Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.30., 17:56:10
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127558 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107289 Dátum: 2017.10.22., 06:00:08 »

Jó estét!

Mit mondjak, vacak egy idő volt ma! A reggeli köd ugyan feloszlott, ám felhős maradt az ég és meglehetősen hűvös maradt az idő.
Ugyan nem nagy baj, mert a mai napi fő foglalatosságom a téglák áthurcolása volt egyik helyről a másikra. Ugyanis a régi garázs alapjára tetetek egy kis faházat, amibe első körön berámolom Anyu lakásából kikerülő bútorokat, majd ha azokat a frissen vásárolt házba áthordom, nyári laknak nagyszerű lesz!

Tegnap azért egy csodálatos dolog is történt velem!
Lányomék meglátogattak!
Hazaérve az USA-ból egy nap pihenő után eljöttek nászomékhoz a kutyáért és persze beléptek hozzánk is. Kis unokám kiszólt a kocsiból: „Szia Tata!”  Mit mondjak, teljesen odáig lettem!  _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107288 Dátum: 2017.10.22., 05:56:49 »

A változatosság kedvéért ma nem keltem korán. Csak háromnegyed ötkor...  robban
Olyankor még a baromfit sem tudom -merem- kiengedni.... H���t

Jó reggelt!

Ezt a hagyományt folytattam ma is.
Ilyen az, amikor fél tízkor már húzom a lóbőrt...  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107287 Dátum: 2017.10.22., 05:24:39 »


                 S N O O K E R !


          English Open döntő ma!

       Játszák:   Rommie O'Sullivan és Kyren Wilson (The Warrior)

        Az Eurosport1 14 órától közvetíti! 

Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107286 Dátum: 2017.10.21., 17:41:18 »

A változatosság kedvéért ma nem keltem korán. Csak háromnegyed ötkor...  robban
Olyankor még a baromfit sem tudom -merem- kiengedni.... H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107285 Dátum: 2017.10.21., 17:39:59 »

Reggelre a korábbi napokhoz hasonlóan párássá válik a levegő, többfelé képződnek sűrű ködfoltok is. Kicsit több felhő nyugaton és keleten lehet, de csapadék nem valószínű. Szűrt napsütésre délkeleten ébredhetnek, de az ország felett megnövekvő fátyolfelhőzet miatt többnyire erősen felhős égboltra számíthatunk. A nyugati szél gyenge marad. A legalacsonyabb hőmérséklet 5 és 10 fok között várható. Délelőtt nagyrészt feloszlanak a pára- és ködfoltok, ugyanakkor az Északi-középhegység térségében és a Kisalföldön tartósan megmaradhatnak ezek. Ezeken a helyeken még kisüt a Nap, majd a délelőtt folyamán nyugat felől növekedésnek indul a felhőzet.
A reggeli pára- és ködfoltok feloszlása után nyugat felől a legtöbb helyen borultságig növekszik a felhőzet. Északi, északkeleti tájainkon akár gyenge eső, záporeső sem zárható ki, de jelentős csapadék nem hullik. Kevés napsütésre délen és keleten számíthatunk, főként a délután első felében. A hőmérséklet ugyanakkor még viszonylag magasra, 14 és 20 fok közé emelkedik, ettől hűvösebb csak a tartósan ködös helyeken lehet, itt viszont néhol alig emelkedik 10 fok fölé a hőmérő higanyszála. A nyugatias szél gyenge marad.

Jó estét!

Mit mondjak, vacak egy idő volt ma! A reggeli köd ugyan feloszlott, ám felhős maradt az ég és meglehetősen hűvös maradt az idő.
Ugyan nem nagy baj, mert a mai napi fő foglalatosságom a téglák áthurcolása volt egyik helyről a másikra. Ugyanis a régi garázs alapjára tetetek egy kis faházat, amibe első körön berámolom Anyu lakásából kikerülő bútorokat, majd ha azokat a frissen vásárolt házba áthordom, nyári laknak nagyszerű lesz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107284 Dátum: 2017.10.21., 07:13:21 »

Reggelre a korábbi napokhoz hasonlóan párássá válik a levegő, többfelé képződnek sűrű ködfoltok is. Kicsit több felhő nyugaton és keleten lehet, de csapadék nem valószínű. Szűrt napsütésre délkeleten ébredhetnek, de az ország felett megnövekvő fátyolfelhőzet miatt többnyire erősen felhős égboltra számíthatunk. A nyugati szél gyenge marad. A legalacsonyabb hőmérséklet 5 és 10 fok között várható. Délelőtt nagyrészt feloszlanak a pára- és ködfoltok, ugyanakkor az Északi-középhegység térségében és a Kisalföldön tartósan megmaradhatnak ezek. Ezeken a helyeken még kisüt a Nap, majd a délelőtt folyamán nyugat felől növekedésnek indul a felhőzet.
A reggeli pára- és ködfoltok feloszlása után nyugat felől a legtöbb helyen borultságig növekszik a felhőzet. Északi, északkeleti tájainkon akár gyenge eső, záporeső sem zárható ki, de jelentős csapadék nem hullik. Kevés napsütésre délen és keleten számíthatunk, főként a délután első felében. A hőmérséklet ugyanakkor még viszonylag magasra, 14 és 20 fok közé emelkedik, ettől hűvösebb csak a tartósan ködös helyeken lehet, itt viszont néhol alig emelkedik 10 fok fölé a hőmérő higanyszála. A nyugatias szél gyenge marad.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107283 Dátum: 2017.10.20., 06:29:27 »


Ehhez képest az Euró 308,46 Ft, a $ 261,27 Ft, A GPS 343,60 Ft.Úgy néz ki, csak az Euró erősödött, a többi forintban lejjebb van, mint 16 éve!

http://napiarfolyam.hu/
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107282 Dátum: 2017.10.20., 06:18:05 »

A hajnali és reggeli órákban többfelé pára,- illetve ködfoltokra valamint főleg az Észak-Dunántúlon helyenként kialakuló alacsony-szintű rétegfelhőzetre ébredhetünk. Az ország nagyobbik részén azonban a derült, vagy kissé felhős égbolt lesz a jellemző. A jellemzően déli, délnyugati irányból fújó szél gyenge, legfeljebb mérsékelt lesz, nagyobb területeken szélcsendes lesz a reggel. Általában 3 és 8 fok közé hűl le a levegő a hajnali, kora reggeli órákra, de a magasabban fekvő helyeken 1-2 fokkal enyhébb lehet a reggel, míg a szélcsendes völgyekben megközelítheti a hőmérséklet a 0 fokot.
Továbbra is sok lesz a napsütés. Kivételt ezen a napon is a reggeli órákban képződő és makacsul megmaradó ködfoltokban és az azokból képződő alacsony-szintű rétegfelhőzet alatt maradt tájak képeznek, ám a déli órákig várhatóan errefelé (Kisalföld, Északi-középhegység) is kisüthet a Nap. A délnyugati szél a délnyugati megyékben megélénkülhet, másutt gyenge marad a délies légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke még magasan, általában 20 és 24 fok között alakul, a délelőtt ködös tájakon marad 20 fok alatt.


Itt olyan köd van, hogy a kutyák az udvar felé ugatnak!  shock
A hőmérséklet 6 oC, de én ennél hidegebbnek érzem...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107281 Dátum: 2017.10.20., 06:03:12 »


Az 1985. számban 2001. IX. 28-án megjelent írások
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107280 Dátum: 2017.10.20., 05:55:25 »

A hajnali és reggeli órákban többfelé pára,- illetve ködfoltokra valamint főleg az Észak-Dunántúlon helyenként kialakuló alacsony-szintű rétegfelhőzetre ébredhetünk. Az ország nagyobbik részén azonban a derült, vagy kissé felhős égbolt lesz a jellemző. A jellemzően déli, délnyugati irányból fújó szél gyenge, legfeljebb mérsékelt lesz, nagyobb területeken szélcsendes lesz a reggel. Általában 3 és 8 fok közé hűl le a levegő a hajnali, kora reggeli órákra, de a magasabban fekvő helyeken 1-2 fokkal enyhébb lehet a reggel, míg a szélcsendes völgyekben megközelítheti a hőmérséklet a 0 fokot.
Továbbra is sok lesz a napsütés. Kivételt ezen a napon is a reggeli órákban képződő és makacsul megmaradó ködfoltokban és az azokból képződő alacsony-szintű rétegfelhőzet alatt maradt tájak képeznek, ám a déli órákig várhatóan errefelé (Kisalföld, Északi-középhegység) is kisüthet a Nap. A délnyugati szél a délnyugati megyékben megélénkülhet, másutt gyenge marad a délies légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke még magasan, általában 20 és 24 fok között alakul, a délelőtt ködös tájakon marad 20 fok alatt.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107279 Dátum: 2017.10.20., 05:03:52 »

Egy kis reggeli vidító a Fb-ról:

Várkonyi Katalin


Nyelvünk érdekességei, és szépségei! Mosolyog
A Tál család, tudjátok, hogy hány tagja van a mi családunknak ?
Először is itt van az öreg Dik Tál, aki mindent irányítani akar, aztán ott van Protes Tál bácsi és fivére Szabo Tál, akik folyton ellenszegülnek és mindent meg akarnak változtatni.
A húguk, Irri Tál, nyughatatlan bajkeverő a két fiával, Inzul Tállal és Molesz Tállal együtt.
Valahányszor felmerül egy új kérdés, Hezi Tál és felesége, Vege Tál, meg annak a testvére Lamen Tál várni akar vele még egy évet.
Aztán ott van Imi Tál, aki folyton arra törekszik, hogy a mi családunk pontosan olyan legyen, mint az összes többi.
A kényeskedő Affek Tál néni túl sokat képzel magáról. Iker öccsei, Garan Tál és Han Tál pedig hamis ígéretekkel próbálnak elkábítani mindenkit.
De azért nem minden családtag rossz. Asszisz Tál rokonunk például kifejezetten segítőkészen intézi az ügyes-bajos családi ügyeket. Ros Tál és Szelek Tál viszont már nem mindenben vesznek részt szívesen.
A dúsgazdag üzletember nagybácsi, Invesz Tál anyagi hozzájárulására mindig lehet számítani, csak az a zsugori öccse, Limi Tál folyton igyekszik visszafogni adakozó kedvét.
A remek politikai érzékkel megáldott Reprezen Tál kiválóan képviseli a családot különféle rendezvényeken. Az elkötelezett Agi Tál nővérem élen jár a meggyőzésben, de Reflek Tál igyekszik folyton ellentmondani neki. Medi Tálhoz bármikor fordulhatunk átgondolt és megnyugtató tanácsokért.
Szalu Tál unokaöcsém éppen katonaidejét tölti a hadseregben.
Bevásárolni Kós Tál nagynéném szokott a piacon, mert ő mindig tudja, hogy mi mennyibe kerül, és általában Lici Tál is elkíséri, mert nagyon szeret alkudozni a kofákkal. A kitűnő hanggal megáldott Kán Tál folyton dalol, zenész fivére Trombi Tál pedig hangszeren kíséri (a kamasz Mu Tál átmenetileg nem énekel velük.)
Sajnos a múlt év során három családtaggal is kevesebben lettünk: két unokatestvér, Dezer Tál és Konver Tál külföldre távozott, a kilencven éves Exi Tál néni pedig végelgyengülésben elhunyt. Őt az utolsó időkben már csak Ágy Tál vigasztalta.
A világ melyik nyelve tud még ilyeneket?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107278 Dátum: 2017.10.20., 04:35:59 »

JÓ estlétet!


Ahogy beterveztem ma délután leköveztem a konyhát. aAhogy korábban írtam volt kő (taposócsempe)  aztán rá lett rakva - hogy ne legyen hideg a télen - konyhába illő laminált padlólap. Ezt eltávolítottam aztán aljzakiegyenlítő (előtte tapadóhíd) aztán ma újabb taposócsempe. 30x60 cm nagyságú lapok. Eltolva tettem le, ahogy amúgy a lambériát is szokták. A minta is olyan fajellegű, északi tölgy szerű. Majd holnap este, vagy délután ahogy idő adja fugázás következik.
Megvallom őszintén elfáradtam. Amikor hazaértem nem sok kedvem volt nekiállni, de megígértem az asszonynak, hogy időben ás gyorsan befejezem a konyhát. De azért örülök, hogy nem halasztottam el hétvégére a kövezést. Elég sokat kellett vágnom, és mivel nincsen csempevágóm, így a "flex"-hez folyamodtam. Van kővágó tárcsám, de zajjal és porral jár. 

Hú, azt ismerem!  Zavarodott
Amikor nálunk volt a felújítás, ugyanezzel a módszerrel lett beszabva a teraszra a járólap! Nem kis macera, nem kevés zaj, de főleg rengeteg por!
Nem irigyellek! Vigasztaljon, hogy ja készen lesz, szép lesz!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107277 Dátum: 2017.10.20., 04:33:17 »

Jó reggelt!

Tegnap megint zajlott az élet.... bár a délelőtt viszonylag csendesen telt. Ez alatt az idő alatt sikerült kis pénzkereseten is dolgoznom.
Dél tájban aztán meghozták a második adag tűzifát. Ez után nem volt megállás a rakodásban estig.
Közben még helyet is kellett neki készíteni, mert idejét sem tudom, mikor volt itt egyszerre 40 q fa!  shock
A nagy hely készítés közepette kiderült, hogy ma a korábban elkezdett kis tűzifa tároló befejezéséhez vennem kell faanyagot is. Nem sokat, de nem elég az, ami „készleten” van!
Úgyhogy ma részben ezzel is fogok foglalkozni.
Szerencsére vasárnap érkezik egy kis felmentő sereg: lejön Pisti fiam segít hasogatni. Erre a a célra számára vásároltam egy kimondottan hasítófejszét is...  vigyor

Az egyik internetes nagyáruház értesítése szerint tegnap átadták a szállítónak a korábban megrendelt komposzt aprítót - ágaprítót is!  táncika
Nem szerettem az égetést, mert egyrészt környezetszennyező, másrészt pocsékolásnak gondolom!
Most lesz jó kis „aprítékom” is, amit szintén el lehet tüzelni, másrészt a lágyszárú és egyéb, nem hulladéknak kidobandó szerves anyagok is gyorsan komposzttá alakulhatnak!
Igaz, ehhez gyorsan egy komposzt tárolót is összeraknom, hogy ne csak komposzt gödör legyen, mert az hamar meg fog telleni!
Egyelőre ezek a tervek a hosszú hétvégére.
Ja, meg vasárnap felszaladok Pestre a temetőbe és pakolni anyu lakásában is. Össze akarok dobozolni, hogy ha költözni kell, akkor ezzel ne kelljen vesződni, másrészt amit csak lehet elajándékozok rászorulóknak. Anyu biztosan jó néven veszi, mert Ő is ilyen volt!  _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107276 Dátum: 2017.10.20., 04:26:21 »

Sok lesz a napsütés, csak kevés fátyolfelhő szűrheti-zavarhatja ténykedését. Kivételt a reggeli órákban képződő és makacsul megmaradó ködfoltokban és az azokból képződő alacsony-szintű rétegfelhőzet alatt maradt tájak képeznek, ám a déli órákig várhatóan errefelé (Kisalföld, Északi-középhegység) is kisüthet a Nap. A délnyugati szél az ország déli és keleti megyéiben megélénkülhet, másutt gyenge marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke még magasan, általában 20 és 24 fok között alakul, a délelőtt ködös tájakon maradhat 20 fok alatt.


Jó reggelt!

Tegnap megint zajlott az élet.... bár a délelőtt viszonylag csendesen telt. Ez alatt az idő alatt sikerült kis pénzkereseten is dolgoznom.
Dél tájban aztán meghozták a második adag tűzifát. Ez után nem volt megállás a rakodásban estig.
Közben még helyet is kellett neki készíteni, mert idejét sem tudom, mikor volt itt egyszerre 40 q fa!  shock
A nagy hely készítés közepette kiderült, hogy ma a korábban elkezdett kis tűzifa tároló befejezéséhez vennem kell faanyagot is. Nem sokat, de nem elég az, ami „készleten” van!
Úgyhogy ma részben ezzel is fogok foglalkozni.
Szerencsére vasárnap érkezik egy kis felmentő sereg: lejön Pisti fiam segít hasogatni. Erre a a célra számára vásároltam egy kimondottan hasítófejszét is...  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107275 Dátum: 2017.10.19., 19:37:38 »

JÓ estlétet!


Ahogy beterveztem ma délután leköveztem a konyhát. aAhogy korábban írtam volt kő (taposócsempe)  aztán rá lett rakva - hogy ne legyen hideg a télen - konyhába illő laminált padlólap. Ezt eltávolítottam aztán aljzakiegyenlítő (előtte tapadóhíd) aztán ma újabb taposócsempe. 30x60 cm nagyságú lapok. Eltolva tettem le, ahogy amúgy a lambériát is szokták. A minta is olyan fajellegű, északi tölgy szerű. Majd holnap este, vagy délután ahogy idő adja fugázás következik.
Megvallom őszintén elfáradtam. Amikor hazaértem nem sok kedvem volt nekiállni, de megígértem az asszonynak, hogy időben ás gyorsan befejezem a konyhát. De azért örülök, hogy nem halasztottam el hétvégére a kövezést. Elég sokat kellett vágnom, és mivel nincsen csempevágóm, így a "flex"-hez folyamodtam. Van kővágó tárcsám, de zajjal és porral jár. 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107274 Dátum: 2017.10.19., 07:26:42 »

Sok lesz a napsütés, csak kevés fátyolfelhő szűrheti-zavarhatja ténykedését. Kivételt a reggeli órákban képződő és makacsul megmaradó ködfoltokban és az azokból képződő alacsony-szintű rétegfelhőzet alatt maradt tájak képeznek, ám a déli órákig várhatóan errefelé (Kisalföld, Északi-középhegység) is kisüthet a Nap. A délnyugati szél az ország déli és keleti megyéiben megélénkülhet, másutt gyenge marad a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke még magasan, általában 20 és 24 fok között alakul, a délelőtt ködös tájakon maradhat 20 fok alatt.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107273 Dátum: 2017.10.19., 06:30:36 »

Sosem gondoltam, hogy a legnehezebb az a kis doboz lesz, amit a patikából kell elhoznom....  siros_2

Jó reggelt!

Kipakoltam. Egyedül. Jobb volt így...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107272 Dátum: 2017.10.18., 19:21:05 »

Ma pesti menet lesz.
Még van intézni való a temetkezési cégnél és anyukám holmijáért is be kell mennem a patikána Őrmezőre.
Nehéz nap lesz a mai...

Sosem gondoltam, hogy a legnehezebb az a kis doboz lesz, amit a patikából kell elhoznom....  siros_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107271 Dátum: 2017.10.18., 19:20:13 »

         S N O O K E R !


          Liang  Wenbo maximumot ért el. 147-et teljesített egy "break"-ben. Ezzel 40 000 + 2 000 Ł-ot kap független a versenyben elért helyezésétől. Nagytaps2

 Nagytaps2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107270 Dátum: 2017.10.18., 16:13:07 »


         S N O O K E R !


          Liang  Wenbo maximumot ért el. 147-et teljesített egy "break"-ben. Ezzel 40 000 + 2 000 Ł-ot kap független a versenyben elért helyezésétől. Nagytaps2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!