Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.01., 14:57:30
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2421 2422 [2423] 2424 2425 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127828 alkalommal)
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63469 Dátum: 2012.02.16., 20:10:00 »


Arra gondolsz, hogy Gazemberné kever a borba ciánt és ráfogja a szomszédra, mert nem adtam neki egy hordóval a Gazembervérből ?



 hahota
Nem csak ha nem tudsz gonoszkodni akkor abba te belepusztulsz fejbever
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63468 Dátum: 2012.02.16., 20:08:37 »

Aztán miért nem?
Te sokat adtál nekik, azon vagy hogy minél több pénzt adj nekik. Akkor pedig megérdemelnéd. Én sajnos semmit nem tudok adni a gyerekemnek, csak ha feldobom a talpam akkor örülhet mert akkor el tudja adni a házikómat /ha ddig össze nem dől/.   bye bye
Akela  neked még bőven van  12 éved. Hasznosan kellene eltölteni. És mi férfiaknak hamarabb jön a vég 
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #63467 Dátum: 2012.02.16., 19:58:52 »

Gaz-ember te mindig ilyen gonosz vagy. Ebben a korban veled is előfordulhat, hogy elfelejtesz felébredni.


Arra gondolsz, hogy Gazemberné kever a borba ciánt és ráfogja a szomszédra, mert nem adtam neki egy hordóval a Gazembervérből ?



 hahota
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #63466 Dátum: 2012.02.16., 19:53:32 »

Gaz ember. Hol van már a tavalyi hó mikor te taxiztál? Mikor autóztál utoljára? Lehet hogy a paplan alatt nincs is meg a kocsid. De nem fogyaszt annyit mint az én kocsim hiszen mindig csak a garázsban van. A Rákóczi téren gödör van a kocsi sort megszüntették. A rossz arcúaknak meg sem állunk.Különben sem vagyunk egy súly csoportba te 77 vagy én meg 67. Szeretnék igazi nyugdíjas lenni. És azt csinálni ami a hobbim és nem muszályból 2 liter kannás bór árát betankolni. Ja ez nem kívánság műsor. 2 Éve még lehetett betaxizni a kocsimat most meg veterán lett hoztak egy rendeletet hogy 10 évnél öregebb autóval ha jó ha nem jó Eus szabály nem lehet dolgozni. Majd hoznak egy másik törvény hogy 30 éves autót még bontóba sem lehet eladni. Majd kapsz érte egy villamos jegyet.




Bontóba nem lehet eladni, ebben igazad van, de tudok egy helyet, ahol bele lehet engedni a Dunába. Legrosszabb esetben ásunk egy mély gödröt Gyömrő határában és hozatok egy mixer betont és letakarom vele. Azt bontsa ki valaki.




 yes_yes Nagytaps2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63465 Dátum: 2012.02.16., 19:53:22 »

Akela én arra nem is gondolok hogy beteg leszek. Egészségesen fogok meghalni, mert engem sem fognak támogatni a lányom és a fiam se.

Aztán miért nem?
Te sokat adtál nekik, azon vagy hogy minél több pénzt adj nekik. Akkor pedig megérdemelnéd. Én sajnos semmit nem tudok adni a gyerekemnek, csak ha feldobom a talpam akkor örülhet mert akkor el tudja adni a házikómat /ha ddig össze nem dől/.   bye bye
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63464 Dátum: 2012.02.16., 19:52:07 »


Ezt úgy érted, hogy Mikulásné egészségesen agyonver ?



 fejbever hahota
Gaz-ember te mindig ilyen gonosz vagy. Ebben a korban veled is előfordulhat, hogy elfelejtesz felébredni.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63463 Dátum: 2012.02.16., 19:49:25 »

Arra vonatkozó információt nem adtam, hogy Édesanyám muszájból jár-e dolgozni! De ha már előkerült: igen. Sajnos nem tudom úgy segíteni, ahogy igénye lenne rá, ezért kénytelen dolgozni menni. Tény, hogy nem mindennapos elfoglaltsága, legnagyobb bánatára.

Mindez természetesen csak akkor igaz, ha hirtelen olvadás lesz. Ezt azért ne felejtsd ki a gondolatsorból!

Azt látom, hogy egy cipőben jártok Akelával: egyiktek borúlátóbb, mint a másik!  shock
Igaz, nem tudom, annyi idős koromban én hogyan fogok vélekedni a világ és főként saját sorsom folyásáról... Sóval, nem megítélés képpen mondtam! Tudom, ismerem ezt z érzést, néha magam is találkozom Depresszió úrral, de igyekszem hamar elhessegetni! Ezt tudom csak tanácsolni Neked is!
AKI nem vagyok borúlátó sőt céljaim vannak és az egésznek ez a rohadt havazás az oka. Ma is láttam a havazások miatt a sok balesetet.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #63462 Dátum: 2012.02.16., 19:48:57 »

Édes fijjjjam!

Téged az asszony fog istápolni, mert a nők általában tovább élnek. kicsi taps
Ez a mi bánatunk. A macskának 7, az asszonyoknak 9 életük van.


 hahota Nagytaps2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63461 Dátum: 2012.02.16., 19:48:16 »


         Akela!

     Együtt érzek veled.

     Tegyél így te is ! Egyél velünk kacsazsíros kenyeret lila hagymával!

          _cupp

Az nagyon finom. De én már vacsiztam, dejós tésztát.  vigyor
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #63460 Dátum: 2012.02.16., 19:47:19 »

Akela én arra nem is gondolok hogy beteg leszek. Egészségesen fogok meghalni, mert engem sem fognak támogatni a lányom és a fiam se.


Ezt úgy érted, hogy Mikulásné egészségesen agyonver ?



 fejbever hahota
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63459 Dátum: 2012.02.16., 19:45:22 »

Akela én arra nem is gondolok hogy beteg leszek. Egészségesen fogok meghalni, mert engem sem fognak támogatni a lányom és a fiam se.

Édes fijjjjam!

Téged az asszony fog istápolni, mert a nők általában tovább élnek. kicsi taps
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #63458 Dátum: 2012.02.16., 19:44:13 »

Nem volt gáz, csak nehezen láttam, mert felülről ért hasig a hó!  vigyor
Lehet beszerezni rakétameghajtásu bringát, mely a hóban is fúrja magát előre.


 hahota
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63457 Dátum: 2012.02.16., 19:41:58 »

Aki drágám!

Nekem is van nyugdíj letiltásom Beeeeee  bleee
A díjbeszedők megelégelték a tartozásomat.
Amúgy dehogynem neveztél nyafogó lustaságnak, mikor nem tudtam használt cserepet venni és hazavinni és megcsinálni a tetőt.
Meg azt sem veszed észre hogy pénzt csak pénzből lehet csinálni. Hiába spórolnék a mosogatógéppel ha egyszer nem tudnám megvenni még használtan sem. Hiába spórolsz a tyúkokkal, tojással, ha nem tudod megvenni őket és nincs tápra, ólra , kerítésre való mani. Mindenhez beruházás kell hogy működjön a dolog.
Látod én mennyivel óvatosabb voltam, soha nem vágtam bele semmi vállalkozásba, mert benne volt a lehetőség, mint nálad, hogy veszteséggel zárul és ott marad a sok adósság.
Az én adósságom nem a terveim sikertelenségéből fakad, nem is vettem semmit, se bútort, autót, lakást, nyaralást. Mindenki tudja, hogy a Morbid betegsége és halála vitt padlóra engem. Mert hülye voltam, nem küldtem haza az anyjához, hogy én nyugodtan tovább dolgozhassak és a rengeteg kiadást is megspórolhattam volna, nemcsak a keresetkiesést kerülhettem volna el. De én hülye voltam, mert Ő itt akart maradni velem végig és én sajnáltam volna akarata ellenére hazaküldeni. Ennyit a szeretet jutalmáról az élettől.  siros_2  
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63456 Dátum: 2012.02.16., 19:31:30 »

Halljátok hogy milyen sok baj van megint a szép hóval.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63455 Dátum: 2012.02.16., 19:30:23 »

Majd ha neked is jó esetben már csak 5-10 év néz ki ha beteg nem leszel, akkor legyen jó kedved. Igaza van a Mikulásnak, mi lesz ha kiesik a kezemből a munka? Marad a nyugdíj a letiltások után mennyi vajon? És ha beteg leszek, hol van pénz az ápolónőre aki enni ad, kivisz a wc-re? Mikulásnak legalább van felesége, két rendes gyereke meg unokái. Most január végén majd meggebedtem a megfázás című betegségtől, de el kellett mászni vásárolni, ki kellett menni főzni valamit a -5 fokos konyhába ahol minden meg volt fagyva, a víz a vödörben, a macskák vize, teje, stb. Ettől legyek derülátó?  Tudom, már megint nyafogok, de könnyű mondani a jó tanácsokat annak akinek mindene megvan.  shock
Akela én arra nem is gondolok hogy beteg leszek. Egészségesen fogok meghalni, mert engem sem fognak támogatni a lányom és a fiam se. Nem is várom el. A feleség meg örül hogy vagyok. Legalább nem neki kell elmenni bevásárolni.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63454 Dátum: 2012.02.16., 19:26:06 »

Akela Drága! Nyertél, neked sokkal rosszabb, mint nekem. Az megint más kérdés, hogy eszemben sem volt versenyezni Veled!   _cupp
A "mindene megvan" gondolathoz csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy szerintem is. Amíg nem tudod, hogy milyen gondjai vannak másoknak -hiszen honnan tudnád, ha nem beszél róluk-, ne vonj le elhamarkodott következtetést.
Aki nekem a legjobb.Szabad vagyok mint a madár, szabadon azt csinálok amit mondanak.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63453 Dátum: 2012.02.16., 19:21:55 »

A veterán szabályokkal nem vagyok egészen tisztában. Azt viszont tudom, hogy a taxinak, főleg pesti viszonylatban, lényegesen magasabb a biztosítási tarifája minden biztosítónál.
Gondolom, hogy Mikulás sem ellensége a saját pénzének, ezért alaposan körülnézett a piacon, és azt választotta, ami a számára a legmegfelelőbb. Ez nem feltétlen jelenti a legolcsóbbat, hiszen egy taxi esetében sokkal lényegesebb -szerintem!-, hogy mit és hogyan térít.
AKI az utas biztosítás ezen felül van ahány személyes a kocsi velem együtt annyi X nem is tudom mennyi. Fizetek mint a katona tiszt. Pedig még katona sem voltam. Elég egy családba egy katona az meg a feleségem volt még nyugdíjazás előtt 4 évvel ki nem rúgták. Egész életében 1 munkahelye volt. Az utolsó 4 évben  vagy 10. És megtiltottam neki hogy eljárjon dolgozni, hogy a kevés jövedelmének a felét tb és egyéb dolgokra levonják. Különben is a gyerekeimet nem is tudom hogy nőltek fel mert mindig az utcát jártam. Kaptam is a pofámra hogy nem törődtem a gyerekekkel. Akkor hogy lehetett hogy 2-3 hónapot Balatonon éltek én meg mondjuk  dolgoztam és vittem a pénzt  nekik rezsire. Na most mint Gaz-ember vettem lakást szuperszónikusan berendeztem és volt 5 db kocsim.Általában 10 évesen vettem és 20 évesen fillérekért eladtam. Szeretnék többet lenni az uncsikkal mert mire észbe kapok Ők is felnőnek és nem is emléxem milyen aranyos gyerekek voltak.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63452 Dátum: 2012.02.16., 18:56:38 »

Elmeséled, ha nem titok, és nem fáj nagyon emlékezni?

     El bizony!  Stílusosan a Bányamúzeumban!

          
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63451 Dátum: 2012.02.16., 18:56:03 »


Lehet, hogy változtak a szabályok, ezt megengedem, én 12 évig taxiztam, azt a biztosítót választottam, amelyiket akartam. Most is 2 évenként váltok, mindig megkeresem a legolcsóbbat. Az autóm csak 2 év múlva lesz veterán, 30 lesz.


 uuuhhh _morcos yes_yes Nagytaps2
Gaz ember. Hol van már a tavalyi hó mikor te taxiztál? Mikor autóztál utoljára? Lehet hogy a paplan alatt nincs is meg a kocsid. De nem fogyaszt annyit mint az én kocsim hiszen mindig csak a garázsban van. A Rákóczi téren gödör van a kocsi sort megszüntették. A rossz arcúaknak meg sem állunk.Különben sem vagyunk egy súly csoportba te 77 vagy én meg 67. Szeretnék igazi nyugdíjas lenni. És azt csinálni ami a hobbim és nem muszályból 2 liter kannás bór árát betankolni. Ja ez nem kívánság műsor. 2 Éve még lehetett betaxizni a kocsimat most meg veterán lett hoztak egy rendeletet hogy 10 évnél öregebb autóval ha jó ha nem jó Eus szabály nem lehet dolgozni. Majd hoznak egy másik törvény hogy 30 éves autót még bontóba sem lehet eladni. Majd kapsz érte egy villamos jegyet.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63450 Dátum: 2012.02.16., 18:33:41 »

Elég ha annyit írsz hogy együtt érzel velem és nem nevezel tehetelen semmirekellő nyafogónak.   yes_yes

Sosem neveztelek, és nem is neveznélek annak, hiszen nem gondolok Rólad ilyet!  _cupp
Én nagyon megértelek, de tényleg! Csak hébe-hóba elkap a lendület, és megpróbálok "életvezetési tanácsokat" adni, mert mindig elfelejtem, hogy minden javaslatomra van egy ellenérved.
Pedig szerintem az is egy komoly eredmény, hogy még mindig a házadban laksz! Én ilyen dogokra gondoltam, amikor azt mondtam, hogy az életnek bizony vannak apró örömei, csak meg kell látni őket. Sőt, azt is tudom, hogy nagyon nehéz a jót megtalálni akkor, amikor az ember úgy érzi, hogy minden és mindenki összeesküdött ellene, és egymás után jönnek a bajok. Tudom, hiszen voltam hasonló helyzetben! (Elárulom, hogy életem során nálam is járt a végrehajtó foglalni, sőt volt fizetés letiltásom is  szégyenlem ...) No akkor kellett egy nagyon komoly fordulatot tenni az életemben -nem utoljára!-, és felhagyni nagyon sok dologgal, amit korábban el sem tudtam képzelni! Mert csak így sikerült a teljes összeomlástól megmenekülni. Tudod, az egyéni vállalkozó a saját vagyonával felel a vállalkozás adósságaiért, és senkit nem érdekelt, hogy a családnak enni kellett. Utána is ettünk, csak fele annyiért havonta. Igaz, a vége válás lett. Az új kapcsolatba több millió forint tartozást hoztam, amiből még most is van. Ennek ellenére meg tudtam oldani a mosogató gépet, mert azt az időt másra tudom fordítani, azon kívül vizet és gázt spórolok meg vele; összességében olcsóbban jön ki, mint a kézi mosogatás; ezért volt rá szükségem, és nem a lustaság, vagy a felvágás miatt! Az sem titok, hogy nem újonnan vettem, hanem használtan, tizenötezerért. Mint ahogyan nagyon sok cuccom így, kéz alól van. A hűtőnket pl. a lányomtól kaptuk, mert ki akarta dobni. A mikrót két részletben 6 ezerért vettem. Sorolhatnám, de minek? Nem lesz jobb, se több tőle! A tyúkok sem azért vannak ennyien (25), mert annyira nem bírok a hobbimmal, hanem azért, mert csak ennyivel tudom biztosítani azt  tojás mennyiséget, amivel már eltartják saját magukat, a mi felhasználásunk pedig már ingyen van! És igen, még így is előfordul, hogy nekünk már nem jut tojás, mert ha megesszük, akkor nem lesz belőle bevétel.
Szóval hidd el, ha valaki, hát én biztosan meg tudlak érteni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 2421 2422 [2423] 2424 2425 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!