Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 05:40:52
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 189 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 1624 1625 [1626] 1627 1628 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128166 alkalommal)
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #79409 Dátum: 2013.04.21., 17:03:45 »

Még a végén le fogsz fogyni ha zacskós levesen élsz,aztán 100/4 leszel.  hahota
Ugye milyen rossz egyedül?  shock

       Ez a baj,hogy semmi apadás,pedig most nagyon mérsékelt vagyok.

      Ma ráadásul politechnikáztam is.

      Mit kellene még csinálnom?He??
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #79408 Dátum: 2013.04.21., 16:16:56 »


          Akelácska!

       Nemrégen értem haza. Fűvet nyírtam és rotáltam a hegyen. Ezután jól esett volna egy kis zsugizás,még akkor is ha a végkifejlet nem kedvezett volna.
       Most föztem májgombóc levest zacskóból. Azt is szeretem.

       Még egy hetet kell kibrusztolnom. _cupp

Még a végén le fogsz fogyni ha zacskós levesen élsz,aztán 100/4 leszel.  hahota
Ugye milyen rossz egyedül?  shock
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #79407 Dátum: 2013.04.21., 14:26:31 »



          Akelácska!

       Nemrégen értem haza. Fűvet nyírtam és rotáltam a hegyen. Ezután jól esett volna egy kis zsugizás,még akkor is ha a végkifejlet nem kedvezett volna.
       Most föztem májgombóc levest zacskóból. Azt is szeretem.

       Még egy hetet kell kibrusztolnom. _cupp
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #79406 Dátum: 2013.04.21., 14:16:34 »

100/2-ke  bye bye

Ma mit főztél?  Azt ne mondd, hogy paprikás krumplit  hahota
Hogy bírod így vereség nélkül?  zizi
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #79405 Dátum: 2013.04.21., 09:47:53 »

Ma reggel ez a látvány fogadott a kertben:

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #79404 Dátum: 2013.04.21., 08:14:56 »


Hát ez az!  robban

Piros arccal vonultunk... 
Gyerek koromban még szerettem is. Program volt. Aszfalt rajzversennyel, fagyival-vattacukorral, ingyenes vidámpark jegyekkel.
Az iskolával nem szoktam vonulni, mert sportoltam, és a papírgyár vívó szakosztályában voltam. Néha kicsit melegem volt az öltözetben, de igazából nem volt zavaró!
Vidámság volt, arra emlékszem.
Most mindenki utálkozik, de akkor nagyon sokan kijöttek a Vasmű útra csak azért, hogy megnézzék a felvonulást! Jó, tudom, nekem könnyű volt boldog arcokat látni, hiszen a munkás osztály ünnepeit gyermek koromban egy igazi munkás városban éltem meg: Dunaújvárosban.
De igenis, azt mondom vidám, nevetgélő embereket, kacagó gyerekeket láttam!
És voltak közösségek, akik nem egymás ellen, hanem egymásért dolgoztak!
Jó, persze, tudom én, hogy a munkásosztály ünnepén a mérnök úr volt a legmagasabb rangú személy azokban a körökben, ahol nekem is helyem volt, mert az Igazgató Elvtárs már más körben ünnepelt... de kit érdekelt? Hiszen az ő gyereke éppen úgy ott volt velem, velünk az Elvarázsolt kastélyban, mint a kukáskocsin dolgozó cigány fia. És senkit nem zavart, nem is törődtünk vele, hogy kinek ki az apja, és hogy van-e egyáltalán!
Sőt!
Egyik legkedvesebb haverom a Dervanics Totya volt. Igen, egy sokgyerekes cigány család egyik sarja. Iszonyúan jól focizott; aki tehetette, elsőnek választotta be a csapatába.... Szóval, neki dobtuk össze nem egyszer, sem kétszer a jegyet erre, vagy arra a játékra. Mindenki adott bele, amennyit a lehetősége engedett, hogy együtt lehessünk. Ha nem jött össze a szükséges összeg (mert ilyen is előfordult, jobbára a dodzsem esetében, mert az nagyon drága volt), akkor inkább mi is kihagytuk azt a játékot.
Később már előfordult, hogy a kötelezősége rontott a dolgok élvezeti értékén, de ha végigértünk kijelölt krédón, ismét szabad volt a vásár!
Szóval, nekem tetszett...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #79403 Dátum: 2013.04.21., 07:54:06 »

Annyira nem szaladnak.
A „kislány” még befejezi a fősulit.
Úgy látszik, a Màjus 1-e már csak ilyen nap: akkor mennek a gyerekek saját albiba.
Üröm az örömben, hogy lányom is...  _juhhh

Ilyen.
http://www.youtube.com/watch?v=kU0r-i8q9M4
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #79402 Dátum: 2013.04.21., 07:02:17 »

Boldog nagypapaságot minél előbb!

Annyira nem szaladnak.
A „kislány” még befejezi a fősulit.
Úgy látszik, a Màjus 1-e már csak ilyen nap: akkor mennek a gyerekek saját albiba.
Üröm az örömben, hogy lányom is...  _juhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #79401 Dátum: 2013.04.21., 06:38:19 »

Szombaton délután az Északi-középhegység délnyugati előterében kialakult záporok, zivatarok megszűnnek, a Dunától keletre jellemzően derült lesz az ég. Emellett a Dunántúl keleti, délkeleti felében is többnyire gyengén felhős idő várható, ugyanakkor Dunántúl nyugati, északnyugati részein lehetnek felhős területek is, főleg a Kisalföldön továbbra is előfordulhat átmeneti záporeső. Ködfoltok elsősorban Komárom-Esztergom, Fejér, Veszprém és Győr-Moson-Sopron megyékben képződhetnek. Az északi, északkeleti szél a Tisza vonalában élénk lehet, egy-egy erős széllökés a Tisza-tónál és a Balaton nyugati medencéjében lehet. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet a szélcsendes, kevésbé felhős helyeken 3, 8, a szelesebb vidékeken 9 és 13 fok között valószínű.
Az ország nagy részén marad a többnyire napos, száraz idő. A maihoz képest a keleti területeken is több lesz a felhő: a kevés gomolyfelhő mellett fátyolfelhőzet is szűrheti a napsütést. A közelben húzódó frontrendszer miatt a nyugati területeken vasárnap is erőteljesebb lehet a gomolyfelhő-képződés, és egy-egy zápor, esetleg zivatar kialakulhat. A keleti, északkeleti szél továbbra is főleg a Tisza mentén lehet élénk, a Tisza-tó környékén akár erős széllökés is lehet. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 21, 24 fok között alakul, Észak-Borsodban, és a nyugati határon lehet ennél picit hűvösebb.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #79400 Dátum: 2013.04.21., 06:33:50 »

Jó reggelt!

A tegnapi nap remekül telt!
Még a szivattyúba való csavart is az első boltban sikerült megvennem, pedig azt hittem, komoly kutatómunka lesz. Így aztán az esti lovsolást is sikerült megoldani!
Fiam barátnője egy roppant aranyos, kedves, nagyon emberi lány. Mondhatnám, hogy a gyermek eddigi legjobb választása, de a lány csapott le őrá. Persze a buliban, ahol megismerkedtek, felhívták fiam  figyelmét, hogy bármelyik lánnyal kikezdhet, kivéve a ...  igen, vele.  vigyor
Aranyosak együtt! És nem is azért dicsérem, mert F1 rajongó, de még azért sem, mert három kutyájuk van...  vigyor



Boldog nagypapaságot minél előbb!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #79399 Dátum: 2013.04.21., 06:21:00 »

Jó reggelt!

A tegnapi nap remekül telt!
Még a szivattyúba való csavart is az első boltban sikerült megvennem, pedig azt hittem, komoly kutatómunka lesz. Így aztán az esti lovsolást is sikerült megoldani!
Fiam barátnője egy roppant aranyos, kedves, nagyon emberi lány. Mondhatnám, hogy a gyermek eddigi legjobb választása, de a lány csapott le őrá. Persze a buliban, ahol megismerkedtek, felhívták fiam  figyelmét, hogy bármelyik lánnyal kikezdhet, kivéve a ...  igen, vele.  vigyor
Aranyosak együtt! És nem is azért dicsérem, mert F1 rajongó, de még azért sem, mert három kutyájuk van...  vigyor

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #79398 Dátum: 2013.04.20., 23:19:33 »

Felénk kiránduló-idő van.

 Kedves Manó!

 Nagyon jó időt jósoltál, bejött. Remek volt ez a nap. Élménybeszámoló majd később.  bye bye  al_vos
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #79397 Dátum: 2013.04.20., 10:12:56 »

Felénk kiránduló-idő van.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #79396 Dátum: 2013.04.20., 07:49:05 »



         Hatalmas forgalom van előttünk. Irígykedve nézem a sok fiatalt ahogy sietnek a Gerecse 50 turát letudni.

       
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #79395 Dátum: 2013.04.20., 07:16:33 »

Ki kellene találnom valamit, hogy a következő időbe ilyen ne fordulhasson elő, hogy én lemenjek Balatonra fel ásni a telket. Ásson az aki örökli. Még a végén permetezni is kell. Az a jó hogy az anyósom nem lesz ott. Ő már egy hete inkább szanatóriumba ment csak hogy megmeneküljön az ilyen melótól. Valahogy a hátas ló után kéne kötni a faekét és a hátára meg egy nádszálon a répát. Nem az enyémet. És mindig az után menne amit csak este érne el ha kész lesz a szántás. Nehogy én legyek az igás ló.

Nálunk minden nap temetés van.
Azt hiszem melege lehet a rotinak, mert akkora gödröket ás, amibe belefér. Aranyos kislány. Viszont a vakond elinalt.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #79394 Dátum: 2013.04.20., 07:11:41 »

        Káposztás rétes és pogácsa!

Hús nincs is?  shock
Vega lettél?  Nevet
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #79393 Dátum: 2013.04.20., 07:10:39 »

        Jó reggelt!
 
         Nálunk is földförgatás lesz, igaz rotakapával!

         Mikulás!  Vannak ismereteid az ásásról? Adhatok tanácsot!  Meg teát!

Áskálódásban vagyok jó!
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #79392 Dátum: 2013.04.20., 07:09:17 »

Lehetne egy kicsit vidámabb ha már neki vetkőzik a szexhez.
Vagy ezért szomorú, hogy már megint......

Azért szomorú, mert nem te vagy ott partnernek!  Kacsint
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #79391 Dátum: 2013.04.20., 07:08:11 »

Ez meg női jogsi. Persze én nem tudnék így beállni. De minek az a nagy hely egy kocsival jobbra. http://www.ezutos.com/friss-jogsi/
Nekem innen ez a kép tetszett meg:

Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #79390 Dátum: 2013.04.20., 06:54:11 »

Szombaton napközben nyugat felől fokozatosan tovább növekszik a felhőzet, a délutáni órákban már a Dunántúl nagyobb részén jobbára felhős lesz az ég, míg a középső és keleti országrészben fátyolfelhők által szűrt napsütéses idő várható. Északnyugaton fordulhat elő helyenként záporeső, esetleg zivatar, másutt csapadék nem várható. A kelet, északkelet irányból fújó szél általában gyenge lesz. A hőmérséklet a délutáni órákra 18 és 24 fok közé emelkedik.

Ma jön fiam és barátnője.
Nem pont ezért, de ma szaladgálós délelőttöm lesz.
Anyukám is lejön, értek kimegyek az állomásra, onnan a szerelvény boltba, hátha kapok egy leeresztőcsavart a szivattyúhoz, majd némi kaja vásárlás következik.
Ha sikerül csavart venni, akkor beindítom a szivattyút is. A palántákat már locsolni kell!  uuuhhh  zizi
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 1624 1625 [1626] 1627 1628 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!