Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 19:56:03
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 121 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 5160 5161 [5162] 5163 5164 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128525 alkalommal)
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #8689 Dátum: 2009.02.03., 21:37:34 »

Ketrin !!!

Valld be magánmúzeumot nyitottál.
Legalábbis virtuálisan.

Atom Manó, kedves!

Mindent bevallok, hogy szép tiszta legyen a lelkiismeretem!  Mosolyog
Naplózva

Bonbonier
Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #8688 Dátum: 2009.02.03., 21:35:55 »

Gazember, kedves!

Kafa! Ügyes vagy! Látod: tudod te jól is hasznosítani a tanulmányaidat.
Naplózva

Bonbonier
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8687 Dátum: 2009.02.03., 21:21:35 »

Atom Mártonom ! Mondjad, büntetőjogilag a telefonhekkereket büntetni méltóztatik a Magyar Jog ? A Fanyűvőben elmesélem, hogy jártam. RHcska is fogja hallani, lehet, hogy tippje van Neki is, Neked is.


 köszi_2 bye bye

     Hello Gazember!

Igen, büntetni méltóztatik!
Ezért mostan magamnak holnap reggel 6-ig adásszünetet rendelek el. _juhhh  _juhhh  _juhhh

 n_e_m_m_e_g_y                     megolazideg_                        bu_mm                        bu_mm
Naplózva

csuhas
Vendég
« Válasz #8686 Dátum: 2009.02.03., 21:17:56 »

Kedves Amadeus!

Én nem értek hozzá  szégyenlem, azért kérdeztelek Téged, mert azt írtad jól körüljártad a témát és most már érted.  Mosolyog

Köszönöm a segítséged.

 bye bye
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #8685 Dátum: 2009.02.03., 20:30:24 »


 Mártonom, miért szégyelled fényes ábrázatodat, mikor nem kéne ? Se az avatarodon, se az iwiwen nincs belőle egy fikarcnyi sem. A Fanyűvőbe készült képekből válogathatsz sok yó van bennük.


 Nagytaps2 bye bye
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #8684 Dátum: 2009.02.03., 20:26:14 »


Atom Mártonom ! Mondjad, büntetőjogilag a telefonhekkereket büntetni méltóztatik a Magyar Jog ? A Fanyűvőben elmesélem, hogy jártam. RHcska is fogja hallani, lehet, hogy tippje van Neki is, Neked is.


 köszi_2 bye bye
Naplózva
Gazember
Vendég
« Válasz #8683 Dátum: 2009.02.03., 20:22:55 »


Ketrince Kedves ! Köszönöm a jótanácsot, megfogadtam tüstént. Nézzél csak bele ? Puszi.

Ugye Amadejus, hogy nem moderálták ki, megtettem magam.


 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2 köszi_2

 bye bye
Naplózva
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #8682 Dátum: 2009.02.03., 19:57:35 »

Na jó, hagyok legközelebbre is.  Mosolyog

Ketrin !!!

Valld be magánmúzeumot nyitottál.
Legalábbis virtuálisan.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8681 Dátum: 2009.02.03., 18:59:04 »

Halihó!

Gazember, kedves!

Megtanultad már a beírt üzeneteid utólagos módosítását?
Igen?
Akkor szerintem töröld ki a telefonszámod, és inkább küldd el e-mailben, sms-en..., vagy bármiféle olyan formában, ahol nem juthatnak hozzá vadidegen emberek.
Bár, ha netán szeretsz hívásokat kapni éjszakánként, akkor jelentesd meg gyakrabban.  Mosolyog

     Szerintemen úgy is kimoderálják!  zizi
Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8680 Dátum: 2009.02.03., 18:57:18 »


      -Váó, itt van Ketrince is!
  Éjjen, éjjjen!
 -Én is , én is!  zizi
 -Yó óvasást!

  Mondd, kedves Ketrin, amit az avataroddal e követtél, aztat ugye, lehet nagyobban is? Olyan szép lenne a Bakonyi fotóimat is így látni.
Nem győzök ámulni, mert a te avatarod utólérhetetlen: nem csak az atrakciójával, hogy mozog, lapozódik, meg minden, hanem a tiedben benne van a fórum egésze.
Nem csak te jelensz meg benne.  kicsi taps

Apropó, megjelenés: van olyan megoldás is, hogy Lelin is +jelenjék?
Egysor amuri partizán, aztán az Auróra, meg ilyesmi, aztán Lelin.Baró yó volna!  táncika

Yól van na, csak vicceltem  hahota
Naplózva

Ket
Száj-
Hős tag
*****

Karma: +31/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 619


Brumm a fejbe :)


Profil megtekintése
« Válasz #8679 Dátum: 2009.02.03., 18:47:10 »

Halihó!

Gazember, kedves!

Megtanultad már a beírt üzeneteid utólagos módosítását?
Igen?
Akkor szerintem töröld ki a telefonszámod, és inkább küldd el e-mailben, sms-en..., vagy bármiféle olyan formában, ahol nem juthatnak hozzá vadidegen emberek.
Bár, ha netán szeretsz hívásokat kapni éjszakánként, akkor jelentesd meg gyakrabban.  Mosolyog
Naplózva

Bonbonier
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8678 Dátum: 2009.02.03., 18:44:14 »

Kedves Amadeus!

Na ha már Te érted, akkor biztos meg is tudod magyarázni nekem.
Akkor most pontosan hogyan is jellemzi az mpeg2 és az mpeg4 a monitor felbontását?
Tudnál nekem 2-2 darab mpeg2, illetve mpeg4 felbontású monitort mutatni, valamint ezeken szemléltetve bemutatni, hogy miért jobb megvenni az mpeg4-est?

(Az mpeg2-ről és az mpeg4-ről én balga eddig úgy tudtam, hogy tömörítési formátumok, fő felhasználási területük az internetes tv adás, melynek vételéhez internetkapcsolat (hogy melyikhez mekkora, arra most nem térnék ki), valamint a dekódolást végző set-top-box, vagy PC szükséges.)


 Röviden, hogy érts:
Az foglalkoztatot, hogy ha decembertől megkezdik az Mpeg 4 digitális műsorszórást
kell e tartanom magam ehhez, ha új monitort veszek? Mert olyan monitort szerettem volna, amiben már benne van a Tv tuner is. Vagy jó lesz az olcsóbb Mpeg 2-t tudó monitor is.
Én érzem, hogy mekkora téma ez, de ebből a reám eső rész, az csak ennyi.
Először is meg kellet értenem, hogy mi a különbség az lcd Tv és az lcd monitor közt...
Megértettem, tehát nekem kimondottan a számítógépmonitor kell, amibe bele van építve a Tv tuner.
Utána azon nyugtalankodtam, hogy nem járok e rosszul, ha most a műsor szórás
váltás idején az Mpeg kettőt venném meg.Mert átfutot az agyamon, hogy fogja e egyáltalán, illetve megtudja e jeleníteni az új formátumot?
Majdnem úgy volt, hogy gyorsan le kell cserélnem a monitort, de még nem jött ki az Mpeg 4 verzió Tv tuneres számítógép monitorban, de még kisméretű Tv-ben sem.
Legalább is decemberben még nem.
  Aztat mondták, hogy csak akkor lennék bajban,ha nem kábelról kapnám a szolgáltatást. Nekem megfelelő lesz az Mpeg 2-t tudó lcd monitor is.
Röviden így ennyi. Hanem, még szó volt több más dologról is, amivel kapcsolatban ennek a témának a reám eső részét megértettem, de itt most nehézkes lenne részleteznem, mert kevés az időm.
Hanem, amit leírtam, ahhoz mi a véleményed, melyik a yó döntés: új készülék  vásárlása esetén dönthetek az Mpeg 2 mellet? Lesz e valami különbség a monitoron, ha az Mpeg  2 mellet maradok?

Tehát én nem akarom aztat mondani, hogy ennek a témának az egészét megértettem volna. Most meg úgy néz ki, hogy várnom kell még is a monitor cserével. Pedig yó lenne, ha nem foglalna el ekkora helyet, meg kellene, hogy Tv-zhessek is. Aztat is mondták, hogy ugyan ócsobb, ha külön panelt veszek, melyet a Pc dobozba kell tennem, de jobban járok, ha már eleve a monitorba van beépítve, mert, ha minden igaz, nem kell a Tv-zéshez a számítógépet is járatnom.
Szóval eddig jutottam el.
Naplózva

Gazember
Vendég
« Válasz #8677 Dátum: 2009.02.03., 18:24:40 »


Jóska lelkem ! Te láttáááá mááá 75 éves gyereket ? vagy az eszemre gondúúútááá ? Akkóóó máááá.... no comment.


 bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee

 köszi_2 bye bye
Naplózva
Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8676 Dátum: 2009.02.03., 18:12:44 »

         Értem én Amadeust!
          Belevitték egy hosszúlejáratú,kétes kamatozású hitelbe.Valamit sejt és úgy nyugtatja magát,lelkiismeretét,hogy magyarázza a "bizonyítványát"!

         Jól teszi,hiszen ez nyugtatja!Vagy azt szeretné, hogy más is járjon úgy mint ő.Szerencsésen!!!!!!!!

           _morcos yes_yes bleee

  Igen, Jó szerencsésen!

Nem belevittek, mert már más cégnél, társaságnál is hallottam erről a megtakarítási formáról, ott még fejtágításon is voltam, aztán ennél a cégnél már volt mihez kapcsolnom a hallottakat. Tehát, cégtől független dolog.
De mostmár hosszúra nyúlna. Aki szeretne erről többet +tudni, az előtt nyitva áll az út.
Tehát nem elhinni kell amit mondtam, hanem rajta elgondolkodni.
Mert, ha yó a biztosításod, akkor nem is kell vele foglalkoznod.
De honnan tudod, hogy yó e?

Naplózva

Amadeus
/csillagvándor/
Hős tag
*****

Karma: +89/-80
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4 041


Ne feledd, tanulni vagy itt!


Profil megtekintése WWW
« Válasz #8675 Dátum: 2009.02.03., 17:59:07 »

Kedves Amadeus!

Mondjuk üzleti érdekből.


    Természetes, hiszen arról van szó: van egy igény és annak a megfelelő kielégítése a cél. Igény van biztosításra, vagy hitelre, vagy egyáltalán felvilágosításra, egyeztetésre, ennek a megoldása, tájékoztatás az adott termékről, esetleg tényleges értékesítés.Igen, ez üzlet. De, előbb utóbb üzletet kell az embernek kötnie, ha kell valami számára, amit nem tud maga előállítani.
De a szakértőm, nem mindenáron van az értékesítésen, jól érzi, mennyire nem egyszerű az embereknek jó döntést hoznia. Azt szeretné, ha úgy dönthetne az ügyfél, hogy későbbiekben is megelégedésel legyen.

De ha nem akarod, nem hiszed, az idő majd úgy is megmutatja az igazságot.
És akkor mind a 2-en tisztán fogunk látni. bye bye
Naplózva

csuhas
Vendég
« Válasz #8674 Dátum: 2009.02.03., 17:48:40 »

        Hello Csuhás!

...Ugyanis amíg az Mpeg 2 és Mpeg 4 közti különbség témáját sikerült jól körüljárnom, jól megértenem, addig ezt a vezeték nélküli témát még nem, mert leálltam vele.
Ugye az volt a felbontással kapcsolatban a kérdés, hogy mennyire érdemes mindenáron az Mpeg 4 újabb felbontású monitort megvenni, mi van, ha csak Mpeg 2-t tud.Mostmár értem...

Kedves Amadeus!

Na ha már Te érted, akkor biztos meg is tudod magyarázni nekem.
Akkor most pontosan hogyan is jellemzi az mpeg2 és az mpeg4 a monitor felbontását?
Tudnál nekem 2-2 darab mpeg2, illetve mpeg4 felbontású monitort mutatni, valamint ezeken szemléltetve bemutatni, hogy miért jobb megvenni az mpeg4-est?

(Az mpeg2-ről és az mpeg4-ről én balga eddig úgy tudtam, hogy tömörítési formátumok, fő felhasználási területük az internetes tv adás, melynek vételéhez internetkapcsolat (hogy melyikhez mekkora, arra most nem térnék ki), valamint a dekódolást végző set-top-box, vagy PC szükséges.)
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #8673 Dátum: 2009.02.03., 17:23:12 »

Tételezzük fel, hogy a családban van már két-három számítógép, egy internet előfizetés, és egy nyomtató. Természetesen mindenki szeretné használni a nyomtatót és az internetet is. Na erre jó a router. Ennek az eszköznek a segítségével ugyanis összekapcsolhatod a számítógépeket (hálózatot hozhatsz létre) és ezzel egyidejűleg az internetet is megoszthatod.

Ha laptophoz egeret, vagy monitort szeretnél csatlakoztatni, akkor erre az eszközre semmi szükséged nincsen.
Naplózva
csuhas
Vendég
« Válasz #8672 Dátum: 2009.02.03., 17:12:02 »

         Benson Madam::::Férfi
         Gazember::::: Gyerek!!!!!!!!!!

                      bleee bleee

 hahota hahota hahota
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #8671 Dátum: 2009.02.03., 17:05:33 »


         Orvosi vizsgálat!

  -----Dohányzik?---kérdezi az orvos.

  -----Nem,inkább innék valamit.------feleli a beteg (Gazember!)

                    buli bu_mm buli
Naplózva
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #8670 Dátum: 2009.02.03., 16:58:24 »



          Gazember (fel-) mentve!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5160 5161 [5162] 5163 5164 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!