a gyereket elviszem iskolába, utána megyek Pestre. Este remélem be fogok tudni nézni!

Addig is:  bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107054 Dátum: 2017.09.06., 14:21:31 »

Na, ma próbáltam beszélni nevelő Papám lányával, aki anyukámat becibálta ebbe a gyülekezetbe, ahova 20 éve járt. Nem kellett volna...
Megtudhattam, hogy nekik kellene eltemetni anyut az én költségemre, sőt, még nekik kell fizetnem a szertartásért. Csak azért van anyukám a mennyországban, mert bemerítkezett és megtért (mert csak az a megtérés, ha az ő gyülekezetükbe csatlakozik valaki!), mert hiába hiszek Istenben, ha nem térek meg az ő fogalmaik szerint, akkor az nem ér semmit.
És milyen alapon döntöttem én úgy, hogy nem ők végzik a temetési szertartást?
És ha nem az egészet csinálják, akkor ők nem hajlandók a sírnál elbúcsúztatni a saját szertartásuk szerint. Mert mindig annak kell eltemetni a holtat, amelyik felekezethez tartozott.
És képzeld, nem értette, hogy miért mondom neki, hogy sok butaságot összehordott!

Szóval, ebben maradtunk!
Én tettem egy gesztust feléjük, hogy a magam által elgondolt szertartás szerint fogom eltemettetni -hiszen Isten egy van, így mindegy, melyik egyház, felekezet búcsúztatja-, ám a sírnál a saját szertartásuk szerint is elbúcsúzhatnak Tőle. Nekik ez nem felelt meg: vagy mindent, vagy semmit. Mondtam, hogy aki a kicsit nem becsüli, a sokat nem érdemli!

Szerencsémre (?) Édesanyám nem rendelkezett a temettetéséről, így nem megyek szembe az akaratával. Sőt, még hétfőn arról beszélt, hogy elege volt a gyülekezetből, hogy ha egy összejövetelen nincs ott, akkor állandóan azzal zaklatják, hogy miért nincs ott, hogy első az Isten, és hogy ők a család, nem a gyereke, unokája.
Vasárnak is számon kérték rajta, hogy miért nem volt szombaton, és mi az, hogy hozzám el tud jönni, de a gyülekezetbe nem.
Aztán kedden sem akart menni, nem érezte jól magát (orvosi papír van arról, hogy probléma volt a tüdejével, nem is kicsi, tehát nem volt szabad terhelni -nem volt jó a gyógyszer, amit írtak neki, azonnal és sürgősen átállították másra [és ez nekem le van írva az orvos által!]-). A telefon híváslistája alapján ugyanazzal az emberrel beszélt kedden este, aki felhívta és leteremtette vasárnap!

A ma kézhez kapott boncjelentés szerint Édesanyám halálát szívinfarktus okozta...

Nem akarok összefüggéseket keresni...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107053 Dátum: 2017.09.06., 14:09:26 »

Szép napot!

Bocsánat, a tegnapom kicsit szétesett.... 
Délután Pesten voltam, hoztam anyukának ruhát, amit holnap viszek be a temetkezési vállalathoz. Naná, hogy cipőt nem hoztam, azért majd megyek haza...

Holnap még a cicát is be kell pakolnom a kocsiba, hogy szegényem ne legyen ott árván! Csak reménykedni tudunk, hogy megszokik itt és nem lesz baj! Otthon egyelőre fúj mindenkire. Enni persze eszik, meg iszik is, de nem lehet a közelébe férkőzni. Ő mindig kicsit bizalmatlan volt mindenkivel szemben. Nekem néha hagyta megsimogatni magát.
Lehet, hogy sok türelemmel le kell ülnöm a konyhában a székre, ahol amúgy szoktam ülni és meg kell várnom, amíg odajön hozzám. Szokott. Pillanatnyilag a teljes összeomlás látszik rajta. Ez persze nem csoda, hiszen 2008-ban nevelő Papám ment el, az idén a macskatársa, Garfield, most anyukám... szóval szétesett a cica rendesen!
Csak remélem, hogy sikerülni fog kicsit szocializálni! Remélem Marci macska segíteni fog nekünk ebben a folyamatban!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107052 Dátum: 2017.09.06., 05:47:11 »

Szerdára virradó éjszaka az ország középső harmadán többnyire kevés felhőre számíthatunk, nyugaton és északkeleten azonban felhősebb idő valószínű és különösen az utóbbi tájakon kisebb eső vagy zápor is kialakulhat. Általában gyenge vagy mérsékelt lesz a nyugati szél. Hajnalra jellemzően 10 és 15 fok közé kúszik le a hőmérő higanyszála, a szélcsendesebb, derültebb tájakon pára- és ködfoltok képződhetnek.
Szerda délután északnyugat felől tovább növekszik a felhőzet, beborul az ég, és a kora délutáni óráktól északnyugaton, a főváros térségében és északkeleten már záporok alakulhatnak ki. Késő este a csapadék tovább terjeszkedhet kelet-délkelet felé. Az északnyugati szél gyenge marad, de a Kisalföldön megélénkülhet. A legmagasabb hőmérséklet 20 és 25 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107051 Dátum: 2017.09.05., 06:02:17 »


Az 1265. számban 1998. XI. 17-én megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107050 Dátum: 2017.09.05., 05:32:24 »

Éjjel változóan felhős időre készülhetünk, ezen belül eleinte északkeleten, majd a hajnali órákban délnyugaton lehet több felhő. Az esti órákban a Nyírségben és a Hajdúságban még előfordulhat egy-egy zápor, esetleg zivatar, majd mindenütt megszűnik a csapadék. Főként északkeleten erősen párássá válhat a levegő, itt-ott ködfoltok is kialakulhatnak. A nyugatias légmozgás gyenge marad. Többnyire 8 és 14 fok közé hűl a levegő, de egy-két kevésbé felhős, szélcsendes tájon kicsivel hidegebb is lehet.
Kedden napközben folytatódik a változékony idő több-kevesebb napsütéssel. Csapadék az ország túlnyomó részén nem valószínű, de délelőtt a déli-délnyugati, míg délután, kora este az északkeleti határ közelében egy-egy zápor előfordulhat. Többfelé megélénkül a nyugati, északnyugati szél, néhol egy-egy erős lökés is elképzelhető. 20 és 25 fok közötti legmagasabb értékeket mérhetünk ezen a napon.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!