Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.21., 10:44:51
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 473 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 5012 5013 [5014] 5015 5016 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7140132 alkalommal)
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #11654 Dátum: 2009.03.16., 20:24:00 »

Szia Csuhás


AKELA


Azt nem tudom mert némán nézem. Nálam csend tilalom van. Nem akarom hogy ez miatt össze tűzésem legyen a rend őreivel ja és felébrednének a gyerekek.

Mikulás, Ez érdekes, zenét hand nélkül hallgatni.  uuuhhh shock
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #11653 Dátum: 2009.03.16., 20:22:03 »

Akela, drága!

Van tartalék billentyűzeted?

Ez már a tartalék, de az  ő rőviden még mindíg nem jó. Nagy betű már van.  Nagytaps2
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #11652 Dátum: 2009.03.16., 20:10:24 »

 yes_yesyes_yesyes_yes
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #11651 Dátum: 2009.03.16., 18:37:59 »

Kedves Gazember!

Amennyire én emlékszem, meglehet rosszul, tavaly szombaton azért nem jöttél el, mert  pakolnod kellett Gyömrőre. Ezt a VT-t pedig három nappal a meghirdetése után egyszer lemondtad érdektelenségre hivatkozva. Többen jeleztük kételyünket a 14-i dátummal kapcsolatban (egyébként tele is volt a város rendőrrel).
Mindezeket figyelembe véve én igen jó eredménynek tartom, hogy hét fő megjelent, örülök, hogy jól éreztétek magatokat és hogy mind épségben haza jutottatok.
Azonban a törlesztéssel nem értek egyet, szerintem senki nem haragudott rád.

                               Nagytaps2 _morcos Nagytaps2
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #11650 Dátum: 2009.03.16., 18:36:29 »

Mondom, Mikulásom, én már befizettem a hó elején, mert Kőbányán nem olyan svihákok dolgoznak a hivatalokban. Nekünk nem is emelték, ugyanannyit fizettem be, mint tavaly, 3.060.- Ft.-ot félévre.


 bee bye bye

                            He?He?He?He?He?
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #11649 Dátum: 2009.03.16., 18:34:30 »

100/2

Le rótam mint 1 büntetést. 2 napom volt rá. Ha késve kapod most azt mondjá nem számít, de majd az ellenörzéskor viszont na itt 1 renitens késve fizető jól büntessük csak meg. És hiába mondod de hát nem jött meg. Az a lényeg hogy késtél és nekik ez + bevétel. Mivel 15.-e a határ idő ma még rendezheted ,bemész az ön kor.-hoz és szerzel csekket és befizetheted pótlék mentesen

             Felhivtam a megfelelő ügyosztályt,közölték,maradjak nyugton ,április 30.-a előtt megkapom,az a határidő!

                        bu_mm
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #11648 Dátum: 2009.03.16., 18:30:55 »

Csuhásom ! Kösz az őszinteséget, én biztos voltam benne, hogy jó páran törlesztetek, azért nem voltatok jelen. A tavalyinál, ezért nincs igazad,- én azonnal reagáltam,- hogy nekem a dátum már foglalt. Képzeld, kb 10 vendég, meg a család Gábornapot ünnepel és én nem vagyok otthon. Előző szombaton meg Sándornapra Kecskemétre, családi fuvarosnak, utána meg már Gyömrői költözés. Most viszont volt ideje mindenkinek beszólni, hogy máskorra tegyük. Helyette távolmaradásokkal lettem megtisztelve. Nem baj, nem haragszon, csak nem esett jól.

 köszi_2
                      Én is reagáltam!

                                  bleee
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #11647 Dátum: 2009.03.16., 18:30:14 »

Rájöttem, ki aza a VN.  Háááárt a Vigyorgó Némber , tuggyátok, nekem szokott írni Ibolya néni álnéven.
Egyébként Mikulás anyósa. Íme:
 bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #11646 Dátum: 2009.03.16., 18:28:56 »

Kedves Gazember!

Szoktam magam ünnepeltetni?
Különben is hiszi a piszi, hogy Te ott lennél, mert egy éve a tiszteletedre rendezett VT-n való részvételt is lemondtad, és talán van is némi összefüggés, az azon ott lévők és a szombatin meg nem jelentek névsora között. Nem harag, nem sértődés, nem utálat, tapasztalat.


                       yes_yes yes_yes yes_yes
Naplózva
VN
Újonc
*

Karma: +1/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


rím faragatlan


Profil megtekintése
« Válasz #11645 Dátum: 2009.03.16., 18:04:18 »

Télutón

Leveleket képzelek a kopár fákra,
Színeket a fakó tájra,
S Napot a borongós égre,
Hogy lelkem ujjongjon végre.
Téged képzellek magamra,
Csókjaid felkínált nyakamra,
Suttogó szavaid fülembe,
Hogy vér áradjon testembe.
Naplózva
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #11644 Dátum: 2009.03.16., 17:57:27 »

Ketrinke!

Joaquina is dukál a BKV jegy mellé, vagy legalább egy serpa?

Ó, te jó ég!  Vigyorog
Eszembe juttattad, hogy a Dunaharasztiban rendezett horgászverseny, avagy a "Ki téved el mihamarabb" szellemében megrendezett V.T.-n Bakancsos Csirke volt a sherpa, mert egy tálka ribizlivel egyensúlyozva gyűrte maga alá a terepet.
 Vigyorog Vigyorog
Emlékezetem szerint a jelenlegi gárdából senki sem volt ott, de nem ennek köszönhető, hogy maradandó élményt nyújtott.
Például elindultunk a kempingből, hogy egy megfelelő horgászhelyet keressünk, majd jó néhány óra múlva kikötöttünk ugyanott, és mikor megkérdezték az ott dolgozók, hogy mikor kezdődik a verseny, nagy röhögés közepette vallottuk be, hogy ez már az.
Kátya valamilyen fúrás-faragás közben természetesen a saját tenyerét is felnyársalta, így valaki elfuvarozta a helyi orvoshoz némi elsősegélyért.
A halak beetetése közben a közelben úszó kacsákat is beetettük kenyérrel, kukoricával... Majd, mikor a dobálást elunta Rom Leó, az egész zacskó kukoricát bevágta, a később elhíresült "Ne, kacsa!" felkiáltás kíséretében.
Edit (Baki asszonya) eü. asszisztensi mivoltát nem meghazudtolva, élete első horgászatán a kifogott halát azonnal altatásban részesítette, midőn úgy húzta ki, hogy szegény hal közben lefejelte a stéget.

No, ez most mind felrémlett előttem, ezért aztán naná, hogy szerzek neked egy sherpát!  Vigyorog
Naplózva

Bonbonier
csuhas
Vendég
« Válasz #11643 Dátum: 2009.03.16., 17:10:44 »

Ketrinke!

Joaquina is dukál a BKV jegy mellé, vagy legalább egy serpa?
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #11642 Dátum: 2009.03.16., 16:52:56 »

Kedves Gazember!

Amennyire én emlékszem, meglehet rosszul, tavaly szombaton azért nem jöttél el, mert  pakolnod kellett Gyömrőre. Ezt a VT-t pedig három nappal a meghirdetése után egyszer lemondtad érdektelenségre hivatkozva. Többen jeleztük kételyünket a 14-i dátummal kapcsolatban (egyébként tele is volt a város rendőrrel).
Mindezeket figyelembe véve én igen jó eredménynek tartom, hogy hét fő megjelent, örülök, hogy jól éreztétek magatokat és hogy mind épségben haza jutottatok.
Azonban a törlesztéssel nem értek egyet, szerintem senki nem haragudott rád.
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #11641 Dátum: 2009.03.16., 15:38:32 »


Na ne mááá, Mikulás, ezen felidegeltéééé ? Mennny a zuccára a nyóckerbe, valamelyik sarokra, jobban fizet, mint a taxizás. (Csak előbb változzál át nővé)


 bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bye bye
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #11640 Dátum: 2009.03.16., 15:36:04 »

Mikulásom ! Egy rendes autós már régen befizette az adóját, nem várja meg, mire a postán 200-an állnak sorba.


 bee bye bye

Mondom, Mikulásom, én már befizettem a hó elején, mert Kőbányán nem olyan svihákok dolgoznak a hivatalokban. Nekünk nem is emelték, ugyanannyit fizettem be, mint tavaly, 3.060.- Ft.-ot félévre.


 bee bye bye
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #11639 Dátum: 2009.03.16., 15:09:06 »

Gaz-ember

Nincs kedvem ebéd időt tartani, mert felidegelté. Ezért megyek az utcára lenyugodni
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #11638 Dátum: 2009.03.16., 15:04:55 »

Mikulásom ! Egy rendes autós már régen befizette az adóját, nem várja meg, mire a postán 200-an állnak sorba.


 bee bye bye

Gazember

Nálam rendesebb autós meg nincs is. mindig azt lesem ugyan mit kéne még befizetnem.
Ki az aki állandóan kötözködik velem? Mint már írtam csak 3 nappal ezelőtt kaptam meg, de megnyugtatlak már befizettem. Ráadásúl nincs fizetésem és csak akkor tudom hogy mennyit kell fizetni ha meg jön a csekk és akkor törekszem arra hogy legalább annyi legyen amannyi a befizetésre kell. Vannak olyanok, hogy még csekket sem kaptak. Te sem fizetted még be mert azt sem tudtad miről van szó. Régi csekk már nem érvényes mert most emelték fel a befizetendő összeget. Úgy hogy jobban néz utána
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Gazember
Vendég
« Válasz #11637 Dátum: 2009.03.16., 13:46:18 »


Mikulásom ! Egy rendes autós már régen befizette az adóját, nem várja meg, mire a postán 200-an állnak sorba.


 bee bye bye
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #11636 Dátum: 2009.03.16., 13:34:36 »

                  Mikulás!

        Jattos utasokat kívánok!!!!!!

              bye bye

100/2

Elég nekem a fizető utas is
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #11635 Dátum: 2009.03.16., 13:32:28 »

Mikulásom ! Nem tudom, Te melyik biztosítúnál törleszted a köteleződet, de én 6 éve betaláltam a jóba. Nem mondom, mert reklámnak minősül, de én a belépésem után három évig nem kaptam emelésről értesítést, utána meg minden évben 250.-  - 300.- Forinttal csökken a díjam. Jelenleg 4230.- Ft./ negyedévre a kötelezőm. Ha nem hiszed, a januári szerződésemet átszkennelem Neked. Ha váltani akarsz, megadom az üzletkötő nevét, mobilszámát. Persze egy pár díjcsökkentő feltételnek meg kell felelni.

 bee bye bye

Gaz-ember

El vagy varázsolva és nem kell a protekció sem. Nem a kötelező biztosítás a gond hanem határídős a súly adó befizetés.Te is jobban járnál ha ma befizetnéd mert ma még pótlékmentesen lehet
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Oldalak: 1 ... 5012 5013 [5014] 5015 5016 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!