Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 21:10:08
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 124 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128543 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106049 Dátum: 2017.02.22., 07:02:48 »


A 2. évfolyam 111. számában 1991. VIII. 27-én megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106048 Dátum: 2017.02.21., 22:28:48 »



Jó kis meccs (foci) megy a BL-ben Manchester City és Monaco ...jelenleg 1:2...hajtós kis mérkőzés....ezek a franciák nagyon rákészültek a BL-re....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106047 Dátum: 2017.02.21., 21:31:23 »

Ám annak örülök, hogy látom Akelát, úgy virtuálisan.... Nagytaps2  köszi_2
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106046 Dátum: 2017.02.21., 21:25:17 »

Remélem nyertél!



Na igen  vigyor ...azt hiszem 98 Ft-t. mármint tiszta haszonban. De nem ez a lényeg... Amúgy sem játszom soha nagy tétekbe....sőt az is előfordult ha rosszak voltak a tippek és nem jött be nyereség, akkor bizony ki-kihagytam/ok egy két tippelési időszakot, a következő havi pénzig, amit "szerencsére" fordíthatok. Online meg gyakorlatilag tényleg csak pár Ft-os téteket teszek meg... A szerencsejátékból nem lehet meggazdagodni, legalábbis nekem nem....biztos van aki ezt jobban érti, vagy egyebek. De azt hiszem az is olyan, hogy nagy pénzzel lehet csak nagyot kaszálni....vagy állami támogatással vigyor
Én meg se ez. se az nem vagyok, de ez így jó és így helyes.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106045 Dátum: 2017.02.21., 21:04:02 »

Aztán ha már ott voltam, gyorsan felvették a hagyatéki leltárt is a .......



Igen a következő fájdalmas feladat amikor az ember az eltávozott szerette után elintézi az un. "formaságokat".... hagyaték....egyéb lemondások.
Anyu temetése annyiban még bonyolultabb is volt, hogy nem a lakhely szerint illetékes temetőben lett nyugalomra helyezve, hanem kérése alapján szülővárosában. Szerencsém volt a temetkezési vállalkozó - mert amúgy anyu nem is állandó lakhelyén hunyt el - minden elmagyarázott részletesen milyen befogadó, kiadó nyilatkozatokat kell kérnem és kiktől  ésatöbbi. 
A bankszámla vezető fiókkal viszont volt egy kis gond... ami az ő hibájuk volt...ugyanis az ügyintéző ráült az ügyre és a "fiókban" pihentette vagy két hétig.... Aztán a nyugdíjfolyosító sem volt a helyzet magaslatán. technikai hibára hivatkozva véletlenül kiküldték a már nem esedékes, jogosult nyugdíjat a számlára, amit én már vagy két hete megszüntettem (hittem azt) Noha minden szerv időben lett értesítve a hiteles halotti bizonyítvánnyal és kérelemmel.
De aztán végül is minden rendeződött, igaz én közöltem, hogy én megtettem minden tőlem elvárhatót és a megfelelő időben, elég nekem a magam baja azt csinálnak amit akarnak. Ezután egyszer hívtak telefonon, hogy minden rendben van.
 
Azért késöbb is akadtak kisebb problémák, erre van egy történetem.... a műholdas szolgáltatóval felvettem a kapcsolatot édesanyám halála után kicsivel, hogy lemondjam a 3. beltéri egységet. Három beltéri egységünk volt a műholdhoz....egy a nappaliban, egy anyu szobájában és egy a mi hálószobánkban. Ketten maradtunk a nejemmel és így minek a 3. beltéri... Így telefonon intéztem a lemondását, és tulajdonképpen akkor egyúttal megrendeltem a nappali beltéri cseréjét, rögzítős egységre is. Az intézés során az ügyintéző hölgy mindenképpen rá akart beszélni, hogy ne mondjam le a 3 beltéri egységet mert akciós ésatöbbi.... Amikor közöltem vele, hogy azért hívtam az ügyfélszolgáltatót, hogy lemondjam akkor meg is indokoltam, hogy haláleset miatt stb. A hölgy ezek után is csak erősködött. Nehezen  tudtam csak meggyőzni, hogy nem tudunk ketten a három tv-t nézni külön helyiségben.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106044 Dátum: 2017.02.21., 20:43:45 »

Jó estét!

Ma beballagtam az önkormányzathoz, hogy némi temetési segélyt kérjek. Egy szép kis paksamétát kellett kitöltenem, mindenféle TAJ számokkal egyetemben. Mivel mindenkié nem volt nálam, ezért haza kellett hoznom a kérvényt. Fogunk kapni 28 500,- Ft-ot... Nem mondom meg, mennyibe került a temetés, de közel tízszeresébe... Eltépelődtem rajta, hogy akinek nincs ennyi pénze, az hogyan temettet? Jó, nem mindenből a legolcsóbbat választottam, de azért igyekeztem takarékoskodni. Nem más miatt, maga Nati mondta, hogy a lehető legolcsóbb legyen, ő nem fog reklamálni....



Jó estlétet!

Igen a szomorúság mellett, nem kicsi anyagi teher is. ...és bizony sok családnál előáll, vagy olyan a helyzet, hogy nem áll rendelkezésre a költségek nem hogy az egésze, de kisebb része sem.   
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106043 Dátum: 2017.02.21., 20:25:26 »

Jó estét!

Ma beballagtam az önkormányzathoz, hogy némi temetési segélyt kérjek. Egy szép kis paksamétát kellett kitöltenem, mindenféle TAJ számokkal egyetemben. Mivel mindenkié nem volt nálam, ezért haza kellett hoznom a kérvényt. Fogunk kapni 28 500,- Ft-ot... Nem mondom meg, mennyibe került a temetés, de közel tízszeresébe... Eltépelődtem rajta, hogy akinek nincs ennyi pénze, az hogyan temettet? Jó, nem mindenből a legolcsóbbat választottam, de azért igyekeztem takarékoskodni. Nem más miatt, maga Nati mondta, hogy a lehető legolcsóbb legyen, ő nem fog reklamálni....

Aztán ha már ott voltam, gyorsan felvették a hagyatéki leltárt is a másik szobában, ám a lakcím kártyákat intéző hölgy is meglátta, hogy ott vagyok, és gyorsan szólt, ha az anyakönyvinél végeztem, menjek át hozzá is, mert megjött Viktor lakcím kártyája is.
Ez után a helyi T pontba mentem és lemondtam Natasa internet előfizetését. Közben több boltba is be kellett mennem. Marikia nénink ismét kivégzett egy fejhallgatót....  uuuhhh Gyakorlatilag negyedévente dobálom ki őket, mert valahogy mindig sikerül neki kicsinálnia....  robban
Mire hazaértem, már mehettem a gyerekért...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106042 Dátum: 2017.02.21., 20:21:22 »

Keddre virradóan melegfront éri el hazánkat. Az éjszaka első felében délen, délnyugaton még kevés felhő borítja az eget, később észak felől egyre több felhő érkezik e tájakra is. Az északi megyékben a hajnali óráktól kezdődően elered az eső, az Északi-középhegység magasabb csúcsain eleinte havas eső, havazás is előfordulhat. A nyugati, délnyugati szél tovább erősödik, északkeleten viharos széllökések is lehetnek. A kezdetben kevésbé felhős területeken kevéssel fagypont alá hűlhet a levegő, a felhősödés miatt azonban megenyhül az idő arrafelé is, így reggel általában 0 és 5 fok közötti értékeket mérhetünk.
Országszerte borult égbolt várható, többfelé esővel, záporral. A több csapadék északnyugaton és keleten eshet. Késő délután megkezdődik észak, északnyugat felől a felhőzet csökkenése. A délnyugati, nyugati szél többnyire mérsékelt lesz, csupán délnyugaton lesz gyenge a légmozgás. A legmagasabb hőmérséklet 4 és 11 fok között várható, északkeleten az alacsonyabb értékekkel.

Jó estét!

Ma beballagtam az önkormányzathoz, hogy némi temetési segélyt kérjek. Egy szép kis paksamétát kellett kitöltenem, mindenféle TAJ számokkal egyetemben. Mivel mindenkié nem volt nálam, ezért haza kellett hoznom a kérvényt. Fogunk kapni 28 500,- Ft-ot... Nem mondom meg, mennyibe került a temetés, de közel tízszeresébe... Eltépelődtem rajta, hogy akinek nincs ennyi pénze, az hogyan temettet? Jó, nem mindenből a legolcsóbbat választottam, de azért igyekeztem takarékoskodni. Nem más miatt, maga Nati mondta, hogy a lehető legolcsóbb legyen, ő nem fog reklamálni....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106041 Dátum: 2017.02.21., 07:02:22 »

Keddre virradóan melegfront éri el hazánkat. Az éjszaka első felében délen, délnyugaton még kevés felhő borítja az eget, később észak felől egyre több felhő érkezik e tájakra is. Az északi megyékben a hajnali óráktól kezdődően elered az eső, az Északi-középhegység magasabb csúcsain eleinte havas eső, havazás is előfordulhat. A nyugati, délnyugati szél tovább erősödik, északkeleten viharos széllökések is lehetnek. A kezdetben kevésbé felhős területeken kevéssel fagypont alá hűlhet a levegő, a felhősödés miatt azonban megenyhül az idő arrafelé is, így reggel általában 0 és 5 fok közötti értékeket mérhetünk.
Országszerte borult égbolt várható, többfelé esővel, záporral. A több csapadék északnyugaton és keleten eshet. Késő délután megkezdődik észak, északnyugat felől a felhőzet csökkenése. A délnyugati, nyugati szél többnyire mérsékelt lesz, csupán délnyugaton lesz gyenge a légmozgás. A legmagasabb hőmérséklet 4 és 11 fok között várható, északkeleten az alacsonyabb értékekkel.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106040 Dátum: 2017.02.20., 22:38:19 »

Éjszaka az ország nagy részén erősen felhős vagy borult lesz az ég. Több helyen sűrű ködfoltok képződnek, helyenként zúzmaralerakódással. Itt-ott kisebb csapadék is hullhat szitálás, ónos szitálás, a hegyekben hószállingózás, gyenge havazás formájában. A délnyugati szél gyenge marad. A leghidegebb órákra jellemzően -4 és +1 fok közé hűl a levegő.
Hétfőn napközben egy közeledő frontrendszer előterében lassacskán melegedés indul meg a magasban, ennek hatása már a felszín közelében is érezhető lesz. Jobbára erősen felhős égre számíthatunk, csak a Dunántúl nyugati felén várható naposabb idő. Az északkeleti megyékben kisebb csapadékhullás is lehetséges a Kárpátoknak torlódó rétegfelhőzetből. A nyugatias irányú légmozgás többfelé feltámad, nagyjából a Csorna-Siófok-Mohács vonal választja el a szeles és kevésbé szeles országrészeket. A csúcshőmérséklet általában 3 és 10 fok között szóródik.

A csapni való időben ma ismét Pesten voltunk az asszonnyal. Ma is megkapta a fizikoterápiás kezelését, az intézet pedig a szokásos 6 ezer forintját.... kaptam blokkot ma is, mint eddig minden alkalommal!
Az orvosok nagyon kedvesek, név szerint köszöntik Okszánát... hja, ennyi pénzért meg is jegyezhetik a nevét!  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106039 Dátum: 2017.02.20., 22:34:49 »


6-5 (bingham javára) kapcsolódtam be a küzdelembe az egyik sportadón....20-26-nál Bingham rontott, így ebben a freme-ben még nem tudta beérni Trumpot, aki amúgy nem azonos avval a másikkal. Bingham-on most másik cipő van, ez szolidabban elegáns. Nem látom jól, de vszeg ez is Oxford féle lehet.  Tettem Bingham-re 150 Ft-ocskát online....csak az" íze" kedvéért.

Remélem nyertél!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106038 Dátum: 2017.02.20., 22:34:11 »

Az éjszaka folyamán egyre kevesebb felhő lesz az égen. Így a reggeli órákra zártabb felhőtakaróra csupán a középső tájakon számítunk. Elszórtan még kisebb eső vagy hószállingózás is lehetséges. Az északias légmozgás gyenge marad, sőt nagy területen szélcsendre számíthatunk. Általában -4 és +1 fok közé hűl a levegő.
A déli, délnyugati megyékben kevesebb, másutt időnként több felhő úszik majd az égen. Csapadékhullásra nem kell számítani. A légmozgás a Dunától keletre alig-alig fog lengedezni, a Dunántúlon is csak gyenge délies szél várható. A hőmérséklet csúcsértéke 4 és 9 fok között alakul.

Tegnap délelőtt a gyermekkel elmentünk templomba. Itt egy szuper értelmes evangélikus lelkész asszony van. Ám bánatomra Tápiószentmártonból jött át az ottani lelkész. A bajom az volt, hogy úgy belekeveredett a mondandójába, mint macska a gombolyagba! Félelmetes mennyiségű hülyeségeket hablatyolt össze-vissza! Ahogy elfigyelgettem, az amúgy sem nagy létszámú publikum velünk együtt unatkozott a követhetetlen és összevissza szentbeszéden. Sajnos lelkészünk ettől zavarba jött és még erőtejesebben akarta magyarázni, amit szemmel láthatólag már saját maga sem értett... Szóval a vasárnapi másfél óra maga volt az elpocsékolt idő...
Tépelődök rajta, hogy most vasárnap ismét elmenjünk-e... pedig tudom, hogy most a mi lelkész asszonyunk lesz. Ő legalább azt tudja, mit beszél! Szeretném neki ugyanis bemutatni Viktort, hiszen Ő temette az anyukáját, megérdemli, hogy a gyermeket is megismerje!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106037 Dátum: 2017.02.20., 22:27:09 »

A mai tippsor

Valencia – Athletico Bilbao : D (döntetlen) odds: 3,2
Malaga – Las Palmas : 1. félidő D (döntetlen) odds: 2,05
Bordeaux – Guingamp: D (döntetlen) odds: 3,25


Az első mérkőzés spanyol csúcsliga találkozója. A Valencia csapatának igen kell a pont, jelenleg a bajnokságban a 15. helyen áll, hárompontnyira a legelső kieső helytől. A baszk Bilbao erős középcsapat benyomását kelti, jelenleg a 8. helyen tanyázik 35 ponttal. A Valenciának 19 pontja van. Az előző fordulóban a Valencia a Betis otthonában gólnélküli egállal végzett, azonban azt megelőző héten az otthonában négyet kapott a szintén baszk Eibar csapatától.  A Bilbao előző fordulóban a Deportivo-t fogadta és győzni is tudott. Előtte Barcelonában kaptak egy hármast. Szerintem a Valencia megrázza magát, és megint újít egy döntetlent.

A második esemény, ahogy az előzőekben szintén spanyol foci, a Laliga összecsapása. A Malaga fogadja a szigetlakó Las Palmas együttesét. A két csapat között 5 pontnyi a különbség, ami a tabellán, a sárgáknak (Las Palmas) a 12, míg az andalúzok a 14. helyet jelenti. A sárgák mintha kis gödörbe kerültek volna, az utóbbi 5 meccsükből a bajnokságban, 3-at elvesztettek, egyszer győztek, és egy egáljuk van. Az előző fordulóban, otthonukban a Sevilla lepte meg a csapatot. A Malaga 11 meccs óta nem tudott nyerni (bajnokság és kupa) Utoljára még a tavalyi év novemberében érezték a győzelem mámorát, amikor is a Deportivot fogadták és 12.679 szurkoló előtt 4:3 arányban nyerni tudtak. Szóval kell a siker a csapatnak nagyon. De szerintem az első félidőben a nézők még csak a körmüket rághatják az izgalomban a döntetlen eredmény miatt.

Harmadik esemény francia első liga focimeccs, a Bordeaux fogadja a Guingamp csapatát. A Bordeaux jelenleg 7. a bajnokságban, míg vendége közvetlenül mögötte üldögél a 8. helyen. A köztük levő pontkülönbség, csupán csak 2 pontocska. Ám a hazaiak gólaránya negatív 29-31-es, az ellenfélé azonos 30-30. Szerintem a Bordeaux nem engedi maga elé a Guingamp csapatát, de elhúzni sem tud tőle, tippem döntetlen.


Feladtam ma a lottózóban, papír alapon patent kötésben, 80 Ft-os alaptéttel, így a játék 560 Ft-ba került. A várható nyeremény, ha minden ülne, akkor 4.275 Ft-ocska lenne.


A szombat teljes egészében a gyermek jegyében telt. Volt tanulás, foci, vásárlás... szóval öröm a köbön!  _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106036 Dátum: 2017.02.20., 22:04:08 »



Jó estlétet!



Jó kis meccs volt, bár nem értek hozzá annyira, de izgalmas volt, főleg a vége. Bár úgy éreztem Bingham sokat hibázott.  Több mint három órás mérkőzés volt. Úgy nézem ma is játszik Bingham Milkins-vel. Milkins hátrébb van a világranglistán, a nyerési odds rá 2,85 és 3,2 között a különféle fogadó irodáktól függően. Bingham-é 1,35 általában. Kétségkívül esélyesebb. Lehet dobok egy 100 Ft-ot Milkinsre, online....csak a dicsőségért....
Amúgy Binghamen ha jól láttam egy Oxford Full Brogue blue cipő volt, alaphangon 279 Euró , de lehet akciósan vette  vigyor 159-ért... Azért gondolom a meccs végére fájt benne már a lába.

Azért a legfontosabb, hogy lehetett kapni!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #106035 Dátum: 2017.02.20., 22:02:30 »

           S.Bingham      -      S.Carrington
      
                              5 : 3

          Megnyugodhatott Szürketesó, jó lett a tippsor!

Jó estét!

 táncika
Ennek örülök!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106034 Dátum: 2017.02.20., 13:57:49 »

       Szürketesó!

      Jó ízű lett S. Bingham.       9:8-ra nyert a döntőben J. Trump ellen. Nagy meccs volt, élvezetes. bee

          Ismétlés ma az Eurosport 2-n 15-kor,   Eurosport 1-n 18.35 és 22.00 órakor.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #106033 Dátum: 2017.02.20., 07:05:13 »

Éjszaka az ország nagy részén erősen felhős vagy borult lesz az ég. Több helyen sűrű ködfoltok képződnek, helyenként zúzmaralerakódással. Itt-ott kisebb csapadék is hullhat szitálás, ónos szitálás, a hegyekben hószállingózás, gyenge havazás formájában. A délnyugati szél gyenge marad. A leghidegebb órákra jellemzően -4 és +1 fok közé hűl a levegő.
Hétfőn napközben egy közeledő frontrendszer előterében lassacskán melegedés indul meg a magasban, ennek hatása már a felszín közelében is érezhető lesz. Jobbára erősen felhős égre számíthatunk, csak a Dunántúl nyugati felén várható naposabb idő. Az északkeleti megyékben kisebb csapadékhullás is lehetséges a Kárpátoknak torlódó rétegfelhőzetből. A nyugatias irányú légmozgás többfelé feltámad, nagyjából a Csorna-Siófok-Mohács vonal választja el a szeles és kevésbé szeles országrészeket. A csúcshőmérséklet általában 3 és 10 fok között szóródik.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #106032 Dátum: 2017.02.20., 07:02:20 »

A 2. évfolyam 110. számában 1991. VIII. 23-án megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106031 Dátum: 2017.02.19., 22:08:14 »


Jó estlétet!


Utolsó in formációm, 5:3 Bingham javára, ám a meccs valamiért félbeszakadt. Amúgy érdekes módon a fogadó irodák Trumpot hozzák ki esélyesebbnek.


6-5 (bingham javára) kapcsolódtam be a küzdelembe az egyik sportadón....20-26-nál Bingham rontott, így ebben a freme-ben még nem tudta beérni Trumpot, aki amúgy nem azonos avval a másikkal. Bingham-on most másik cipő van, ez szolidabban elegáns. Nem látom jól, de vszeg ez is Oxford féle lehet.  Tettem Bingham-re 150 Ft-ocskát online....csak az" íze" kedvéért.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #106030 Dátum: 2017.02.19., 20:10:59 »


             Szürketesó!

          A döntő mostani állása:

         S.Bingham   -   J.Trump

                        4 : 0


Jó estlétet!


Utolsó in formációm, 5:3 Bingham javára, ám a meccs valamiért félbeszakadt. Amúgy érdekes módon a fogadó irodák Trumpot hozzák ki esélyesebbnek.
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!