Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.04.26., 17:34:26
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 5301 5302 [5303] 5304 5305 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7126779 alkalommal)
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #5869 Dátum: 2009.01.04., 18:47:23 »

Mi volt az ebéd?
Főztem a fiúknak, bocs sütöttem pulykát, krumplipüré, és ubisali volt hozzá. Kedvenc kajájuk. Csontlevest akartam csinálni hozzá, de nem volt itthon a szomszéd ifjasszony, így nem fértem hozzá a zöldségjéhez. yes_yes bleee
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #5868 Dátum: 2009.01.04., 18:05:30 »

Galaxis utikalauz stopposoknak!

Én is olvastam, csak nem jegyeztem meg....  szégyenlem

Előkeríteni pedig nem tudom, hiszen (mint már tudod, bizony!) ez is a "gyerekek öröksége"!

Ja, hogy nem szeretik a sci-fi-t?
Attól még az örökségük!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #5867 Dátum: 2009.01.04., 18:04:35 »

Akela, kedves!
 Nevet Nem, az echte törölköző volt,- bizonyára a srác fel volt készülve minden eshetőségre.
Ugyanis a galaktikus stoppolásnak egy aranyszabálya van: mindig legyen nálad a törölköződ!

„Törülköző: A lehető leghasznosabb dolog, amit csak magával vihet a csillagközi stoppos. Egyrészt komoly gyakorlati értéke van: beletakarózhatunk, hogy meleghez jussunk, míg átugrándozunk a Jaglan-Béta hideg holdjain; heverhetünk rauta, míg a Santagrinus-V ragyogó, márványhomokos tengerpartjain szívjuk a sűrű tengeri levegőt; felvitorlázhatjuk vele minitutajunkat, míg lefelé sodródunk a lassú, lomha Moth folyón; takarózhatunk vele, miközben Kakrafoon sivatagainak vörös csillagai ragyognak ránk; megnedvesíthetjük és fegyverként használhatjuk kézitusában; fejünkre tekerhetjük, hogy távol tartsuk a mérges gőzöket, vagy hogy elkerüljük a Traal bolygó Mohó Poloskapattintó Fenevadjának pillantását (észvesztően ostoba állat, azt hiszi, ha ő nem lát téged, te se látod őt – annyi esze van mint egy cipőtalpnak, de nagyon-nagyon mohó); veszély esetén vészjelzéseket adhatunk vele, és természetesen beletörölközhetünk, ha még elég tiszta hozzá. Másrészt, és ez a fontosabb, a törülközőnek roppant pszichológiai jelentősége van. Miért, miért nem, ha a strag (strag: nem stoppos) észreveszi, hogy a stopposnak van törülközője, azonnal föltételezi, hogy fogkeféje, arctörlője, szappana, doboz kétszersültje, kulacsa, iránytűje, kötélgombolyagja, szúnyogriasztója, esőkabátja, űrruhája stb. is van. Sőt a strag boldogan odakölcsönzi a stopposnak a felsoroltak vagy egy tucat egyéb tétel bármelyikét, melyet a stoppos véletlenül „elvesztett”. A strag úgy gondolkodik, hogy aki széltében-hosszában bejárja stoppolva a galaxist, nomádul és csövezve él, hihetetlen nehézségekkel néz farkasszemet, és győz, és még azt is tudja, hogy hol a törülközője – az igazán olyan valaki, akit komolyan kell venni. "

Ráadásul munkába menet sem jön rosszul, ha az ember lánya megéhezik, ez leszűrhető az alábbi dialógusból:

"- Itt van! Szívogassa egy kicsit - ajánlotta fel Roosta Zaphodnak a törülközõ csücskét.
Zaphod úgy meredt a másikra, mintha váratlanul egy rugóra járó  kakukk pattant volna ki annak homlokából.
- Teli van tápanyaggal - magyarázta Roosta.
- Ilyen malacul szokott enni, vagy mi? - kérdezte Zaphod.
- A sárga csíkok fehérjében dúsak, a zöldekben sok a B- és a C-vitamin, az apró rózsaszín virágok pedig csírakivonatot tartalmaznak.
Zaphod elképedten vette át a feléje nyújtott törülközõt.
- Hát a barna foltok micsodák? - kérdezte.
- Pörköltszaft - magyarázta Roosta. - Arra az esetre, ha elegem volna a csírakivonatból."


És ami a legfontosabb, amit mindig szem előtt kell tartani a galaktikus utazások alkalmával, az az, hogy:
"Ne ess pánikba!"
 Vigyorog

Galaxis utikalauz stopposoknak!

Én is olvastam, csak nem jegyeztem meg....  szégyenlem

Előkeríteni pedig nem tudom, hiszen (mint már tudod, bizony!) ez is a "gyerekek öröksége"!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #5866 Dátum: 2009.01.04., 18:02:37 »

Igen, fijjug!
Kátya szövege volt, a klasszikus, Hofi által is előadott viccből. Legalábbis nekem úgy rémlik, hogy hallottam tőle. Mármint Hofitól. Mert, hogy Kátyától igen, az tuti.

Nyuszika az erdő közepén reszeli a körmét. Arra jön a medve:
- Mit csinálsz, nyuszika?
- Reszelem a körmöm, és ha idejön az oroszlán széttépem! - a medve megijed a harcias nyúltól és beleveti magát a sűrűbe. Jön a róka:
- Mit csinálsz, nyuszika?
- Reszelem a körmöm, és ha idejön az oroszlán széttépem! - A róka is megijed, elszalad. Jön az oroszlán:
- Mit csinálsz, nyuszika?
- Csak reszelem a körmöm, és hülyeségeket beszélek....
 Vigyorog

Úgy-úgy, biz' ám!   vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #5865 Dátum: 2009.01.04., 17:37:25 »

Igen, fijjug!
Kátya szövege volt, a klasszikus, Hofi által is előadott viccből. Legalábbis nekem úgy rémlik, hogy hallottam tőle. Mármint Hofitól. Mert, hogy Kátyától igen, az tuti.

Nyuszika az erdő közepén reszeli a körmét. Arra jön a medve:
- Mit csinálsz, nyuszika?
- Reszelem a körmöm, és ha idejön az oroszlán széttépem! - a medve megijed a harcias nyúltól és beleveti magát a sűrűbe. Jön a róka:
- Mit csinálsz, nyuszika?
- Reszelem a körmöm, és ha idejön az oroszlán széttépem! - A róka is megijed, elszalad. Jön az oroszlán:
- Mit csinálsz, nyuszika?
- Csak reszelem a körmöm, és hülyeségeket beszélek....
 Vigyorog
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #5864 Dátum: 2009.01.04., 17:32:46 »

Az nem törölköző volt, hanem olyan Arafat kendő. vigyor

Akela, kedves!
 Nevet Nem, az echte törölköző volt,- bizonyára a srác fel volt készülve minden eshetőségre.
Ugyanis a galaktikus stoppolásnak egy aranyszabálya van: mindig legyen nálad a törölköződ!

„Törülköző: A lehető leghasznosabb dolog, amit csak magával vihet a csillagközi stoppos. Egyrészt komoly gyakorlati értéke van: beletakarózhatunk, hogy meleghez jussunk, míg átugrándozunk a Jaglan-Béta hideg holdjain; heverhetünk rauta, míg a Santagrinus-V ragyogó, márványhomokos tengerpartjain szívjuk a sűrű tengeri levegőt; felvitorlázhatjuk vele minitutajunkat, míg lefelé sodródunk a lassú, lomha Moth folyón; takarózhatunk vele, miközben Kakrafoon sivatagainak vörös csillagai ragyognak ránk; megnedvesíthetjük és fegyverként használhatjuk kézitusában; fejünkre tekerhetjük, hogy távol tartsuk a mérges gőzöket, vagy hogy elkerüljük a Traal bolygó Mohó Poloskapattintó Fenevadjának pillantását (észvesztően ostoba állat, azt hiszi, ha ő nem lát téged, te se látod őt – annyi esze van mint egy cipőtalpnak, de nagyon-nagyon mohó); veszély esetén vészjelzéseket adhatunk vele, és természetesen beletörölközhetünk, ha még elég tiszta hozzá. Másrészt, és ez a fontosabb, a törülközőnek roppant pszichológiai jelentősége van. Miért, miért nem, ha a strag (strag: nem stoppos) észreveszi, hogy a stopposnak van törülközője, azonnal föltételezi, hogy fogkeféje, arctörlője, szappana, doboz kétszersültje, kulacsa, iránytűje, kötélgombolyagja, szúnyogriasztója, esőkabátja, űrruhája stb. is van. Sőt a strag boldogan odakölcsönzi a stopposnak a felsoroltak vagy egy tucat egyéb tétel bármelyikét, melyet a stoppos véletlenül „elvesztett”. A strag úgy gondolkodik, hogy aki széltében-hosszában bejárja stoppolva a galaxist, nomádul és csövezve él, hihetetlen nehézségekkel néz farkasszemet, és győz, és még azt is tudja, hogy hol a törülközője – az igazán olyan valaki, akit komolyan kell venni. "

Ráadásul munkába menet sem jön rosszul, ha az ember lánya megéhezik, ez leszűrhető az alábbi dialógusból:

"- Itt van! Szívogassa egy kicsit - ajánlotta fel Roosta Zaphodnak a törülközõ csücskét.
Zaphod úgy meredt a másikra, mintha váratlanul egy rugóra járó  kakukk pattant volna ki annak homlokából.
- Teli van tápanyaggal - magyarázta Roosta.
- Ilyen malacul szokott enni, vagy mi? - kérdezte Zaphod.
- A sárga csíkok fehérjében dúsak, a zöldekben sok a B- és a C-vitamin, az apró rózsaszín virágok pedig csírakivonatot tartalmaznak.
Zaphod elképedten vette át a feléje nyújtott törülközõt.
- Hát a barna foltok micsodák? - kérdezte.
- Pörköltszaft - magyarázta Roosta. - Arra az esetre, ha elegem volna a csírakivonatból."


És ami a legfontosabb, amit mindig szem előtt kell tartani a galaktikus utazások alkalmával, az az, hogy:
"Ne ess pánikba!"
 Vigyorog
Naplózva

Bonbonier
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #5863 Dátum: 2009.01.04., 17:32:37 »

Gaz-ember

..és ne kérdezd hogy nem csi....     csinál neked a feleséged... na ezt a mondatot el akartam kerülni. De neked ezt nem is kell érteni töle meg mindig kosarat kapok. Igazad van többé nem pitizem ,de te se pedáloz nála, te liliom tipró
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #5862 Dátum: 2009.01.04., 17:27:32 »

Akela

 már rántot husi sem kell elég ha Gaz-ember rágodik rajta, csak hadlegyek a kiskutyád vagy cicuskád még durmolnék is neked
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Gazember
Vendég
« Válasz #5861 Dátum: 2009.01.04., 17:24:19 »

Mi-kulás ! Mi az a nem csi....? homályosíts fel, kérlek, aztán mehecc Akeláhóóó pitizni, meg a kutyáktóóó marattt rámtotthusit kajááááni.


 bee
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #5860 Dátum: 2009.01.04., 17:22:19 »

Gaz-ember


Ez Kátya szöveg, csak reszelem a karmom..
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Gazember
Vendég
« Válasz #5859 Dátum: 2009.01.04., 17:19:37 »

Tényleg, de annak a hosszunevünek volt egy állandó mondatbefejezése: "Csak reszelem a körmöm" vagy valami ilyesmi. Valami tanyán élt Szolnok környékén, úgy tom.

 Nagytaps2
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #5858 Dátum: 2009.01.04., 17:19:07 »

Hiába próbálkozik Gazember nem állok vele szóba. Émeghagyo9m neked a foglyok micsodályát.



Inkább Akela kiskutyéja lennék és megelégednék 1 szelet rántot husival is és ne kérdezt hogy nem csi..... igen nem
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #5857 Dátum: 2009.01.04., 17:14:41 »

  Valószínű Ketrin tudja azt az iszonyuan hosszú rovatbélit is!!!!!!!        

Tudja, bizony!
Jenpopolovienzolopomitopikowiczky  Vigyorog
Naplózva

Bonbonier
Gazember
Vendég
« Válasz #5856 Dátum: 2009.01.04., 16:24:29 »

Jóóóózsefem ! Icud tugggya, hogy Te Tahitin nyaraaatááá ?

Majd én megmondom nekije, ha idájig nem tuttta.


 bee bee Nagytaps2
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #5855 Dátum: 2009.01.04., 16:18:04 »


Hápika ! Sajnos 3 kiló-méterre.
Sajtika ! Beugrott, én annak a zuccának a túlsó véginél lakom. A bakancs jöhet, meg a Bakancsos csirek is.
Józsefem ! Menüettet 74 éve utálom. Akárcsak a balettet.


 bee
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #5854 Dátum: 2009.01.04., 15:55:45 »

szia Mikulás!

Vágyol egy kis rántott husira? AZ asszony nem csinál neked? 6-7 szelet nem sok egy kicsit? Majd ha kevesebbel is beéred jöhetsz kutyának-macskának, nagy becsben vannak nálam.  bleee
Naplózva
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #5853 Dátum: 2009.01.04., 15:38:07 »


         Magyarázzátok meg mi az a "fagyriadó" vagy "hidegriadó" He?He???,

              Menjünk meleghelyre?He?He? Ennyi eszünk talán van!!!!!

                            uuuhhh megolazideg_ uuuhhh

Ez nem neked,hanem a hajléktalanoknak szól. _morcos
Naplózva

Kiskacsa
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #5852 Dátum: 2009.01.04., 15:35:45 »

Megjöttem a Tescoból,  próbáltam legalább két napi kaját venni a gyerekeknek, hogy ne kelljen munka után még oda ismenni minden nap. Nem kaptam a macsoknak vesét, fognak is reklamálni hogy csak konzervet /d,n,Jánost/  fognak enni. Juj de hideg volt. shock

A hidegtől már én is el vagyok szokva,lesz ám reggel cidri. shock
Naplózva

Kiskacsa
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #5851 Dátum: 2009.01.04., 15:32:32 »

Kicsi Hápikacsa ! Ha Gyömrőnél jársz, köszönjél be.


 köszi_2

A nyáron mikor ott voltál és átmentünk Gyömrőn(mert hazafelé nem áll ott meg a szolnoki),
akkor arra gondoltam,hogy milyen jó lenne ha közel laknál az állomáshoz,tudnék neked integetni. táncika zizi
Naplózva

Kiskacsa
csuhas
Vendég
« Válasz #5850 Dátum: 2009.01.04., 15:24:36 »


         Magyarázzátok meg mi az a "fagyriadó" vagy "hidegriadó" He?He???,

              Menjünk meleghelyre?He?He? Ennyi eszünk talán van!!!!!

                            uuuhhh megolazideg_ uuuhhh

Nincs témája a híradósoknak, ilyenkor kitalálnak valamit. Most a hidegből csinálnak riadalmat. Pedig hideg azért szokott lenni télen néha. Na de vevők rá az emberek. Szeretnek sopánkodni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5301 5302 [5303] 5304 5305 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!