Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 01:31:00
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 87 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 1004 1005 [1006] 1007 1008 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128019 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91809 Dátum: 2014.09.10., 09:19:41 »

Nővérke, Döm-Dö-Döm. 8-án és 12-én Mária nap. Kívánok boldog névnapot.

Utólagos engedelmetekkel én majd 12-én állok be a sorba....  puszi_2
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91808 Dátum: 2014.09.10., 09:09:25 »

AKI!Életemben egyszer voltam berúgva. A története: Szüreteltünk, egy gyönyörű szeptemberi napon. Piszokul megszomjaztam és az egyik rokon, akinél volt a szüret, szólt mindenkinek, hogy van 100 éves bora, kóstoljuk meg. Felhívta mindenki figyelmét, hogy csak két korty és semmi több, mert baj lesz. Egy decis pohárba félig töltött. Mivel szomjas voltam, és nem ismertem a piát, nem tudtam, hogy mennyi az annyi és részeg lehet valaki. Az én elképzelésen nem egy korty volt, hanem kb 1 liter. Egy szuszra felhörpintettem, de a szomjamat nem oltotta, így kértem még egy pohárral. A bácsi meredtem nézett rám és azt mondta, ez sok lesz. Mondom: - Nem dehogy, bírom én. Nevetett, én meg felhörpintettem. Alig ért le a gyomromba, éreztem a föld gömbölyű és a cipőm lapos. Látták rajtam, és kitört a nevetés. Tudták, hogy becsíptem, de én nem. Pánik fogott el, hogy rosszul vagyok és valahogy kijutottam a meleg szabadba, hátha a levegő segít jobban lenni. Alig kiértem, valahogy megfordult a világ, mert az ég alul volt, a föld meg felül. Az egész föld megbolondult és olyan sebességgel kezdett forogni, mintha meg se akarna állni. Úgy döntött a testem, jobb ha leszáll a ringlisről és elfekszik a földön, mert nem találtam más kiutat. Kb fél óra múlva, - nekem sokkal többnek tűnt, a föld elkezdett lassulni és megállni. A boldogságom leírhatatlan volt. Végeztem örökre a piával. Üdv: Nővérke

 hahota

No igen, amikor valaki így kezdi, bizony ez az egyenes út az absztinenciába!
Alkoholistának lenni egy lassú folyamat, szívós kitartó munka kell hozzá!
 hahota
Minden esetre köszönöm Neked, hogy bearanyoztad a reggelemet, ezzel a fergeteges történettel!  puszi_2 puszi_2

Így kívánok Neked, és a többieknek is szép napot mára, még akkor is, ha erősen esős is erre felé!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #91807 Dátum: 2014.09.10., 07:12:38 »

A Dunántúlon már jobbára erősen felhős, borult lesz az ég, és többfelé várható csapadék. A Tiszántúlon azonban még néhány órára kisüthet a Nap, délután viszont ott is számíthatunk záporok, zivatarok kialakulására. Több helyen jelentős mennyiségű eső hullhat, a legtöbb csapadék a Nagykanizsa-Budapest-Miskolc tengely mentén valószínű. A Dunántúlon megélénkül az északias szél, másutt gyenge, illetve mérsékelt marad, csak zivatarok környezetében erősödhet meg átmenetileg. A csúcshőmérséklet a Dunántúlon mindössze 18 és 23 fok között, a Tiszántúlon még 24 és 29 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #91806 Dátum: 2014.09.10., 06:14:47 »

A 686. számban 1995. VI. 21-én megjelent írások
Naplózva
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #91805 Dátum: 2014.09.09., 18:13:53 »

Tudjátok, hogy az egy főre jutó leggyakoribb bűncselekményt hol követik el az országban?



hááááááááát...úgy talán meg lehet keresni, hogy évente, vagy kisebb időintervallumban klf bűncselekmények elkövetésének száma területenként hogy oszlik meg, illetve a fertőzöttség tekintetében  kivetítve 100, vagy 1000 lakosra, melyik bűncselekmény a leggyakorib, akár területi egységre, járásokra lebontva........
hm...de egy főre melyik a leggyakrabban elkövetett és hol  ?...


szóval talán itt
http://crimestat.b-m.hu/
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #91804 Dátum: 2014.09.09., 18:07:38 »

Jóestlétet!
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91803 Dátum: 2014.09.09., 16:56:37 »

Tudjátok, hogy az egy főre jutó leggyakoribb bűncselekményt hol követik el az országban?
Naplózva
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91802 Dátum: 2014.09.09., 16:46:11 »

Azzal csatlakozom, hogy Törp-Mamát is köszöntöm.


Köszönöm szépen neked is Atom Manó!
Naplózva
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91801 Dátum: 2014.09.09., 16:45:44 »

Nővérke, Döm-Dö-Döm. 8-án és 12-én Mária nap. Kívánok boldog névnapot.

Köszönöm szépen, nagyon kedves tőled.
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #91800 Dátum: 2014.09.09., 05:24:34 »

Éjszaka mindenütt csökken a felhőzet, reggel általában derült, gyengén felhős lesz az ég. Párásság, köd továbbra is kialakulhat, a mélyebben fekvő területeken tartós ködfoltok is előfordulhatnak. A nyugatias légmozgás gyenge marad, ugyanakkor a délelőtt második felében északnyugaton már megélénkülhet kissé a szél. 12, 16 fokig süllyed a hőmérséklet.
Eleinte kevés lesz a felhő, majd főleg a nyugati és északi országrészben megnövekszik a gomolyfelhőzet és a délután második felében főleg északnyugaton és északkeleten elszórtan már zápor, zivatar is várható. Gyenge vagy mérsékelt lesz a nyugatias légmozgás. A hőmérséklet csúcsértéke 24 és 29 fok között várható.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #91799 Dátum: 2014.09.08., 20:06:39 »

JÓ ESTLÉTET!



Tippjeim erre a hétre amit nem játszok meg, tán sem...
                                   H                        D                V 
Brazília - Ecuador        1.40             4.10             7.80              D (foci)

R. Milkins - F. O'Brien  1.50                   ---            2,25          V(snooker) 

Norvégia - Olaszország 4.45                3,45          1.75           D (foci eb.sel)
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #91798 Dátum: 2014.09.08., 18:07:44 »

Nővérke, Döm-Dö-Döm. 8-án és 12-én Mária nap. Kívánok boldog névnapot.

Azzal csatlakozom, hogy Törp-Mamát is köszöntöm.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #91797 Dátum: 2014.09.08., 16:15:16 »

Nővérke, Döm-Dö-Döm. 8-án és 12-én Mária nap. Kívánok boldog névnapot.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #91796 Dátum: 2014.09.08., 16:03:21 »

Nap legjobb észre vétele.

"Alig ért le a gyomromba, éreztem a föld gömbölyű és a cipőm lapos." (Nővérke)
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Nővérke
Újonc
*

Karma: +0/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



Profil megtekintése
« Válasz #91795 Dátum: 2014.09.08., 12:54:56 »

AKI!Életemben egyszer voltam berúgva. A története: Szüreteltünk, egy gyönyörű szeptemberi napon. Piszokul megszomjaztam és az egyik rokon, akinél volt a szüret, szólt mindenkinek, hogy van 100 éves bora, kóstoljuk meg. Felhívta mindenki figyelmét, hogy csak két korty és semmi több, mert baj lesz. Egy decis pohárba félig töltött. Mivel szomjas voltam, és nem ismertem a piát, nem tudtam, hogy mennyi az annyi és részeg lehet valaki. Az én elképzelésen nem egy korty volt, hanem kb 1 liter. Egy szuszra felhörpintettem, de a szomjamat nem oltotta, így kértem még egy pohárral. A bácsi meredtem nézett rám és azt mondta, ez sok lesz. Mondom: - Nem dehogy, bírom én. Nevetett, én meg felhörpintettem. Alig ért le a gyomromba, éreztem a föld gömbölyű és a cipőm lapos. Látták rajtam, és kitört a nevetés. Tudták, hogy becsíptem, de én nem. Pánik fogott el, hogy rosszul vagyok és valahogy kijutottam a meleg szabadba, hátha a levegő segít jobban lenni. Alig kiértem, valahogy megfordult a világ, mert az ég alul volt, a föld meg felül. Az egész föld megbolondult és olyan sebességgel kezdett forogni, mintha meg se akarna állni. Úgy döntött a testem, jobb ha leszáll a ringlisről és elfekszik a földön, mert nem találtam más kiutat. Kb fél óra múlva, - nekem sokkal többnek tűnt, a föld elkezdett lassulni és megállni. A boldogságom leírhatatlan volt. Végeztem örökre a piával. Üdv: Nővérke
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91794 Dátum: 2014.09.08., 07:52:47 »

Már többen túlélték, hogy tömegközlekedéssel utaztak és utaznak.

No de ez aranylábú gyerekeinknél maga a skandallum!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #91793 Dátum: 2014.09.08., 07:45:23 »

         Elvették a Puskás Akadémia játékosainak autóit. Nem jól teljesítenek, mikor Magyarország jól teljesít!!!!!

       A válogatottól mit kéne elvenni???
       Először a szövetségi kapitány bunkóságát!!!!! robban fejbever

Már többen túlélték, hogy tömegközlekedéssel utaztak és utaznak.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91792 Dátum: 2014.09.08., 07:44:18 »

         Elvették a Puskás Akadémia játékosainak autóit. Nem jól teljesítenek, mikor Magyarország jól teljesít!!!!!

       A válogatottól mit kéne elvenni???
       Először a szövetségi kapitány bunkóságát!!!!! robban fejbever

Olvastam, hogy a fiúk azzal védekeztek, hogy minden meccsüket idegenben játszották, sokat utaztak, ezért a rossz teljesítmény....

Pintérrel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, mint tudjátok, nem nézek focit... amióta ilyen sport nincs Magyarországon; van helyette cselgáncs, amatőr színész akadémia, rövidtáv kocogás, távolba nézés... stb.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91791 Dátum: 2014.09.08., 07:41:37 »

Hát akkor koccincsunk egy nagyot  buli

A poén az, hogy egy haverom is most főzetett.... tegnap este hozott fél liter kóstolót. A
Aztán cseréltünk.  vigyor

De kölcsönösen meg is kóstolgattuk a nedűt.... az ő szilvája is jó  buli   vigyor

Nem, nem volt iddogálás aljas módon, előre megfontolt szándék történő lerészegedésig! Csak módjával élvezgettük a még kissé „karcos” ízeket!
Kivettem az ajándéknak valót (elég nagy a baráti-rokoni kör  shock ), a többit letettem a pincébe érni egy kicsit.
Ha nem rúgnak ki vele Tatabányán, viszek egy keveset (de tényleg keveset, hogy a vendéglő ne dobjon ki! Ukrajnában egyes helyeket bevett gyakorlat egyébként, hogy a delikvens megveszi a vodkát a boltban, aztán beül egy presszóba és elfogyasztja ott. Amikor először láttam ilyet, azt hittem, leesek a székről! És kérem: nem dobják ki! Jó, szoktak ott azért mellé/utána/közben ezt-azt fogyasztani még a vendéglő kínálatából is.... ) kóstolónak. Majd legfeljebb a kocsiban kinyitjuk a bögre-csárdát...  hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #91790 Dátum: 2014.09.08., 07:33:42 »

Nagyon úgy néz ki bukom (200 ft) ezt a hetet tippmixileg... Portugália vesztésre áll Albániával szemben...az EB selejtezőben (Portugáliában) A többi tipp eddig bejött, ám ez ha így marad visz mindent.

Tennél a magyar-külföldi meccsekre, biztosan nyernél...
Olvasom, hogy ismét sikeresen szerepelt foci válogattunk.... mármint az ellenfél szempontjából  robban

Szebb reggelt, vidám napot!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Oldalak: 1 ... 1004 1005 [1006] 1007 1008 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!