Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 09:29:02
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 128 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 1002 1003 [1004] 1005 1006 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128232 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91849 Dátum: 2014.09.11., 21:17:41 »

Hali Srácok!

Ezzel a regisztrációval is szeretném jelezni, hogy részemről nincs harag.
Több helyen is van harminckettes kötelezettségem, és azokkal sem érek körbe, de azért igyekszem ide is bekukkantani, ahogy eddig is.

További kellemes fórumozást!

 Nagytaps2  köszi_2  táncika

Legyen szép az estéd!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Csuhás
Hős tag
*****

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 268


Profil megtekintése
« Válasz #91848 Dátum: 2014.09.11., 20:38:21 »

Hali Srácok!

Ezzel a regisztrációval is szeretném jelezni, hogy részemről nincs harag.
Több helyen is van harminckettes kötelezettségem, és azokkal sem érek körbe, de azért igyekszem ide is bekukkantani, ahogy eddig is.

További kellemes fórumozást!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91847 Dátum: 2014.09.11., 20:10:35 »



kedvelem a tippmixet...vannak kedvenc csapataim amelyeket néha megjátszok...előfordul, hogy a vereségükre fogadok. Figyelem a formájukat és az szerint teszem meg a tétet. Van egy limit amelyet soha nem lépek túl ez heti 400 Ft...aztán ezt hogy osztom el...kétszer 200, vagy egyben 400 (100-as téttel, de kombináélva az már más tészta. Nem ebből fogok meggazdagodni...de egy program...gondolkozok...variálok... No azért sok időt nem szánok rá...de péntekenként netezés közben, vagy hét elején....egy órát... Általában nem jön be....de volt olyan hogy jócskán pozitív mérleggel zártam a hónapot.

Valaki azt mondta. hogy nem lehet megállni ha nyersz, akkor ne tegyen fel többet-többet az ember... Meg lehet állni...
Ez olyan mint a cigaretta. Abbahagytam 5 éve (2009.08.09.) Anyám ha meglátogatom...akkor ő rágyújt egy cigarettára...hetente egyszer...(hm aprókisörömökazéletalkonyán) Ám nem tudja meggyújtani...képtelen összehangolni már azt a több milliószor elismételt mozdulatsort, hogy szájába veszi a cigit és meggyújtva szívja azt. Én gyújtom meg neki....és átadom a cigit. Nem érzem szükségét hogy elszívjam azt a cigarettát, azt sem hogy még egy slukkot elszívjak belőle. Így vagyok a szerencsejátékkal.... a sátán, a fenavad mindig készen áll, hogy apró kis trükkjeivel magához édesgessen...legalább ezekben nem engedek neki....

Én még nem mernék meggyújtani egy cigit..... nincs annyira messze a 2012. december 1-e!  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91846 Dátum: 2014.09.11., 20:07:05 »

        Nővérke!  

     Mi sem adjuk fel és ha bírjuk, jövőre ismételünk. Csak az fájó, hogy a sok drága permetszert  és a befektetett munkát elpazaroltuk. Főleg az utóbbival kell takarékoskodni, korunk miatt nagyon fogyóban van!

          yes_yes

Tavasz végén, nyár elején annyira szép volt a szőlőnk, hogy rekord termésre gyanakodtam! Azon tépelődtem, hogy talán a 170 literes hordót is be kell majd vetni... most alig van levél a tőkéken, a fürtökről már ne is beszéljek!
Öreg szomszéd bácsim csóválgatta a fejét, aztán azt mondta: „Látja Pista, én nem hagytam el a bordói lét a sok modern és drága ilyen-olyan cicomák miatt! Meg is nézheti, milyen szép egészséges levelek és fürtök vannak! Ne hallgasson a sok „agromónusra”, csak az öreg Karcsira!” (Ehhez tudni érdemes, hogy főbérlőm valóban gazdász, a dánszentmiklósi TSZ-ben volt elnök helyettes annak idején; amikor idejöttünk, a szőlő tocsogott a sok permetszerben: 10-14 naponta jött permetezni valamivel!  shock No, ez nálam azonnal nem volt divatos dolog... havonta egyszer, rendkívüli eset kivételével!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91845 Dátum: 2014.09.11., 20:00:52 »

a sok eső tönkretette a termést. A paradicsomom a keretben úgy néz ki, mint amikor szárastól szétfagyott. Nem adom fel, jövőre folyt. köv.

A paradicsommal már nem tudunk mit kezdeni, annyi van!  shock
A cukkini az, ami nem igazán sikerült, a többi rendben van!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91844 Dátum: 2014.09.11., 19:59:36 »


       Jó reggelt!

     Akela megint az eső áldozata?

Részben igen.
Momentán sokasodnak a gondjai, mert bár két nehézségtől sikerült megszabadulnia, de a sorban a harmadik azonnal az előző kettő helyére állt, így aztán a problémájában pont ott tart, mint annak előtte, csak a sorrend változott... ezen kívül igencsak csúnyán köhög (hallottam), és nem gyógyult ki a megfázásából.....  lelkileg meg... szóval ... igen... valahol ott...
A tatabányai utat nem vállalja...

Szóval, ha valaki teheti, néha hívja fel rajtam kívül is, biztosan jól esne neki! (Képzelheted, ha már az én hívásomnak is örül....  vigyor )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91843 Dátum: 2014.09.11., 19:54:53 »

Cindry írta:

Valimama Valdené és ha valakinek utba esne tiszaföldvár?és beférne egy rokkantkocsis cindry a párjával .....ugy de ugy szeretne látni benneteket még egyszer talán utoljára.............................köszi cindry
1 órája · Tetszik · 2

Ez egy fogós kérdés... nem tudom, lakik-e valaki ezen a vonalon messzebb Budapesttől, mint én... mondjuk Szolnok környékén... és van olyan kocsija....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91842 Dátum: 2014.09.11., 19:53:25 »

Ma úgy látszik ilyen napom van. PIÁS Nevet

 yes_yes
 hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91841 Dátum: 2014.09.11., 19:50:07 »


mifelénk is panaszkodnak az emberek....a nyár vége az katasztrofálisan alakult időjárásügyileg....a mezőgazdaságban...kertekben
...de gondolom azokat akik födet bérelnek óccson és fel is veszik a támogatást melléje ez a dolog nem izgatja...soha nem érezték a föld szagát, nem vótak büszkék az állataikra...de a pénzt számolni nagyon szeretik.

Igazából a szőlő és az őszi barack az, amelyik komolyan megsínylette ezt a borzalmasan esős időt!
A szőlőt hiába permeteztem... olyan volt, mint magos Déva vára... amit estére kiszórtam, lemosta reggelre, s amit meg reggel, azzal estére végzett a csapadék...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91840 Dátum: 2014.09.11., 19:48:32 »


mifelénk is panaszkodnak az emberek....a nyár vége az katasztrofálisan alakult időjárásügyileg....a mezőgazdaságban...kertekben
...de gondolom azokat akik födet bérelnek óccson és fel is veszik a támogatást melléje ez a dolog nem izgatja...soha nem érezték a föld szagát, nem vótak büszkék az állataikra...de a pénzt számolni nagyon szeretik.

No, erre valami igen cifrát gondoltam ki, de mégsem illendő leírni olyat...  és ugyi... ők azok a bizonyos egyenlőbbek...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91839 Dátum: 2014.09.11., 19:44:04 »


2,25 x 200 Ft. Ha egyedül eztet jáccom meg...Ha három meccset megjátszom egyszelvényen akkor a szorzók 2,25 x pl...4,15 x 3,35 és x a tét 200 Ft. így jött vóna ki a 6.000 Ft feletti összeg... Én ha játszom akkor mindig 200 Ft-t teszek fel...ha úgy érzem megérzésem van vigyor
Persze lehet nagyobb tétben is jáétszani...illetve kisebbel ha az ember kombinálva játszik...
 

Szép estét!

No, akkor 200 Ft-ot már biztosan nyertél!
Így vagyok én is a lottóval...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #91838 Dátum: 2014.09.11., 19:25:22 »

        Saqnghajban  Robertsont legyőzte White (nem az öreget!)! Meglepetés.Itt buktam volna! yes_yes

      Viszont a fogadási játékot nem ismerem.A síma lottón kívül egyiket sem!



kedvelem a tippmixet...vannak kedvenc csapataim amelyeket néha megjátszok...előfordul, hogy a vereségükre fogadok. Figyelem a formájukat és az szerint teszem meg a tétet. Van egy limit amelyet soha nem lépek túl ez heti 400 Ft...aztán ezt hogy osztom el...kétszer 200, vagy egyben 400 (100-as téttel, de kombináélva az már más tészta. Nem ebből fogok meggazdagodni...de egy program...gondolkozok...variálok... No azért sok időt nem szánok rá...de péntekenként netezés közben, vagy hét elején....egy órát... Általában nem jön be....de volt olyan hogy jócskán pozitív mérleggel zártam a hónapot.

Valaki azt mondta. hogy nem lehet megállni ha nyersz, akkor ne tegyen fel többet-többet az ember... Meg lehet állni...
Ez olyan mint a cigaretta. Abbahagytam 5 éve (2009.08.09.) Anyám ha meglátogatom...akkor ő rágyújt egy cigarettára...hetente egyszer...(hm aprókisörömökazéletalkonyán) Ám nem tudja meggyújtani...képtelen összehangolni már azt a több milliószor elismételt mozdulatsort, hogy szájába veszi a cigit és meggyújtva szívja azt. Én gyújtom meg neki....és átadom a cigit. Nem érzem szükségét hogy elszívjam azt a cigarettát, azt sem hogy még egy slukkot elszívjak belőle. Így vagyok a szerencsejátékkal.... a sátán, a fenavad mindig készen áll, hogy apró kis trükkjeivel magához édesgessen...legalább ezekben nem engedek neki....
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #91837 Dátum: 2014.09.11., 19:08:33 »

a sok eső tönkretette a termést. A paradicsomom a keretben úgy néz ki, mint amikor szárastól szétfagyott. Nem adom fel, jövőre folyt. köv.



jó estlétet!


 yes_yes yes_yes csatlakozom és 100/2 -höz is.
De sokszor arra gondolok...hogy minden év egy-egy tanulság...de nincs elég év már a nagy tanulságokhoz...
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #91836 Dátum: 2014.09.11., 12:59:21 »


         Nővérke!  

     Mi sem adjuk fel és ha bírjuk, jövőre ismételünk. Csak az fájó, hogy a sok drága permetszert  és a befektetett munkát elpazaroltuk. Főleg az utóbbival kell takarékoskodni, korunk miatt nagyon fogyóban van!

          yes_yes
Naplózva
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91835 Dátum: 2014.09.11., 10:34:03 »


               Szüretelés helyett böngészsés volt.

               Még ilyenben nem volt részünk! A 150-200 l helyett most zuzalékban van 30 l .   Nem adjuk fel!  Jövőre ujra nyomjuk!!!!!! Ha birjuk!  buli

a sok eső tönkretette a termést. A paradicsomom a keretben úgy néz ki, mint amikor szárastól szétfagyott. Nem adom fel, jövőre folyt. köv.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #91834 Dátum: 2014.09.11., 08:09:59 »

A Tiszántúlon erősen felhős, máshol túlnyomóan borult lesz az ég és sokfelé számíthatunk kiadós esőre, záporra. Az ország középső és déli tájain zivatarok is kialakulnak felhőszakadással. A Dunántúlon az északnyugati, keleten a déli szél élénkül meg. A zivatarokat viharos széllökések jellemezhetik. Nyugaton néhol 15 fok alatt (!) marad a csúcsérték, keleten 24-29 fokos maximumokat mutathatnak a hőmérők.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #91833 Dátum: 2014.09.11., 06:46:39 »



       Jó reggelt!

     Akela megint az eső áldozata?
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #91832 Dátum: 2014.09.11., 06:40:31 »

Mert Ti nézitek... én meg csak nézek!  shock

         Sanghajban  Robertsont legyőzte White (nem az öreget!)! Meglepetés. Itt buktam volna! yes_yes

      Viszont a fogadási játékot nem ismerem. A sima lottón kívül egyiket sem!
Naplózva
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91831 Dátum: 2014.09.10., 22:11:18 »

Ööö.. zavarba hozol.... vagy sajthiba? piás...? Mert akkor javítom...  vigyor

Ma úgy látszik ilyen napom van. PIÁS Nevet
Naplózva
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91830 Dátum: 2014.09.10., 22:07:43 »

Cindry írta:

Valimama Valdené és ha valakinek utba esne tiszaföldvár?és beférne egy rokkantkocsis cindry a párjával .....ugy de ugy szeretne látni benneteket még egyszer talán utoljára.............................köszi cindry
1 órája · Tetszik · 2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1002 1003 [1004] 1005 1006 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!