Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.30., 13:27:30
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127442 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #104729 Dátum: 2016.08.23., 14:09:59 »

Kezdetben nagyjából a Mohács-Eger vonaltól délkeletre erősen felhős lesz az ég, a Tiszántúlon kisebb eső, záporeső elszórtan még előfordulhat. Később itt is csökken a felhőzet. Az ország nyugati és középső területein ugyanakkor túlnyomóan napos idő várható. A többnyire gyenge északi szél csak északkeleten, illetve a Dunántúl nyugati felén élénkül meg időnként. Kissé erősödik a nappali felmelegedés: a legmagasabb hőmérséklet eléri a 22, 26 fokot.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #104728 Dátum: 2016.08.23., 13:58:40 »

Nem szolgáltatott a szolgáltató.
Sem tv., sem vezetékes telefon, sem pedig a net nem műdöködött.
S nem csupán nálam.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #104727 Dátum: 2016.08.23., 11:10:43 »


     Manó!!! Hol vagy?

     Az időjárásról annyit, nálunk süt a nap, szél nincs és már +20°C a hőmérséklet
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #104726 Dátum: 2016.08.22., 20:49:22 »

Úgy néz ki, vergődik a nagyobbik fagyasztószekrényünk...
Feleség mondta, hogy megrázta, és az alsó polcon kiengedett a bab.  shock  robban



Jó estlétet!



hm...ez bizony nem jó jel. Az szerencsés, hogy nem történt tragédia.....ám az aggodalomra ad okot - a fagyasztószekrény meghibásodásán túl - hogy nem "oldott" ki az épület villamos hálózatának  védelmi rendszere. Ezt bizony érdemes lenne átnézetned, akár egy szakemberrel kiméretni és orvosolni.   
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104725 Dátum: 2016.08.22., 16:56:55 »

Úgy néz ki, vergődik a nagyobbik fagyasztószekrényünk...
Feleség mondta, hogy megrázta, és az alsó polcon kiengedett a bab.  shock  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104724 Dátum: 2016.08.22., 14:45:06 »

Eddig 27-en adták vissza a lovagkeresztjüket Bayer Zsoci miatt.

Beleakadtam a neten egy riportba, ahol normális. A pártolói ezt a videót mutogatják.
Én ú gy vélem, ha egy tömeggyilkos rendszeresen segíti az afrikai éhezőket, nem illik felmagasztalni....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104723 Dátum: 2016.08.22., 14:42:40 »

Hajnalban az ország déli és keleti tájain sokfelé várható eső, zápor, zivatar. A keleti területeken felhőszakadások is lesznek. Napközben északnyugat felől csökken a felhőzet, de a középső és a keleti tájakon egészen estig számíthatunk csapadékra - eleinte még több helyen kiadós mennyiségű csapadék várható, majd fokozatosan gyengül az intenzitás. Sokfelé lesz erős, a nyugati és a középső tájakon viharos az ÉNy-i szél. Erős hidegfronti hatás lesz. Rosszak lesznek a közlekedés feltételei: nyugaton az erős oldalszél, keleten a vízátfolyások és a csökkenő látástávolság miatt kell óvatosabban vezetni. A tartósan esős ÉK-en csak 14 és 20, máshol 21 és 26 fok között alakul a hőmérséklet csúcsértéke.

Reggel óta esik.
A kocsi azt mutatja, 18 oC van.
Én meg majd elalszom...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104722 Dátum: 2016.08.22., 14:41:22 »


Én sem tudom, mit jelent a szégyenmagyar....   szégyenlem

Szép délutánt!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #104721 Dátum: 2016.08.22., 07:08:52 »

Hajnalban az ország déli és keleti tájain sokfelé várható eső, zápor, zivatar. A keleti területeken felhőszakadások is lesznek. Napközben északnyugat felől csökken a felhőzet, de a középső és a keleti tájakon egészen estig számíthatunk csapadékra - eleinte még több helyen kiadós mennyiségű csapadék várható, majd fokozatosan gyengül az intenzitás. Sokfelé lesz erős, a nyugati és a középső tájakon viharos az ÉNy-i szél. Erős hidegfronti hatás lesz. Rosszak lesznek a közlekedés feltételei: nyugaton az erős oldalszél, keleten a vízátfolyások és a csökkenő látástávolság miatt kell óvatosabban vezetni. A tartósan esős ÉK-en csak 14 és 20, máshol 21 és 26 fok között alakul a hőmérséklet csúcsértéke.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #104720 Dátum: 2016.08.22., 06:04:01 »


A 2. évfolyam 56. számában 1991. V. 21-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104719 Dátum: 2016.08.21., 16:19:38 »

Lőttem ma egy táblázatot:
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104718 Dátum: 2016.08.21., 14:56:30 »

Most olvastam. Igen, ismét... de még mindig röhögök rajta és újra csak kacarászni fogok, bárhányszor is hallom, olvasom:

Kiszáll a NAV a tanyára, hogy ellenőrizzék az illegális szeszfőzést. Az öreg gazda mondja nekik, hogy bárhova bemehetnek, csak a gépszín háta mögötti mezőn lévő fészerhez, oda ne menjenek. Na, erre nagy arrogánsan előhúzza a pénzügyőr a szolgálati igazolványát.
- Látja ezt az igazolványt bátyám! Én ezzel, minden mezőgazdasági létesítmény, akármelyik részlegébe bemehetek, úgyhogy nem maga fogja megmondani nekem, hogy mit csináljak.
- Rendben van, maga tudja...
A pénzügyőr átlép a kerítésen, és eltűnik, majd kisvártatva üvöltözve sprintel visszafelé, mögötte a svájci díjnyertes tenyészbika.

Láthatóan az életéért fut, és a bika minden egyes méteren teret nyer. Az öreg azonnal eldobja a kezéből a vödröt, rohan a kerítéshez és teli torokból kiáltja neki:

- AZ IGAZOLVÁNYT! MUTASSA MEG NEKI AZ IGAZOLVÁNYÁT...!!!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104717 Dátum: 2016.08.21., 14:40:15 »

        Néhányszor az úszás közvetítésekkor le-levettem a hangot, mert borzalmas volt ifj. Knézi Jenő szövege. Az apját sem kedveltem.

Hát, őt is az apja neve vitte addig, ameddig, innen már a saját nyelvére van utalva.... (használja is rendesen....)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #104716 Dátum: 2016.08.21., 13:56:01 »


         Néhányszor az úszás közvetítésekkor le-levettem a hangot, mert borzalmas volt ifj. Knézi Jenő szövege. Az apját sem kedveltem.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104715 Dátum: 2016.08.21., 13:16:33 »

Lezárult az Olimpia.
Nagyon szép eredményeink vannak!
A dolog pikantériája, hogy a sokkal kevesebben levő lányok hozták az aranyakat, egyetlen kivétellel...
Ahogy Ifj, Knézi mondta: „Férfi munka volt!”
Én -bár kicsit sajnálom- kimaradtam a közvetítésekből, mert amikor először és egyben utoljára belenéztem, azt láttam, hogy a migránsozást néha megszakították egy kis sport közvetítés kedvéért.
Így aztán abban maradtam magammal, hogy felvételről megnézem az engem érdeklő eseményeket, a többire nem vagyok kíváncsi. Aztán sokszor nem találtam felvételt, vagy időm, energiám nem volt rá...
Szóval, a legtöbbről lemaradtam. Ez így alakult!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104714 Dátum: 2016.08.21., 13:11:33 »

Ma kicsit pakolásztam a telefonomban a fényképek között. Törölgettem, tárhelyre tettem őket.
Közben megtaláltam Pancsika egyik utolsó fotóját.

Ezen a képen is már látszik, hogy Pancsika már nagyon nehezen viselt mindent, nagyon laposan feküdt. Sokszor nem is ment ki a kapuhoz, nem is jött be az étkezőbe, jobban szerette ha kézben van. Nem kéretőzött fel mellém a padra, hanem csak lefeküdt mellettem a földre. Ha felvettem, akkor behúzódott a sarokba, vagy teljesen odasimult a combomhoz és ott szundikálgatott.
Igen láttuk, tudtuk,  hogy valami nem egészen van rendben...
Lassan túlteszem magam rajta. Már majdnem sikerült elengednem... illetve a tudatom elengedte, megbeszéltem magammal, hogy mennie kell. Még nagyon fáj, de tudom, hogy nem köthetem ide, neki a többiek között van a helye; várja Csöpike, Dzsoni, a Te két kutyusod, és minden bizonnyal első kutyám, Cézár is... hiszen ha el is lopták annak idején, már van vagy 20 éve... biztosan az égi mezőn futkos és az égi pékektől várja a friss, meleg kenyeret, amit annyira szeretett.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104713 Dátum: 2016.08.21., 13:04:50 »

Jó estét!

Szomszéd néninek is valami hasonló kisharang van felszerelve a háza sarkára, és a kaputól lehet rángatni.
Nála nem lánccal, hanem dróttal van megoldva.
Amíg itt lakott, mást nem hallott meg; kicsit nagyot hallott szegény.

Nálunk a teraszon van egy kis harang, lányomtól kaptam születésnapomra. Amolyan ebédre hívó.
Hezitáltam egy időben, hogy kiteszem a kapuhoz, aztán lebeszéltem magam erről. Csak féltem, hogy valakinek ne támadjon olyan gondolatja, hogy számára fontosabb, mint nekem....  H���t

Az is igaz persze, hogy nálunk nem gond, ha valaki csönget amikor hátul vagyunk a kertben. Olyankor a kutyák mindig a kapunál vannak, így igazából csengetni sem kell, csapnak ők olyan ramazúrit, hogy ihaj!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104712 Dátum: 2016.08.21., 13:02:23 »

Jó estét!

Szomszéd néninek is valami hasonló kisharang van felszerelve a háza sarkára, és a kaputól lehet rángatni.
Nála nem lánccal, hanem dróttal van megoldva.
Amíg itt lakott, mást nem hallott meg; kicsit nagyot hallott szegény.

Nálunk a teraszon van egy kis harang, lányomtól kaptam születésnapomra. Amolyan ebédre hívó.
Hezitáltam egy időben, hogy kiteszem a kapuhoz, aztán lebeszéltem magam erről. Csak féltem, hogy valakinek ne támadjon olyan gondolatja, hogy számára fontosabb, mint nekem....  H���t

A kis harang a teraszon.

Mint a második képen látszik, a Tőled kapott nád is jó helyen van!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104711 Dátum: 2016.08.21., 12:56:32 »

Ma kicsit pakolásztam a telefonomban a fényképek között. Törölgettem, tárhelyre tettem őket.
Közben megtaláltam Pancsika egyik utolsó fotóját.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #104710 Dátum: 2016.08.21., 06:09:16 »

Az Államalapítás évfordulójának estéje csendesnek ígérkezik - a nappal képződött gomolyfelhők mindenütt feloszlanak, és csak némi magasszintű fátyolfelhőzet lehet majd az égen. A légmozgás északnyugaton eleinte még mérsékelt lesz, majd később itt is gyenge délies szélre számíthatunk. A késő esti óráktól kezdődően nyugat felől egy hidegfront hatására növekedésnek indul a felhőzet. Reggel nyugaton, északnyugaton a front vonalában már szórványosan lehet esőre, záporra, kisebb valószínűséggel zivatarra számítani, valamint északnyugatira fordul és megélénkül a szél. A front előtt még jellemzően gyenge délkeleti légmozgás valószínű. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 14 és 19 fok között szóródik.

Napközben a front lassanként halad az ország belseje felé, nyomát egyre többfelé kíséri eső, záporeső, néhol zivatar, ez utóbbira nagyobb esély az Északi-középhegység területén, valamint a déli tájakon nyílik. Az Alföldre, illetve a Tiszántúlra csak a késő délutáni, esti órákban ér el a csapadék. A szél egyre többfelé északnyugatira fordul és megélénkül, de a késő délutáni órákig a Tiszántúlon - a front előterében - még délnyugati légmozgás lesz a jellemző. A hőmérséklet csúcsértéke az ország délkeleti kétharmadán 25 és 32 fok között alakul, a nyugati, északnyugati megyékben azonban már igen hűvös idő valószínű, alig 20 fok körüli csúcsértékekkel.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!