Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 10:05:33
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 134 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2278 2279 [2280] 2281 2282 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128243 alkalommal)
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #66329 Dátum: 2012.04.21., 23:31:55 »





                             Jó éjszakát harminckettesek !
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #66328 Dátum: 2012.04.21., 23:27:42 »



Kinek adhatom át?  shock



Én által veszem...ha valaki hajnali széllel kunföldnek száguld ha már dörzsöli szemit a nap,  és annak az ég felé hajítom, hogy megnyissa a kapukat.

Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #66327 Dátum: 2012.04.21., 23:21:03 »

Akkor mé szósz bele?  bee

Me' mé' ne ?

Ámde mondhatnám...anno Bakonyban jártamban - keltemben, nap mint nap léptem kaszába, ha nem néztem előre....főképp ha az ravasz  "...erdei " patkolókovácsnál megaludtam annak borától...

Ámde nem soká mék Kirgízországba, onnan ha kérnél sem hozhatnék kaszát, mert ottan nem igazán szeretik az effajta szerszámokat....de ostor, vagy pálca lónak való, vagy tőr férfihoz illő aztat van.
 
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #66326 Dátum: 2012.04.21., 23:16:56 »




Kinek adhatom át?  shock
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #66325 Dátum: 2012.04.21., 23:13:48 »


J'estlét-et!


Kedves Amadeus !

Ma má' szinte minden kinai....vagy kínai... uuuhhh

Nézzé körül ott a lakókörnyezetben...és hidd el     yes_yes lelhetsz még használható kaszapengéket.   Mondom én eztet úgy, hogy bizony én sem tudok kaszálni...

Örülök, hogy olvashatlak. Nekem és az én számomra csak az a kínais, amit a Kínai népköztársaság tervezett és gyártott, vagy kopintot. De ha valami egy neves márkás cég egyik ottani gyárában készült, az már nem kínais. Az minőség.
Ígéretet kaptam az egyik ukrán árustól a piacon, hogy tudd szlovák kaszát szerezni. A szem, ez lesz a nyerő.
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #66324 Dátum: 2012.04.21., 23:10:15 »


J'estlét-et!


Kedves Amadeus !

Ma má' szinte minden kinai....vagy kínai... uuuhhh

Nézzé körül ott a lakókörnyezetben...és hidd el     yes_yes lelhetsz még használható kaszapengéket.   Mondom én eztet úgy, hogy bizony én sem tudok kaszálni...

Akkor mé szósz bele?  bee
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #66323 Dátum: 2012.04.21., 23:08:51 »

Igazából írhatnék konkrétabbat, okosabbat is, csak hát sajnos ez a dolog most túl van a jelenlegi tudásom határán abból a szempontból, hogy nekem mindig olyan gépeim voltak, amibe alaplapi hangkártya volt, így az alaplap meghatóprogramjainak telepítésével az ilyen probléma mindig meg is oldódott. Most nálad viszont külön van a hangkártya és nem tudom megmondatni, hogy az alaplapi driverek telepítésével, vagy a hangkártya meghajtóprogramjának telepítésével fog-e megoldódni a dolog. A raid-vezérlő az alaplapi, abban biztos vagyok, de a multimédiásaudio keverő számomra amolyan határeset, érzésre az alaplapra tippelnék, de ez csak találgatás.
Ha nekem kellene megoldanom, akkor úgy csinálnám, hogy először is betenném az alaplap lemezét (remélem 100/2-től a géppel elhoztad azt is) és felraknám arról a drivereket, aztán megnézném mi változott. Ha még mindig nem lenne rendben minden, akkor beraknám a 10 000 XP driver feliratú lemezt és a kérdéses eszközök illesztőprogramját megpróbálnám így frissíteni.
Ha nem kaptál a géphez lemezt 100/2-től, akkor bizony az internetről kellene megpróbálni leszedni az alaplap meghajtóprogramjait. (Valamilyen diagnosztikai programmal (SIW, aida) megtudható milyen típusú az alaplap, de talán a Start-> Minden program-> kellékek-> Rendszereszközök-> Rendszerinformációnál is kiírja a gép.)

Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy akiben d.n. Aki, reménykedett Ine, az a fiatalember számítógépes szakember, de még is félmunkát végzet: mert nem törölte és telepítette újra a gépet, hanem, csak átrakogatott egyes dolgokat, meg törölt néhányat. E közben törölődhettek olyan dolgok, ami most gondot okoz. Ine nézte a CD-ket, ami a gép mrllé volt téve, de nem mertem nagyon mit javasolni. Újra kéne azt a gépet rakni. Ine meg is ígérte. Nem is tehet mást, mert nem hagyok neki békét!  bee

Tegnap a tálcát szerettem volna nála lecsökkenteni. Végül is nálam is elszállt, alig tudtam visszatenni. De nála nem sikerült. Igen, a tálcát zároltuk. Mondd van e valami rendes leírása, hogyan kell a tálcát visszakeskenyíteni?   shock Néha járok meg vele és eddig az össze-vissza kattintgatás, húzkodás, tologatás és a nagy véletlen szokott eredményre vezetni, tengernyi idő alatt.  n_e_m_m_e_g_y
Naplózva

Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #66322 Dátum: 2012.04.21., 23:04:42 »

De hát én nem tudtam, hogy ehhez nem értesz!  _juhhh
Fel sem tételeztem.
Nem, mintha én annyira vágnám a témát, de még is.
Meg abból indultam ki, hogy ott nincs kínais, csak jó lehet. Szóval, ezért kértelek volna meg.

De semmi gond. Értjük mi egymást!  bye bye


J'estlét-et!


Kedves Amadeus !

Ma má' szinte minden kinai....vagy kínai... uuuhhh

Nézzé körül ott a lakókörnyezetben...és hidd el     yes_yes lelhetsz még használható kaszapengéket.   Mondom én eztet úgy, hogy bizony én sem tudok kaszálni...
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #66321 Dátum: 2012.04.21., 22:57:43 »

Nem tudom, hogy a háttérben tárgyaltatok-e, de a nyilvános felületen nem láttam kikötve azt a maximális árat, amennyit neked még megér (nyilván ezt az összeget már összespóroltad, erre a célra félre van téve), csupán csak annyit, hogy olcsó legyen. Márpedig az olcsó egy igen viszonylagos fogalom, az olcsó aminél jóval több pénzed van, a drága meg az amire neked nem telik.
Továbbá azt sem láttam, hogy hogyan lesz hozzád eljuttatva.
Márpedig ezek fontos kérdések, nehéz világ van, nem hiszem, hogy bármennyit tudnál adni egy kaszáért, és AKI... se biztos hogy megengedheti magának, hogy kockáztassa, egy kasza a nyakán marad. De ad abszurdum még olyan is megeshet, ha nem adtál neki előre pénzt a kaszára, hogy annyi pénz volt nála, amennyire szüksége volt, egy plusz kaszára való már nem.

A szem, ez a téma ezzel el is van kaszálva.   H���t
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #66320 Dátum: 2012.04.21., 22:52:53 »

Vajon B.Fenyvesen is esett az eső?

Várpalotán csak az életszínvonal esett.  _juhhh
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #66319 Dátum: 2012.04.21., 22:51:02 »

Egyébként húsvétolni mentem. Családdal, baráttal ünnepelni.
Mit tettél volna, ha hozok egy rossz minőségű kaszát drágán?
Ilyen dolgokban, hogy vegyek meg valamit, ami vagy jó lesz, vagy nem, ne is számíts rám, és ilyet ne is kérj!
Főleg ne olyat, aminez nem értek!

De hát én nem tudtam, hogy ehhez nem értesz!  _juhhh
Fel sem tételeztem.
Nem, mintha én annyira vágnám a témát, de még is.
Meg abból indultam ki, hogy ott nincs kínais, csak jó lehet. Szóval, ezért kértelek volna meg.

De semmi gond. Értjük mi egymást!  bye bye
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #66318 Dátum: 2012.04.21., 22:46:58 »

Jó reggelt, szép napot midenkinek!
A nap kérdése: locsoljak-e reggel, vagy bízzam Istenkére?

Segíts magadon, mert Isten már megöregedett.  Bib��
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #66317 Dátum: 2012.04.21., 22:45:05 »

Most néztem meg a zajos-jeges esőt.
Azért megvan a maga előnye annak is, ha az ember fel van iratkozva Tetem csatornájára.  Mosolyog

Hon is van az  shock
Naplózva

Zzsolti
Hős tag
*****

Karma: +24/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 930



Profil megtekintése
« Válasz #66316 Dátum: 2012.04.21., 21:01:40 »

Itt is csipognak az ablak előtti fenyőfán, de le vannak eresztve  a redőnyök, nem látszik az égbolt, én meg még az ágyban vagyok.   szégyenlem

Ágyban vagy. Képzeld, ha látnád közben az égboltot!
                                                                                                  vigyor
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #66315 Dátum: 2012.04.21., 19:44:51 »

A beteges múlt címéből kimaradt egy e betű.
Jó, hogy megosztottad velünk a képeket, és ezáltal mi is veled utazhattunk ebbe a kicsit más világba.

 köszi_2

Köszönöm, hogy szóltál, azonnal javítom!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #66314 Dátum: 2012.04.21., 19:42:02 »

Igazából írhatnék konkrétabbat, okosabbat is, csak hát sajnos ez a dolog most túl van a jelenlegi tudásom határán abból a szempontból, hogy nekem mindig olyan gépeim voltak, amibe alaplapi hangkártya volt, így az alaplap meghatóprogramjainak telepítésével az ilyen probléma mindig meg is oldódott. Most nálad viszont külön van a hangkártya és nem tudom megmondatni, hogy az alaplapi driverek telepítésével, vagy a hangkártya meghajtóprogramjának telepítésével fog-e megoldódni a dolog. A raid-vezérlő az alaplapi, abban biztos vagyok, de a multimédiásaudio keverő számomra amolyan határeset, érzésre az alaplapra tippelnék, de ez csak találgatás.
Ha nekem kellene megoldanom, akkor úgy csinálnám, hogy először is betenném az alaplap lemezét (remélem 100/2-től a géppel elhoztad azt is) és felraknám arról a drivereket, aztán megnézném mi változott. Ha még mindig nem lenne rendben minden, akkor beraknám a 10 000 XP driver feliratú lemezt és a kérdéses eszközök illesztőprogramját megpróbálnám így frissíteni.
Ha nem kaptál a géphez lemezt 100/2-től, akkor bizony az internetről kellene megpróbálni leszedni az alaplap meghajtóprogramjait. (Valamilyen diagnosztikai programmal (SIW, aida) megtudható milyen típusú az alaplap, de talán a Start-> Minden program-> kellékek-> Rendszereszközök-> Rendszerinformációnál is kiírja a gép.)

Én általában nem alaplapi kártyákat használok. Ilyes esetben a hangkártya driverének, esetleg a multimédiás eszközzel kapott telepítő CD jelenthet megoldást.
Erre gondolhattam volna, hiszen az én hangrendszerem is külön van telepítve!  uuuhhh
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #66313 Dátum: 2012.04.21., 18:37:37 »

Hogy is van az a régi közmondás?
Türelem nyomatot terem?
Remélem valaki csak kisegít a helyes válasszal!
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #66312 Dátum: 2012.04.21., 18:34:54 »

Elkezdtem a képek feltöltését mostani kárpátaljai utunkról >>

A beteges múlt címéből kimaradt egy e betű.
Jó, hogy megosztottad velünk a képeket, és ezáltal mi is veled utazhattunk ebbe a kicsit más világba.

 köszi_2
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #66311 Dátum: 2012.04.21., 17:47:01 »

Nem tudom, hogy a háttérben tárgyaltatok-e, de a nyilvános felületen nem láttam kikötve azt a maximális árat, amennyit neked még megér (nyilván ezt az összeget már összespóroltad, erre a célra félre van téve), csupán csak annyit, hogy olcsó legyen. Márpedig az olcsó egy igen viszonylagos fogalom, az olcsó aminél jóval több pénzed van, a drága meg az amire neked nem telik.
Továbbá azt sem láttam, hogy hogyan lesz hozzád eljuttatva.
Márpedig ezek fontos kérdések, nehéz világ van, nem hiszem, hogy bármennyit tudnál adni egy kaszáért, és AKI... se biztos hogy megengedheti magának, hogy kockáztassa, egy kasza a nyakán marad. De ad abszurdum még olyan is megeshet, ha nem adtál neki előre pénzt a kaszára, hogy annyi pénz volt nála, amennyire szüksége volt, egy plusz kaszára való már nem.

             yes_yes Nagytaps2
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #66310 Dátum: 2012.04.21., 16:13:57 »

Kedves Csuhás !

Ezen útmutatók után várom a körülöttem lévő ifjúságot, hogy majd szánnak rám pár percet, a drága idejükből.

Ha meg lesz, azonnal bejelentkezem.

   Köszönöm a segítségedet, és persze 100/2 -nek is köszönet jár.  köszi_2 köszi_2

Igazából írhatnék konkrétabbat, okosabbat is, csak hát sajnos ez a dolog most túl van a jelenlegi tudásom határán abból a szempontból, hogy nekem mindig olyan gépeim voltak, amibe alaplapi hangkártya volt, így az alaplap meghatóprogramjainak telepítésével az ilyen probléma mindig meg is oldódott. Most nálad viszont külön van a hangkártya és nem tudom megmondatni, hogy az alaplapi driverek telepítésével, vagy a hangkártya meghajtóprogramjának telepítésével fog-e megoldódni a dolog. A raid-vezérlő az alaplapi, abban biztos vagyok, de a multimédiásaudio keverő számomra amolyan határeset, érzésre az alaplapra tippelnék, de ez csak találgatás.
Ha nekem kellene megoldanom, akkor úgy csinálnám, hogy először is betenném az alaplap lemezét (remélem 100/2-től a géppel elhoztad azt is) és felraknám arról a drivereket, aztán megnézném mi változott. Ha még mindig nem lenne rendben minden, akkor beraknám a 10 000 XP driver feliratú lemezt és a kérdéses eszközök illesztőprogramját megpróbálnám így frissíteni.
Ha nem kaptál a géphez lemezt 100/2-től, akkor bizony az internetről kellene megpróbálni leszedni az alaplap meghajtóprogramjait. (Valamilyen diagnosztikai programmal (SIW, aida) megtudható milyen típusú az alaplap, de talán a Start-> Minden program-> kellékek-> Rendszereszközök-> Rendszerinformációnál is kiírja a gép.)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 2278 2279 [2280] 2281 2282 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!