Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.30., 07:37:14
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127340 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #104789 Dátum: 2016.08.31., 06:50:51 »


       Mikulás!

    Isten éltessen nagyon sokáig!

Minden jót a nagy ünnepre !!!
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #104788 Dátum: 2016.08.31., 06:05:34 »

A 2. évfolyam 59. számában 1991. V. 24-én megjelent írások
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #104787 Dátum: 2016.08.31., 04:41:23 »



       Mikulás!

    Isten éltessen nagyon sokáig!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104786 Dátum: 2016.08.30., 17:52:17 »

Ma elég szutyok munkám volt otthon. A ház északi oldala egy ideje beázott. Az északi homlokzati/oldalhoz "ragasztott " előtérbe beszivárgott a víz középtájékon. Itt a főépületen egy ablak van az emeleten/tetőtérben. Mivel faházról van szó, az ablak párkányzata, illetve az oldalsó külső keret deszkázat alsó része elrohadt, elkorhadt. Úgyhogy a nemrégiben vásárolt multiszerszámmal kivágtam a korhadt oldalsó lécezést és a fapárkányt is felszedtem. Aztán a palánkozást is visszavágtam az ép részekig. A párkányt kiszabtam fából, veszek rá majd lemezt. Aztán holnap kiszabom az oldalsó külső ablakeretek pótlását is. Ez eddig OK lesz, ám a palánkozás pótlását még nem tudom hogy hozom össze. A palánkozás alatt értem a fal külső burkolatát.  Többszörösen, több rétegben van szigetelve és burkolva. Igazából a hely kicsi, azaz kb. 90 cm szélességről és két egymás felé forduló, derékszögű  háromszög alakról van szó függőleges irányban, ahogy a hozzá épített előtér nyeregtető tetőalakja kiadja. Van még vastagabb lambériám, vszeg abból fogom kirakni, illetve kiszabni az elemeket.
Aggaszt kicsit az ablak alatti stafni állapota, az sem tetszik, látok rajta korhadást. Azt kicserélni nem egyszerű munka főképp hogy nem tudom hogy van az egész oromfal rögzítve, de még az ablak rögzítése is egyelőre titok előttem. Régi faház ez, Flóra típusú. Valahol megvannak a tervrajzai is. Addig egyelőre megcsiszolom a stafnit  ott ahol korhadást nyomot látok rajta és  lekezelem.

Én ma délután a műhely ablakaival bíbelődtem. Nagyon ramaty állapotban voltak -  vannak.
Kettő szemet beüvegeztem, aztán a keretet megcsiszoltam. Most nem kentem le, majd lazúrozom, mert a gitt nem száradt még meg, ráadásul még 4 szemet bele kell tennem. Csak nem volt ma hangulatom többet bajlódni az öreg üveggel. Az ugyanis nem ott akar törni, ahol megkarmolod az üvegvágóval.. inkább egy kicsit kiszalad a törés... akkor aztán csipegethetem mindenféle fogóval, viszont így csipkés lesz a széle...  robban
Ha szerencsém van, akkor kifelé fut a törés, de ma kétszer is befelé ment, így aztán két darab üveget is kidobhattam....  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104785 Dátum: 2016.08.30., 17:48:22 »

Keddre virradó éjszaka többnyire erősen felhős lesz az ég. Kevésbé felhős tájakra a keleti, délkeleti országrészben van kilátás. Elszórtan, legnagyobb eséllyel a Duna-Tisza közén fordulhat elő záporeső, esetleg egy-egy zivatar, de nagy területet érintő, jelentős mennyiségű csapadék nem valószínű. Az északi, északnyugati szél a Dunántúlon megélénkül, másutt általában gyenge vagy mérsékelt marad. Enyhe lesz az éjszaka, mindössze 16 és 20 fok közé csökken a hőmérséklet.
Kedd délután az időnként megnövekvő gomolyfelhőzetből néhol kialakulhat egy-egy zápor, zivatar, főként az Északi-középhegységben, illetve a Dél-Alföldön, valamint a Tiszántúl egyes területein. A kezdetben sokfelé felhős időt délután több felé zavartalan napsütés váltja fel. Az északi szél mindenütt megélénkül. A hőmérséklet pár fokkal alacsonyabban alakul az eddigieknél, 25 és 30 fok közé emelkedik a hőmérséklet, délkeleten lehet egy-két fokkal a melegebb.

Délután szerencsére volt egy kevés eső!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104784 Dátum: 2016.08.30., 17:47:53 »

Ma elég szutyok munkám volt otthon. A ház északi oldala egy ideje beázott. Az északi homlokzati/oldalhoz "ragasztott " előtérbe beszivárgott a víz középtájékon. Itt a főépületen egy ablak van az emeleten/tetőtérben. Mivel faházról van szó, az ablak párkányzata, illetve az oldalsó külső keret deszkázat alsó része elrohadt, elkorhadt. Úgyhogy a nemrégiben vásárolt multiszerszámmal kivágtam a korhadt oldalsó lécezést és a fapárkányt is felszedtem. Aztán a palánkozást is visszavágtam az ép részekig. A párkányt kiszabtam fából, veszek rá majd lemezt. Aztán holnap kiszabom az oldalsó külső ablakeretek pótlását is. Ez eddig OK lesz, ám a palánkozás pótlását még nem tudom hogy hozom össze. A palánkozás alatt értem a fal külső burkolatát.  Többszörösen, több rétegben van szigetelve és burkolva. Igazából a hely kicsi, azaz kb. 90 cm szélességről és két egymás felé forduló, derékszögű  háromszög alakról van szó függőleges irányban, ahogy a hozzá épített előtér nyeregtető tetőalakja kiadja. Van még vastagabb lambériám, vszeg abból fogom kirakni, illetve kiszabni az elemeket.
Aggaszt kicsit az ablak alatti stafni állapota, az sem tetszik, látok rajta korhadást. Azt kicserélni nem egyszerű munka főképp hogy nem tudom hogy van az egész oromfal rögzítve, de még az ablak rögzítése is egyelőre titok előttem. Régi faház ez, Flóra típusú. Valahol megvannak a tervrajzai is. Addig egyelőre megcsiszolom a stafnit  ott ahol korhadást nyomot látok rajta és  lekezelem.

Ha már van multi szerszámod, lehet, hogy érdemesebb lenne kivágni az elkorhadt darabot és egy ugyanakkora rendes deszka darabot belecsiszolni, majd hozzácsavarozni némi sziloplaszt kiegészítéssel és utána kezelni...
Egy úja darab mindig tartósabb, mintha csak lecsiszolod...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104783 Dátum: 2016.08.30., 17:45:03 »

Anyukámnak Kalocsa mellett van ismerőse, tőle szoktunk venni por paprikát. Csípőset és édesnemeset is.
A tavalyi eresztés elfogyott, Lacinak sincs több, ki kell várnom az idei darálást. Addig marad a bolti.
Nem járok Cece felé... Ha véletlen Veszprémbe vagy környékére kell mennem, a gyorsabb utat, az autópályát használom. Bár ami újabban van az M5-ön és az M0-on.... na szóval az kritikán aluli! Naponta van baleset, pedig tapasztalatból mondhatom, nem nagyon száguldoznak az emberek! Én, amikor 130-as tempót megyek, nem nagyon kell elengedjek senkit, inkább lassabban mennek, mint gyorsabban. Na jó, nem mondom, időnként jobbára románok rajta felejtik a lábukat a pedálon.... De tényleg nem ez a jellemző.
A bajt inkább a kamionok okozzák. Sorjáznak egymás után kilométereken keresztül... aztán egyszer csak akad egy sofőr, akinek elfogy a türelme és elfelejt belenézni a tükörbe...
Az M0 meg megint egy halálút lett... gyűlölöm!
Viszont ha jó időben megy az ember, mondjuk szombat - vasárnap, akkor kiválóan járható...  vigyor
Főleg szombaton a Balatonról Pest felé, vasárnap meg Pestről a Balaton felé...  hahota

Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy ha legközelebb mennem kell veszőrémbe, ne a Dunaújváros - Székesfehérvár útvonalat válasszam-e...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104782 Dátum: 2016.08.30., 17:42:23 »



Jó estlétet!


Szombaton hazavittük a srácot. Útközben megálltam Cecén az út melletti árusoknál. Vettünk őrölt  pirospaprikát (még tavalyi eresztés) mert elfogyott otthon. Csípős az van, de az édes készlet kimerült.  Nézegettem az árakat. Megdöbbenve vettem észre, hogy egy zacskó fejtett bab 800 Ft. volt. Biztos jól láttam, kétszer is ránéztem. A zacskó tartalma/ tömege szerintem nem lehetett több 0,5 kg-nál. Szép nagyszemű tarka babok voltak. Minden bizonnyal lesz olcsóbb is. De ezért ez rémisztő ár.
Na persze megálltam Simontornyán is, ott ismerek egy jó kis lottózót. Feladtam a tippjeimet. Nem írtam róla mert szombat esti meccsek voltak. Háromból kettő meccs bejött a szokásos patent variációban, így a pénz azért visszajött, kis haszonnal.

Korábban írtam, hogy adtam fel un. hosszútávú fogadást is. Ebben a magyar NB1 és NB2, meg a német és angol első osztály végső győzteseire adtam le a voksom. Az NB2-re a Békéscsabára tippeltem. Igen megrettentem a csapat indulásán, mivel a csabaiak négy vereséggel indítottak, meg egy döntetlennel. De remélem beáll a gépezet, legalábbis az utóbbi két forduló eredménye erre utal, mivel a Puskás akadémiát fogadták és 5 : 0-val haza küldték őket. Majd a Kisvárda otthonában is győztek, igaz ott csak 3:0-ra. Bár messze még a bajnokság vége és "addig sok víz lefolyik Dunán" és a Körösön is.

Anyukámnak Kalocsa mellett van ismerőse, tőle szoktunk venni por paprikát. Csípőset és édesnemeset is.
A tavalyi eresztés elfogyott, Lacinak sincs több, ki kell várnom az idei darálást. Addig marad a bolti.
Nem járok Cece felé... Ha véletlen Veszprémbe vagy környékére kell mennem, a gyorsabb utat, az autópályát használom. Bár ami újabban van az M5-ön és az M0-on.... na szóval az kritikán aluli! Naponta van baleset, pedig tapasztalatból mondhatom, nem nagyon száguldoznak az emberek! Én, amikor 130-as tempót megyek, nem nagyon kell elengedjek senkit, inkább lassabban mennek, mint gyorsabban. Na jó, nem mondom, időnként jobbára románok rajta felejtik a lábukat a pedálon.... De tényleg nem ez a jellemző.
A bajt inkább a kamionok okozzák. Sorjáznak egymás után kilométereken keresztül... aztán egyszer csak akad egy sofőr, akinek elfogy a türelme és elfelejt belenézni a tükörbe...
Az M0 meg megint egy halálút lett... gyűlölöm!
Viszont ha jó időben megy az ember, mondjuk szombat - vasárnap, akkor kiválóan járható...  vigyor
Főleg szombaton a Balatonról Pest felé, vasárnap meg Pestről a Balaton felé...  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104781 Dátum: 2016.08.30., 09:26:29 »

Szép napot!

Reggel az ajtó szúnyoghálóján sétálgatott édes kettesben Herr Nyó és Frau Nyó.... Hamarosan közelebbről megismerkedtek a csirkével belülről...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #104780 Dátum: 2016.08.30., 08:03:42 »

Keddre virradó éjszaka többnyire erősen felhős lesz az ég. Kevésbé felhős tájakra a keleti, délkeleti országrészben van kilátás. Elszórtan, legnagyobb eséllyel a Duna-Tisza közén fordulhat elő záporeső, esetleg egy-egy zivatar, de nagy területet érintő, jelentős mennyiségű csapadék nem valószínű. Az északi, északnyugati szél a Dunántúlon megélénkül, másutt általában gyenge vagy mérsékelt marad. Enyhe lesz az éjszaka, mindössze 16 és 20 fok közé csökken a hőmérséklet.
Kedd délután az időnként megnövekvő gomolyfelhőzetből néhol kialakulhat egy-egy zápor, zivatar, főként az Északi-középhegységben, illetve a Dél-Alföldön, valamint a Tiszántúl egyes területein. A kezdetben sokfelé felhős időt délután több felé zavartalan napsütés váltja fel. Az északi szél mindenütt megélénkül. A hőmérséklet pár fokkal alacsonyabban alakul az eddigieknél, 25 és 30 fok közé emelkedik a hőmérséklet, délkeleten lehet egy-két fokkal a melegebb.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #104779 Dátum: 2016.08.29., 21:41:21 »

Ma elég szutyok munkám volt otthon. A ház északi oldala egy ideje beázott. Az északi homlokzati/oldalhoz "ragasztott " előtérbe beszivárgott a víz középtájékon. Itt a főépületen egy ablak van az emeleten/tetőtérben. Mivel faházról van szó, az ablak párkányzata, illetve az oldalsó külső keret deszkázat alsó része elrohadt, elkorhadt. Úgyhogy a nemrégiben vásárolt multiszerszámmal kivágtam a korhadt oldalsó lécezést és a fapárkányt is felszedtem. Aztán a palánkozást is visszavágtam az ép részekig. A párkányt kiszabtam fából, veszek rá majd lemezt. Aztán holnap kiszabom az oldalsó külső ablakeretek pótlását is. Ez eddig OK lesz, ám a palánkozás pótlását még nem tudom hogy hozom össze. A palánkozás alatt értem a fal külső burkolatát.  Többszörösen, több rétegben van szigetelve és burkolva. Igazából a hely kicsi, azaz kb. 90 cm szélességről és két egymás felé forduló, derékszögű  háromszög alakról van szó függőleges irányban, ahogy a hozzá épített előtér nyeregtető tetőalakja kiadja. Van még vastagabb lambériám, vszeg abból fogom kirakni, illetve kiszabni az elemeket.
Aggaszt kicsit az ablak alatti stafni állapota, az sem tetszik, látok rajta korhadást. Azt kicserélni nem egyszerű munka főképp hogy nem tudom hogy van az egész oromfal rögzítve, de még az ablak rögzítése is egyelőre titok előttem. Régi faház ez, Flóra típusú. Valahol megvannak a tervrajzai is. Addig egyelőre megcsiszolom a stafnit  ott ahol korhadást nyomot látok rajta és  lekezelem.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #104778 Dátum: 2016.08.29., 21:01:21 »

Szép napot!

Nektek jó pihenést!  Megvolt a felszabadulás... táncika



Jó estlétet!


Szombaton hazavittük a srácot. Útközben megálltam Cecén az út melletti árusoknál. Vettünk őrölt  pirospaprikát (még tavalyi eresztés) mert elfogyott otthon. Csípős az van, de az édes készlet kimerült.  Nézegettem az árakat. Megdöbbenve vettem észre, hogy egy zacskó fejtett bab 800 Ft. volt. Biztos jól láttam, kétszer is ránéztem. A zacskó tartalma/ tömege szerintem nem lehetett több 0,5 kg-nál. Szép nagyszemű tarka babok voltak. Minden bizonnyal lesz olcsóbb is. De ezért ez rémisztő ár.
Na persze megálltam Simontornyán is, ott ismerek egy jó kis lottózót. Feladtam a tippjeimet. Nem írtam róla mert szombat esti meccsek voltak. Háromból kettő meccs bejött a szokásos patent variációban, így a pénz azért visszajött, kis haszonnal.

Korábban írtam, hogy adtam fel un. hosszútávú fogadást is. Ebben a magyar NB1 és NB2, meg a német és angol első osztály végső győzteseire adtam le a voksom. Az NB2-re a Békéscsabára tippeltem. Igen megrettentem a csapat indulásán, mivel a csabaiak négy vereséggel indítottak, meg egy döntetlennel. De remélem beáll a gépezet, legalábbis az utóbbi két forduló eredménye erre utal, mivel a Puskás akadémiát fogadták és 5 : 0-val haza küldték őket. Majd a Kisvárda otthonában is győztek, igaz ott csak 3:0-ra. Bár messze még a bajnokság vége és "addig sok víz lefolyik Dunán" és a Körösön is.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104777 Dátum: 2016.08.29., 14:29:04 »

És ekkor volt 71 Ft = 1 $!


Régi szép idők...

Aktuális árfolyam: 276,28 Ft ....  majdnem 4x ár.... Azon gondolkodom, mennyi lehetett akkoriban a tej...

A munkanélküliek száma 1991-ben 79 500 fő volt, és  4 millió 880 ezer ember dolgozott valahol.
A kenyérnek 23 Ft volt kilója, a tej literje pedig 21 Ft-ba került.
Ehhez a teljes munkaidőben foglalkoztatottak nettó átlagkeresete 12 948 forint jövedelemmel rendelkeztek.
Exemnek és nekem is az átlag körül volt akkoriban a fizetésünk, tehát lehet, hogy kettőnk jövedelme valahol 35 ezer körül mozoghatott, mert nekem általában volt negyedéves prémiumom, éves nyereség részesedés, ruhapénz és illetményfa. Ez utóbbi el tudtam adni, mivel panel lakó voltam akkoriban.
Ehhez jött az 5140 Ft családi pótlék a két gyermek után.
( Forrás: http://www.life.hu/csalad/20120815-kenyer-20-forint-49-a-benzin-ennyibe-kerult-az.html )

Akkor volt öt éves a jogsim, és ha jól emlékszem éppen egy P-126-osunk volt.... és lehet, hogy abban az évben cseréltük az 1200-as Zsigát Daciára.... annyira pontosan nem emlékszem már...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104776 Dátum: 2016.08.29., 14:14:41 »


És ekkor volt 71 Ft = 1 $!


Régi szép idők...

Aktuális árfolyam: 276,28 Ft ....  majdnem 4x ár.... Azon gondolkodom, mennyi lehetett akkoriban a tej...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104775 Dátum: 2016.08.29., 10:53:23 »

Az igazi szabadság az, amikor elmész valahova és nincs veled a mobilod!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104774 Dátum: 2016.08.29., 09:04:37 »

Északnyugat felől lassan megnövekszik a fátyol-, illetve a gomolyfelhőzet. A vastagabb felhők az esti órákig nagyjából a Budapest-Balaton-Nagykanizsa vonalig jutnak. Délután az északnyugati területeken elszórtan már kialakulhatnak záporok, zivatarok. Általában gyenge vagy mérsékelt lesz a délnyugati, nyugati, az Észak-Dunántúlon északnyugatira forduló szél. Zivatarok környezetében erős, viharos széllökések is lehetnek. Hétfőn még marad a meleg: a csúcshőmérséklet 27 és 33 fok között alakul, de zivatarok környezetében több fokot is hűlhet a levegő rövid idő alatt

Remélem estére lesz némi eső! Kellene az uborkának. Elkezdett sárgulni. Még szeretném, ha egy-két hétig lenne friss uborkám...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104773 Dátum: 2016.08.29., 09:03:16 »

Jó reggelt!

Ma némi fa rendezés lesz az udvarban hátul. A celtiszek nagyon összevissza folyatják ágaikat, rendet kell tennem.
Ha sikerül befejezem a pillért, akkor holnap már vissza- illetve át tudok pakolni a kamrában, és kamrába.
 (Jó nyakatekertre sikeredett ez a mondat....)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #104772 Dátum: 2016.08.29., 07:35:19 »

Északnyugat felől lassan megnövekszik a fátyol-, illetve a gomolyfelhőzet. A vastagabb felhők az esti órákig nagyjából a Budapest-Balaton-Nagykanizsa vonalig jutnak. Délután az északnyugati területeken elszórtan már kialakulhatnak záporok, zivatarok. Általában gyenge vagy mérsékelt lesz a délnyugati, nyugati, az Észak-Dunántúlon északnyugatira forduló szél. Zivatarok környezetében erős, viharos széllökések is lehetnek. Hétfőn még marad a meleg: a csúcshőmérséklet 27 és 33 fok között alakul, de zivatarok környezetében több fokot is hűlhet a levegő rövid idő alatt
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #104771 Dátum: 2016.08.29., 06:02:31 »

A 2. évfolyam 58. számában 1991. V. 23-án megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #104770 Dátum: 2016.08.28., 19:18:51 »

Ma jó kis brassói volt az ebéd, husilevessel.

Még mindig nem szántam rá magam a csirke gyilkolászására, de kedden már muszáj lesz!

Remélem a szerelő srác tud valamit kezdeni a fagyasztó szekrényünkkel és nem kell horror pénzt költenem egy új gépre!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!