Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.30., 16:44:44
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127527 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106549 Dátum: 2017.06.01., 06:07:59 »

Csütörtök reggel túlnyomóan erősen felhős időre ébredhetünk, csak északkeleten lehet kevesebb felhő az égen. Az ország délnyugati-déli harmadán elszórtan zápor, egy-egy zivatar is előfordulhat. Az északias szél gyenge marad. A legalacsonyabb hajnali hőmérséklet értéke 13 és 20 fok között alakul, a szélcsendes és kevésbé felhős északkeleti völgyekben lesz a hűvösebb.
Csütörtökön az ország nagyobb részén továbbra is gyakran lesz erősen felhős az ég, az északi, északkeleti vidékeken azonban hosszabb napos időszakokra is lehet számítani. Továbbra is főként délnyugaton, délen alakulhat ki szórványos zápor, zivatar. Az északnyugati szél általában gyenge lesz, de a középső országrészben időnként kissé megélénkül. A hőmérséklet néhány fokkal visszaesik, általában 25 és 29 fok közé melegszik majd fel a levegő.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106548 Dátum: 2017.05.31., 21:35:48 »

A nappali nagy meleget késő délutánra beárnyékolta néhány felhő, de ennek ellenére ma is pancsikáltunk egy keveset...  vigyor

Délelőtt némi változtatást eszközöltem a baromfiudvar kerítésrendszerén. Maholnap megint szét kell választani a kicsiket.

Roham tempóban érik az eper, mi pedig pusztítjuk rendesen!  táncika
Holnap azonban Mamikám már a befőzéséhez is hozzálát.

Holnap Pesten leszek, intézem a gyerek dolgaihoz az apostile-eket. Ha 10 óráig be tudom adni, akkor holnap délután el is tudom hozni!  táncika

Jó estét!

Na igen, azt hittem....  robban
Amint kellett, megérkeztem a Nagy Imre parkba még 10 óra előtt- Aztán kiderült, hogy a három papírból az egyiket nem biztos, hogy ma tudják hitelesíteni, mert az aláíró személynek nincs náluk aláírás mintája. Azt még be kell szerezniük....  robban
Szóval megint  megy szegény anyukám holnap.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106547 Dátum: 2017.05.31., 06:02:53 »


A 2. évfolyam 153. számában 1991. XI. 8-án megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106546 Dátum: 2017.05.31., 05:04:39 »

Szerdára virradó éjszaka az északi és nyugati országrészben már erősebben megnövekedhet a felhőzet, másutt viszont közepesen vagy gyengén felhős időre ébredhetünk. Északkeleten, valamint a nyugati határvidéken helyenként zápor, zivatar is előfordulhat. A szél gyenge marad, de a Dunántúlon már nyugatira, északnyugatira fordul. Enyhe lesz az éjszaka, a jellemző minimumértékek 14 és 19 fok között várhatóak.
Szerdán már országszerte felhősebb időre számíthatunk, a legtöbb napsütés a déli területeken várható. A déli óráktól elsősorban a keleti, északkeleti, illetve a nyugati, délnyugati megyékben számíthatunk záporok, zivatarok kialakulására, de az ország más részein is megjelenhetnek néhol konvektív csapadékgócok. Az erősebb zivatarokat nagy mennyiségű csapadék, kisebb méretű jégeső és megerősödő szél kísérheti. Zivataroktól függetlenül viszont gyenge vagy mérsékelt marad a nyugatias irányú légmozgás. Továbbra is meleg idő lesz, 27 és 33 fok közé melegszik fel a levegő, bár a zivatarok által érintett területen délután visszaesik majd a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106545 Dátum: 2017.05.30., 21:58:49 »

Éjjel változóan, többnyire gyengén felhős időre készülhetünk, csupán északon, északkeleten lehet valamivel több felhő, de csapadék reggelig ott sem valószínű. A déli, délnyugati szél mindenütt gyenge marad. 11 és 16 fok közé hűl a levegő hajnalra.
Kedden napközben sok napsütésre készülhetünk, a nap nagyobb részében csupán szakadozott felhőzet lesz az égbolton. Ugyanakkor a délutáni, kora esti órákban főként az Alpokalján, illetve északi, északkeleti határaink közelében már megjelenhet egy-egy zápor vagy zivatar az erősen megnövekvő gomolyfelhőzetből. A déli, délnyugati szél főként északkeleten élénkülhet meg. A legmelegebb órákban 27 és 31 fok közötti értékeket mérhetünk.

A nappali nagy meleget késő délutánra beárnyékolta néhány felhő, de ennek ellenére ma is pancsikáltunk egy keveset...  vigyor

Délelőtt némi változtatást eszközöltem a baromfiudvar kerítésrendszerén. Maholnap megint szét kell választani a kicsiket.

Roham tempóban érik az eper, mi pedig pusztítjuk rendesen!  táncika
Holnap azonban Mamikám már a befőzéséhez is hozzálát.

Holnap Pesten leszek, intézem a gyerek dolgaihoz az apostile-eket. Ha 10 óráig be tudom adni, akkor holnap délután el is tudom hozni!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106544 Dátum: 2017.05.30., 07:10:06 »

Éjjel változóan, többnyire gyengén felhős időre készülhetünk, csupán északon, északkeleten lehet valamivel több felhő, de csapadék reggelig ott sem valószínű. A déli, délnyugati szél mindenütt gyenge marad. 11 és 16 fok közé hűl a levegő hajnalra.
Kedden napközben sok napsütésre készülhetünk, a nap nagyobb részében csupán szakadozott felhőzet lesz az égbolton. Ugyanakkor a délutáni, kora esti órákban főként az Alpokalján, illetve északi, északkeleti határaink közelében már megjelenhet egy-egy zápor vagy zivatar az erősen megnövekvő gomolyfelhőzetből. A déli, délnyugati szél főként északkeleten élénkülhet meg. A legmelegebb órákban 27 és 31 fok közötti értékeket mérhetünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106543 Dátum: 2017.05.29., 22:51:12 »

Hétfőre virradó éjszaka eleinte felhőtlen lesz az ég, majd éjféltől északnyugatról fátyolfelhő-mezők sodródnak be az ország fölé. A délies szél gyenge marad. Reggelre többnyire 9 és 14 fok közé csökken a hőmérséklet.
Napközben az átvonuló fátyolfelhő-tömbök mellett országszerte sok napsütésre készülhetünk, a magas szintű felhők csak kissé szűrik majd a napsütést. A keleti országrészben ugyanakkor valamelyest a gomolyfelhőzet is megnövekszik. Csapadék továbbra sem várható. A déli, délnyugati szél az ország nagyobb részén gyenge marad, de a nyugati határvidéken mérsékelt, időnként élénk lesz a légmozgás. Nyárias melegben lesz részünk: a legmagasabb hőmérséklet 25 és 29 fok között alakul.

A nagyszerű időben hamar elszaladt a nap. Sok munkával, délután némi közös pancsolással Viktor gyermeknapra kapott medencéjében.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106542 Dátum: 2017.05.29., 06:05:58 »

Hétfőre virradó éjszaka eleinte felhőtlen lesz az ég, majd éjféltől északnyugatról fátyolfelhő-mezők sodródnak be az ország fölé. A délies szél gyenge marad. Reggelre többnyire 9 és 14 fok közé csökken a hőmérséklet.
Napközben az átvonuló fátyolfelhő-tömbök mellett országszerte sok napsütésre készülhetünk, a magas szintű felhők csak kissé szűrik majd a napsütést. A keleti országrészben ugyanakkor valamelyest a gomolyfelhőzet is megnövekszik. Csapadék továbbra sem várható. A déli, délnyugati szél az ország nagyobb részén gyenge marad, de a nyugati határvidéken mérsékelt, időnként élénk lesz a légmozgás. Nyárias melegben lesz részünk: a legmagasabb hőmérséklet 25 és 29 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106541 Dátum: 2017.05.29., 06:03:23 »


A 2. évfolyam 152. számában 1991. XI. 7-én megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106540 Dátum: 2017.05.28., 21:37:47 »

Vasárnapra virradó éjszaka az ország döntő részén derült vagy gyengén felhős lesz az ég, inkább csak a Dunántúlon fordulhatnak elő átmenetileg felhősebb körzetek. Csapadék nem valószínű. A légmozgás jellemzően gyenge marad, a Balaton-felvidéken és a Tiszántúlon azonban mérsékelt lökések kísérhetik az északkeleti irányú szelet. Még valódi felfrissülést hoz az éjszaka, általában 9 és 14 fok közé csökken a hőmérséklet, néhány helyen azonban ennél hűvösebb is lehet átmenetileg.
Napközben túlnyomóan napos, száraz, tovább melegedő időben lesz részünk. Kevés fátyol- és gomolyfelhő ugyan megjelenhet az égen, de csapadék ezekből a felhőkből nem fog hullani. A szél fokozatosan keletire, délkeletire fordul, de gyenge vagy mérsékelt marad. A hőmérséklet csúcsértéke eléri a 23-27 fokot.

Jó estét!

Nagyon szép idő volt!

Kicsit gyereknapoztunk. Este meg füvet nyírtam. Azt is kell.
Jó volt a madaraknak... Már a kicsik is csipegik a zöldet!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106539 Dátum: 2017.05.28., 07:17:19 »

Vasárnapra virradó éjszaka az ország döntő részén derült vagy gyengén felhős lesz az ég, inkább csak a Dunántúlon fordulhatnak elő átmenetileg felhősebb körzetek. Csapadék nem valószínű. A légmozgás jellemzően gyenge marad, a Balaton-felvidéken és a Tiszántúlon azonban mérsékelt lökések kísérhetik az északkeleti irányú szelet. Még valódi felfrissülést hoz az éjszaka, általában 9 és 14 fok közé csökken a hőmérséklet, néhány helyen azonban ennél hűvösebb is lehet átmenetileg.
Napközben túlnyomóan napos, száraz, tovább melegedő időben lesz részünk. Kevés fátyol- és gomolyfelhő ugyan megjelenhet az égen, de csapadék ezekből a felhőkből nem fog hullani. A szél fokozatosan keletire, délkeletire fordul, de gyenge vagy mérsékelt marad. A hőmérséklet csúcsértéke eléri a 23-27 fokot.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106538 Dátum: 2017.05.28., 07:01:52 »

Jó estlétet!


Ma csak egy tippet adtam fel, amire korábban is céloztam az un. hosszútávú fogadásaim során a Bp. Honvédot jelöltem meg, mint amely megnyeri a magyar MBI-et. Ezt a tippet még 2016.07.23-án adtam fel, és a befektetett 200-ast busásan megtérítette. Ma azért megen megjátszottam, de ma már csak az utolsó meccsét a csapatnak, ami a Videoton ellen volt. Természetesen hűen a feljebb írt "elveimhez" Honvéd győzelemre. Mivel bejött így a bajnokságra való fogadás is. Kicsit helyrebillentette az anyagi egyensúlyt.
Ennek örülök.


          Gratulálok!   buli      Nagytaps2      Jó szerencsét!

 
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106537 Dátum: 2017.05.27., 22:36:47 »

Jó estlétet!


Ma csak egy tippet adtam fel, amire korábban is céloztam az un. hosszútávú fogadásaim során a Bp. Honvédot jelöltem meg, mint amely megnyeri a magyar MBI-et. Ezt a tippet még 2016.07.23-án adtam fel, és a befektetett 200-ast busásan megtérítette. Ma azért megen megjátszottam, de ma már csak az utolsó meccsét a csapatnak, ami a Videoton ellen volt. Természetesen hűen a feljebb írt "elveimhez" Honvéd győzelemre. Mivel bejött így a bajnokságra való fogadás is. Kicsit helyrebillentette az anyagi egyensúlyt.
Ennek örülök.

 Nagytaps2

Gratulálok!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106536 Dátum: 2017.05.27., 22:36:17 »

Kedves Rovattársak !
Tegnap  -szerencsére nagy megelégedésre- lezajlott az 57. éves általános iskolai osztálytalálkozó.
A hangulat jó volt, a hely  -különteremmel- nagyon tetszett a többieknek.

A létszám mindössze 9 fő volt, többeknek eltérő okok miatt az aznapi időpont nem volt jó.

A lényeg, hogy sikerült!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106535 Dátum: 2017.05.27., 22:35:58 »

Jó estlétet!


Ma csak egy tippet adtam fel, amire korábban is céloztam az un. hosszútávú fogadásaim során a Bp. Honvédot jelöltem meg, mint amely megnyeri a magyar MBI-et. Ezt a tippet még 2016.07.23-án adtam fel, és a befektetett 200-ast busásan megtérítette. Ma azért megen megjátszottam, de ma már csak az utolsó meccsét a csapatnak, ami a Videoton ellen volt. Természetesen hűen a feljebb írt "elveimhez" Honvéd győzelemre. Mivel bejött így a bajnokságra való fogadás is. Kicsit helyrebillentette az anyagi egyensúlyt.
Ennek örülök.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106534 Dátum: 2017.05.27., 22:34:57 »

Egy 32-estől a 32-eseknek.
Ma Pihent Agy(ú) rovattárs volt olyan kedves és helyembe hozta az általa fellelt, eleddig a gyűjteményünkből hiányzó lapokat.

Ez nagyszerű hír!  Nagytaps2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106533 Dátum: 2017.05.27., 22:34:01 »

Jó estét!

Ma volt jó és rossz is... de most nagyon fáradt vagyok!

 bye bye

Jó estét!

Szóval tegnap rohangáltam rendesen.
Pestre futottam, elhozni a fordításokat a Bajza utcából. Onnan irány a VIII. kerület széle a Közjegyzői Kamarához, majd vissza az V. kerületbe a Báthori utcába az EMMI gyámügyekkel foglalkozó osztályára.
A Közjegyzőknél kaptam két apostille-t (darabját ötezerért  shock ), de szerencsére a minisztériumban ingyen kaptam az igazolást, hogy a gyámügyi eladónak joga volt kiadni a gyámsági határozatot.
Ezekkel majd szerda reggel berongyolok a Külügyminisztériumba és délután elhozom az apostile-okat. Persze, hogy azok is egyenként 5,5 ezerben lesznek!  zizi
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106532 Dátum: 2017.05.27., 06:18:32 »

Szombatra virradóan fokozatosan szétoszlanak a nappal képződött gomolyfelhők és a belőlük kialakuló maradványfelhők, így reggel többnyire gyengén felhős vagy derült időre ébredhetünk. Az északias szél nagyrészt gyenge lesz, a Kisalföldön és a Nyírségben maradhat mérsékelt a légmozgás. A hőmérséklet többnyire 8 és 13 fok közé csökken, de az Északi-középhegység fagyzugosabb részein egy-két fokkal hidegebb is lehet.
Szombaton a sok napsütés mellett ismét számíthatunk gomolyfelhő-képződésre. Számottevő csapadék nem várható, legfeljebb keleten és az ország középső részén alakulhat ki egy-egy gyenge zápor. A délutáni csúcsértékek jellemzően 21 és 26 fok között alakulnak Az északi, északkeleti szél a Nyugat-Dunántúlon és a Tiszántúlon időnként még megélénkül.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106531 Dátum: 2017.05.27., 06:17:35 »

Kedves Rovattársak !
Tegnap  -szerencsére nagy megelégedésre- lezajlott az 57. éves általános iskolai osztálytalálkozó.
A hangulat jó volt, a hely  -különteremmel- nagyon tetszett a többieknek.

A létszám mindössze 9 fő volt, többeknek eltérő okok miatt az aznapi időpont nem volt jó.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #106530 Dátum: 2017.05.26., 23:35:39 »

Egy 32-estől a 32-eseknek.
Ma Pihent Agy(ú) rovattárs volt olyan kedves és helyembe hozta az általa fellelt, eleddig a gyűjteményünkből hiányzó lapokat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!