Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 10:37:38
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 161 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 1001 1002 [1003] 1004 1005 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128255 alkalommal)
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91869 Dátum: 2014.09.12., 16:23:53 »

Péntekre virradó éjszaka folytatódik a csapadékos idő. A Dunántúl nagy részén további kiadós esőre van kilátás, ami a kisebb vízfolyásokon már jelentős árhullámot indíthat el. A középső és keleti tájakon szórványosan záporok, helyenként zivatarok képződnek, melyekből lokálisan szintén hullhat nagy mennyiségű csapadék. Reggelre azonban a keleti tájakon már megszűnik a csapadék, és ott a felhőzet is felszakadozik kissé. Illetve ekkor délnyugaton is gyengülni kezd a csapadékhullás. Nyugaton az északi, északnyugati, a többi országrészben a keleti, délkeleti szél marad gyenge vagy mérsékelt. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet jellemzően 12 és 18 fok között szóródik.
Péntek délelőtt a csapadék súlypontja egyre inkább északabbra helyeződik át, így délután már inkább az északi, északkeleti megyékben számíthatunk több helyen esőre, míg a keleti megyékben szórványosán alakulhatnak ki záporok, zivatarok. Mindeközben délnyugat felől átmenetileg felszakadozik a felhőzet, de már a kevés napsütés hatására is gomolyfelhők képződnek, melyekből főként nyugaton, délnyugaton előfordulhat zápor, esetleg zivatar. A szél továbbra is gyenge vagy mérsékelt lesz, a Dunántúlon nyugati, északnyugati, míg a Dunától keletre többnyire délkeleti iránnyal. A hőmérsékleti eloszlásban marad a nagy kontraszt. A Dunántúlon és északon csak 16-20 fokig melegszik a levegő, az Alföldön viszont 22-25 fok lesz a fő tartomány, sőt, északkeleten 26-28 fokig kúszik a hőmérők higanyszála.

Jó lesz ha már arról számolsz be, hogy eltűnik az eső és jön a napocska. Különösen vasárnap lenne jó
Naplózva
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91868 Dátum: 2014.09.12., 16:21:05 »

Elég megtisztelő, ha Vlagyimir T. úrhoz mérnek! Akkor rendben vagyok.  Mosolyog

 bee
Naplózva
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91867 Dátum: 2014.09.12., 16:20:08 »

Szeretettel,szeretetben köszöntöm az összes 32-s Máriánkat!

       Éljenek még 100 évig!!!!! buli

köszönöm drága 100/2! csak a 100 évet ne! Nevet /Nővérke ki jól érzi magát a bőrében és a bőre alatt is
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #91866 Dátum: 2014.09.12., 10:49:41 »

Szeretettel,szeretetben köszöntöm az összes 32-s Máriánkat!

       Éljenek még 100 évig!!!!! buli
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #91865 Dátum: 2014.09.12., 10:46:29 »

Jó reggelt!

Azt gondolom, nincs időhöz kötve semmi... nem vonat, nem busz, nem repülő... a többi dolog pedig megvár.  vigyor

Itt a finom tea az újságosnak:


      Köszönöm! Jól esett! Mert most éppen elállt! vigyor
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #91864 Dátum: 2014.09.12., 10:40:31 »

Arra gondoltam, ha nincs valakiben harag, akkor semmi nem kínos. Hiszen amikor harag van bennünk, akkor gyötör, rossz napokat ad, az a személy kínos a számunkra akár ha hallunk is róla.... Na valahogy így. Elfelejtettem, pasi vagy és részletezni kell Nevet Tiszta Drake

Elég megtisztelő, ha Vlagyimir T. úrhoz mérnek! Akkor rendben vagyok.  Mosolyog
Naplózva
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91863 Dátum: 2014.09.12., 10:19:40 »

Nővérkének és Dömdödömnek

nagyon boldog névnapot kívánok!




Köszönöm szépen AKI! Nagyon kedves tőled
Naplózva
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91862 Dátum: 2014.09.12., 10:19:10 »

Az első mondat az megvan, a második az ami egy kicsit homály.
Az egyiptomi kultúrában van a halál kapujában a szívmérlegelés, ha olyan könnyű a szíved, hogy még egy madártoll is nehezebb nála, akkor kiálltad a próbát.
Na ilyesmit azt éreztem a folyamat során...

Aha, azt hiszem megvan. Nem lesz kínos például AKI...-val találkozni, stb.
Ha erre gondoltál, akkor értem, csak ez elsőre eszembe se jutott.

Arra gondoltam, ha nincs valakiben harag, akkor semmi nem kínos. Hiszen amikor harag van bennünk, akkor gyötör, rossz napokat ad, az a személy kínos a számunkra akár ha hallunk is róla.... Na valahogy így. Elfelejtettem, pasi vagy és részletezni kell Nevet Tiszta Drake
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91861 Dátum: 2014.09.12., 10:06:57 »

Nővérkének és Dömdödömnek

nagyon boldog névnapot kívánok!



Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #91860 Dátum: 2014.09.12., 09:20:50 »

Jó reggelt!

Azt gondolom, nincs időhöz kötve semmi... nem vonat, nem busz, nem repülő... a többi dolog pedig megvár.  vigyor

Itt a finom tea az újságosnak:

Láttam, be van jelentkezve 100/2, gondoltam hogy a konyha környékén kódorog.
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91859 Dátum: 2014.09.12., 09:06:26 »

Péntekre virradó éjszaka folytatódik a csapadékos idő. A Dunántúl nagy részén további kiadós esőre van kilátás, ami a kisebb vízfolyásokon már jelentős árhullámot indíthat el. A középső és keleti tájakon szórványosan záporok, helyenként zivatarok képződnek, melyekből lokálisan szintén hullhat nagy mennyiségű csapadék. Reggelre azonban a keleti tájakon már megszűnik a csapadék, és ott a felhőzet is felszakadozik kissé. Illetve ekkor délnyugaton is gyengülni kezd a csapadékhullás. Nyugaton az északi, északnyugati, a többi országrészben a keleti, délkeleti szél marad gyenge vagy mérsékelt. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet jellemzően 12 és 18 fok között szóródik.
Péntek délelőtt a csapadék súlypontja egyre inkább északabbra helyeződik át, így délután már inkább az északi, északkeleti megyékben számíthatunk több helyen esőre, míg a keleti megyékben szórványosán alakulhatnak ki záporok, zivatarok. Mindeközben délnyugat felől átmenetileg felszakadozik a felhőzet, de már a kevés napsütés hatására is gomolyfelhők képződnek, melyekből főként nyugaton, délnyugaton előfordulhat zápor, esetleg zivatar. A szél továbbra is gyenge vagy mérsékelt lesz, a Dunántúlon nyugati, északnyugati, míg a Dunától keletre többnyire délkeleti iránnyal. A hőmérsékleti eloszlásban marad a nagy kontraszt. A Dunántúlon és északon csak 16-20 fokig melegszik a levegő, az Alföldön viszont 22-25 fok lesz a fő tartomány, sőt, északkeleten 26-28 fokig kúszik a hőmérők higanyszála.

Szakad!  robban

Lehet, hogy szlgyen.... de nem fázom!  szégyenlem  táncika  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91858 Dátum: 2014.09.12., 09:05:32 »

Elaludt az újságkihordó?  Vigyorog

Jó reggelt!

Azt gondolom, nincs időhöz kötve semmi... nem vonat, nem busz, nem repülő... a többi dolog pedig megvár.  vigyor

Itt a finom tea az újságosnak:

Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #91857 Dátum: 2014.09.12., 08:33:00 »


        Nem aludt el,csak rosszúl időzített.
 
        Pont akkor jelzett a kávéfőző,annak lekezelése nagyon fontos,mert ébredés után a "házvezetőnőm" azt kéri nem az ujságot!

     Potoltam,remélem hozzájut mindenki!   

     Jó szerencsét!

Persze, első a házvezerőnő! Igazából akkor is a helyükön maradnának a csillagok, nem esnének le az égről, ha csak vackolás előtt tennéd be. Sokszor ilyenkor én még alszom, most véletlen már fenn voltam, hát gondoltam megszólítlak, ha már van lehetőségem írni.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #91856 Dátum: 2014.09.12., 06:48:28 »

Péntekre virradó éjszaka folytatódik a csapadékos idő. A Dunántúl nagy részén további kiadós esőre van kilátás, ami a kisebb vízfolyásokon már jelentős árhullámot indíthat el. A középső és keleti tájakon szórványosan záporok, helyenként zivatarok képződnek, melyekből lokálisan szintén hullhat nagy mennyiségű csapadék. Reggelre azonban a keleti tájakon már megszűnik a csapadék, és ott a felhőzet is felszakadozik kissé. Illetve ekkor délnyugaton is gyengülni kezd a csapadékhullás. Nyugaton az északi, északnyugati, a többi országrészben a keleti, délkeleti szél marad gyenge vagy mérsékelt. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet jellemzően 12 és 18 fok között szóródik.
Péntek délelőtt a csapadék súlypontja egyre inkább északabbra helyeződik át, így délután már inkább az északi, északkeleti megyékben számíthatunk több helyen esőre, míg a keleti megyékben szórványosán alakulhatnak ki záporok, zivatarok. Mindeközben délnyugat felől átmenetileg felszakadozik a felhőzet, de már a kevés napsütés hatására is gomolyfelhők képződnek, melyekből főként nyugaton, délnyugaton előfordulhat zápor, esetleg zivatar. A szél továbbra is gyenge vagy mérsékelt lesz, a Dunántúlon nyugati, északnyugati, míg a Dunától keletre többnyire délkeleti iránnyal. A hőmérsékleti eloszlásban marad a nagy kontraszt. A Dunántúlon és északon csak 16-20 fokig melegszik a levegő, az Alföldön viszont 22-25 fok lesz a fő tartomány, sőt, északkeleten 26-28 fokig kúszik a hőmérők higanyszála.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #91855 Dátum: 2014.09.12., 06:21:01 »

Elaludt az újságkihordó?  Vigyorog


        Nem aludt el, csak rosszul időzített.
  
        Pont akkor jelzett a kávéfőző, annak lekezelése nagyon fontos, mert ébredés után a "házvezetőnőm" azt kéri nem az újságot!

     Pótoltam, remélem hozzájut mindenki!  

     Jó szerencsét!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #91854 Dátum: 2014.09.12., 06:11:26 »

A 687. számban 1995. VI. 23-án megjelent írások
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #91853 Dátum: 2014.09.12., 06:03:52 »

Elaludt az újságkihordó?  Vigyorog
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #91852 Dátum: 2014.09.11., 23:05:37 »

Annak mindig örülök amikor nincs harag. Semmi nem kínos akkor.  bye bye

Az első mondat az megvan, a második az ami egy kicsit homály.
Az egyiptomi kultúrában van a halál kapujában a szívmérlegelés, ha olyan könnyű a szíved, hogy még egy madártoll is nehezebb nála, akkor kiálltad a próbát.
Na ilyesmit azt éreztem a folyamat során...

Aha, azt hiszem megvan. Nem lesz kínos például AKI...-val találkozni, stb.
Ha erre gondoltál, akkor értem, csak ez elsőre eszembe se jutott.
Naplózva
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #91851 Dátum: 2014.09.11., 22:14:41 »

Annak mindig örülök amikor nincs harag. Semmi nem kínos akkor.  bye bye
Hurrá!
Ezt nem értem!  vigyor
Úgyhogy biztos így van!  Mosolyog
Naplózva
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91850 Dátum: 2014.09.11., 22:09:09 »

Hali Srácok!

Ezzel a regisztrációval is szeretném jelezni, hogy részemről nincs harag.
Több helyen is van harminckettes kötelezettségem, és azokkal sem érek körbe, de azért igyekszem ide is bekukkantani, ahogy eddig is.

További kellemes fórumozást!

Annak mindig örülök amikor nincs harag. Semmi nem kínos akkor.  bye bye
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1001 1002 [1003] 1004 1005 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!