Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.30., 08:42:04
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2405 2406 [2407] 2408 2409 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127379 alkalommal)
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63789 Dátum: 2012.02.21., 05:55:50 »

Köszi. A kagylókivonat tényleg jó. De most nem a diszplázia a baj. A végbelénél  hús szivacsosodik, fekélyesedik, ömlik belőle a vér.

Esetleg műtéttel nem lehetne segíteni?  Vagy valami emberi aranyér kenőccsel, hogy a vérzést csillapítaná? Nem nehéz a székelése? Mit mond a  doktor, mi ez a baj? Kiskutyának:  _cupp _lov_
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63788 Dátum: 2012.02.20., 23:49:25 »

Jaj Csuháska!
Nekem mint Akelának megszakad a szivem. Gyógyítgasd, lehet hogy csak a hideg miatt rosszabb a mozgása és az enyhébb idő jövetelével javulni fog. Próbálj meg minden gyógyszert meg csodaszert. Nekünk annak idején a zöld kagyló kivonatot ajánlották ezekre az izületi fájdalmakra, meg Algopyrint kapott. A mi öreg német juhászainknak is elgyengültek a lábacskáik. De azért 12 éves korukig bírrták.
Sok gyógyító simit küldök a kutyusodnak  _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _cupp puszi_2

Köszi. A kagylókivonat tényleg jó. De most nem a diszplázia a baj. A végbelénél  hús szivacsosodik, fekélyesedik, ömlik belőle a vér.
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63787 Dátum: 2012.02.20., 22:00:26 »

Mi ez a SZÍVECSKE dömping?!
Valentin nap már rég elmúlt!!!  vigyor



A kutyusnak szól, gyógyító energiával és szeretettel telítve.  yes_yes
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63786 Dátum: 2012.02.20., 21:54:48 »

Jaj Csuháska!
Nekem mint Akelának megszakad a szivem. Gyógyítgasd, lehet hogy csak a hideg miatt rosszabb a mozgása és az enyhébb idő jövetelével javulni fog. Próbálj meg minden gyógyszert meg csodaszert. Nekünk annak idején a zöld kagyló kivonatot ajánlották ezekre az izületi fájdalmakra, meg Algopyrint kapott. A mi öreg német juhászainknak is elgyengültek a lábacskáik. De azért 12 éves korukig bírrták.
Sok gyógyító simit küldök a kutyusodnak  _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _cupp puszi_2

Mi ez a SZÍVECSKE dömping?!
Valentin nap már rég elmúlt!!!  vigyor

Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63785 Dátum: 2012.02.20., 21:47:53 »

A németjuhászunk nagyon beteg. Megpróbálunk még egy kezelést, de igazság szerint eléggé vesztésre áll szegénykém.
Nem könnyű elengedni. Szerencsére nem szenved, kapott nyolc nap haladékot, de az orvos nem sok jóval kecsegtet.
Kezeljük és reménykedünk.

Amikor másfél éves volt diagnosztizálták nála a súlyos diszpláziát, akkor is azt mondták altassuk el azonnal. Nem tettük, adtunk neki akkor is egy esélyt.  Néha voltak fájdalmai, akkor kapott gyógyszert, és néhány óra múlva már mindig vidáman galoppozott.  Igaz nem szülhetett, nem futkoshatott sokat, nem vihettük nagy sétákra, nem ugrándozhatott, azt nem bírták volna a lábai, de a ház körül szépen elsétálgatott, elkocogott.

Jaj Csuháska!
Nekem mint Akelának megszakad a szivem. Gyógyítgasd, lehet hogy csak a hideg miatt rosszabb a mozgása és az enyhébb idő jövetelével javulni fog. Próbálj meg minden gyógyszert meg csodaszert. Nekünk annak idején a zöld kagyló kivonatot ajánlották ezekre az izületi fájdalmakra, meg Algopyrint kapott. A mi öreg német juhászainknak is elgyengültek a lábacskáik. De azért 12 éves korukig bírrták.
Sok gyógyító simit küldök a kutyusodnak  _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _cupp puszi_2
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #63784 Dátum: 2012.02.20., 21:39:55 »

Amadeus komám!

Ha kértél új jelszót, akkor azt a rendszer automatikusan el is küldte az emailcímedre.
A vipmailes03-ra kell kérned és arra is kapod meg.

Nem érkezett meg.  S�r
Napok óta várom.
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #63783 Dátum: 2012.02.20., 21:37:23 »


  Ma este, ha nem alszom el addig, szeretném a DUNA  WORLD TV-n   megnézni a
 "Fekete gyémántokat" régi magyar film 21.30-kor kezdődik.

 bye bye

Ajánlom, hogy a youtube-on keress rá így: Fekete gyémántok teljes film
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #63782 Dátum: 2012.02.20., 21:34:28 »


Amadeus!

Kerestem az újabb verseidet az irodalmi rovatban, de nincsenek a helyén!
Össze rakod, hogy egy helyen legyenek?

 _cupp

Igen, dolgozunk rajta. Van Aki segítsen!  köszi_2
Naplózva

csuhas
Vendég
« Válasz #63781 Dátum: 2012.02.20., 21:30:27 »

Amadeus komám!

Ha kértél új jelszót, akkor azt a rendszer automatikusan el is küldte az emailcímedre.
A vipmailes03-ra kell kérned és arra is kapod meg.
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #63780 Dátum: 2012.02.20., 21:28:48 »

Ott nem, de 2010-ben az irsai VT-n igenyes_yes

 kicsi taps    kicsi taps    kicsi taps
Naplózva

Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63779 Dátum: 2012.02.20., 21:28:20 »



  Ma este, ha nem alszom el addig, szeretném a DUNA  WORLD TV-n   megnézni a
 "Fekete gyémántokat" régi magyar film 21.30-kor kezdődik.

 bye bye
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #63778 Dátum: 2012.02.20., 21:23:55 »

Jó!
Tedd a helyére!
 Nagytaps2
De nem tok belépni!  S�r
Miért is nem lehet, hogy ezzel a belépéssel, amivel ide belépünk? Meg most sem értem, miért nem lehet személyesre szabni a felhasználó nevet, meg a jelszót.
Máshol lehet és ez egy nagy segítség. Rosszul jönne, ha mindenhol más és más névvel és jelszóval lehetne belépni. Szerencsére, csak a jelszóval szoktak variálni.
Vagy bármi, de csak 4 jegy legyen, vagy nagy és kisbetű, meg szám, vagy szabadon választhatom...
De van lehetőség, hogy jegyezzen meg. Küldtem jelszó újrakérést. Légy szíves, küldjed! Most majd felírom a monitor szélére.
Naplózva

csuhas
Vendég
« Válasz #63777 Dátum: 2012.02.20., 21:08:51 »

A németjuhászunk nagyon beteg. Megpróbálunk még egy kezelést, de igazság szerint eléggé vesztésre áll szegénykém.
Nem könnyű elengedni. Szerencsére nem szenved, kapott nyolc nap haladékot, de az orvos nem sok jóval kecsegtet.
Kezeljük és reménykedünk.

Amikor másfél éves volt diagnosztizálták nála a súlyos diszpláziát, akkor is azt mondták altassuk el azonnal. Nem tettük, adtunk neki akkor is egy esélyt.  Néha voltak fájdalmai, akkor kapott gyógyszert, és néhány óra múlva már mindig vidáman galoppozott.  Igaz nem szülhetett, nem futkoshatott sokat, nem vihettük nagy sétákra, nem ugrándozhatott, azt nem bírták volna a lábai, de a ház körül szépen elsétálgatott, elkocogott.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63776 Dátum: 2012.02.20., 21:03:00 »

Nos ma valami olyan történt ami amúgy nem szokott. Rövid időn belül kaptam két mínusz karmát.
Vagy valami olyat írtam, ami többeknek nem tetszett, vagy egy valaki ügyködik szorgalmasan.  vigyor

Kinyitottam a vízcsapot. Folyik a víz, ezek szerint a fent említett dolog a Világ dolgainak alakulására azért nem gyakorol túl nagy hatást.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63775 Dátum: 2012.02.20., 18:31:50 »

Valamit rosszul csinálok?
Vagy az agyam elégett része volna hivatott ezeket a dolgokat intézni?
Ezért nem tudom rendesen a magyar nyelvet sem?

Merthogy ez az angol nagyon nem akar menni. Pedig részekben itt-ott megvan, de sehogy sem áll össze egésszé. Szerintem magamhoz mérten igyekszem. Lehet nem eléggé?
Nem maradt más fegyverem, mint a szorgalom. Meglátom mire jutok vele.
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63774 Dátum: 2012.02.20., 18:15:14 »



Amadeus!

Kerestem az újabb verseidet az irodalmi rovatban, de nincsenek a helyén!
Össze rakod, hogy egy helyen legyenek?

 _cupp
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63773 Dátum: 2012.02.20., 18:11:51 »

Hát az első komolyabb hűtőnk egy -szintén Szovjet- Snaige volt. A végén a fagyasztó részét már nem lehetett becsukni, mert annyira elrozsdásodott, de a széles ragasztószalag még akkor is csodát művelt!
Több mint 15 évet üzemelt mindenféle meghibásodás nélkül. Nem sokkal utánam az is ment a háztól...  H���t

Nekem  is van egy történetem az első hűtőmhöz.

Anno, még régen volt a LOTTO. Bolondok adója!  evil
Nekem is volt minden héten egy szelvényem. Abban az időben még volt tárgy nyeremény. Nekem egy új hűtőt sorsolt a Fortuna. Elkönyveltem nászajándéknak, ez volt az első komolyabb ajándékom, amit kaptam. Ez volt 1974-ben. Mosolyog ..76-ban pedig Lotto 4-est sikerült megcsípnünk, amit rögtön az OTP-s lakásunk végtörlesztésére fordítottunk. Egy ft.-unk sem maradt belőle, de lett egy tehermentes lakásunk. kicsi taps
Aztán hűtlen lettem hozzá.  _juhhh
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63772 Dátum: 2012.02.20., 18:08:22 »

Megszokta, hogy hajnalban már indulni kell, mert kezdődik a falézben az eligazítás, aztán már viszi is a kas az embereket a föld gyomrába...
A bánya csak a ebben világban zárt be, de 100/2-nél örökre nyitva marad, én ebben látom a számodra fölösnek tűnő sietség okát.

       "...egekbe szállani fel,fel!  Szerencse fel!"
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63771 Dátum: 2012.02.20., 18:05:29 »

No, akkor ennek a témának megoldását összeadtuk, és magam is sokat okultam belőle!
Tehát Akela, télre ezentúl be kell cipelned a hűtődet a szobába.

A helyzet az, hogy ez volt a kiinduló diagnózis, csak átfogalmaztam, összefoglaltam.  shock
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63770 Dátum: 2012.02.20., 17:58:03 »

Nekünk anno volt egy Szaratov  hűtőszekrényünk.
Több mint 10 évig még szerelő sem látta.

Csak azért ajándékoztuk el, mert kellett egy nagyobb, mivel mi is többen lettünk.




Hát az első komolyabb hűtőnk egy -szintén Szovjet- Snaige volt. A végén a fagyasztó részét már nem lehetett becsukni, mert annyira elrozsdásodott, de a széles ragasztószalag még akkor is csodát művelt!
Több mint 15 évet üzemelt mindenféle meghibásodás nélkül. Nem sokkal utánam az is ment a háztól...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 2405 2406 [2407] 2408 2409 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!