Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.29., 21:21:00
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 99 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2399 2400 [2401] 2402 2403 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127094 alkalommal)
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63909 Dátum: 2012.02.23., 23:00:14 »

Ja, és performansszal készülünk. Az egyik kollégám a kukát rugdalja, egy másik a gép fölött káromkodik bőszen, míg a hölgykoszorú visítva röhög, én pedig a hajamat tépem. Nem biztos, hogy átmegy a zsűrizésen, de mostanában ezt gyakoroljuk.  Vigyorog


Lesz kézcsók is?  uuuhhh shock
Naplózva
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #63908 Dátum: 2012.02.23., 22:57:51 »


Fú, ez nagyon príma, és én a helyetekben nem is előzsűriztetném.
A spontán dolgok mindig nagyobb hatásfokkal késztetik a nagyérdeműt ovációra és hosszas tapsra.
Új állás után néztél már?  felnez  vigyor

Még nem, de már megfordult a fejemben. Az is lehet, hogy majd idővel javasolni fogják.

Összevontak minket egy másik részleggel, ahol látszólag elég fejetlenül mennek a dolgok. Új főnökünk megoldása erre az volt, hogy az ottani vezetőt elküldte egy hónap szabira, és egy osztályvezetőt bízott meg azzal, hogy ezalatt gatyába rázza a dogokat, miközben a saját részlegét is felügyeli.
Szerintem nagyszerű döntés volt.   H���t
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #63907 Dátum: 2012.02.23., 22:51:59 »

Te Ket, nem is kérdeztem még: lakhatóvá tetted már teljesen az új vackot, vagy hordod még mindig hozzá a szalmát? Ja nem... Imbuszkulcsot. Vagy valami ilyesmit hazudgált Csuhás anno  zizi

Lakom már, de még nem az igazi. Most egy fúróra vágyom, utána jöhetnek a kis csecsebecsék, amikkel majd telepakolom a polcokat.
Ha fáradtan az ágy mellé esem, akkor nagy port verek föl,- kell ami megfogja.
...
Tényleg! Kellene egy új ágy. Vagy szalmazsák.  Mosolyog
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #63906 Dátum: 2012.02.23., 22:47:01 »


Na nem mondod, hogy nem gyakoroljátok a formagyakorlatokat, a grandiózus koreográfiát?  shock
Nem fogtok fel-alá masírozni integetve a díszes vendégsereg előtt a szép új egyenruhátokban?  shock  shock
Nem fogtok térdre borulva hálát rebegni mindenért, amit eddig a ti érdeketekben tettek?  shock  shock  shock

Hallod-e, hálátlan egy népség vagytok még ti is...  vigyor

Ja, és performansszal készülünk. Az egyik kollégám a kukát rugdalja, egy másik a gép fölött káromkodik bőszen, míg a hölgykoszorú visítva röhög, én pedig a hajamat tépem. Nem biztos, hogy átmegy a zsűrizésen, de mostanában ezt gyakoroljuk.  Vigyorog
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #63905 Dátum: 2012.02.23., 22:40:54 »


Na nem mondod, hogy nem gyakoroljátok a formagyakorlatokat, a grandiózus koreográfiát?  shock
Nem fogtok fel-alá masírozni integetve a díszes vendégsereg előtt a szép új egyenruhátokban?  shock  shock
Nem fogtok térdre borulva hálát rebegni mindenért, amit eddig a ti érdeketekben tettek?  shock  shock  shock

Hallod-e, hálátlan egy népség vagytok még ti is...  vigyor

Képzeljed el, hogy nekünk még meg sem érkezett a mellényünk!  Meglep�d�tt Pedig láttam, hogy az elítéltek vadul varrják a ruhákat.
Igaz, valószínűleg egy új sablont is kell készíteni ahhoz, hogy az enyém elkészüljön.
Feltehetően ezért halasztották el a látogatást, mert mégsem haladhatnak el úgy a géptermünk mellett a nagyszerűek, hogy mi mellénytelenül rohangálunk.
Ha a rendeltek nem készülnek el mégsem, majd kérünk kölcsön a gárdától.  H���t
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #63904 Dátum: 2012.02.23., 22:33:08 »

Ha hazudhattam volna, akkor az egy viszonylag olvasmányos, fordulatokkal teli és izgalmas történet lett volna.
Így viszont be kell vallanom: egy lusta disznó voltam írni, megint csak olvasgattalak benneteket minden nap...
 táncika

Akkor nekem hazudj!  Vigyorog
Naplózva

Bonbonier
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63903 Dátum: 2012.02.23., 22:23:50 »


Hazudjak vagy az igazat akarod?

Amelyik neked előnyösebb, ha lehet igazat!  Nem szól szám
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63902 Dátum: 2012.02.23., 22:17:57 »

Ine!

Olvastam anno a csigacsinálós kérdésedet. Azért nem írtam rá semmit, mert bár félig nekem szántad a kérdést, nem tudok segíteni és feleslegesen nem akartam pocsékolni a drága tárhelyet.
Persze, ismerem amit keresel, ezer formájában, de lusta korosztály tagjaként már én is vásárolom a csigatésztát az olyan ráérő hölgyektől, akik megcsinálják.
Régesrég engem is befogtak néha a tekergetésbe a mamák, gyerekként izgi is volt, de hosszasan nem tudott az asztal mellé szögezni ez a tevékenység. Épp ezért a hozzá való fegyverzettel sem rendelkezem.

Blondy kedves!

Mi ezt a tevékenységet télen szoktuk művelni, most hogy betegállományban vagyok , időm rengeteg, hasznosan töltjük. Ha divat lenne a pehely toll, biztosan tollat fosztanánk. Mifelénk még működnek ilyen összetartó közösségek is.
Amivel én dolgozom, múzeumba való már, felváltanám egy újabbra.
Azért köszönöm, hogy gondoltál rám. A piacon, ott felétek lehet még ilyesmi, talán nem felejtődött el egészen.  Mosolyog
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63901 Dátum: 2012.02.23., 22:08:05 »


Pavlov kutyája elkezdhet nekem jelenteni nyáladzásügyileg.

Hol voltál ily sokáig?
Sok a gyerkőc, és estére leamortizálnak?  _juhhh

Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63900 Dátum: 2012.02.23., 21:14:09 »



Visszailvastam 4 oldalt, a  sok Csuhás írást. Írtál mindenről, a hármotok 2 - 3 karmalezuhanásról, de arról egy szó nem esett, hogy 1 nap alatt ki vette magának azt a viccet, hogy 27 - karmával örvendeztetett meg. Ezt miért nem kutattad ?
Mondottam, hogy ma reggeltől 1/2 3 -ig itthon sem voltam. De meg van az a hátrányunk nekünk nem moderálóknak, hogy nem láthatjuk, ki mit csinál a fórumban ? ki lehetett a 27 - karma író, meg sem kisérelted kitalálni. Ha szabadna itt csúnyákat mondani, akkor mondanám, hogy kivel és mijével foglalkozzon. De mivel uriember vagyok, csak annyit mondok, hogy az illető kapja be.
Az meg, hogy napok óta keveset írok, egyéb elfoglaltságaim az oka.
Hivatalos elintézni valóim vannak az Önkormányzatnál, Ügyészségen,  meg egyéb helyeken. Na meg  dédunokákra vágyom és mivel én nem csinálhatok a saját Lányunokámnak, Ki Gábor napkor lesz 36 éves, valamelyik fórum tagot kell megnyernem, hogy csináljon nekem dédunokát. Atom Mártonra gondoltam, de nem merem Neki ajánlani, mert hátha nem tetszik Neki. Pedig Ő biztosan nem másolta a diplomáját.



 n_e_m_m_e_g_y uuuhhh _morcos Nagytaps2

Egy nap alatt?
A saját írásaidat hozom bizonyítékául annak, hogy ez egy (mondjuk úgy szépen fogalmazva) téves állítás:


Lebuktatok Moderátorok, mert a karmák nem töltik be azt a szerepet, amire kitaláltátok. Tegnap még 16 - karmám volt, ma összesen nem írtam annyit, hogy azt az öt - karmát jogosan kapjam. Valaki, vagy valamelyőtök be akar nekem tartani. Egyedül Mikulás nem tehette, mert egy fél órát Skypepltunk, azalatt is nőtt egyel a - karmám. Józsika sem tehette, mert Ő szeret engem, nem tudna hátbadöfni. Blondyka is inkább a  + okar küldi, Ő mondta, hiszek neki. Akela, meg Erika sem haragszanak rám, tehát szűkült a kör. Megálmodtam az iccaka, hogy kik szórakoznak velem, de legalább annyira tömnének ki minuszokkal, hogy ne tudjak billentyűzni sem.



 fejbever fejbever fejbever zizi zizi


Látjátok, fórumlakók ? Már megint nőtt a - karmám, pedig tegnap kora este abbahagytam 18.30 - kor, mikor húzni akarták az 5 ömet. Akkor milyen bűnt követhettem el, mikor ma délelőtt már tübb lett. Az egész egy etikátlan blöff. Mindenki szórakozásból teszegeti, indok nélkül, legalább lenne benne annyi gerinc, hogy leírja ide, hogy : Gazember, ezért a 3.873 -as írásodért beírtam eg - karmát. Ennyi becsület lenne valakiben, fel sem merem tételezni. Én, ha meglesz az 500 -am, mindenkinek leírom, hogy miért és milyen előjelü karmát kapott tőlem. Uff.


 fejbever yes_yes yes_yes yes_yes megolazideg_ megolazideg_ megolazideg_ megolazideg_ megolazideg_ n_e_m_m_e_g_y n_e_m_m_e_g_y n_e_m_m_e_g_y n_e_m_m_e_g_y

De ha olvastad a mai írásaimat, akkor azt is látnod kellett, hogy bizony igencsak elgondolkodtam azon hogyan jöhetett össze a mínusz huszonhét karmád. Ehhez kapsz egyet tőlem a tegnapi zsarolási kísérletért, egyet meg a fent idézett csúsztatásodért.  bee
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #63899 Dátum: 2012.02.23., 21:13:19 »

Gazember!
Te úgy el vagy tévedve mint Jancsi és Juliska az erdőben.
Azt a 27 mínuszt nem egy nap alatt kaptad. Vagy 1-2 héttel ezelőtt írtam nekd és akkor  már 18 mínuszod volt, de te bizonygattad, hogy egy sincs. Pedig akkor már 18 volt, csk nem akrtad látni.. Hidd el nekem és ne morgolódj!  yes_yes
Naplózva
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #63898 Dátum: 2012.02.23., 20:32:57 »



Szép jó estét!


Egész délután sütöttem. Diós kalács,  túrós batyu, lekváros bukta. Mosolyog

Megsült, megjöttek a gyerekek. H���t
 Még melegen elcsomagoltam nekik. Magamnak hagytam pár szeletet, holnapra.

    bye bye
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63897 Dátum: 2012.02.23., 17:20:34 »



           Nem hiszem el!!!!!!!!!

         Gazember megint megsértődött He?He?

          robban
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63896 Dátum: 2012.02.23., 17:19:29 »

Úgy látom 100/2 kártyázik a hegyen.
Akkor hiába hoztam cserealapnak csirkepaprikást tésztával.

      Krumplit mindenhez!!!!!!!!!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #63895 Dátum: 2012.02.23., 17:12:33 »



       Itt vagyok

        Éhesen ,csapzottan és bizakodoan!  Majd!!!!!!!

             buli

Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #63894 Dátum: 2012.02.23., 17:04:21 »

Most még vagyok, de nem sokára tovább kell állnom.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #63893 Dátum: 2012.02.23., 16:30:59 »

Van itt valaki?
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63892 Dátum: 2012.02.23., 13:21:19 »

Úgy látom 100/2 kártyázik a hegyen.
Akkor hiába hoztam cserealapnak csirkepaprikást tésztával.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63891 Dátum: 2012.02.23., 11:41:45 »

Ne aggódj, úgy látom kiéli magát abban a sekélyes élvezetben, hogy Neked és nekem osztja. Mit mondhatnék erre? Kicsinyes bosszú....
Profánabbul: lesz...om!

Én megengedőbben fogalmaznék, lehet hogy csak azért kapták főként a moderátorok mínuszt (Amadeusnak is be kellett vésznem jó néhány pluszt, lehet hogy neki is jutott az áldásból), hogy kiugorjék a nyúl a bokorból:
,,Tudjátok Ti ki-kinek milyen karmát osztogat, csak előlem titkoljátok!"
Pedig nem titkolunk mi semmit, meg hát nem is az az érdekes az egész folyamatban, hogy ki(k) adták a mínuszt, sokkal tanulságosabb volt megfigyelni a mechanizmust.

Jó ideje működik már a karma funkció és jól lehetett látni, hogy (a viccen kívül) milyen írásokért, milyen viselkedésért lehet általában pluszt vagy mínuszt begyűjteni.
Aztán akadt egy rovattárs aki elkezdte követelni, kierőszakolni, hogy neki nyomjanak plusz karmát. Ezt meg is tettük (én is), ám mivel az erőszakos viselkedés ellenérzést is szül, kapott negatívat is (tőlem is).
Erre fel égtelenül megharagudott arra (azokra) akik neki a mínuszokat adták.
Pedig az életben mindenki azt kapja, amit megérdemel. A sok mínusz karmát éppen Ő váltotta ki azzal, hogy megkívánta a sok plusz karmát. Teljesen mindegy, hogy ki nyomta meg a gombot, ugyanis a plusz karmák érdem nélküli követelése kiváltotta azt a hatást, ami ugyan létrehozta a kívánt nagy számú plusz karmát, de maga után vonta a negatív karmák szükségszerű létrejöttét is.
Ha nem nyomták meg volna azok lehurrog feliratú gombot, akik megnyomták, akkor valószínűleg hasonló arányig megtették volna ezt mások.

Íme a jól látható bizonyíték arra, hogy a kierőszakolt dolgok olykor látszólag meghozzák a kívánt eredményt, de azért a háttérben bizony jelentős negatív nyomot is hagynak.

Köszönöm a tanítást!

 köszi_2
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #63890 Dátum: 2012.02.23., 11:11:01 »

Szép, és békés napot kívánok mindenkinek!

A tegnapom nekem korántsem volt annyira jó, mint amennyire szerettem volna. Egész nap fájt a fejem, délutánra pedig olyan állapotba kerültem, hogy le kellett feküdnöm, és aludnom kellett. Szinte alig tudtam fent lenni.
Szerencsére olyan a szervezetem, hogy ha sikerült elaludnom, ki tudom aludni a nem veszélyes betegségeket; így aztán ma reggelre kelve már minden rendben van!


Juhéjj!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 2399 2400 [2401] 2402 2403 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!