Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.17., 16:47:07
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 467 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 2575 2576 [2577] 2578 2579 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7134019 alkalommal)
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60393 Dátum: 2011.12.29., 20:31:15 »


Vagy esetleg kiégetni.

 uuuhhh

Áááá, én nem dugom be a konnektorba a vasalót, így biztosan nem égetem ki a ruhát!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60392 Dátum: 2011.12.29., 20:29:47 »

Lassan versenyezhettek is,ki tud több ruhát rövidebb idő alatt a legszebben
kivasalni. vigyor

No, túlzásokba ne essünk ám!  shock
Ez csak olyan évi egy-két alkalom, és a szükség visz rá.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60391 Dátum: 2011.12.29., 20:24:29 »

Kedves tőled, hogy felajánlod a helyedet meg gondolom a régi ügyfeleidet is. Ha még egyszer fiatal lennék, bizony mondom nektek én is csak lubnya lennék. Most jól élnék öregségemre,nem volt érdemes tisztességesen dolgozni. De sajna az idő elszállt felettem, nem kellenék már az ügyfeleidnek. Szóval csak küldjed azokat a dollárokat!  yes_yes bleee

Volt  a Dollár Papa, most lesz a Dollár Mama!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60390 Dátum: 2011.12.29., 20:19:02 »

Igen,oda jártam jobbra.De sokat jártam a csarnokba is,nagyon finom vajas-
kiflit vagy sós stanglit szoktam venni reggelire.És az Ezermester boltot
szerettem még.Annak idején az ö..m lányok nem álltak feltűnően a téren.
Én legalábbis nem láttam őket.Mindig azt hittem,hogy az csak legenda,de
az érettségi bankettünkön a géptan tanárunk mesélt egy s mást.
Mindegy,hogy ki mit mond az írásaidról,én ismerlek és szeretlek. _cupp


Bizony pedig 1977-78-ban meglehetősen feltűnőek voltak a lányok, jobbára esténként.
Az időtájt nyáron az Auróra utcai gyógyszertárban dolgozgattam egy-egy hónapot kis zsebpénz kereslet ügyében, ilyen-olyan kisegítő, teddide-teddoda munkákat végeztem. Jobban szerettem a Blaháról inkább a villamossal felmenni egy megállót, de esténként elég ritkán járt a villamos, ezért egyszer átvágtam a téren. Az akkori tapasztaltok után inkább a hosszabb utat választottam; kimentem a Népszínház utcára, és úgy sétáltam el vagy a Blahára, vagy a Keletihez. Utóbbitól aztán több lehetőség is kínálkozott az Október 6-a utcáig.
Szóval, ott és akkor tapasztaltam meg azt, hogy örömlányok nem, hogy nem szépek, de ahogy láttam rajtuk, még örömük sem telik a munkájukban.
Később aztán találkoztam szép utcalánnyal is, de az már egy másik történet, és Sopronban volt. (No, a poént lelövöm: nem akartam ingyen sem, meg még abba sem mentem bele, hogy ő majd megkeresi a pénzt, nekem nincs más dolgom, mint őt szeretni.)

Most, ahogy ennek kapcsán végiggondolom középiskolás nyaraim folyamát, eltöprengtem magamban kissé, mennyi mindenre volt időm!
A nyár egy részében szakmai gyakorlatot is tettem egy hónapot, a gyógyszertárban is dolgoztam (Édesanyám segítségével és szárnyai alatt -rosszabb volt főnöknek mint egy idegen!-), közben eljártam a filmgyárba, meg a tv-be statisztálni. Igaz, a pesti éjszakai életet nem igazán ismertem meg! Talán kétszer, vagy háromszor voltam benne a sűrűjében; ekkor tanultam meg, hogy a póker nem nekem való játék -függetlenül attól, hogy két nagylemezt is elnyertem egy havertól- és hogy a bortól bizony nagyon be lehet rúgni....
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
lubnya
Lubnya
Kölyök tag
**

Karma: +2/-3
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 100



Profil megtekintése
« Válasz #60389 Dátum: 2011.12.29., 20:14:45 »


Kedveskéjim ! Bucsuzom mindenkitől, holnap má nem lessz időm olvasni, meg irni, a repülön meg nem tudom, szabad e netezni. Kivánok mindenkinek boldog husvétot. I wish you a merry new year ! Eztet eggy szotárbol másoltam.


 _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp _cupp köszi_2 bye bye bye bye bye bye
Naplózva

Jobb, ha végleg eltűnök.
lubnya
Lubnya
Kölyök tag
**

Karma: +2/-3
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 100



Profil megtekintése
« Válasz #60388 Dátum: 2011.12.29., 20:07:45 »

Csak a pontosítás kedvéért: az nem Ferihegy, hanem Lisztferihegy!  vigyor

Akibácsi ! Nekem az má csak ferihegy marad, ugy mint a kulik gyula tér maratt kálvária tér, meg a lenhossék ucca szvetenai, a tolnai lajos meg tavaszmező ucca maratt minden 8 ker lakosnak.


 bye bye
Naplózva

Jobb, ha végleg eltűnök.
lubnya
Lubnya
Kölyök tag
**

Karma: +2/-3
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 100



Profil megtekintése
« Válasz #60387 Dátum: 2011.12.29., 19:56:00 »

Sajnos nem tudtam még nyugdíjba menni,mert nem legálisan striheltem.
Aztán most szívok... fejbever

Mongyad má kiskácsa, mejikünk strihel legálisan ? Akor még adot is fizeténk. Én aztat tartanám reálisnak, ne a strici piázza meg ku...ázza el a lovét, hanem a közösbe kerüjjön. Ha aztat a nyujorki egyezményt (bocs, az eggyezményt két gyvel kellet volna)  és minden lány csak 10  % adot fizetet vóna, nem vóna álamadóságunk egy filér se. De a parlamentbe 60 éve nincs egy normálos törvényhozási javaslat. Majd én loszandzseleszbe javasolni fogom, pedig svarcenégeréknek nincsen álomadóságjuk.


 fejbever Nagytaps2
Naplózva

Jobb, ha végleg eltűnök.
csuhas
Vendég
« Válasz #60386 Dátum: 2011.12.29., 19:32:56 »

Mielőtt azt hiszed, hogy erre akarok válaszolni, gyorsan leszögezem: nem!  vigyor

Viszont van egy provokatív kérdésem.
Mit fogtok csinálni az iskolában, óvodában március 1. után, amikortól megszűnik a Windows ingyenes használatának joga?

Ketrin is hamarosan Ubuntut fog használni, úgyhogy lesz méltó példakép, kinek lehet majd követni a példáját.  vigyor
(Hogy bírja ezt idegekkel nem tudom, karnyújtásnyira tőle egy kiváló lehetőség, de továbbra is azt a lajhár ablakokat nyomkodja, lehet hogy ez egy amolyan rituális elköszönés? Mert rajtam a helyébe biztos teljesen úrrá lenne a kíváncsiság, hogy kipróbáljam az újdonságot.)
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60385 Dátum: 2011.12.29., 19:21:25 »

Hááááát,amit ott tanítanak.Egész életemben abból éltem,meg még most is azt űzöm.De ha egyszer utolérem.......... vigyor

Isten óvja az Angol királyt!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60384 Dátum: 2011.12.29., 19:04:24 »

Még jó, hogy te úúúútálod az alkoholt!  Nagytaps2

Alko hol?  buli
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60383 Dátum: 2011.12.29., 19:01:22 »

        Vagy sírni!

          siros_2

Nagy kérdés, nagy talány!
Ha az ember akarja, sok dolgot lehet viccesen is felfogni.

Minden esetre érdekes személyiséget sikerült idevarázsolni.
Vannak, akik kedvelik, vannak akik utálják.
El kellene mondani mindenkinek, hogy melyiket miért.
Az én véleményemet most ne kérdezzétek, mert az nem lehet releváns!
Hiszen tudom, ki van Lubnya mögött, és ezért nem tudtam függetleníteni magam az eredeti személytől! Azt is elárulhatom, hogy folyamatosan kommunikáltunk privátin. Én egy "bulinak" fogtam fel, és fogom fel most is; talán ez lehet az oka a szimpátiának (rajongásnak azért nem nevezném).
A figura megformálására nekem másabb elképzeléseim voltak korábban, de mivel nem én vagyok, ezért nem is tudom alakítani. (Azért Blondynak megsúgom, volt időszak, amikor én is részt vettem a jelenleginél erőteljesebben a figurában. Tán ez lehet a másik ok, hogy a -számomra- egy szereplő kedvesebb. Ez esetleg magyarázatot adhat arra is, hogy miért vagyok elnézőbb vele; az ember a "saját gyerekének" többet elnéz, mint másénak. Azért azt hagyjuk meg, hogy egy ilyen karaktert megformálni nem egyszerű dolog, hiszen erősen beszűkült térben és gondolatvilágban lehet csak mozogni vele! Igencsak hülyén nézett volna ki, ha doktori értekezést írt volna makroökönómiából. Nem?)

No, várom a véleményedet! Már csak azért is, mert nyáron erősen hiányoltad Lubnyát.  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60382 Dátum: 2011.12.29., 18:48:56 »

Zzsolti szolgálat közben

 Nagytaps2 Nagytaps2
Köszönöm!
Végre egyszer látom dolgozni is!  vigyor (Bár most is csak áll...  bee )
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60381 Dátum: 2011.12.29., 18:44:31 »

Hát enyire nem ismeritek a rákoci teret ? Job oldalon igenis van egy középsuli, valami textiltecnikum féle van kiírva. De a töbi körba az más foglalkozásra tanitt. És sokal joban fizet mint a varás. Abba a szakmába dógozom én is. Nem emléxik rám kacsa ? Tavaj ebe a zidőbe irtam párszor, csak elvit egy vastagbuxáju hapsi ibizára. Egész nyáron ot voltam, aztán mikó megunt, beledobot a tengerbe.Még jó hogy a táskámat is utánam dobta, mert 40 ezer dolár volt bene, amit ő adot a szolgálatajimé. Kiusztam a partra a csónaktól vagy 150 mértert és hazajötem. Vetem egy laptopot, hogy veletek ismét tugyak levelezni, de most meg pénteken megy a gépem ferihegyről, elmegyek talán örökre.

 _cupp

Csak a pontosítás kedvéért: az nem Ferihegy, hanem Lisztferihegy!  vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60380 Dátum: 2011.12.29., 18:42:38 »



Köszönöm, most már megmaradok, kihevertem a kórt, mely megtalált utóbbi napokban.

A kórt én is ki szoktam heverni, de a kor bennem él...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60379 Dátum: 2011.12.29., 18:41:09 »

Előre szólok, hogy egy cseppet se leszek népszerű azzal, amit most írok.

Már nem kérdezek, mert a kérdésekre sosincs válasz, és nem is gondolkodok mint Csuhás, mert úgyis csak annyi a reakció: nem úgy van, tévedsz.
Ellentétben AKI-val, aki egyenesen rajong a "lubnyás" bejegyzésekért, ellentétben Akelával és Kiskacsával, akinek tetszettek amiket írt, sajnos én egy ostoba, földhözragadt gyöpagyú vagyok, és mint olvashattuk is lubnyától, én vagyok az egyetlen, akinek problémája akadt vele, mással ez soha elő nem fordult.
Tök mindegy, hogy azt a karaktert egy emblematikus egyéniség alkotta meg és éltette, valljuk be, nagyon színvonaltalan volt. Ezzel együtt a fórum is úgy ment lefele, mint egy földbe csapódni készülő rakéta.
Érdekes egyébként a kettős mérce is, aminek szemtanúi lehettünk. Pl. a Gazember nicknevű fórumtárs folyamatos csesztetése néha ártatlanul hülye dolgokért, és a "lubnya nicknevű fórumtársnak mindent elnézünk"-mentalitás, még akkor is, ha kérdései gyakorta provokatívak. Oka van, persze, bizonyára, csak butaság ezt csinálni.
Amennyi energia volt annak a karakternek a megformálásában, akár még egy kicsit normálisabb személyiséget is lehetett volna kialakítani.
Amíg Gazember nagyon szerethető volt a hülyeségeivel együtt is, addig lubnya nem csak lubnya, de közönségesen buta karakter is, én semmi színes egyéniséget nem láttam benne az egysíkú luvnyaságon kívül. Kalifornia a neki való hely, tényleg.
Egyébként azt hiszem, ezzel a véleményemmel nem vagyok egyedül. Többen szurkoltunk neki, hogy sikerüljön valahogy jól kijönni ebből, és valami frappáns módon lezárni, háááát... ezzel a Kaliforniába repülök dologgal sikerült. Elég gyenge.
Lehet azonnali hatállyal a mókusok elé vetni engem, amiért ezt leírtam. Teljesen mindegy, hogy azért nem vagyok, mert nekem nem tetszik ami most ment itt , vagy azért nem vagyok, mert nektek nem tetszik, hogy ezt leírtam.


 

Mielőtt azt hiszed, hogy erre akarok válaszolni, gyorsan leszögezem: nem!  vigyor

Viszont van egy provokatív kérdésem.
Mit fogtok csinálni az iskolában, óvodában március 1. után, amikortól megszűnik a Windows ingyenes használatának joga?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60378 Dátum: 2011.12.29., 18:36:38 »



J' napot!


Alighanem jelenleg úgy néz ki, hogy elvállaltam egy kis maszek melót, (no persze, teljesen szívességből  köszi_2) fuvarozok egy gazdag embert, ide-oda, oda-ide. Azért koccintok, ha kapok kölyökpezsgőt vhol.
 táncika



Annak idején én is furikáztattam egy gazdag embert, de az cseppet sem szívességből volt!
Nem volt egy rossz dolog! (És nem csupán a pénz miatt!)
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60377 Dátum: 2011.12.29., 18:18:20 »

Na milyen idő lesz a mai nap?Úgy kezdődött hogy +2° erősen borult néhol ködös.
Magasabb helyeken mint a gyárkémény hó vagy köd szitálás várható megerősödő széllel. a hőmérséklet +7° körül lesz AKI környékén még a nap is kisüthet.

Az én életem ma napsütéses volt: Okszikám itthon volt!  táncika

Reggel mondjuk nagy túrával kezdtem, aztán délután is volt egy komolyabb kerekezésem, de már megint itthon vagyok!
Vettem 20 kg qukoricát a tyúkoknak, hogy a Januárt ne vásárlással kelljen kezdenem, mert azt nagyon utálnám!
Boltban is voltam. Azt vettem észre a Multinál, hogy drágább lett a Szlovák és a Cseh tej (is).... viszont még mindig olcsóbb, mint a magyar! uuuhhh
Ezen kívül más tapasztalatom is van.
Vettem egy magyar mosogatógép mosogató tablettát, lényegesen olcsóbban, mint a vezető tabletta márka, és még a DM-esnél is kedvezőbb áron. No, hogy annyira ne örüljek, az első mosogatás után rájöttem, kidobott pénz volt, tehát q...a drága, mivel úgy sz..., ahogy van!  robban
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 240



Profil megtekintése WWW
« Válasz #60376 Dátum: 2011.12.29., 17:47:33 »

Két mondás is járja a gkvezető szakmában.
1; Itt bárki lehet szép, de okos, nem.
2; Ma Te, holnap én.

Vagyis, az a 0,2 másodperc, amit kihagytál, az hiányzik a életedből.

Na, ezt szoktam mondogatni én is az asszonynak!  H���t
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #60375 Dátum: 2011.12.29., 17:32:20 »

Drága kiskacsa ! Te ugye emléxel rám régről ? De a rákóci téri placcon még nem látalak soha. Csak nem mentél nyugdijba.?  Régebben halottam hápogást a téren, mostmá nem halaccik.


 _cupp bye bye


Sajnos nem tudtam még nyugdíjba menni,mert nem legálisan striheltem.
Aztán most szívok... fejbever
Naplózva

Kiskacsa
Kiskacsa
Még mindig újonc?
Hős tag
*****

Karma: +3/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1 186


Kacsa


Profil megtekintése
« Válasz #60374 Dátum: 2011.12.29., 17:28:08 »

Én ugyis elutazok, megüresedik a hejem, gondold meg, megéri.


 _cupp yes_yes bye bye

 hahota hahota hahota
Naplózva

Kiskacsa
Oldalak: 1 ... 2575 2576 [2577] 2578 2579 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!