Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 22:47:44
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 130 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2565 2566 [2567] 2568 2569 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128567 alkalommal)
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #60589 Dátum: 2012.01.01., 11:04:17 »


         Hol vagy Akela?He??

       Felbirizgáltál a konyhával és cserben hagysz!  Kénytelen vagyok kocsonyát reggelizni.

       Ebédre lencseleves lesz. Egy egész tállal!!!!!!!!!

          bleee

Nahát! Már leírtam a választ, mikor látom, hogy te is kocsonyát eszel.
Én is főztem lencselevest.  yes_yes
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #60588 Dátum: 2012.01.01., 11:02:03 »

Ja már ilyen témára eveztünk -hiszen ez is része a mindennapoknak- akkor említsük meg Bac-Ilust, Lazarót és Kamerás Attilát is.

Az idősek között Polyit, a Nagy Melák Embert, Madár Palit, Zófust és dr. Ágoston C. Pál Dávidot.

Az ifjak sorából emeljük ki  Tündét Lala fiát, Kék Hörcsögöt és Bambit is.

Jó hogy  te is hozzászóltál, egészen elfeledkeztem a Kamerás Attiláról, pedig de sokt hurcolásztam őt a Sajtékkal együtt.
És lám-lám a fiatalokat is elfeledtem, de szégyenszemre  nem tudom ki az a Bambi. A többi stimmel.
/ Külön  köszönetet mondunk Atom Manónak, hogy nem említett meg az idősek kategóriában /.   bleee
 
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #60587 Dátum: 2012.01.01., 10:55:43 »


         Jó reggelt!

        KIALVATLAN VAGYOK!!!!!

        Tántorgok,szédelgek,nem vagyok tudatomnál.

         Mi lesz ma velem???  Az előbb feküdtem le,alig aludtam.

         Akelácska!  Mit csinálunk a konyhában?He?

          _cupp

Mit csinálunk? Eszünk, én pl. kocsonyát.   bye bye
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #60586 Dátum: 2012.01.01., 10:06:10 »



         Hol vagy Akela?He??

       Felbirizgáltál a konyhával és cserben hagysz!  Kénytelen vagyok kocsonyát reggelizni.

       Ebédre lencseleves lesz. Egy egész tállal!!!!!!!!!

          bleee
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #60585 Dátum: 2012.01.01., 09:27:15 »

Kedves Gazember!

Nem mkell bocsánatot kérned mert a Morbid eszedbe jutott. Az csak jó hogyha más is emlékszik még rá rajtam kívül. Talán ő lenne a legfiatalabb fórumlakó ha élne.  Te meg a legöregebb. Ez már a negyedik Szilveszter nélküle.  És jusson csak eszetekbe, meg a Farkas Virág, és akik már nem lehetnek velünk.
Legalább az emlékük éljen velünk.   _cupp

Ja már ilyen témára eveztünk -hiszen ez is része a mindennapoknak- akkor említsük meg Bac-Ilust, Lazarót és Kamerás Attilát is.

Az idősek között Polyit, a Nagy Melák Embert, Madár Palit, Zófust és dr. Ágoston C. Pál Dávidot.

Az ifjak sorából emeljük ki  Tündét Lala fiát, Kék Hörcsögöt és Bambit is.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #60584 Dátum: 2012.01.01., 09:08:07 »



         Jó reggelt!

        KIALVATLAN VAGYOK!!!!!

        Tántorgok,szédelgek,nem vagyok tudatomnál.

         Mi lesz ma velem???  Az előbb feküdtem le,alig aludtam.

         Akelácska!  Mit csinálunk a konyhában?He?

          _cupp
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #60583 Dátum: 2012.01.01., 07:22:11 »



Jó reggelt!  bye bye

Csak nem alusztok?   al_vos
Macskajaj?  zizi
Éhes vagyok, tavaly óta nem ettem.  shock
Gyere 100/2 a konyhába!  táncika
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #60582 Dátum: 2012.01.01., 03:40:40 »

Gazember!
Ne légy depis! Arra itt vagyok én.
Szerintem a sok piától nem tudsz aludni, mert izgatólag hat rád. Próbálj meg legalább estefelé  nem inni, nézd a TV-t és majd leesik a fejed és elalszol ülve is mint én. Látod 100/2 már 5 órakor bevackol, neki is jó alvókája van.
Keress valami hobbit magadnak amivel lekötöd a gondolataidat, az érdeklődésedet, és akkor nem fog állandóan az járni az eszedben hogy mi haragszunk rád, meg kiutálunk innen, meg miattad nem ír valaki. Gyüjtsél bélyeget, szereld az autódat,játszál a kutyáddal, esetleg beszélgethetsz Gazembernével,
Fel azzal a77 éves fejjel!  bye bye

Akela Drága ! Én nem vagyok depressziós, csak nem szeretem, ha 20 ember közül egy hülyének néz. Nem vetted észre, hogy néha Mikulás sértődésein kívül soha a 23 év alatt nem volt velem senkinek baja, csak annak, aki -nem tudom mióta, mert azelőtt a nevét sem hallottam,- játssza a túl okos nőt és itt mindenki hülye, csak én vagyok, akire ki meri mondani, mert én nem vagyok olyan sértődős, mint Mikulás. De vele egy órás telefonbeszélgetésünkkel mkitárgyaltuk, hogy közöttünk ki milyen beállítottságu. Elárulom, nem én voltam a vesztes fél. Van aki ritkán ír, de csak kritikát, mint a parlamenti anagyokosok. Ki akartam szállni jan. 1 -től, de most már azért sem. Meglátjuk, kiz vet ki magából a társaság. Ouszi.




 _cupp bye bye
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #60581 Dátum: 2012.01.01., 03:27:26 »

Blondy Kedves !
A nyakatekert mondataidat csak az érti, aki veled évtizedeket együtt élt. Hol nem haragszol rám, hol meg a kritizálásod egy hülyének szól.
Nem tudom, Te mióta vagy a Fórum Írója, olvasója, én 23 éve. De ilyen kritikákat még soha senkitől nem kaptam
Nem tartom magam hű, de okos embernek, de azt megitélem, hogy Valakinek a szövege védekezés, bántó, esetleg semmitmondó, csak sok betüből álljon. Nem tudom, Te mikor kezdted olvasni, írni a Fórum oldalait, de eddig engem sem kritizálni, sem hülyének nézni nem szokott senki (csiszta magyarul) Lehet, hogy Te azt szeretnéd, hogy végleg eltünjek 23 év után a Fórumból, próbáld meg, szavazásra biztatni a régieket. (nem Zsoltira, Amadeusra, stb. gondolok, kik nem régiek,) hanem Aki, Mikulás, Csuhás, 100/2, Márton és hasonló " Öregekre " a szakmában. Csak neked mondom, a Kandóban tanítottam évekig Matematikát, fizikát, a régi Diákok még minden találkozóra meghívnak, pedig Ők is már 40 felé járnak. Ezzel azt akarom mondani, hogy Te vagy, Aki mindig hülyének néz, tart,
Na most őszinteségből vizsgát teszek és felbontom a 4 -ik pezsgőt. Egészségünkre.
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #60580 Dátum: 2012.01.01., 03:13:30 »

Mindjárt 2 óra, aludni nem tudok, ha beveszek 3 szem eunocktin altatót este 8 kor, éjféltájt elalszom, de 2 örakor felébredek és amíg fel nem kelek, nincs alvás. Napi 2 óra. Lányom gyógyszer analitikus a Richter Gedeonban, de hiába kérdem, hogy a gyógyszerkönyvben nézzen ki valami erősebb altatót, nem mondja meg, talán attól fél, hogy annyit veszek be egyszerre, hogy fel dobom tőle a talpam. Ilyenek a nők. Ha meg akarom magam öngyilkolni, itt a szomszédban a sok 10 emeletes panelház, felmegyek és leudrom. De ki ajar megdögleni, ok nélkül ? A nyugdíjunk, az Asszonyé is annyi, hogy kényelmesen megélünk, a lakás, nyaraló, igaz, öreg, de jó autó, eltartani való unoka nincs, egyik 36, a másik 30 éves, jó állással, dédunoka (sajnos) nincs, tehát okom nincs a hullajelöltségre, akkor minek busuljak ?  A net az egyesüli, ahol elengedhetem gondolataimat. De ha Valaki sérelmezi, egy szavába kerül, a 23 évi 32-es tagságom lenullázom, mint " Talán " tette, együtt kezdtük 88 -ban.

 _cupp köszi_2

Gazember!
Ne légy depis! Arra itt vagyok én.
Szerintem a sok piától nem tudsz aludni, mert izgatólag hat rád. Próbálj meg legalább estefelé  nem inni, nézd a TV-t és majd leesik a fejed és elalszol ülve is mint én. Látod 100/2 már 5 órakor bevackol, neki is jó alvókája van.
Keress valami hobbit magadnak amivel lekötöd a gondolataidat, az érdeklődésedet, és akkor nem fog állandóan az járni az eszedben hogy mi haragszunk rád, meg kiutálunk innen, meg miattad nem ír valaki. Gyüjtsél bélyeget, szereld az autódat,játszál a kutyáddal, esetleg beszélgethetsz Gazembernével,
Fel azzal a77 éves fejjel!  bye bye
Naplózva
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #60579 Dátum: 2012.01.01., 03:04:49 »

Azért a Gazember nem felejt (csak amit a zasszony mond) Isten, vagy akár Jehova éltessen, hogy mindketten a Fórumnak tagjai lehessünk még 100 éves korunkig. Szegény Morbid ezt megélhette volna. Bocs, de eszembe jutott.


 _morcos

Kedves Gazember!

Nem mkell bocsánatot kérned mert a Morbid eszedbe jutott. Az csak jó hogyha más is emlékszik még rá rajtam kívül. Talán ő lenne a legfiatalabb fórumlakó ha élne.  Te meg a legöregebb. Ez már a negyedik Szilveszter nélküle.  És jusson csak eszetekbe, meg a Farkas Virág, és akik már nem lehetnek velünk.
Legalább az emlékük éljen velünk.   _cupp
Naplózva
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #60578 Dátum: 2012.01.01., 03:00:15 »

Mindjárt 2 óra, aludni nem tudok, ha beveszek 3 szem eunocktin altatót este 8 kor, éjféltájt elalszom, de 2 örakor felébredek és amíg fel nem kelek, nincs alvás. Napi 2 óra. Lányom gyógyszer analitikus a Richter Gedeonban, de hiába kérdem, hogy a gyógyszerkönyvben nézzen ki valami erősebb altatót, nem mondja meg, talán attól fél, hogy annyit veszek be egyszerre, hogy fel dobom tőle a talpam. Ilyenek a nők. Ha meg akarom magam öngyilkolni, itt a szomszédban a sok 10 emeletes panelház, felmegyek és leudrom. De ki ajar megdögleni, ok nélkül ? A nyugdíjunk, az Asszonyé is annyi, hogy kényelmesen megélünk, a lakás, nyaraló, igaz, öreg, de jó autó, eltartani való unoka nincs, egyik 36, a másik 30 éves, jó állással, dédunoka (sajnos) nincs, tehát okom nincs a hullajelöltségre, akkor minek busuljak ?  A net az egyesüli, ahol elengedhetem gondolataimat. De ha Valaki sérelmezi, egy szavába kerül, a 23 évi 32-es tagságom lenullázom, mint " Talán " tette, együtt kezdtük 88 -ban.

 _cupp köszi_2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #60577 Dátum: 2012.01.01., 02:51:19 »

 bye bye bye bye al_vos al_vos
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #60576 Dátum: 2012.01.01., 02:40:36 »


Bocsássatok meg, Fórumtársaim, de már két 7 -es vagyok, több, mint egy órája. A Fórumban " KORELNÖK" is lehetek, ha kineveztek. Ha néha, -lehet, hogy indok nélkül, - megengedek magamnak egy egy csípős, de nem sértő megjegyzést, az a koromnak tudható, szerintem megbocsájtható, nem ad okot a sértódésre. Akit megsértettem, esetleg véletlenül, az mondja meg a véleményét, köpje le a monitorját, esetleg vágjon pofán, én nem sértódöm meg, mert Neki van igaza. Mikulásnak több sértődős reagálása
  volt,de telefonon órákat beszélgettünk, mint két jó haver, akkor nem volt harag, csak írásban nehezen viseli a viccet, a cikizést, mert  - véleményem szerint- azokat mások is olvassák. Megbeszéltük, hogy visszafogom magam. Blondy sértődéseire nem kaptam választ, lehet, hogy vagy nem értelmez dolgokat helyesen, vagy túl érzékeny minden máshonnan jövő szövegre, ami nem Tőle szálmazik.[/b]Kritizálták páran a helyesírási hibáimat. Ha most elmondom, hogy írógépemen is csak a két középső ujjammal tudok 60 éve gépelni, amelyek a legvastagabbak, azonkívül mindkét szememen előrehaladott állapotu szürkehályog van, ki vagyok írva várólistára a műtétre, azt hiszem, ezek megmagyarázzák okait.Csak ennyit szerettem volna mondani, mindenki tudomásárs. Ha az indokaim nem elég meggyőzőek, egy ember elég arra, hogy végleges távozásra szólítson fel, van TV mind az 5 szobában, tudok mivel foglalkozni.  ByBy  Gazember
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #60575 Dátum: 2012.01.01., 02:12:57 »


          Gazembert is köszöntöm,bár ez olyan árnyékos dolog!

Józsikám !
Köszönöm a jókivánságot, de semmi árnyékos nincs benne. Egy ideig prosti voltam, Blondi ellenszenvére, de azóta, mióta elutazott Kaliforniába, (Göre Gábor szerint Falikornyikába,) azóta helyreállt a béke. Kivéve Blondy Hölgyet, mert tapasztalatom szerint épp úgy utálja Gazembert, mint Lubnyát. Pedig isten bizony én soha nem árultam atestem pénzért, fóleg férfiaknak. Ha Kedves Blondy ügy dönt, hogy miattam morzsolódik le a fórumból, tegye, de ha tudná, mennyire rokonszakmában kerestük kenyerünk javát, más volna a véleménye. Persze, én sokkal előbb, mert akár tanítványom is lehetett volna. skripta valent, verba volant.


 yes_yes yes_yes
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #60574 Dátum: 2012.01.01., 02:01:49 »

Kedves Mikulás!

Egy fenét vagyunk egyidősek Petőfivel.  fejbever
Még a Gazemberrel sem!  fejbever
Csak azonos napon születtünk.
Én SOKKAL fiatalabb vagyok náluk.
Bizoooooony.  yes_yes bleee

Azért a Gazember nem felejt (csak amit a zasszony mond) Isten, vagy akár Jehova éltessen, hogy mindketten a Fórumnak tagjai lehessünk még 100 éves korunkig. Szegény Morbid ezt megélhette volna. Bocs, de eszembe jutott.


 _morcos
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #60573 Dátum: 2012.01.01., 01:56:57 »

Kedves Mikulás!

Egy fenét vagyunk egyidősek Petőfivel.  fejbever
Még a Gazemberrel sem!  fejbever
Csak azonos napon születtünk.
Én SOKKAL fiatalabb vagyok náluk.
Bizoooooony.  yes_yes bleee

Drága Akela kislány ! Most miért tagadod, hogy Te idősebb vagy nálam ? Én 26, Te meg 27. Az egy év is számít !!!!.


 _cupp
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #60572 Dátum: 2012.01.01., 01:53:52 »

Letettem.

Kicsit bővebben, a pezsgős pohatat tetted kle ?


 _cupp Nagytaps2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Gazember Isten nyugosztaljon!
mindörökké
Hős tag
*****

Karma: +67/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 860


gazember


Profil megtekintése
« Válasz #60571 Dátum: 2012.01.01., 01:52:35 »

Nálunk csak Pancsika az, aki fél a durrogástól -azon a bizonyos augusztus 20-án egyedül volt otthon, akkor még a Viola utcában. Azóta van fóbiája minden dörrenéstől. Most ide feküdt a hátam mögé a székre, és itt biztonságban érzi magát, el is aludt, pedig időnként igencsak nagy ribillió megy errefelé is!

Én egyszerübben megoldottam. A kerácsonyfáról az összes szeloncukrot szépen, egyenként a szájába raktam, k...ára megnyugodott, addigra megszokta a durrogást.


 köszi_2 Nagytaps2
Naplózva

Ha nem lesz Ketrin a menyem, leugrok a sámliról !
Akela
Hős tag
*****

Karma: +44/-5
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8 380


arany kicsi Frigyesem


Profil megtekintése
« Válasz #60570 Dátum: 2012.01.01., 01:31:18 »

Akela letehetnéd a telefont mert nem lehet felhívni.

Letettem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 2565 2566 [2567] 2568 2569 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!