Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 11:18:30
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 185 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2168 2169 [2170] 2171 2172 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128274 alkalommal)
csuhas
Vendég
« Válasz #68529 Dátum: 2012.07.10., 13:27:35 »

Csuhásom
Nem a lefedettséggel van gond hanem a gondolkodás móddal. Akik ott laknak van internet Ők tudják vállalni a hűséget és fizetni is addig. De nekünk csak a nyári 2 hónap lenne aktuális. Olyan meg nincs hogy juli 1- juli 31 hűséges vagyok.

Havijegy van 4000/hó + eszköz áráért 3 GB-os forgalomkorláttal.
Vagy van 4050-ért havi ajánlat 4 GB forgalommal, túlforgalmazás nélkül.
Amiről te beszélsz az a mobilszolgáltatók lefedettsége, én meg állami ingyenes wifi-hálózatról prédikálok, a kettő teljesen más, elbeszélünk egymás mellett.
Mindenesetre az utóbbi megléte esetén a mobilszolgáltató is számodra előnyösebb ajánlattal rukkolna elő, ebben biztos vagyok.

Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #68528 Dátum: 2012.07.10., 12:45:10 »

Atom Manó Mikor nem tudtam belépni a freemailomba akkor a lap alján van 2 sor írva hogy SZIMPLA na erre rá klikkeltem  a jó felhasználói és jelszóval és simán beléptem tudtam olvasni az üzeneteket és írni is tudtam
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #68527 Dátum: 2012.07.10., 12:38:49 »

A normális az volna, ha lenne az egész országot lefedő korlátlan adatforgalmú (legalább kis sávszélességű) wifi hálózat, az információkhoz való szabad hozzáférés joga mindenkit megilletne.
Csuhásom
Nem a lefedettséggel van gond hanem a gondolkodás móddal. Akik ott laknak van internet Ők tudják vállalni a hűséget és fizetni is addig. De nekünk csak a nyári 2 hónap lenne aktuális. Olyan meg nincs hogy juli 1- juli 31 hűséges vagyok.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #68526 Dátum: 2012.07.10., 10:28:12 »

Csuhásom
Így vagyok én is az internettel. 1 x már volt vita témám ebben az ügybe itt a fórumon. A család eléggé internet függő lett. Elmentek nyaralni, de reggeli közben vagy akármikor PL.ha esik az eső  Sárvár környékén használnák. Nagyon sokan vannak aki rövid időre is igényelnének korlátlan felhasználású internet kapcsolatot. Bármelyik szolgáltatóhoz mentem kiröhögtek hogy 2 hónapra nem adnak szolgáltatást. Most én röhögöm ki őket hogy nem képesek mikor a Marsról is láthatom a közvetítést ha van. Persze a 2 éves hűség nyilatkozattal jobban járnak ( hiszik ). Ha  volna havi lebontással mi is elő fizetnénk a 2 hónapot csak lenne. Meddig tartana úgy lekódolni mint egyes programot hogy bizonyos idő után nem működik.. Ehhez nem sok ész kéne, inkább jó szándék. A dekódert ki fizetettnék előre és lejárta után vissza lehetne váltani mint egy sörös üveget. (Ezt én találtam ki, de megfontolandó lenne ) És biztos vagyok hogy sokan választanák a havi internet lehetőséget akár több hónapra is.

A normális az volna, ha lenne az egész országot lefedő korlátlan adatforgalmú (legalább kis sávszélességű) wifi hálózat, az információkhoz való szabad hozzáférés joga mindenkit megilletne.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #68525 Dátum: 2012.07.10., 10:24:09 »

Nekem tegnap este óta borúsak a kilátások.
A freemail.hu belépése után nem nyitja meg sem az érkezett, sem az elküdött, sem a közösségi, sem a spam, sem a kuka leveleket.
Kész, de az oldal hibás, ezt adja ki.

Mit lehetne tennem, ha valaki tudná.

1. A legegyszerűbb ha vársz, valószínűleg a hiba másoknál is jelentkezik, és jelzik is a szolgáltató felé, tehát ki fogják javítani.
2. Megpróbálhatsz valamilyen másik böngészővel belépni az oldalra.
3. Megkísérelheted letölteni a leveleidet valamilyen levelezőklienssel, ám ennek a beállítása viszonylag bonyolult, lehet hogy meghaladja a jelenlegi tudásod szintjét.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #68524 Dátum: 2012.07.10., 10:19:35 »

Atom Manó Figyelmesen be kell írni. A jelszónál amit nem látsz kis vagy nagy betűk helyes választását. Egy nap nem szabad csak 2 X kísérletezni. Ha nem megy halaszd a próbálkozást másnapra. Nekem is volt már hasonló, de bevált és vissza jött. Írd meg ha sikerült.

Nem ez a gond, be tud lépni, az oldal a hibás, ez a szolgáltató felőli probléma.
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #68523 Dátum: 2012.07.10., 09:39:09 »

Nekem tegnap este óta borúsak a kilátások.
A freemail.hu belépése után nem nyitja meg sem az érkezett, sem az elküdött, sem a közösségi, sem a spam, sem a kuka leveleket.
Kész, de az oldal hibás, ezt adja ki.

Mit lehetne tennem, ha valaki tudná.
Atom Manó Figyelmesen be kell írni. A jelszónál amit nem látsz kis vagy nagy betűk helyes választását. Egy nap nem szabad csak 2 X kísérletezni. Ha nem megy halaszd a próbálkozást másnapra. Nekem is volt már hasonló, de bevált és vissza jött. Írd meg ha sikerült.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #68522 Dátum: 2012.07.10., 09:19:52 »

Borús kilátások jönnek nyugatról a tenger felől.

Nekem tegnap este óta borúsak a kilátások.
A freemail.hu belépése után nem nyitja meg sem az érkezett, sem az elküdött, sem a közösségi, sem a spam, sem a kuka leveleket.
Kész, de az oldal hibás, ezt adja ki.

Mit lehetne tennem, ha valaki tudná.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #68521 Dátum: 2012.07.10., 08:24:54 »

Meg érkezett a hidegfront, de nem annyira hogy vége legyen a nyárnak. Ki nézek az erkélyről. Eső cseppeknek nyoma sincs, viszont balra nézek kelet felé teljesen be van borulva Ha jobbra tekintek nyugat felé szintén sötét az ég alja. Na de mi van középen dél felé. Majdnem csillagos az ég és ragyog rám a maradék fél hold. Ezért most 22° van és lesz vagy 35° ha nem mossa el az eső. Nem merek az esőről írni pedig AKI már unja a locsolkodást. De ahol eső van ott katasztrófa üti fel a tájat. Mióta INE megénekelt az eső dalát állandósult a jégverés ( Jégvirág). Ez ellen nincs védelem mint a hólavina ellen.Az északnyugati szél megerősödik Dunántúlon. Zivatarok idejében viharossá alakul és  az elmaradhatatlan jégeső is elő fordulhat. 100/2 -nek ajánlom borítsa be a szőlőjét hálóval ez megvédi a jégveréstől és a madaraktól.

          Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla


Borús kilátások jönnek nyugatról a tenger felől.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #68520 Dátum: 2012.07.10., 08:22:21 »

Engem bezzeg Bátor ugatása ébresztett a napsütésben.
Mehetek locsolni!  robban
AKI Bátor bátor volt, hogy mert ugatni és így az egész falut fellármázta.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #68519 Dátum: 2012.07.10., 08:16:53 »

Még a fővárosban is csak a lakótelepeken lehet választani igazi jó ajánlatok közül, amúgy a terület szépen fel van osztva.
Itt szerencsémre a második legjobb ajánlatot nyújtó szolgáltató van ezen a téren, úgyhogy nem panaszkodom.

A TV ajánlat terén viszont azt hiszem váltani fogok a mindig tv-re. A kábelszolgáltató analóg adása kriminális.
A múltkor felhívtak a szolgáltatótól, hogy hosszabbítsam meg a hűségidőmet, nem ért felkészületlenül a dolog, előre utánanéztem, hogy mi bújik meg az ajánlatok mögött, így egy kicsit eljátszottam az ügyfélszolgálatossal:
– Önnek van egy analóg családi kábel tv előfizetése, aminek a hűségideje hamarosan lejár, ha meghosszabbítaná havi x forinttal kevesebbet fizetne a jelenlegi összegnél.
– Értem, de nagyon rossz az adás minősége, azt hiszem le fogom mondani és átállok a mindig tv-re, az digitális adást biztosít.
– Mi is tudunk digitális adást biztosítani havi x+n forintért.
– Ez jól hangzik, és ezt tudnám kettő, vagy mondjuk három tv-n is nézni?
– Igen az egyik tv-n lenne a digitális adás, a másik kettőn pedig megmaradna a mostani előfizetés adása.
– A mostani előfizetés adása pocsék, azt már nem szeretném nézni, nincs lehetőség rá, hogy mind a három tv-n digitális adás legyen?
– Van ilyen lehetőség, de akkor mind a három tv-re kell dekóder és azoknak plusz havi díja van, átszámoljam az ajánlatot?
– Persze.
– Akkor ez így x+p forint lenne havonta.
– És akkor ez ugye digitális adás ami HD-ban is sugároz?
– Ahhoz egy másik dekóder kell, ami drágább. Egy tv-n legyen a HD adás?
– Nem, természetesen mind a három HD legyen.
(Azt hiszem itt hangzott el, hogy akkor viszont mind a három tv-n kell, hogy legyen HDMI csatlakozó)
– Így ez havi tízezer akármennyi.
– És akkor ebben benne van a 3D adás vételének lehetősége?
– 3D adás?
– Igen. Az olimpiát és más műsorokat is most fognak először 3D-ben adni és ennek vétele a mindig tv-vel ingyenes....

Szóval szépen fel van ez építve. Az ajánlat egy készülékre szól, a további készülék(ek) plusz pénz(ek), a HD plusz pénz, 3D meg nincs is.
Jó, persze hogy nincs még egyetlen nemhogy három darab 3D-s tévém, de a szolgáltatásnak ennyi pénzért mégiscsak kellene azt nyújtania, ami ingyenesen is fogható. Azért az milyen volna ha előfizetnék erre az kábeltévére egy csomó pénzér, aztán valahogy hozzájutnék egy 3D tv-hez, de nem tudnám vele nézni a 3D adást?
Azt hiszem a kábelszolgáltatóm lemaradt a fejlesztéssel. Egy ma kapható tv készülékhez csatlakoztatsz egy megfelelő antennát és máris van hét adód ingyen, akár HD minőségben.

A digitális földfelszíni adás kristálytiszta képet ad, a legmodernebb technológiával sugárzott adásokat (3D-t is) van lehetőséged vele nézni, ha az valakinek elég akkor hét adót teljesen ingyenesen. Ha pedig előfizetsz több csatornára, akkor az nincs helyhez kötve, én például a lakáson belül vinném egyik tv-ből a kártyát a másikba (mert egyszerre úgy is csak egy tv-t tudok nézni, a másikban meg kártya nélkül addig is ott a hét adó.), így elég volna két előfizetést vásárolnom, és mégis három tv-n nézhetném a sokcsatornás adást. De nyaralás esetén is viheted a zsebedben az előfizetői kártyádat, míg mindezt egy fix pontra telepített dekóder esetében nem tudod megcselekedni. Egy olyan kétlaki életmódot folytató személy esetében, mint Gazember ez egy igen fontos szempont lehet, de nem egy elhanyagolható körülmény ez azok számára sem, akik bizonytalan albérletben laknak, és bármikor költözniük kelhet. Nekem ez azért is tetszik, mert már volt úgy, hogy nagyon elmértük a lépést és ha az embernek már nem marad pénze az előfizetésre, akkor azért még sem marad adás nélkül az ingyenes adókat továbbra is nézheti.




Csuhásom
Így vagyok én is az internettel. 1 x már volt vita témám ebben az ügybe itt a fórumon. A család eléggé internet függő lett. Elmentek nyaralni, de reggeli közben vagy akármikor PL.ha esik az eső  Sárvár környékén használnák. Nagyon sokan vannak aki rövid időre is igényelnének korlátlan felhasználású internet kapcsolatot. Bármelyik szolgáltatóhoz mentem kiröhögtek hogy 2 hónapra nem adnak szolgáltatást. Most én röhögöm ki őket hogy nem képesek mikor a Marsról is láthatom a közvetítést ha van. Persze a 2 éves hűség nyilatkozattal jobban járnak ( hiszik ). Ha  volna havi lebontással mi is elő fizetnénk a 2 hónapot csak lenne. Meddig tartana úgy lekódolni mint egyes programot hogy bizonyos idő után nem működik.. Ehhez nem sok ész kéne, inkább jó szándék. A dekódert ki fizetettnék előre és lejárta után vissza lehetne váltani mint egy sörös üveget. (Ezt én találtam ki, de megfontolandó lenne ) És biztos vagyok hogy sokan választanák a havi internet lehetőséget akár több hónapra is.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #68518 Dátum: 2012.07.10., 07:41:14 »

Ja, és ez a wifi jellegű internet nem a legcsúcsabb. A maximum, amit tudnak nyújtani 15/1 Mb/s, ebből garantált 3Mb/300kb le- és feltöltés 15 ezerért.
Nekem az alap csomagom van (1Mb/128kb) 3 000-ért. Ennél nem sokkal többeket kínál a kábel szolgáltatónk, viszont azt legalább drágábban.
Falura parasztnak ezek is jók...  robban
Itt nem érzékelhető a konkurencia harc!

Még a fővárosban is csak a lakótelepeken lehet választani igazi jó ajánlatok közül, amúgy a terület szépen fel van osztva.
Itt szerencsémre a második legjobb ajánlatot nyújtó szolgáltató van ezen a téren, úgyhogy nem panaszkodom.

A TV ajánlat terén viszont azt hiszem váltani fogok a mindig tv-re. A kábelszolgáltató analóg adása kriminális.
A múltkor felhívtak a szolgáltatótól, hogy hosszabbítsam meg a hűségidőmet, nem ért felkészületlenül a dolog, előre utánanéztem, hogy mi bújik meg az ajánlatok mögött, így egy kicsit eljátszottam az ügyfélszolgálatossal:
– Önnek van egy analóg családi kábel tv előfizetése, aminek a hűségideje hamarosan lejár, ha meghosszabbítaná havi x forinttal kevesebbet fizetne a jelenlegi összegnél.
– Értem, de nagyon rossz az adás minősége, azt hiszem le fogom mondani és átállok a mindig tv-re, az digitális adást biztosít.
– Mi is tudunk digitális adást biztosítani havi x+n forintért.
– Ez jól hangzik, és ezt tudnám kettő, vagy mondjuk három tv-n is nézni?
– Igen az egyik tv-n lenne a digitális adás, a másik kettőn pedig megmaradna a mostani előfizetés adása.
– A mostani előfizetés adása pocsék, azt már nem szeretném nézni, nincs lehetőség rá, hogy mind a három tv-n digitális adás legyen?
– Van ilyen lehetőség, de akkor mind a három tv-re kell dekóder és azoknak plusz havi díja van, átszámoljam az ajánlatot?
– Persze.
– Akkor ez így x+p forint lenne havonta.
– És akkor ez ugye digitális adás ami HD-ban is sugároz?
– Ahhoz egy másik dekóder kell, ami drágább. Egy tv-n legyen a HD adás?
– Nem, természetesen mind a három HD legyen.
(Azt hiszem itt hangzott el, hogy akkor viszont mind a három tv-n kell, hogy legyen HDMI csatlakozó)
– Így ez havi tízezer akármennyi.
– És akkor ebben benne van a 3D adás vételének lehetősége?
– 3D adás?
– Igen. Az olimpiát és más műsorokat is most fognak először 3D-ben adni és ennek vétele a mindig tv-vel ingyenes....

Szóval szépen fel van ez építve. Az ajánlat egy készülékre szól, a további készülék(ek) plusz pénz(ek), a HD plusz pénz, 3D meg nincs is.
Jó, persze hogy nincs még egyetlen nemhogy három darab 3D-s tévém, de a szolgáltatásnak ennyi pénzért mégiscsak kellene azt nyújtania, ami ingyenesen is fogható. Azért az milyen volna ha előfizetnék erre az kábeltévére egy csomó pénzér, aztán valahogy hozzájutnék egy 3D tv-hez, de nem tudnám vele nézni a 3D adást?
Azt hiszem a kábelszolgáltatóm lemaradt a fejlesztéssel. Egy ma kapható tv készülékhez csatlakoztatsz egy megfelelő antennát és máris van hét adód ingyen, akár HD minőségben.

A digitális földfelszíni adás kristálytiszta képet ad, a legmodernebb technológiával sugárzott adásokat (3D-t is) van lehetőséged vele nézni, ha az valakinek elég akkor hét adót teljesen ingyenesen. Ha pedig előfizetsz több csatornára, akkor az nincs helyhez kötve, én például a lakáson belül vinném egyik tv-ből a kártyát a másikba (mert egyszerre úgy is csak egy tv-t tudok nézni, a másikban meg kártya nélkül addig is ott a hét adó.), így elég volna két előfizetést vásárolnom, és mégis három tv-n nézhetném a sokcsatornás adást. De nyaralás esetén is viheted a zsebedben az előfizetői kártyádat, míg mindezt egy fix pontra telepített dekóder esetében nem tudod megcselekedni. Egy olyan kétlaki életmódot folytató személy esetében, mint Gazember ez egy igen fontos szempont lehet, de nem egy elhanyagolható körülmény ez azok számára sem, akik bizonytalan albérletben laknak, és bármikor költözniük kelhet. Nekem ez azért is tetszik, mert már volt úgy, hogy nagyon elmértük a lépést és ha az embernek már nem marad pénze az előfizetésre, akkor azért még sem marad adás nélkül az ingyenes adókat továbbra is nézheti.



Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #68517 Dátum: 2012.07.10., 06:42:01 »

No, várnak a lányok!
Legyen szép és vidám a napotok!
 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #68516 Dátum: 2012.07.10., 06:39:45 »

          Tekintettem!

       Keletre és Nyugatra házak látszanak,Északra a szobánk fal.Délre meg 2 nagy fa!
     Egy kevés égbolt van csak ami látható ,az majdnem tiszta.

Nagyfa??? És még kettőt is látsz???
 shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #68515 Dátum: 2012.07.10., 06:34:38 »


           Jó reggelt!
 
          Az eső ébresztett,de csak annyi potyogott,hogy az aszfaltot bevizezte!

         


Engem bezzeg Bátor ugatása ébresztett a napsütésben.
Mehetek locsolni!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #68514 Dátum: 2012.07.10., 06:32:32 »

Ó, nem csak a mobil átka,- nem egy jól sikerült kép, mert csak a felvételből vágtam ki Meli cicát.

Valljuk be őszintén, egy C5 képernyője mégsem az igazi!
(Most látom, este mennyire tele raktam hibával az írásaimat  szégyenlem , de nem csoda, már alig láttam ki a fejemből!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #68513 Dátum: 2012.07.10., 06:28:02 »

Jó reggelt!

Padlizsánt még nem merek, mert még a zöldbabtól is erősen sokkolódik Csuhi. Így az alapoknál kezdem, de nagyon szeretné, ha megrekednék a krumplinál.  Mosolyog

Egy jó cukkinis lecsónak, vagy rántott cukkiniek, esetleg egy cukkini pörköltnek biztos nem tudna ellenállni! Nem kell azonnal a tökfőzelékbe dobni!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #68512 Dátum: 2012.07.10., 06:23:43 »

Jó reggelit!

Nem, semmi hűség idő. Csak a gyors csomag már igen-igen drága nekem.
Ami most van, az elég a munkáimhoz, még éppen elég a Skype-hoz -kamera nélkül, ami amúgy sincs-, vastagon jó a fórumozáshoz, a FB-hoz.
Ha valami zenét akarok azt letöltöm, filmeket nem szoktam leszedni. Nem torrentezek.
Azt a néhány videót megoldom ezzel a módszerrel.
Most amúgyis a laptop megy, az meg még annyira sem bírja a fénysebességet.

Ja, és ez a wifi jellegű internet nem a legcsúcsabb. A maximum, amit tudnak nyújtani 15/1 Mb/s, ebből garantált 3Mb/300kb le- és feltöltés 15 ezerért.
Nekem az alap csomagom van (1Mb/128kb) 3 000-ért. Ennél nem sokkal többeket kínál a kábel szolgáltatónk, viszont azt legalább drágábban.
Falura parasztnak ezek is jók...  robban
Itt nem érzékelhető a konkurrencia harc!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #68511 Dátum: 2012.07.10., 06:12:22 »

Ne má, arrafelé is van annál biztos gyorsabb, mint amit most használsz, csak hát ugye a hűségidő, de az nálam is mindig befigyel.
.

Jó reggelit!

Nem, semmi hűség idő. Csak a gyors csomag már igen-igen drága nekem.
Ami most van, az elég a munkáimhoz, még éppen elég a Skype-hoz -kamera nélkül, ami amúgy sincs-, vastagon jó a fórumozáshoz, a FB-hoz.
Ha valami zenét akarok azt letöltöm, filmeket nem szoktam leszedni. Nem torrentezek.
Azt a néhány videót megoldom ezzel a módszerrel.
Most amúgyis a laptop megy, az meg még annyira sem bírja a fénysebességet.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #68510 Dátum: 2012.07.10., 05:51:24 »


          Tekintettem!

       Keletre és Nyugatra házak látszanak,Északra a szobánk fal.Délre meg 2 nagy fa!
     Egy kevés égbolt van csak ami látható ,az majdnem tiszta.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 2168 2169 [2170] 2171 2172 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!