Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.29., 19:08:37
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7126996 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107849 Dátum: 2018.01.20., 07:25:42 »

Az éjszakai órákban felszakadozik ,majd csökken felhőzet, reggeli órákra csak a délkeleti megyékben számíthatunk zártabb felhőzetre. A hajnali órákban a délnyugati megyékben párássá válhat a levegő, ködfoltok képződhetnek. A nyugatias légmozgás országszerte gyenge marad. A leghidegebb órákban -1 és -6 fok közé hűl le a levegő.
Felhőátvonulások jellemzik majd az égképet, az időnként megnövekvő felhőzet mellett néhány órás napsütés szinte mindenütt érvényesülhet. Csapadékhullásra csupán az északi megyékben kell felkészülni, a Dunántúl északi felén havas eső, az Északi-középhegység környezetében gyenge hózáporok képében. A nyugati, délnyugati szél az ország középső területein megélénkül, hazánk peremvidékein gyengébb lesz a légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke az északkeleti megyékben 1 és 4 fok között, másutt 5 fok körül alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107848 Dátum: 2018.01.20., 07:24:48 »

Szerintem majd kell szunyítanom néhány percet, mert 18:00-ra színházi előadásra fogok menni és ott mégsem illik alukálni!  shock
Mit láttál/láttatok és hol?
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107847 Dátum: 2018.01.20., 06:06:04 »

100/2 Drága! Azért kérdeztem,mert abban a házban vagyok takarítónő ahol a szerkesztőség volt.  Wolfram felesége felújítatta a lakást és visszaköltözött.Beszélgettem vele.Azt mondta, hogy szoktál neki írni. _lov_                  
            Erről kéne beszélnünk, mert bevallom, nem tudok róla! siros_2

                          puszi_2
Naplózva
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #107846 Dátum: 2018.01.19., 19:52:38 »

100/2 Drága! Azért kérdeztem, mert abban a házban vagyok takarítónő ahol a szerkesztőség volt.  Wolfram felesége felújíttatta a lakást és visszaköltözött. Beszélgettem vele. Azt mondta, hogy szoktál neki írni. _lov_                  
Naplózva

Kiskacsa
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #107845 Dátum: 2018.01.19., 19:33:20 »

Kop -kop.Hol vagytok? bye bye
Naplózva

Kiskacsa
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107844 Dátum: 2018.01.19., 15:24:23 »

     PAN-DJI :  Vádirat.

      Megszereztem a könyvet, kezdem az olvasását! Észak-Korea az alaptéma.

Most nekem  összeszaladt az olvasnivalóm...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107843 Dátum: 2018.01.19., 15:22:47 »

A korábbiakhoz képest egész kellemes reggelre ébredtünk. El is babráltam az időt annyira, hogy csak most van érkezésem a gép elé ülni!  szégyenlem
Viszont két kakassal kevesebb zaklatja a tyúkokat az udvarban (már csak három...) és alig van hasogatni való fa az udvaron!  yes_yes

Szerintem majd kell szunyítanom néhány percet, mert 18:00-ra színházi előadásra fogok menni és ott mégsem illik alukálni!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107842 Dátum: 2018.01.19., 15:21:52 »

Péntekre virradó éjszaka erősen felhős vagy borult lesz az ég, főként az Északi-középhegység térségében és délnyugaton lehet szakadozottabb a felhőzet. Többfelé várható jellemzően eső, záporeső formájában hulló - általában kisebb mennyiségű - csapadék. A délnyugati szél főként keleten, északkeleten gyakran megélénkül. Az éjszaka második felében előbb nyugaton, majd másutt is gyengül a légmozgás. A hőmérséklet -1 és +4 fok közé csökken, gyenge fagyra legnagyobb esély az Északi-középhegység területén és az Alpokalján mutatkozik.
Az ország déli harmadán többnyire borult lesz az ég. Másutt erősen, illetve közepesen felhős időre számíthatunk. A legkevesebb felhő az északi, északkeleti területek felett lesz, itt akár hosszabb-rövidebb időre a nap is kisüthet. A délnyugati határvidéken számottevő csapadék várható, máshol szórványos, gyenge záporok okozhatnak csapadékot.. Északon, északkeleten élénk lesz a nyugati szél, ott egy-egy erős széllökés is előfordul. Ezzel szemben nyugaton és délen lényegesen gyengébb lesz a légmozgás. A legmagasabb hőmérséklet 4 és 9 fok között alakul.

A korábbiakhoz képest egész kellemes reggelre ébredtünk. El is babráltam az időt annyira, hogy csak most van érkezésem a gép elé ülni!  szégyenlem
Viszont két kakassal kevesebb zaklatja a tyúkokat az udvarban (már csak három...) és alig van hasogatni való fa az udvaron!  yes_yes
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107841 Dátum: 2018.01.19., 15:19:46 »


Fontos kérdés a teherbe eséssel kapcsolatban, hogy az a szappan miből volt!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107840 Dátum: 2018.01.19., 09:15:04 »


      PAN-DJI :  Vádirat.

      Megszereztem a könyvet, kezdem az olvasását! Észak-Korea az alaptéma.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107839 Dátum: 2018.01.19., 07:16:00 »

Péntekre virradó éjszaka erősen felhős vagy borult lesz az ég, főként az Északi-középhegység térségében és délnyugaton lehet szakadozottabb a felhőzet. Többfelé várható jellemzően eső, záporeső formájában hulló - általában kisebb mennyiségű - csapadék. A délnyugati szél főként keleten, északkeleten gyakran megélénkül. Az éjszaka második felében előbb nyugaton, majd másutt is gyengül a légmozgás. A hőmérséklet -1 és +4 fok közé csökken, gyenge fagyra legnagyobb esély az Északi-középhegység területén és az Alpokalján mutatkozik.
Az ország déli harmadán többnyire borult lesz az ég. Másutt erősen, illetve közepesen felhős időre számíthatunk. A legkevesebb felhő az északi, északkeleti területek felett lesz, itt akár hosszabb-rövidebb időre a nap is kisüthet. A délnyugati határvidéken számottevő csapadék várható, máshol szórványos, gyenge záporok okozhatnak csapadékot.. Északon, északkeleten élénk lesz a nyugati szél, ott egy-egy erős széllökés is előfordul. Ezzel szemben nyugaton és délen lényegesen gyengébb lesz a légmozgás. A legmagasabb hőmérséklet 4 és 9 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107838 Dátum: 2018.01.19., 07:07:00 »


A 332. számban 1993. II. 1-jén megjelent írások
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107837 Dátum: 2018.01.18., 21:01:15 »

Ma megkíséreltünk nagyobbik fiammal két szolgáltatónál is szerződést kötni. Egyik a hulladékgyűjtésről, másik az áramról szólt. Volna... A szemétszállító cégnél közölték, hogy csak akkor lehet 60 literes kukája, ha az önkormányzattól hoz egy igazolást, hogy egyedül él a házban, de ha már ketten lesznek 80 literes kell, hogy legyen amit kifizet (hogy nem lesz tele? Ki a fenét érdekel! Amikor a Nemzeti Lóf....sszolgáltató átvette a szemét ügyet is, megváltozott a korábbi rendelet és abban ezt írták elő!  robban  uuuhhh ).
Aztán az elektromos szolgáltatónál is falnak mentünk, mert az özvegy, akitől vettem a házat, nem íratta át a villanyt, ezért most kell az 1982-ben elhunyt férjének a halotti anyakönyvi kivonata, különben nem tudjuk átírni az órát! (Ugye nem kell mondjam, hogy ez a rendelet a Nemzeti másik Ló...sszolgáltató megalakulását követően született!  fejbever fejbever  fejbever fejbever ).

Milyen szerencse, hogy legalább a porszívóhoz sikerült megvennem a porzsákot!  buli
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107836 Dátum: 2018.01.18., 20:53:17 »

Jó reggelt!

Hú, de hosszú éjszakánk volt! Viktornak megfájdult a füle éjjel, így jó másfél órán át volt futkosás...
Fél négy körül sikerült elaludnia.
Ennek ellenére reggel, amikor felkelt -megjegyzem teljesen magától, mert mondtam Maminak, hogy ne ébressze- azt mondta, hogy jól van, nem fáj semmije és akar iskolába menni!  shock

Mindegy, elviszem!

Jó estét!

Szerencsésen végigment a nap, Vityus megírta a matekot. Nem tudjuk, milyen lett, de azt hiszem nem is fontos!
A küzdeni akarásból, a kötelességtudatból számomra jelesre vizsgázott!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107835 Dátum: 2018.01.18., 08:24:09 »

Jó reggelt!

Hú, de hosszú éjszakánk volt! Viktornak megfájdult a füle éjjel, így jó másfél órán át volt futkosás...
Fél négy körül sikerült elaludnia.
Ennek ellenére reggel, amikor felkelt -megjegyzem teljesen magától, mert mondtam Maminak, hogy ne ébressze- azt mondta, hogy jól van, nem fáj semmije és akar iskolába menni!  shock

Mindegy, elviszem!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107834 Dátum: 2018.01.18., 07:57:04 »

Csütörtökre virradó éjszaka eleinte jobbára erősen felhős vagy borult lesz az ég, a reggeli órákra azonban nyugat felől szakadozik, csökken a felhőzet valamelyest. Elszórtan fordulhat elő hózápor, kisebb havazás. Északkeleten és délnyugaton párássá válhat a levegő, átmeneti ködfoltok is kialakulhatnak. Az északnyugati szél a középső területeken többször megélénkül, másutt általában mérsékelt marad. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke általában +1 és -4 fok között alakul, elsősorban északkeleten fordulhatnak elő ennél néhány fokkal alacsonyabb értékek.
Délelőtt szinte országszerte számíthatunk több-kevesebb napsütésre, délután azonban nyugat-északnyugat felől újfent erős felhősödés kezdődik, és ekkor az északi, északnyugati tájakon már számíthatunk kisebb csapadékra is, melynek halmazállapota döntően eső lesz, de a magasabban fekvő tájakon előfordulhat havas eső, havazás is. A délelőtt még gyakran élénk északnyugati szél napközben fokozatosan délnyugatira fordul, és főként a Kisalföldön fokozódik élénk sebességűre. A hőmérséklet csúcsértéke 3 és 8 fok között alakul, az Észak-Alföldön, illetve az Északi-középhegység térségében maradhat fagypont közelében a hőmérséklet.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107833 Dátum: 2018.01.17., 07:59:07 »

Az éjszakai és reggeli órákban is marad a borult égbolt. Főként az ország déli felén várható csapadék, a Kisalföldön lehet szakadozottabb a felhőzet. A csapadék formája zömmel eső lesz. A légmozgás jellemzően gyenge marad, a Tiszántúlon és a hegyvidéki területeken élénk lökések kísérhetik a délnyugati irányú szelet. A minimum hőmérséklet értékei -2 és +4 fok között alakulnak.
Napközben is jórészt zárt felhőtakaróra tekinthetünk fel, csapadékhullás főként a déli megyékben lehetséges, eső formájában, illetve a Kisalföldön záporok pattanhatnak ki. Az északkeleti megyék kivételével megélénkül az északnyugati szél, az ország északnyugat-délkelet irányú szélcsatornájában meg is erősödhet. A hőmérséklet csúcsértéke 1 és 7 fok között alakul, északkeletről délnyugat felé haladva mérhetjük a magasabb értékeket.

A telefonom szerint az eső nálunk, szerintem két eső között vagyunk. Onnan gondolom, hogy esett, mert vizes a macska háta. Ez azt jelenti, hogy megázott, amikor jött át az udvaron a kamrától a teraszig, ahol vagy egy kartondoboza, aminek aljába tettem egy darabka nikecellt. Marci ott szeret feküdni. Jó kis védett sarok a bejárat mellett.
Hajnali fél háromkor kikéretőzött.
Sokszor láttam azt, amikor korábban jöttem ki a konyhába, hogy a cicus a kamra felől érkezik. Ma már a dobozban várt és jött velem a konyhába némi reggeli reményében. Persze, nem okoztam neki csalódást!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107832 Dátum: 2018.01.17., 07:54:22 »

Kedves Rovattársak !

Az emlékezetből -mert nem csak írásban van meg a névsor- elsődlegesen ma reggel Nagy Melák Ember neve ugrott be.
Köztudott volt róla lelkes fotózása, továbbá termete valamint az is, hogy inkább Mikulással tartotta a kapcsolatot.
Semmi információm nincs róla megítélésem szerint 80-90 év közt lehet.

Másik üde színfolt -bár VT-re emlékezetem szerint nem járt- Dr. Ágoston C. Pál Dávid, akit személyesen szerintem csak kevesen ismerhettünk.

Jó reggelt!

Nagy Melákkal, emlékezetem szerint utoljára talán Monoron találkoztam. Hosszú nevűt nem is ismerem személyesen...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107831 Dátum: 2018.01.17., 07:06:38 »

Az éjszakai és reggeli órákban is marad a borult égbolt. Főként az ország déli felén várható csapadék, a Kisalföldön lehet szakadozottabb a felhőzet. A csapadék formája zömmel eső lesz. A légmozgás jellemzően gyenge marad, a Tiszántúlon és a hegyvidéki területeken élénk lökések kísérhetik a délnyugati irányú szelet. A minimum hőmérséklet értékei -2 és +4 fok között alakulnak.
Napközben is jórészt zárt felhőtakaróra tekinthetünk fel, csapadékhullás főként a déli megyékben lehetséges, eső formájában, illetve a Kisalföldön záporok pattanhatnak ki. Az északkeleti megyék kivételével megélénkül az északnyugati szél, az ország északnyugat-délkelet irányú szélcsatornájában meg is erősödhet. A hőmérséklet csúcsértéke 1 és 7 fok között alakul, északkeletről délnyugat felé haladva mérhetjük a magasabb értékeket.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107830 Dátum: 2018.01.17., 07:05:45 »

Kedves Rovattársak !

Az emlékezetből -mert nem csak írásban van meg a névsor- elsődlegesen ma reggel Nagy Melák Ember neve ugrott be.
Köztudott volt róla lelkes fotózása, továbbá termete valamint az is, hogy inkább Mikulással tartotta a kapcsolatot.
Semmi információm nincs róla megítélésem szerint 80-90 év közt lehet.

Másik üde színfolt -bár VT-re emlékezetem szerint nem járt- Dr. Ágoston C. Pál Dávid, akit személyesen szerintem csak kevesen ismerhettünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!