Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.30., 14:54:33
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7127496 alkalommal)
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107729 Dátum: 2018.01.04., 09:16:44 »

Jó reggelt!

Igen, ez is egy -a legegyszerűbb- lehetőség. Én arra koncentráltam, ami Akela kért...  vigyor még ha nem is egészen értettem a dolgot, mert indulás óta ezt a sablont használjuk, azóta ilyen gond nem volt, de minden megoldható és nem biztos, hogy rossz gondolota kicsit variálni, mert akár unalmas is lehet már...

A Te ötleteddel ki lehet védeni a reklámokat és a bal oldalsávot is, mert azok csak enbben a sablonban vannak benne, nem az adatbázisban. Ahhoz, hogy az egészet módosítsam, nagyon kis tudással rendelkezem...  szégyenlem

Jó reggelt!
Ez is egy olyan dolog, ami a felhasználók szemébe egyszerű változtatásnak tűnhet, de valójában nem biztos, hogy az!
Ilyenkor azért nem irigylésre-méltó az admin dolga.
Egy felhasználó miatt változtatni mindig kényes kérdés, a változtatás egyrészt nem veszélytelen dolog, körültekintően kell eljárni, mert még az is megeshet, hogy ami most működik, az egy becsúszó hiba miatt nem fog, másrészt akkor van gond, ha a többség, vagy többek elkezdenek reklamálni miatta, mikor megtörténik.
Nekem mindegy, hogy lesz, így is, úgy is fogom tudni olvasni, amennyire számomra szükséges.
(Esetleg csinálhatsz Akelának egy származtatott sablont is.)
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107728 Dátum: 2018.01.04., 07:58:59 »

A felhőrendszer az éjszaka második felében kelet felé vonul tovább, így az éjféli órákban már csupán keleten fordul elő eső, helyenként havas eső. Az idő előrehaladtával, a reggeli órákra már keleten sem kell csapadékra számítani. Nyugat felől felszakadozik a felhőzet. A reggeli órákban az ország nagy részén már többnyire erősen felhős égre tekinthetünk fel. Pára és ködfoltok megjelenésére az északkeleti országrészben és a délnyugati határ mentén kell készülnünk, másutt időnként megélénkül a nyugatias szél. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -1 és +4 fok között alakul.
Csütörtök délután marad a változóan felhős ég, a nyugati és keleti határ kivételével több órára kisüthet a nap. Csapadék nem várható, legfeljebb északnyugaton, a késő esti, éjjeli óráktól. A délnyugati szél gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet 5 és 10 fok között alakul, messze az ilyenkor megszokott értékek felett.

Tegnap az eső erős széllel érkezett és ahogy kell, ki is takarta a fámat!  robban

Minél sürgősebben össze kell hasogatnom és elrakni a fészerbe!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107727 Dátum: 2018.01.04., 07:46:20 »

A felhőrendszer az éjszaka második felében kelet felé vonul tovább, így az éjféli órákban már csupán keleten fordul elő eső, helyenként havas eső. Az idő előrehaladtával, a reggeli órákra már keleten sem kell csapadékra számítani. Nyugat felől felszakadozik a felhőzet. A reggeli órákban az ország nagy részén már többnyire erősen felhős égre tekinthetünk fel. Pára és ködfoltok megjelenésére az északkeleti országrészben és a délnyugati határ mentén kell készülnünk, másutt időnként megélénkül a nyugatias szél. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -1 és +4 fok között alakul.
Csütörtök délután marad a változóan felhős ég, a nyugati és keleti határ kivételével több órára kisüthet a nap. Csapadék nem várható, legfeljebb északnyugaton, a késő esti, éjjeli óráktól. A délnyugati szél gyenge marad. A legmagasabb hőmérséklet 5 és 10 fok között alakul, messze az ilyenkor megszokott értékek felett.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107726 Dátum: 2018.01.04., 07:00:23 »

Okosnak lenni nem az én dolgom, de azt egyszerűen te is megteheted, hogy a
Profil-> Profil módosítás/ Kinézet résznél a jelenlegi sablonnak a Babylon sablont állítod be.
Mellékelek egy képet, hogy azzal hogyan néz ki az oldal.


A kép nagyobb méretben való megtekintéséhez kattints rá kétszer!
(A visszaállítása ugyanitt
Profil-> Profil módosítás/ Kinézet/ Jelenlegi sablon/  Klasszikus YaBB SE sablon)

Jó reggelt!

Igen, ez is egy -a legegyszerűbb- lehetőség. Én arra koncentráltam, ami Akela kért...  vigyor még ha nem is egészen értettem a dolgot, mert indulás óta ezt a sablont használjuk, azóta ilyen gond nem volt, de minden megoldható és nem biztos, hogy rossz gondolota kicsit variálni, mert akár unalmas is lehet már...

A Te ötleteddel ki lehet védeni a reklámokat és a bal oldalsávot is, mert azok csak enbben a sablonban vannak benne, nem az adatbázisban. Ahhoz, hogy az egészet módosítsam, nagyon kis tudással rendelkezem...  szégyenlem
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107725 Dátum: 2018.01.04., 01:36:36 »

Vagy elérhető egy másik sablon is.
Talán ez még jobb is volna neked.

Itt is mellékelek egy képet, hogy lásd, azzal hogyan néz ki az oldal.


A kép nagyobb méretben való megtekintéséhez kattints rá kétszer!
Beállítása a már ismert analógia alapján:
Profil-> Profil módosítás/ Kinézet résznél a jelenlegi sablonként a „SMF alapértelmezett sablon – Fő” kiválasztásával.
Az természetesen itt is igaz, ahhoz hogy ezzel a sablonnal lásd az oldalt, be kell jelentkezned.

(A visszaállítása ugyanitt
Profil-> Profil módosítás/ Kinézet/ Jelenlegi sablon/  Klasszikus YaBB SE sablon)
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107724 Dátum: 2018.01.04., 01:11:28 »

Na még egyszer, nem lehetne? Okosok?
 uuuhhh

Én most localhostra nem fogok feltelepíteni egy SMF-t azért, hogy ezt kipróbáljam, de valószínű, valahol itt lehetséges:
https://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=34498.msg276468#msg276468
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107723 Dátum: 2018.01.04., 01:05:20 »

Okosnak lenni nem az én dolgom, de azt egyszerűen te is megteheted, hogy a
Profil-> Profil módosítás/ Kinézet résznél a jelenlegi sablonnak a Babylon sablont állítod be.
Mellékelek egy képet, hogy azzal hogyan néz ki az oldal.
(A visszaállítása ugyanitt
Profil-> Profil módosítás/ Kinézet/ Jelenlegi sablon/  Klasszikus YaBB SE sablon)

Igaz, még ha be is állítod, ahhoz, hogy a Babylon sablonnal lásd az oldalt, be kell jelentkezned.
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #107722 Dátum: 2018.01.03., 16:31:39 »

Na még egyszer, nem lehetne? Okosok?
 uuuhhh

Okosnak lenni nem az én dolgom, de azt egyszerűen te is megteheted, hogy a
Profil-> Profil módosítás/ Kinézet résznél a jelenlegi sablonnak a Babylon sablont állítod be.
Mellékelek egy képet, hogy azzal hogyan néz ki az oldal.


A kép nagyobb méretben való megtekintéséhez kattints rá kétszer!
(A visszaállítása ugyanitt
Profil-> Profil módosítás/ Kinézet/ Jelenlegi sablon/  Klasszikus YaBB SE sablon)
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107721 Dátum: 2018.01.03., 07:57:06 »

Bár megtaláltam, egyelőre nem tudtam átállítani.
Ahhoz, hogy ezt megtegyem több időre van szükségem!

Most viszont indul a mandula!
 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107720 Dátum: 2018.01.03., 07:56:41 »

Annyira eszerint nem vagyok okos, mert egyelőre nem látom a beállítást, hogy igényednek megfelelhessen a háttérszín, de igyekszem megoldást találni rá!

Bár megtaláltam, egyelőre nem tudtam átállítani.
Ahhoz, hogy ezt megtegyem több időre van szükségem!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107719 Dátum: 2018.01.03., 07:55:27 »

Szerdára virradó éjszaka nyugat felől tovább szakadozik, csökken a felhőzet, de a keleti határvidéken reggelig erősen felhős vagy borult maradhat az ég, és még gyengülő, további kisebb mennyiségű csapadék (eső, havas eső) is előfordulhat. Ezzel egyidejűleg a hajnali óráktól kezdődően nyugat felől már egy újabb felhőrendszer éri el hazánkat, melyből reggelig csapadék még nem várható. Kevesebb felhő így a középső országrészben és a Dunántúl keleti felé valószínű, viszont a gyengülő légmozgásnak köszönhetően többfelé párássá válik a levegő, sűrű ködfoltok képződhetnek. A legalacsonyabb hajnali hőmérséklet jellemzően -3 és +2 fok között alakul.
Szerdán a reggeli pára- és ködfoltok feloszlását követően az ország középső és keleti tájain hosszabb-rövidebb időre kisüt a nap. Nyugat felől azonban lassanként tovább növekszik a felhőzet, így délutánra már országszerte erősen felhős vagy borult lesz az ég. A kora délutáni óráktól kezdődően fokozatosan egyre többfelé kezdődik csapadékhullás: túlnyomórészt eső, záporeső ér földet, de az Északi-középhegység magasabb hegyeink havas eső, havazás is előfordulhat. A mérsékelt déli, délnyugati szelet főleg a Dunántúlon gyakran kísérik élénk, időről időre erős széllökések is. A hőmérséklet csúcsértéke általában 3 és 8 fok között alakul, de az Északi-középhegység térségében ennél hidegebb is lehet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107718 Dátum: 2018.01.03., 07:50:03 »

Na még egyszer, nem lehetne? Okosok?
 uuuhhh

Annyira eszerint nem vagyok okos, mert egyelőre nem látom a beállítást, hogy igényednek megfelelhessen a háttérszín, de igyekszem megoldást találni rá!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107717 Dátum: 2018.01.03., 07:37:48 »

Jó reggelt!

Kezdődik az iskola Vityus legnagyobb örömére.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #107716 Dátum: 2018.01.02., 20:22:04 »


Nem lehetne ezt a sötét kék alapot világosra változtatni, mert én alig tudom elolvasni ?  n_e_m_m_e_g_y uuuhhh megolazideg_

Na még egyszer, nem lehetne? Okosok?
 uuuhhh
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107715 Dátum: 2018.01.02., 17:09:44 »

Azt mondta a rádióban a műsorvezető, hogy ha bárki balesetet, vagy közlekedési információt lát, jelezze.

 shock  zizi

 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107714 Dátum: 2018.01.02., 13:20:10 »

     

             A Bányász Hősök Emlékműve!


 S�r

Engem nagyon megfogott!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107713 Dátum: 2018.01.02., 12:40:41 »

      

             A Bányász Hősök Emlékműve!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107712 Dátum: 2018.01.02., 08:49:04 »

Vityus már nagyon szeretne iskolába menni. Tegnap bepakolta a táskáját és átismételte az anyagot!  shock
Mondtam neki, hogy nyugi, egy napot még várjon!
(Igaz a hármas bennfoglalóval akadnak gondok, de gyűrjük!  szégyenlem )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107711 Dátum: 2018.01.02., 08:47:20 »

Keddre virradóan túlnyomóan borult lesz felettünk az ég, és nyugat felől egyre többfelé várható eső (eleinte a Dunántúlon, majd reggel már inkább a középső és a déli országrészben). Az északi, északkeleti szél általában gyenge lesz, délnyugaton fordulhatnak elő mérsékelt lökések. A hőmérséklet általában 1 és 6 fok közé csökken.
Kedden napközben fokozatosan a keleti országrész fölé helyeződik át a csapadék, és ezzel együtt délután nyugaton megkezdődik a felhőzet felszakadozása, csökkenése. Az északnyugati szél a Dunántúlon és a középső megyékben kissé megélénkül, a Bakonyban időnként erős lökések is lehetnek. Másutt viszont gyenge marad a légmozgás. Délutánra 4 és 8 fok közé melegszik fel a levegő.


Amúgy jó reggelt!

Ma igencsak esős napra virradtunk. Ez persze nem sokat befolyásol, csak a munkáim sorrendjét változtatja meg.
Első lépésként el kell mennem kenyérért, mert az szinte teljesen elfogyott. Egy darab rozsos kenyér van, de ez valahogy nekem nem igazán jön be. Ebből a fajtából is többféle van forgalomban, de nekem a múltkor sikerült valami olyat vennem, amilyet többet nem fogok. Én kicsit savanykásnak érzem és ezt nem szeretem!  shock
Az idei év elképzelései közé az is beletartozik, hogy lehetőség szerint a vásárlást vagy út közben, vagy kerékpárral fogom végezni. Ez ma sajnos nem teljesíthető. Igazából persze, hogy meg lehetne tenni, de ha nem feltétlen szükséges, nem szívesen ázok meg! A kenyérbolt viszonylag messze van a Penny kenyerét pedig nem szeretem. Tehát marad megint az autózás. Most azon tépelődök, mivel tudnám összekötni a vásárlást, hogy ne egy kiló kenyér miatt indítsam el az autót! De az is lehet, hogy inkább sütünk egyet... hogy ez miért nem jutott eddig eszembe!?   uuuhhh
Így lesz!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107710 Dátum: 2018.01.02., 08:39:13 »

Csuhás, Manócska, 100/2, Aki !

Mindenkinek köszönöm  a köszöntéseket, de jobb nem belegondolni az évek számába.
Mindenkinek boldog új évet kívánok  bye bye

Szia,

én is hasonlóan gondlom, mint Manó. A kor egy állapot, az embert sokkal inkább a saját hozzáállása, gondolkodás és viselkedésmódja határozza meg. A kor csupán befolyásoló tényező.
Neked pedig kitartás és jó egészséget kívánok!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!