Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.07., 11:38:26
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 78 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 3501 3502 [3503] 3504 3505 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7130293 alkalommal)
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #41873 Dátum: 2011.02.25., 16:56:32 »

Szia Csuhás!
Megtaláltam és sikerült is telepítenem. Sok, kicsi ikonnal lett tele a képernyőm!  shock De működik a lecke!
Ez, tényleg, a teljes tananyag lenne?
Ismerkedek vele.

Hanem, nézd meg, mit találtam!
Szerinted, mennyire hasznos dolog?
Nem ezt csinálja végül is, az AD-Awira is?  shock
Mi a meglátásod?
És, neked Ket?
Naplózva

AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41872 Dátum: 2011.02.25., 16:23:19 »

A Géza régi magyar férfinév, valószínűleg török méltóságnévből keletkezett, a jelentése: hercegecske.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41871 Dátum: 2011.02.25., 15:03:21 »

Gazemberem!

Tudod, az Admin-nak vannak lehetőségei!  bee
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41870 Dátum: 2011.02.25., 15:02:11 »

 AKI.... Csak nagyon csendben súgom meg. Van mentett másolat, de nagyon jó cselekedtél, hogy törölted és nem is szeretném ha felkerülne. Ezt csak mint szakmai megjegyzésnek szántam. (mert elolvastam többször mentett változatát)  Mindent KÖSZÖNÖK.   Bocsánat.!!! Nagyot tévedtem.!!! Már nem találom.  Már újból igazad van!!!  uuuhhh

 hahota hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Misimókus
Teljes tag
***

Karma: +1/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179



Profil megtekintése
« Válasz #41869 Dátum: 2011.02.25., 14:56:16 »

No, sok minden számomra is későn derül ki, de sebaj.
Úgy vélem, egy szeretett hozzátartozó elvesztése, vagy annak valamilyen évfordulója (itt ugyanis erről van szó!), még nem ok mások bántására.
Ti végig éltétek velem nevelőapám, öcséim elvesztését is.
Jeleztem az eseményeket, és bizony barátként álltatok mellettem!
Ez a HARMINCKETTES (így, nagy betűkkel!). Én ezt tudom.
Igaz, nem vagdalkoztam magam körül...

A törléssel -amiért már bocsánatot is kértem- csupán azt akartam megelőzni, ami sajnos bekövetkezett!
Mivel nincs mentett változat (szerencsére, vagy sajnos, azt döntse el mindenki maga), ezért nem tudnám helyreállítani az eredeti írást!
Most már, tekintettel a kialakult helyzetre, ugyanis érdektelen, hogy fent van-e az írás, vagy nincs.

Részemről erről többet itt nem akarok beszélni.
Privátban szívesen, bárkinek, de itt nem!
 AKI.... Csak nagyon csendben súgom meg. Van mentett másolat, de nagyon jó cselekedtél, hogy törölted és nem is szeretném ha felkerülne. Ezt csak mint szakmai megjegyzésnek szántam. (mert elolvastam többször mentett változatát)  Mindent KÖSZÖNÖK.   Bocsánat.!!! Nagyot tévedtem.!!! Már nem találom.  Már újból igazad van!!!  uuuhhh
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41868 Dátum: 2011.02.25., 14:52:54 »

Esetleg ebben a formában:

Azé' tudnék olyan példát hozni, hogy még úgy sem kellene:


 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41867 Dátum: 2011.02.25., 14:49:12 »

Mikulásom ! Örülök, hogy így fogod fel , de egyet soha, de soha nem fogok megbocsájtani sem Neked, sem másnak . Velem tejet itatni ? Ennél nagyobb gazemberséget még én sem tudnék magamról elképzelni. Én, tejet, nahát, ez világkatasztrófa. Én a Tescóba meglátom a sok tejet, mentőt kell hívni, mert lemerevedek, meg se tudok mozdulni. Ilyenkor egyetlen gyógyszer, amivel föl lehet támasztani, egy üveg Whyskey a jobbik fajtából. Annak az illatttyára magamhoz térek azonnal. Ha Gyömrőn meglátogatsz, tölcsérrel öntöm Beléd az igazi Gazembervért.

 Nagytaps2

Így már érthető számomra Gazemberné azon félmondata, hogy a "boltban mindig elcibálom a tejes pulthoz"!
 hahota hahota hahota bee bee bee
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41866 Dátum: 2011.02.25., 14:47:22 »

AKI....  Azért, fáradozásaid köszönöm.! Gondolom ismersz és tudod, hogy ezt komolyan is írom. Részemről, felejtsük el!, ha már így sült el.  köszi_2

Persze hogy tudom, hiszen azt hiszem, ismerlek!  Kacsint
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41865 Dátum: 2011.02.25., 14:46:38 »

 NEM AKAROK igazából ezzel foglalkozni, mert mindenki a maga szintjét, maga ismeri. De annyit fűznék ehhez még hozzá, hogy én olyan keveset vagyok itt, hogy nem mindenről tudhatok. Nem olvasgattam végig a beszélgetéseket, nekem kapva jött, hogy viccet lássak benne, a megjegyzésbe. Nem is akarom magyarázni. De talán a beszólása helyett írhatta volna: "bocs' de a humorodra nem vagyok vevő, mert elveszítettem valakit" Jobban megértettem volna, mint azzal, hogy "ne kóstolgass"  A másik, hogy törölték a reagálásom, helyette fel kellett volna világosítani, tudtomra adni tudatlanságom. De semmi baj, én továbbra sem haragszom senkire, okom sincs rá. Hogy, a bocsánat kérést elutasítják az egy dolog, ezt is megértem. Majd igyekszem figyelmesebb lenni. De még csak azt sem tudtam, hogy Skye egyenlő szűccsel. Ennyit erről.!  

No, sok minden számomra is későn derül ki, de sebaj.
Úgy vélem, egy szeretett hozzátartozó elvesztése, vagy annak valamilyen évfordulója (itt ugyanis erről van szó!), még nem ok mások bántására.
Ti végig éltétek velem nevelőapám, öcséim elvesztését is.
Jeleztem az eseményeket, és bizony barátként álltatok mellettem!
Ez a HARMINCKETTES (így, nagy betűkkel!). Én ezt tudom.
Igaz, nem vagdalkoztam magam körül...

A törléssel -amiért már bocsánatot is kértem- csupán azt akartam megelőzni, ami sajnos bekövetkezett!
Mivel nincs mentett változat (szerencsére, vagy sajnos, azt döntse el mindenki maga), ezért nem tudnám helyreállítani az eredeti írást!
Most már, tekintettel a kialakult helyzetre, ugyanis érdektelen, hogy fent van-e az írás, vagy nincs.

Részemről erről többet itt nem akarok beszélni.
Privátban szívesen, bárkinek, de itt nem!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Misimókus
Teljes tag
***

Karma: +1/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179



Profil megtekintése
« Válasz #41864 Dátum: 2011.02.25., 14:46:14 »

Esetleg ebben a formában:
DE, Gazember! Képes lennél elrontani a gyomrod.He? Nagytaps2
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #41863 Dátum: 2011.02.25., 14:42:00 »

Pedig milyen kíváncsi lennék egy olyan fényképre, ahol Gazember tejet iszik!  hahota hahota hahota

Esetleg ebben a formában:
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #41862 Dátum: 2011.02.25., 14:30:07 »

Gaz-ember

Ebben a formában nincs igazad. A találkozóra direk vittem a részedre bió tejet hogy ezzel is a jó szándékomat bizonyítsam. Erre te inkább beteget jelentettél, hogy a borospincébe voltál két napig orvosi igazolást nem fogadok el mert Őt is megvesztegetted. De egyben azért igazad van a gúnyos rólam szóló írásaidra nem reagálok. De azért nálam szent a béke.

Mikulásom ! Örülök, hogy így fogod fel , de egyet soha, de soha nem fogok megbocsájtani sem Neked, sem másnak . Velem tejet itatni ? Ennél nagyobb gazemberséget még én sem tudnék magamról elképzelni. Én, tejet, nahát, ez világkatasztrófa. Én a Tescóba meglátom a sok tejet, mentőt kell hívni, mert lemerevedek, meg se tudok mozdulni. Ilyenkor egyetlen gyógyszer, amivel föl lehet támasztani, egy üveg Whyskey a jobbik fajtából. Annak az illatttyára magamhoz térek azonnal. Ha Gyömrőn meglátogatsz, tölcsérrel öntöm Beléd az igazi Gazembervért.

 Nagytaps2
Naplózva
Misimókus
Teljes tag
***

Karma: +1/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179



Profil megtekintése
« Válasz #41861 Dátum: 2011.02.25., 14:17:23 »

AKI....  Azért, fáradozásaid köszönöm.! Gondolom ismersz és tudod, hogy ezt komolyan is írom. Részemről, felejtsük el!, ha már így sült el.  köszi_2
Naplózva
Misimókus
Teljes tag
***

Karma: +1/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179



Profil megtekintése
« Válasz #41860 Dátum: 2011.02.25., 14:03:54 »

Misimókus Czimborám ! Én is bocsánatot kértem anno Mikulástól, addig nem írtam a Fórumba, míg le nem írta, hogy nem haragszik. Még sem áll velem szóba. Írok Nki, vagy Róla, válasz nincs. El kell fogadni, nem vagyunk egyformák. Írtam anno Gyurcsánynak, mert meg van az e-mailje, Ő válaszolt, pedig a legviharosabb időkben, a választások kellős közepén. Akkor már biztosan tudta, hogy nem fog nyerni, de azt írta, hogy a veszteséget a bátor ember emelt fővel viseli.  Erről ennyit. Kicsi Hápikacsa mikor csinált utoljára lángost ?

 _cupp köszi_2
 NEM AKAROK igazából ezzel foglalkozni, mert mindenki a maga szintjét, maga ismeri. De annyit fűznék ehhez még hozzá, hogy én olyan keveset vagyok itt, hogy nem mindenről tudhatok. Nem olvasgattam végig a beszélgetéseket, nekem kapva jött, hogy viccet lássak benne, a megjegyzésbe. Nem is akarom magyarázni. De talán a beszólása helyett írhatta volna: "bocs' de a humorodra nem vagyok vevő, mert elveszítettem valakit" Jobban megértettem volna, mint azzal, hogy "ne kóstolgass"  A másik, hogy törölték a reagálásom, helyette fel kellett volna világosítani, tudtomra adni tudatlanságom. De semmi baj, én továbbra sem haragszom senkire, okom sincs rá. Hogy, a bocsánat kérést elutasítják az egy dolog, ezt is megértem. Majd igyekszem figyelmesebb lenni. De még csak azt sem tudtam, hogy Skye egyenlő szűccsel. Ennyit erről.!  
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41859 Dátum: 2011.02.25., 14:01:44 »

Gaz-ember

Ebben a formában nincs igazad. A találkozóra direk vittem a részedre bió tejet hogy ezzel is a jó szándékomat bizonyítsam. Erre te inkább beteget jelentettél, hogy a borospincébe voltál két napig orvosi igazolást nem fogadok el mert Őt is megvesztegetted. De egyben azért igazad van a gúnyos rólam szóló írásaidra nem reagálok. De azért nálam szent a béke.

Pedig milyen kíváncsi lennék egy olyan fényképre, ahol Gazember tejet iszik!  hahota hahota hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41858 Dátum: 2011.02.25., 13:59:32 »

Még egy dolog.!  Én komolyan kértem Bocsánatot mindazok mellet, hogy nem tudtam, hogy pontosan mi történt.!!!!



Én hiába tudom ezt!
Ha mindketten úgy akarjátok, egy későbbi időpontban el tudtok erről beszélgetni.

Szerintem:
A Te írásodban semmi sértő, vagy bántó nem volt, ennek ellenére egyik rovattársunknak rossz napja van, ezért érzékenyebben reagált, mondhatni élesen.
Erre Te -joggal- viccesen -de mivel gúnyosnak is volt vehető, s tudtam rovattársunk kiélezett érzelmi állapotáról, gyorsan "belenyúltam" írásodba a  viták, veszekedések elkerülése végett, ám elkéstem- válaszoltál.
Erre jött a minősíthetetlen reakció, amit ismét csak kénytelen voltam törölni, mert érdemtelenül, és a rovathoz méltatlan módon bántott egy másik "rovatlakót".

Sajnálom Sky, ez utóbbi tilalma benne van a szabályzatban, s ennek betartása MINDENKIRE kötelező!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #41857 Dátum: 2011.02.25., 13:56:39 »

Gaz-ember

Ebben a formában nincs igazad. A találkozóra direk vittem a részedre bió tejet hogy ezzel is a jó szándékomat bizonyítsam. Erre te inkább beteget jelentettél, hogy a borospincébe voltál két napig orvosi igazolást nem fogadok el mert Őt is megvesztegetted. De egyben azért igazad van a gúnyos rólam szóló írásaidra nem reagálok. De azért nálam szent a béke.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41856 Dátum: 2011.02.25., 13:52:34 »

Nagyon sajnálom, hogy véleményemet nem mondhatom el, pedig sértő senkire nézve nem volt, nem volt szándékom. Nem használtam sértő szavakat.! (káromkodás és hasonló) Nem is ítélkeztem. Ettől durvább dolgok történtek itt.  Azért KÖSZÖNÖM.!

Valóban nem volt sértő, ám gúnyosra sikeredett (amit mellesleg még meg is értek!).
Sajnos nem tudtam elkapni abban a pillanatban, amikor megjelent, így aztán lett belőle egy purpallé, amit szerettem volna elkerülni.
Nem sikerült.
Azért "vágtam meg", mert érzetem Sky-on, hogy ma gyakorlatilag "nem lehet jót mondani" Neki, és nem akartam ezt a harcot végigvinni.

Tőled én kérek elnézést!

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #41855 Dátum: 2011.02.25., 13:48:12 »

Na figyelj Skye, meg Aki. A fügének nincs virágja, mármint ami szirmokból áll. Ilyenkor márciusban, ha jön a napsütés, meg a meleg, egy rügyszerü képződmény bújik elő egy ágon több és az kezd el nőni, júniusra, ha elég idős a fa, beérik. Utána ismét rügy, ismét nő és szeptemberre beérik. Ugyanis megfelelő kezelés mellett kétszer terem a füge egy évben.
Aki, ha jössz felénk,megmutatom, lábszár vastagok a törzsei, mert van vagy három. Gyömrőn én is meghagytam kb. 5 m. átmérőjü bokornak, mert úgy szebb és terem bőven. Tavaly lett 50 liter fügebor, és 3 liter pálimka. Abból már nincs, de a borból egy kóstolásnyi van. Fogy, mert finom.
Igaz, mikor ősszel kitakarítom a tyukólat, kap a töve egy talicskával, aztán a hóólvadás a többit elintézi. De az egész bokor gyönyörű, 5 méter átmérő, 4 m. magas, libatojás nagyságu termésekkel. Aszalni is lehet, megy dzsemnek is kiváló.

 yes_yes yes_yes yes_yes bye bye

Nos, én vagyok ebben a füge témában járatlan, én voltam képes olyan botorságot írni, hogy "virágja van a fügédnek".
Mentségemre legyen mondva, csak eszem a fügét -méghozzá nagyon szívesen  vigyor-, ám nem termesztem, és mivel hazánkban nem őshonos, de még csak nem is erdei fa, ezért egyáltalán nem értek hozzá!  vigyor
Szóval, így esett a dolog, és ez már így is marad!
Legközelebb nem beszélek bele abba, amihez nem értek  vigyor!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Gazember
Vendég
« Válasz #41854 Dátum: 2011.02.25., 13:44:34 »

Még egy dolog.!  Én komolyan kértem Bocsánatot mindazok mellet, hogy nem tudtam, hogy pontosan mi történt.!!!!


Misimókus Czimborám ! Én is bocsánatot kértem anno Mikulástól, addig nem írtam a Fórumba, míg le nem írta, hogy nem haragszik. Még sem áll velem szóba. Írok Nki, vagy Róla, válasz nincs. El kell fogadni, nem vagyunk egyformák. Írtam anno Gyurcsánynak, mert meg van az e-mailje, Ő válaszolt, pedig a legviharosabb időkben, a választások kellős közepén. Akkor már biztosan tudta, hogy nem fog nyerni, de azt írta, hogy a veszteséget a bátor ember emelt fővel viseli.  Erről ennyit. Kicsi Hápikacsa mikor csinált utoljára lángost ?

 _cupp köszi_2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3501 3502 [3503] 3504 3505 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!