Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.04., 21:42:57
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 74 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 1505 1506 [1507] 1508 1509 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7129312 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #81793 Dátum: 2013.08.03., 22:28:18 »


   Sziasztok Fórumlakótársak!  _cupp

Ma kazánházat meszeltem. Életemben először vetemedtem ilyen tettre!  shock

Új kazánt vettem,/ 30 éves volt a régi, és engedte a vizet/ hát nem mehet úgy a helyére, hogy nincsen kitakarítva .
Készülök a télre, nem vicc, ilyenkor kell a tűzifát beszerezni, és a karbantartási munkákat is megejteni, nem mikor már a  mínuszok röpködnek.

Itt nálunk is rekkenő hőség van napközben, alig lehet kibírni. Hát mikor legyen meleg, ha nem nyáron!

   Most megyek aludni. Jó éjszakát!  bye bye



Aludj jól, bár ekkora munka és a meszelés után biztosan nem kell majd ringatni!  vigyor

 bye bye
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #81792 Dátum: 2013.08.03., 22:23:27 »



   Sziasztok Fórumlakótársak!  _cupp

Ma kazánházat meszeltem. Életemben először vetemedtem ilyen tettre!  shock

Új kazánt vettem,/ 30 éves volt a régi, és engedte a vizet/ hát nem mehet úgy a helyére, hogy nincsen kitakarítva .
Készülök a télre, nem vicc, ilyenkor kell a tűzifát beszerezni, és a karbantartási munkákat is megejteni, nem mikor már a  mínuszok röpködnek.

Itt nálunk is rekkenő hőség van napközben, alig lehet kibírni. Hát mikor legyen meleg, ha nem nyáron!

   Most megyek aludni. Jó éjszakát!  bye bye

Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #81791 Dátum: 2013.08.03., 22:11:25 »

   

  Esti szösszenet!   evil

  A legfontosabb alapszabály egy nővel kapcsolatban: "Egy nőnek mindig igaza van, ha mégsem, akkor is." Ezt el kell fogadnunk, különben nem lesz olyan felhőtlen a kapcsolatunk, mint szeretnénk.
Hogyan lehet őket igazán kiismerni?
Sehogy! Ne is próbálkozz, mert amint az előbb is leírtam náluk kibogozhatatlanabb lélek nincs és ráadásul, minden egyes nő különböző valamiben, valamiben mind egyediek.
Hogy lehet velük együtt élni?
A recept egyszerű. Tegyél meg nekik mindent, amit igényelnek és cserébe ők is megteszik. Szerintem ez így elég korrekt dolog és még a hasznodra is válik.
Mit igényel egy nő?
Törődést, odafigyelést, szeretetet, őszinteséget.  Egy ápolt, okos, humoros, bátor, önbizalommal teli pasit. Ezek a dolgok könnyen teljesíthetőek, ha igazán szereted.    Kacsint

     

 

Stimmel, megtettem.
A humorom egy idő után „idétlenség” volt, az ápoltságom „piperkőcség” (meg minek nekem annyi ruha, úgysem járok sehova, Ukrajnába meg nem kell elegáns öltözet, a bátorságom „hülye vakmerőség” lett, az önbizalmamat pedig minden erővel leépítette.
Aztán egyszer csak rájöttem, hogy igazából két dologra van szüksége: a pénzemre, és arra, hogy én ne legyek a közelben.

Soha többet nem kap több figyelmet tőlem nő, mint amennyit én kapok tőle!
Soha többet nem figyelek rá jobban, mint ő figyel rám!
Soha többet nem leszek teljesen őszinte velük szemben, mert bármit, amit mondok, jogukban áll felhasználni ellenem bárhol, bármikor, bárkivel szemben és mellett!
Így leszek izgalmas, rejtélyes, megfejtendő pasi, aki mindig érdekes, mert valahányszor azt hiszi, hogy megfejtett, kap valamit, ami romba dönti minden addigi elképzelését, és kezdheti előröl!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Ine
Hős tag
*****

Karma: +26/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 841


újonc


Profil megtekintése
« Válasz #81790 Dátum: 2013.08.03., 22:02:54 »

   

  Esti szösszenet!   evil

  A legfontosabb alapszabály egy nővel kapcsolatban: "Egy nőnek mindig igaza van, ha mégsem, akkor is." Ezt el kell fogadnunk, különben nem lesz olyan felhőtlen a kapcsolatunk, mint szeretnénk.
Hogyan lehet őket igazán kiismerni?
Sehogy! Ne is próbálkozz, mert amint az előbb is leírtam náluk kibogozhatatlanabb lélek nincs és ráadásul, minden egyes nő különböző valamiben, valamiben mind egyediek.
Hogy lehet velük együtt élni?
A recept egyszerű. Tegyél meg nekik mindent, amit igényelnek és cserébe ők is megteszik. Szerintem ez így elég korrekt dolog és még a hasznodra is válik.
Mit igényel egy nő?
Törődést, odafigyelést, szeretetet, őszinteséget.  Egy ápolt, okos, humoros, bátor, önbizalommal teli pasit. Ezek a dolgok könnyen teljesíthetőek, ha igazán szereted.    Kacsint

     

 
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #81789 Dátum: 2013.08.03., 22:00:19 »

Nem, nem! Ez az egész azért lett, mert én megszólaltam! Nekem nem kellett volna!

Ha eldöntöttétek, ki fog hallgatni 10 percet, akkor érdemes lenne mással is foglalkozni, mint ilyen dolgokkal!

Egyikünk ilyen, másikunk olyan. Mi meg elfogadjuk a másikat olyannak, amilyen.

Én nem csinálom meg a fórum frissítést, Mikulás pedig jelentősen alulértékeli önmagát időnként.
És akkor mi van?
Attól mi még mi vagyunk!
Ha szó nélkül átlépünk az ilyen megszólalásokon, elmúlik, ha fennakadunk rajta, van téma...
pedig lehetne akár más is.

A dolog lényege az, hogy igazából mindkettőtöknek igaza van, hiszen valóban volt Hollósi Frigyes Dart Veder magyar hangja. Azonban a dolgok kronológiájába több szereplő is kapcsolódik, de Hollósit is lehetett látni.
Csuhásom meg doktorit fog írni, hát kell neki a tudás a legmélyebb szintig!  vigyor

Azonban a fentiekből kiindulva végtelenül tudatlannak érzem magam, mert én azt sem tudtam, hogy több szinkronhangja is volt, azt meg végképp nem tudtam, hogy ki(k) is volt(ak) az(ok)!
Számomra nem az volt a fontos, hanem a film. Az tetszett, a magyar hangja pedig nem érdekes a számomra a szereplőknek. Illettek a karakterekhez, a feladatukat jól oldották meg.

Ne legyetek már olyanok, mint a magyar politikusok: civakodtok érdektelen részleteken, az egészről meg nem esik szó!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #81788 Dátum: 2013.08.03., 21:50:43 »


    Icu visszavágott!  Megalázóan.  Nehéz lesz kihevernem,de kemény vagyok,nem adom fel!!!!!

    Megeszem a padlizsánmentes lencsefőzeléket!

        _juhhh

Ne is add fel!  Nagytaps2
 Ez meg a  lencsének szól: hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #81787 Dátum: 2013.08.03., 21:48:10 »

Egyszerűbb ha megveszem a boltból.

Tény.
Éppen úgy egyszerűbb megvenni a paradicsomot, a paprikát is, viszont így tudom, hogy mivel és hányszor volt permetezve, vagy volt-e egyáltalán; milyen talajon fejlődött.
Végül de nem utolsó sorban attól lesz még finomabb, hogy én a saját izzadságommal is öntöztem!
Viszont az is tény, hogy ha minden költségét összeadom (munkadíjamat kivéve) lényegesen olcsóbban megvan, mintha a boltban venném meg, mindenféle táptalajon nevelt dél-amerikai keverékkel összedolgozott „eredeti kalocsai”, vagy szegedi paprikát!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
csuhas
Vendég
« Válasz #81786 Dátum: 2013.08.03., 20:31:21 »

Nem mondtam hogy megsértődtem, de jobb lett volna ha meg sem szólalok.

Nem, nem! Ez az egész azért lett, mert én megszólaltam! Nekem nem kellett volna!
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #81785 Dátum: 2013.08.03., 20:22:25 »

Ennek örülök!
A „Szegény én, már megint okosabbak voltak nálam, inkább nem is írok!” szerintem ugyan önsajnálat, na de mindegy.
Viszont akkor nem értem, hogy miért sértődsz meg folyton ok nélkül!
Nem kellene!
Nem mondtam hogy megsértődtem, de jobb lett volna ha meg sem szólalok.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #81784 Dátum: 2013.08.03., 19:38:36 »

Nem sajnálok senkit főleg magamat nem.
Ennek örülök!
A „Szegény én, már megint okosabbak voltak nálam, inkább nem is írok!” szerintem ugyan önsajnálat, na de mindegy.
Viszont akkor nem értem, hogy miért sértődsz meg folyton ok nélkül!
Nem kellene!
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #81783 Dátum: 2013.08.03., 19:29:53 »

Hahó Mr. Önsajnálat!
Ez egyszerűen NEM IGAZ!
Tényszerűen: Felvetettél egy témát, mely felkeltette az érdeklődésemet, utánaolvastam, rákerestem és amit találtam róla azt bemásoltam ide a forrásmegjelöléssel együtt.
Senki nem mondta, hogy én azokat az információkat tudom, fejből tudom, nálad jobban tudom.
Hozzászóltam az írásodhoz.

Komolyan fontolóra vettem, hogy többé nem fogok, hiszen ez sért téged. Amennyiben személyedet nem zavarja, hogy írásaidra az általam közölteknél kevesebb számú reagálás érkezik, akkor ezt meg is tárgyaltuk, részemről rendben.

További kellemes fórumozást!
Nem sajnálok senkit főleg magamat nem.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #81782 Dátum: 2013.08.03., 18:23:03 »

Jobb ha hallgatok. Belenyúltam amit más jobban tud. Inkább iszom még egy sört.

Hahó Mr. Önsajnálat!
Ez egyszerűen NEM IGAZ!
Tényszerűen: Felvetettél egy témát, mely felkeltette az érdeklődésemet, utánaolvastam, rákerestem és amit találtam róla azt bemásoltam ide a forrásmegjelöléssel együtt.
Senki nem mondta, hogy én azokat az információkat tudom, fejből tudom, nálad jobban tudom.
Hozzászóltam az írásodhoz.

Komolyan fontolóra vettem, hogy többé nem fogok, hiszen ez sért téged. Amennyiben személyedet nem zavarja, hogy írásaidra az általam közölteknél kevesebb számú reagálás érkezik, akkor ezt meg is tárgyaltuk, részemről rendben.

További kellemes fórumozást!
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #81781 Dátum: 2013.08.03., 16:35:19 »



    Icu visszavágott!  Megalázóan.  Nehéz lesz kihevernem,de kemény vagyok,nem adom fel!!!!!

    Megeszem a padlizsánmentes lencsefőzeléket!

        _juhhh
Naplózva
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #81780 Dátum: 2013.08.03., 14:14:50 »


          Belopakodik étrendünkbe a padlizsán!  Nem tudom kivédeni,mert kell a "gyuvecs"-be!

         Érzem ,hamarosan áldozata leszek! siros_2

Tippet adtam Icunak?  Vigyorog
Az enyém kicsit átköltve már kész, az áldozatok még élnek, bár csak az imént fogyasztottak belőle. Picit sótlan, de amúgy nem rossz. Hatalmas adag készült, ha valaki erre jár, ugorjon be, és kap egy tányérral.
Naplózva

Bonbonier
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #81779 Dátum: 2013.08.03., 12:21:41 »

Jobb ha hallgatok. Belenyúltam amit más jobban tud. Inkább iszom még egy sört.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #81778 Dátum: 2013.08.03., 12:19:07 »

„Az eredeti változat mozivetítésekor csak A birodalom visszavág-hoz készült magyar szinkron, ebben Nagy Attila kölcsönözte a hangját Vadernek. A IV. részt az 1984-es MTV-adáshoz szinkronizálták először, ekkor Kristóf Tibor hangján hallhattuk, akit sokan a legjobb magyar Vader-hangnak tartanak. (köztük é is) A Jedi visszatér eredeti szinkronjában (csak VHS-en jött ki) Kránitz Lajos volt a magyar hangja. Az 1995-ben készült felújított kép- és hangminőségű VHS-kiadáshoz (THX-változat) újraszinkronizálták a trilógiát, egységesen Hollósi Frigyessel. A speciális változathoz újabb, immár harmadik szinkron készült, a IV. részben Hollósi maradt Vader hangja, az V.-ben és a VI.-ban viszont újra Kránitz Lajos szinkronizálta, akárcsak A Sithek bosszújá-ban. A blu-ray kiadásra a speciális változat szinkronja került fel, azonban az V. és a VI. részben Vader kapott néhány új mondatot. Mivel Kránitz Lajos néhány hónappal a III. rész elkészülte után elhunyt, a betoldások szinkronja Hollósi Frigyessel készült”

Forrás

Olyan ez mint a bérgyilkos nő. Már a 3 változatot láttam teljesen más szereplőkkel. Még a történet is teljesen más.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
csuhas
Vendég
« Válasz #81777 Dátum: 2013.08.03., 11:58:44 »

Sose tudtam de most halála után elő jött Hollósi Frigyes volt a magyar hangja.
„Az eredeti változat mozivetítésekor csak A birodalom visszavág-hoz készült magyar szinkron, ebben Nagy Attila kölcsönözte a hangját Vadernek. A IV. részt az 1984-es MTV-adáshoz szinkronizálták először, ekkor Kristóf Tibor hangján hallhattuk, akit sokan a legjobb magyar Vader-hangnak tartanak. (köztük é is) A Jedi visszatér eredeti szinkronjában (csak VHS-en jött ki) Kránitz Lajos volt a magyar hangja. Az 1995-ben készült felújított kép- és hangminőségű VHS-kiadáshoz (THX-változat) újraszinkronizálták a trilógiát, egységesen Hollósi Frigyessel. A speciális változathoz újabb, immár harmadik szinkron készült, a IV. részben Hollósi maradt Vader hangja, az V.-ben és a VI.-ban viszont újra Kránitz Lajos szinkronizálta, akárcsak A Sithek bosszújá-ban. A blu-ray kiadásra a speciális változat szinkronja került fel, azonban az V. és a VI. részben Vader kapott néhány új mondatot. Mivel Kránitz Lajos néhány hónappal a III. rész elkészülte után elhunyt, a betoldások szinkronja Hollósi Frigyessel készült”

Forrás
Naplózva
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #81776 Dátum: 2013.08.03., 11:49:15 »

És mindennek elő a maga ideje!
Ma ledaráltam a szárított csípős fűszerpaprikát, ami tavaly óta lógott a kazánházban.  vigyor
(Persze az elhatározás már korábban megvolt, tegnapelőtt ugyanis alaposan lemostam, hogy ne legyen poros, aztán a napon ma délig szárítottam.)
Viszont a szó legszorosabb értelmében t..nyom-nyálam egybe folyt, és korántsem gondoltam volna, mekkora macera a paprika őrlés!
Azt már tudom, hogy jó erős, mert a finom por beleszállt az orromba a szemembe... szóval az általam nagyjából 10 percesre taksált munka a gyakorlatban majd' egy órásra sikeredett! Ugyanis mielőtt az orromat kifújtam (cirka 5 percenként), kénytelen voltam alaposan kezet mosni, ne járjak úgy, mint az első adag ledarálásánál, amikor is a levegő belevitte a szemembe a paprika port....  shock Naná, hogy  siros_2 volt rendesen, vagy fél órán át, mire egyáltalán ki tudtam nyitni a szememet!  uuuhhh
Egyszerűbb ha megveszem a boltból.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #81775 Dátum: 2013.08.03., 11:46:06 »

Nincs macska elmentem vásárolni. Azonnal benyaltam 2 doboz sört. Ki is veszem a következő  kört mert a fagyástól szét durran. Ma nem autózom.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Mikulás
Az időjárást nem én készítem csak néha írok róla
Hős tag
*****

Karma: +75/-22
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16 029


Néhai


Profil megtekintése
« Válasz #81774 Dátum: 2013.08.03., 11:41:20 »

A történelemben már volt egy híres paprikadaráló, állítólag az Ő titka az, hogy nem csípte a szemét a paprikapor és nem ment bele az orrába sem.

Legyél Te a második! Már a nevet is kitaláltam: Irsa Vader a paprika-lovag.
Halála után csak meg tudtam. Hollósi Frigyes volt a magyar hangja.
Naplózva

Az időjárás egy előre látás
Oldalak: 1 ... 1505 1506 [1507] 1508 1509 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!