Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.30., 00:37:22
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2402 2403 [2404] 2405 2406 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127172 alkalommal)
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63849 Dátum: 2012.02.22., 15:17:54 »

Máris megy a gyógysimi és a puszi a Bundás kutyának.  _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp

Köszönjük!  kicsi taps  A májkrémet szereti így nem nehéz a tablettát megetetni vele. most kényeztetem egy kicsit, bár udvar lakó kutyus de nincs megkötve, sose volt.

Csuhás!

A te kutyusod javul már?  He? Házőrző, vagy csak házi kedvenc a te kutyuskád?

 _cupp
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63848 Dátum: 2012.02.22., 15:00:53 »

Sehol nem találom bornyú szabályát. Pedig kíváncsi volnék rá.
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63847 Dátum: 2012.02.22., 14:36:57 »



          Hamvazó szerda van!

          A mai nappal elkezdődött a husvét előtti 40 napos nagy böjt!

          Reggelire olajos halat,ebédre zőőőőőőődbab főzeléket ettem csupaszon.A rántott pipihus nem kellett!

          Nem a vallás vezérelt!

            _morcos vigyor
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63846 Dátum: 2012.02.22., 14:00:28 »

Az én Bundás kutyám nagyon köhög. Ugatni nagyon rekedten tud. Szóval kutyául érzi magát. beteg
Most adtam neki 1/4 Algopyrint. Ambroxolt is tervezek neki egy kicsit adni.  Szomor� Remélem, hogy hamar elmúlik ez a csúnya köhögése. Az egész kutyus talán 10 kg.  He?




Máris megy a gyógysimi és a puszi a Bundás kutyának.  _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63845 Dátum: 2012.02.22., 13:32:44 »

Az én Bundás kutyám nagyon köhög. Ugatni nagyon rekedten tud. Szóval kutyául érzi magát. beteg
Most adtam neki 1/4 Algopyrint. Ambroxolt is tervezek neki egy kicsit adni.  Szomor� Remélem, hogy hamar elmúlik ez a csúnya köhögése. Az egész kutyus talán 10 kg.  He?




Kunyerálunk Neki is gyógypuszit Akelától
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63844 Dátum: 2012.02.22., 12:35:33 »

Halihó!

Ine, kedves!
Még mindig a csigacsinálón agyalok. Egy kép alapján úgy gondoltam, hogy mondjuk egy szigetelt, megfelelő vastagságú (avagy keskenységű) drótból is lehetne készíteni, de más véleménye szerint azt nem lehetne elég feszesre tekerni, csak acélból.
Viszont kinézegettem magam: ti is ilyen gyorsak vagytok ?  Mosolyog

Kedves Ket!

Sajnos a felvételt nem tudom megnézni. Nem indítja el a gépem. Drótból nem lehet ezt megcsinálni, mert akkor cérnametéltet csinálna. Ezt fából kicsi sűrű recés csikokkal ellátott fa lapocska, aminek kettő  kicsi lába van .
Van nekem, amivel dolgozom, kettő is, de ezek nádból vannak, nagyon régiek, és a fából levők nem hajladoznak el, szép egyenletesek lesznek vele. A legelső videón amit küldtem azon látható volt az elején olyan, ami nekem kellene. Nem sürgős,  majd a piacon is körül nézek. Alföldön biztosan hamarabb kapni, ott ez még nem ment ki a divatból.
Köszönöm, hogy segítesz.  _cupp
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63843 Dátum: 2012.02.22., 12:32:05 »

Már mint a két hátsón?
                                           vigyor

Kérdezte, hogyan kapaszkodjon?
Mondtam neki, hogy összekulcsolt kézzel nehéz dolog.
                                                                                              _juhhh

Igen néha el kell dönteni: kapaszkodsz, vagy imádkozol....  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #63842 Dátum: 2012.02.22., 11:52:59 »

Úgy volt, hogy 20.-án nagy, díszes vendégsereg lepi el az épületet, de valamiért nem lepődtem meg, mikor kiderült, hogy eltolódik. Most türelmetlenül várhatjuk, mikor jön végre Viktor.
Mi valószínűleg a gépterem rácsai mögött fogunk integetni a jeles esemény alkalmával.  bye bye
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #63841 Dátum: 2012.02.22., 11:46:44 »

Kedves Rovattársak !
Jártam ma a Harminckettesek terén.

Van most ott (nem tudom mikor nyílhatott) egy  32-es nevű kocsma.

Hátránya: alighanem nincs benne étkezési lehetóség.

(Egyébként részben azért jártam arra, mert ma csak kiváncsiságból belátogattam a Jogi Karra, ahová anno jártam, s Kék Hörcsög is ott végzett. A két intézmény nincs azért egymás mellett, volt közben egy troliút is.))



Manó, kedves!
Azzal a kocsmával már én is szemeztem, de szerintem kicsi is. Nem mintha olyan sokan összegyűlnénk esetleg... , de így nehezebb félreugrani, ha repül egy kés. Mosolyog
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #63840 Dátum: 2012.02.22., 11:42:40 »

Halihó!

Ine, kedves!
Még mindig a csigacsinálón agyalok. Egy kép alapján úgy gondoltam, hogy mondjuk egy szigetelt, megfelelő vastagságú (avagy keskenységű) drótból is lehetne készíteni, de más véleménye szerint azt nem lehetne elég feszesre tekerni, csak acélból.
Viszont kinézegettem magam: ti is ilyen gyorsak vagytok ?  Mosolyog
Naplózva

Bonbonier
csuhas
Vendég
« Válasz #63839 Dátum: 2012.02.22., 11:20:49 »

Bár már tudom, hogy megoldódott a problémád, de leírom ismét, és ha gondolod, akkor tégy úgy, mint Gazember: kinyomtatja magának és elteszi egy biztos helyre:
A felhasználónevedet Te magad adtad meg, és ha jól tudom, megegyezik az itteni felhasználó neveddel. A jelszavadat már a múltkor is elfelejtetted, pedig ennek megadása szintén a Te lehetőséged; én -ha már Amadeus-nak nevezed magad, egy jól asszociálható jelszót állítottam be, feltételezvén, hogy csak tudod, mi is volt Amadeus családneve...
Ha ennél könnyebbre vágysz, akkor add meg az 1-2-3-4-5 kombinációt, bár azt hiszem ez ellen berzenkedni fog a rendszer, de egy próbát megér!  robban

Az a jelszó màr a múlté.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63838 Dátum: 2012.02.22., 11:13:26 »

A doktor azt mondja, hogy tipikus németjuhász probléma. Tavaly is volt 5-6 ilyen eset.  Kaptunk gyógyszert és kenőcsöt.

Jobbulás kutyukának!
Szörnyű érzés, ha látod, egy jószágnak baja van, és nem tudsz segíteni rajta! Szerencsére ennyire komoly problémákkal mi még nem szembesültünk a mieinknél, és remélem, nem is fogunk!
Nekem csak annyi emlékem van Pancsikával, hogy ellés után az egyik cicije begyulladt, elfekélyesedett, és arra kaptunk gyógyszereket, meg kellett járni ellenőrzésre. Volt olyan is, hogy az állatkórházba vittem be, mert nagyon felment a láza vasárnap.
No, meg Bundásnak a vadhús kinövés a lábán, és Kormos kifordult szeme, de egyéb bajunk nem volt, szerencsére!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #63837 Dátum: 2012.02.22., 11:03:38 »

De nem tok belépni!  S�r
Miért is nem lehet, hogy ezzel a belépéssel, amivel ide belépünk? Meg most sem értem, miért nem lehet személyesre szabni a felhasználó nevet, meg a jelszót.
Máshol lehet és ez egy nagy segítség. Rosszul jönne, ha mindenhol más és más névvel és jelszóval lehetne belépni. Szerencsére, csak a jelszóval szoktak variálni.
Vagy bármi, de csak 4 jegy legyen, vagy nagy és kisbetű, meg szám, vagy szabadon választhatom...
De van lehetőség, hogy jegyezzen meg. Küldtem jelszó újrakérést. Légy szíves, küldjed! Most majd felírom a monitor szélére.

Bár már tudom, hogy megoldódott a problémád, de leírom ismét, és ha gondolod, akkor tégy úgy, mint Gazember: kinyomtatja magának és elteszi egy biztos helyre:
A felhasználónevedet Te magad adtad meg, és ha jól tudom, megegyezik az itteni felhasználó neveddel. A jelszavadat már a múltkor is elfelejtetted, pedig ennek megadása szintén a Te lehetőséged; én -ha már Amadeus-nak nevezed magad, egy jól asszociálható jelszót állítottam be, feltételezvén, hogy csak tudod, mi is volt Amadeus családneve...
Ha ennél könnyebbre vágysz, akkor add meg az 1-2-3-4-5 kombinációt, bár azt hiszem ez ellen berzenkedni fog a rendszer, de egy próbát megér!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
ING
« Válasz #63836 Dátum: 2012.02.22., 10:28:56 »

Milyen jó hogy 500 hsz. után csak mások virtuális karmáját van joga piszkálni a felhasználóknak, és nem atombomba indítására kapnak felhatalmazást.
Klassz hogy van egy ilyen ártatlan dolog, amin keresztül megtanulhatjuk a helyes viselkedést.  Mosolyog
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63835 Dátum: 2012.02.22., 10:18:18 »

Látom kinyitott az óvoda.  Meglep�d�tt
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63834 Dátum: 2012.02.22., 09:22:43 »


Az én Bundás kutyám nagyon köhög. Ugatni nagyon rekedten tud. Szóval kutyául érzi magát. beteg
Most adtam neki 1/4 Algopyrint. Ambroxolt is tervezek neki egy kicsit adni.  Szomor� Remélem, hogy hamar elmúlik ez a csúnya köhögése. Az egész kutyus talán 10 kg.  He?


Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63833 Dátum: 2012.02.22., 08:37:46 »

Jó reggelt
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63832 Dátum: 2012.02.22., 07:18:57 »



         Jó reggelt.

        Csuhásnak van igaza! A redönyök leengedve ,emiatt nagyon sötétben vagyok,azt hiszem még nem pirkad!
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63831 Dátum: 2012.02.22., 07:04:04 »

Kutyácska ma sokkal jobban van.  yes_yes

Látod, használ neki a gyógysimi meg a puszi.
 _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _lov_ _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63830 Dátum: 2012.02.22., 06:35:44 »

Ó Ine, hát nem te hagytad bekapcsolva a hangszórót, hanem én. Ezért nem kell bocsánatot kérni.

Csak meglepett, hogy ártatlanság, aztán meg majdnem hanyatt lökött a basszus.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 2402 2403 [2404] 2405 2406 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!