Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024.05.02., 22:07:12
Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció
Hírek:
Alterirsa - Albertirsa, ahogy én látom
Szubjetív portál

Galériák

Relikviák



Akela galériája
AKI... galériája
Amadeus galériája
Atom Manó galériája
Csuhás galériája
Gazember galériája
Ine galériája
Ketrin galériája
Mikulás albuma
100/2 galériája
RH galériája
Szürketestvér galériája
Zzsolti galériája

Irodalmi rovatok

AKI...
- hajnalban csókkal ébressz

Amadeus
- Húsvéti gondolatok

Atom Manó
Csuhás
- Kőszinteség

Esthajnal
Gondolkodó
Pumukli
- Úton

Saoma
Sapirico
Sven
Szivárvány
Szivárvány új írásai
- Hegyeim

Szürketestvér
- újra sólyom lehetnék

VN
- Mint te


Időjárás
Hőtérkép
Navigáció
Viadukt hírek
Blogtér
Régi fórumok
Galériák
32-es Galériák
Kapcsolat
Áraink
Impresszum


Közérdekű




Tiszta dili - Velünk bátran szórakozhatsz!


Programmester - Nemzetközi rendezvénykereső, programajánló.


Bohócdoktorok

Reklám

Viadukt - Híd, ami összeköt

Vám tanácsadás, export-import vámkezelések, termékdíj ügyintézés, EKÁER ügyintézés,tanácsadás
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó 0 Felhasználó és 124 vendég van a témában
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 5596 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 7128557 alkalommal)
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107629 Dátum: 2017.12.21., 07:55:29 »

A csütörtök hajnal nyugaton és északkeleten erősen, másutt változóan felhős lesz az ég, délnyugaton, illetve északkeleten néhol előfordulhat kisebb hószállingózás, máshol csapadék nem várható, eközben északnyugat felől újból erős felhőzetnövekedés veszi majd kezdetét a reggeli óráktól. Elsősorban az Északi-középhegység völgyeiben köd is képződhet. A nyugatias irányból fújó szél gyenge lesz. A hőmérséklet álltában -7 és -1 fok közé csökken, de a szélvédett völgyekben pár fokkal hidegebb is lehet.
Csütörtökön délutánra egy melegfront felhőzete éri el hazánk térségét, hatására előbb északnyugaton fordul elő csapadékhullás, ami ott döntően esőnek ígérkezik, a Balaton térségében átmenetileg észlelhetünk majd vegyes halmazállapotú csapadékot. A főváros tág térségében havazással kezdődhet, majd a magasban bekövetkező enyhülés hatására itt is eső valószínű. Északkeleten végig havazhat, majd keleten is. Errefelé lepel - 2-3 cm-es hóréteg is kialakulhat síkvidéken is átmenetileg. A délnyugati szél gyenge vagy mérsékelt lesz, főleg a magasabban fekvő helyeken lesznek élénk széllökések. A hőmérséklet -1 és +4 fok között alakul majd, nyugatabbra a magasabb értékekkel.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107628 Dátum: 2017.12.20., 18:26:51 »

Ezt ismeritek?

http://radio.garden


Kattints egy zöld pontra. És hallgass rádiót a világ bármelyik pontjáról!

Én azóta reggelente a Cegléd rádiót hallgatom!

Ti mit?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107627 Dátum: 2017.12.20., 08:22:30 »

Ezt ismeritek?

http://radio.garden


Kattints egy zöld pontra. És hallgass rádiót a világ bármelyik pontjáról!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107626 Dátum: 2017.12.20., 08:19:38 »

Kedden este átmenetileg többfelé megnövekszik, majd az éjszaka második felében csökken a felhőzet. Reggel már csak a nyugati országrészben és az északkeleti határvidéken élők ébredhetnek felhős időre. Az Alpokalján néhol hószállingózás is kialakulhat. Az Északi-középhegység völgyeiben és az Alföldön ismét párássá válik a levegő, helyenként zúzmarás ködfoltok is képződnek. A nyugati, északnyugati szél mindenütt gyenge marad. A legalacsonyabb hőmérséklet általában -8 és -2 fok között alakul, de az északi és alföldi fagyzugos helyeken ennél egy-két fokkal hidegebb is lehet.
Napközben északkelet felől erősebben megnövekszik a felhőzet, emellett nyugaton is nagyrészt erősen vagy közepesen felhős marad az ég. Több napsütés így az ország középső és déli részén várható. Északkeleten és nyugaton hószállingózás, gyenge havazás is előfordulhat. A változó irányú légmozgás gyenge marad, sőt az Alföldön és a nógrádi térségben akár tartósan szélcsendes lehet az idő, így ott hosszabb ideig megmaradhatnak a reggeli pára- és ködfoltok. Folytatódik a hűvös idő, a legmelegebb órákban is csak -2, +3 fokot mérhetünk majd.

Nálunk most -6-ra sikeredett és némi köd is van... ezt az időt nem szeretem!

Kicsit fáj is a fejem...   nem, tegnap senki nem ivott semmit, tehát a nagy előzetes ünnepléstől való fejfájás kilőve. A repülő sem éjjel, hanem délután ötkor szállt le és este 10-kor már ágyban voltam. Szóval lehet, hogy csak szorítja a glória....  H���t
 hahota hahota hahota
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107625 Dátum: 2017.12.20., 08:15:54 »

Sikerült beszerezni a magyar nyelvű kezelési útmutatót is, sőt sógornak is meg tudtam venni a tartalék láncot a fűrészéhez.
Azt hiszem elmondhatom, hogy sikeres nap volt a tegnapi, még akkor is, ha repülő késett fél órát... De ez sem volt baj, mert Gyuri sógort is fel kellett venni Pesten, Ő pedig tegnap tovább dolgozott, mint tervezte, tehát ha Jani gépe időben landol, akkor is várnunk kellett volna.  vigyor
Így viszont várakozás közben megvacsoráztam a vecsési bevásárló központ kínai éttermében. De azt hiszem az a hely nem fog a kedvenceim közé tartozni... nem a számíze szerint főznek, szemben a maglódi madarasban találhatóval...  vigyor Viszont az meg nem esik útba, tehát legközelebb Vecsésen a másik éttermet fogom előnyben részesíteni.

Reggel a szokásos időben keltem, ám a fiúk is akkor, hogy fél hét körül tudjanak indulni Ukrajnába.
Kicsit irigylem őket...  de majd beszervezzük, hogy a pravoszláv Karácsonyra ki tudjunk menni mi is!
Nagyon szeretem az ottani, igazi Karácsony hangulatát! Ott nem az ajándékról, hanem arról szól, hogy együtt van a család. Innácska azt kérte Karácsonyra, hogy mi is ott legyünk...  _lov_ _lov_ _lov_
Ne vigyünk semmit, csak legyünk ott.   _lov_ _lov_
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107624 Dátum: 2017.12.20., 08:12:20 »

Na, visszavittem. Én csodáélkoztam, amikor az ügyfélszolgálatos közölte velem, hogy hetente többször találkozik ilyen problémával. Simán levette és mehettünk!  táncika

Sikerült beszerezni a magyar nyelvű kezelési útmutatót is, sőt sógornak is meg tudtam venni a tartalék láncot a fűrészéhez.
Azt hiszem elmondhatom, hogy sikeres nap volt a tegnapi, még akkor is, ha repülő késett fél órát... De ez sem volt baj, mert Gyuri sógort is fel kellett venni Pesten, Ő pedig tegnap tovább dolgozott, mint tervezte, tehát ha Jani gépe időben landol, akkor is várnunk kellett volna.  vigyor
Így viszont várakozás közben megvacsoráztam a vecsési bevásárló központ kínai éttermében. De azt hiszem az a hely nem fog a kedvenceim közé tartozni... nem a számíze szerint főznek, szemben a maglódi madarasban találhatóval...  vigyor Viszont az meg nem esik útba, tehát legközelebb Vecsésen a másik éttermet fogom előnyben részesíteni.
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107623 Dátum: 2017.12.20., 07:22:24 »

Mondtam, hogy néhány dolog hiányzik, bár vannak, amik nem kötődnek szorosan az ünnephez, hiszen a gyereknek kell pár pulóver és egy nadrág sem ártana, mert ezeket kinőtte.
Nos, tegnap, többek közt ezért is mentünk ilyen-olyan üzletekbe.
A T....-ban is vettünk pár cuccot, mert jó áron meg lehetett kapni és egy normális minőségnek néz ki. Mivel azonban a pénztáraknál hosszú sorok kígyóztak és valahogy nem akaródzott fél óráig sort állni (hiába no, szokjunk hozzá, munkaerő hiány van, mert sokan „kalandvágyból elmentek külföldre”) az önkiszolgáló pénztárhoz álltunk be -naná, hogy ott is sorba, csak ott gyorsabban haladtunk- és püttyögettük be a cuccainkat. Fizetés után, mint aki jól végezte dolgát, mentünk tovább. Itthon viszont, a cuccokat kibontva nagy meglepetéssel találkoztunk! Az összes ruhán volt egy-egy sípoló, olyan mágneses készülékkel levehető kis jeladó. Viszont gond nélkül kijöttünk vele két érzékelő kapun!  shock
Lehet, hogy az angol üzletlánc a biztonságtechnikán is sokat spórol?

Most itt van a dilemmám: vigyem vissza a blokkal egyetemben és meséljem el a sztorit, vagy fogjam a kombinált fogót és vagdossam le a jeladókat. De mi van, ha nem jól sikerül és tönkre teszem a pulcsit? Nem loptuk, hogy kidobjuk és lesz helyette másik, hanem még így is több ezer forintot adtunk darabjáért!   H���t

Azt hiszem visszaviszem. Ők is jobban járnak, mert legalább megtudják, hogy mit is ér a biztonsági rendszerük!


Na, visszavittem. Én csodáélkoztam, amikor az ügyfélszolgálatos közölte velem, hogy hetente többször találkozik ilyen problémával. Simán levette és mehettünk!  táncika
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107622 Dátum: 2017.12.20., 07:21:00 »

  Minap még a parkolóban észrevettük, hogy az egyik dobozban lévő árúról nem vették le a lopásgátlót.. Simán átjöttünk a biztonsági kapun.
    Visszamentünk vele! a kapu most bezzeg úgy sivalkodott, hogy mindenki minket nézett. A biztonsági őr ránkrepült, de lett nagy meglepetése mikor közöltük, hogy mi befelé tartunk!!!Csodálkozott, megköszönte!

Jó reggelt!

 vigyor  Az arcát érdemes lett volna fotózni?
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107621 Dátum: 2017.12.20., 06:08:44 »

Kedden este átmenetileg többfelé megnövekszik, majd az éjszaka második felében csökken a felhőzet. Reggel már csak a nyugati országrészben és az északkeleti határvidéken élők ébredhetnek felhős időre. Az Alpokalján néhol hószállingózás is kialakulhat. Az Északi-középhegység völgyeiben és az Alföldön ismét párássá válik a levegő, helyenként zúzmarás ködfoltok is képződnek. A nyugati, északnyugati szél mindenütt gyenge marad. A legalacsonyabb hőmérséklet általában -8 és -2 fok között alakul, de az északi és alföldi fagyzugos helyeken ennél egy-két fokkal hidegebb is lehet.
Napközben északkelet felől erősebben megnövekszik a felhőzet, emellett nyugaton is nagyrészt erősen vagy közepesen felhős marad az ég. Több napsütés így az ország középső és déli részén várható. Északkeleten és nyugaton hószállingózás, gyenge havazás is előfordulhat. A változó irányú légmozgás gyenge marad, sőt az Alföldön és a nógrádi térségben akár tartósan szélcsendes lehet az idő, így ott hosszabb ideig megmaradhatnak a reggeli pára- és ködfoltok. Folytatódik a hűvös idő, a legmelegebb órákban is csak -2, +3 fokot mérhetünk majd.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107620 Dátum: 2017.12.19., 08:00:50 »

Mondtam, hogy néhány dolog hiányzik, bár vannak, amik nem kötődnek szorosan az ünnephez, hiszen a gyereknek kell pár pulóver és egy nadrág sem ártana, mert ezeket kinőtte.
Nos, tegnap, többek közt ezért is mentünk ilyen-olyan üzletekbe.
A T....-ban is vettünk pár cuccot, mert jó áron meg lehetett kapni és egy normális minőségnek néz ki. Mivel azonban a pénztáraknál hosszú sorok kígyóztak és valahogy nem akaródzott fél óráig sort állni (hiába no, szokjunk hozzá, munkaerő hiány van, mert sokan „kalandvágyból elmentek külföldre”) az önkiszolgáló pénztárhoz álltunk be -naná, hogy ott is sorba, csak ott gyorsabban haladtunk- és püttyögettük be a cuccainkat. Fizetés után, mint aki jól végezte dolgát, mentünk tovább. Itthon viszont, a cuccokat kibontva nagy meglepetéssel találkoztunk! Az összes ruhán volt egy-egy sípoló, olyan mágneses készülékkel levehető kis jeladó. Viszont gond nélkül kijöttünk vele két érzékelő kapun!  shock
Lehet, hogy az angol üzletlánc a biztonságtechnikán is sokat spórol?

Most itt van a dilemmám: vigyem vissza a blokkal egyetemben és meséljem el a sztorit, vagy fogjam a kombinált fogót és vagdossam le a jeladókat. De mi van, ha nem jól sikerül és tönkre teszem a pulcsit? Nem loptuk, hogy kidobjuk és lesz helyette másik, hanem még így is több ezer forintot adtunk darabjáért!   H���t

Azt hiszem visszaviszem. Ők is jobban járnak, mert legalább megtudják, hogy mit is ér a biztonsági rendszerük!


   Minap még a parkolóban észrevettük, hogy az egyik dobozban lévő árúról nem vették le a lopásgátlót.. Simán átjöttünk a biztonsági kapun.
    Visszamentünk vele! a kapu most bezzeg úgy sivalkodott, hogy mindenki minket nézett. A biztonsági őr ránkrepült, de lett nagy meglepetése mikor közöltük, hogy mi befelé tartunk!!!Csodálkozott, megköszönte!
Naplózva
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107619 Dátum: 2017.12.19., 07:26:57 »


Nálunk már minden meg van. Lényegében nincs külön ajándékozás (az ajándék közös volt, az új konyha és egy új szófa a nappaliban). Természetesen valami kis aprósággal készülök azért. A lányunk végre hazajön egy kicsit, ennek örülünk, a fiamért gyújtunk egy gyertyát. ..és asszony nővére is eljön, jót főzünk beszélgetünk és legalább látjuk egymást.







m

Mi az idén is csak négyesben leszünk... de változik a személyek összetétele... egy időssel kevesebben vagyunk és egy fiatallal többen. Aki elment küldött maga helyett mást, akinek nagy szüksége van családra, szeretetre. Mégis fáj. mert önző disznó vagyok: én mindkettőt szeretném egyszerre...
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107618 Dátum: 2017.12.19., 07:22:05 »

Kedves Rovattársak !
Ki miképp áll a karácsonyi beszerzésekkel?
Általában nem szoktam a végére hagyni, ám még kellene vásárolgatni ezt azt.
Kicsit gyenge hagyomány nálunk, hogy inkább csak a gyerekek kapnak, mivel nővérem Éva és a lánya is, ezért ott névnap címen illik venni valamit.
Persze az unokáknak már megvettem mindent.

Mondtam, hogy néhány dolog hiányzik, bár vannak, amik nem kötődnek szorosan az ünnephez, hiszen a gyereknek kell pár pulóver és egy nadrág sem ártana, mert ezeket kinőtte.
Nos, tegnap, többek közt ezért is mentünk ilyen-olyan üzletekbe.
A T....-ban is vettünk pár cuccot, mert jó áron meg lehetett kapni és egy normális minőségnek néz ki. Mivel azonban a pénztáraknál hosszú sorok kígyóztak és valahogy nem akaródzott fél óráig sort állni (hiába no, szokjunk hozzá, munkaerő hiány van, mert sokan „kalandvágyból elmentek külföldre”) az önkiszolgáló pénztárhoz álltunk be -naná, hogy ott is sorba, csak ott gyorsabban haladtunk- és püttyögettük be a cuccainkat. Fizetés után, mint aki jól végezte dolgát, mentünk tovább. Itthon viszont, a cuccokat kibontva nagy meglepetéssel találkoztunk! Az összes ruhán volt egy-egy sípoló, olyan mágneses készülékkel levehető kis jeladó. Viszont gond nélkül kijöttünk vele két érzékelő kapun!  shock
Lehet, hogy az angol üzletlánc a biztonságtechnikán is sokat spórol?

Most itt van a dilemmám: vigyem vissza a blokkal egyetemben és meséljem el a sztorit, vagy fogjam a kombinált fogót és vagdossam le a jeladókat. De mi van, ha nem jól sikerül és tönkre teszem a pulcsit? Nem loptuk, hogy kidobjuk és lesz helyette másik, hanem még így is több ezer forintot adtunk darabjáért!   H���t

Azt hiszem visszaviszem. Ők is jobban járnak, mert legalább megtudják, hogy mit is ér a biztonsági rendszerük!
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107617 Dátum: 2017.12.19., 07:07:15 »

    Izgalmas döntő volt! Robertson nyert 9:8-ra!
 

    A kínai Cao Yupeng a második helyezés díján felül a legnagyobb és abszolút "break"-ért is kap jutalmat, volt egy 147-es játszmája! Nem most, korábban az egyik meccsén! Nagytaps2

Az bizony nem semmi!  shock
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
AKI...
Globális moderátor
Hős tag
*****

Karma: +94/-32
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38 238



Profil megtekintése WWW
« Válasz #107616 Dátum: 2017.12.19., 07:04:18 »

      Üljek vagy boruljak rá? vigyor

Jó reggelt!

Sem, sem! Annak idején ezt borították a delikvensre, akinek a vödörre kellett ráülnie hirtelen a nyílt utcán, Ez volt a korabeli nyilvános WC, illetve illemhely, hiszen a WC a német Wasser Closet rövidítése és alapvetően a vízöblítésre utal...   vigyor
Naplózva

„Русский военный корабль иди нахуй!”
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107615 Dátum: 2017.12.19., 06:37:09 »

Az esti órákban változóan, időnként erősen felhős idő valószínű. Eleinte még előfordulhat hószállingózás, gyenge havazás főként a Duna-Tisza-közén, illetve a Dunántúl keleti részein, majd hajnalra a legtöbb helyen megszűnik a csapadék. Ekkorra már csak keleten és délen várunk több felhőt, máshol derült vagy gyengén felhős lesz az ég. Az északnyugati szél általában gyenge marad, csupán a Nyírség térségében élénkülhet meg. -2 és -6 fok közé hűl a levegő, de a fagyzugokban egy-két fokkal hidegebb is lehet.
Kedden napközben változóan, főként keleten, északkeleten időnként erősebben felhős idő várható, majd a nyugati tájak fölé is érkezhet - nem összefüggő - felhőzet. A legtöbb napsütésre a középső megyékben számítunk. Számottevő csapadék sehol sem valószínű, legfeljebb egy-két helyen fordulhat elő hószállingózás. Az északi, északnyugati szél az Észak-Dunántúlon és a keleti határ közelében megélénkülhet. 0 és +3 fok közötti legmagasabb értékeket mérhetünk.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107614 Dátum: 2017.12.19., 06:36:26 »


Nálunk már minden meg van. Lényegében nincs külön ajándékozás (az ajándék közös volt, az új konyha és egy új szófa a nappaliban). Természetesen valami kis aprósággal készülök azért. A lányunk végre hazajön egy kicsit, ennek örülünk, a fiamért gyújtunk egy gyertyát. ..és asszony nővére is eljön, jót főzünk beszélgetünk és legalább látjuk egymást.







m

Már csak apró jelképes dolgokat kell vennem.
No meg 24.én az Éváknak virágot, bár 25-én fogok Hozzájuk menni.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107613 Dátum: 2017.12.18., 18:09:05 »

Kedves Rovattársak !
Ki miképp áll a karácsonyi beszerzésekkel?
Általában nem szoktam a végére hagyni, ám még kellene vásárolgatni ezt azt.
Kicsit gyenge hagyomány nálunk, hogy inkább csak a gyerekek kapnak, mivel nővérem Éva és a lánya is, ezért ott névnap címen illik venni valamit.
Persze az unokáknak már megvettem mindent.


Nálunk már minden meg van. Lényegében nincs külön ajándékozás (az ajándék közös volt, az új konyha és egy új szófa a nappaliban). Természetesen valami kis aprósággal készülök azért. A lányunk végre hazajön egy kicsit, ennek örülünk, a fiamért gyújtunk egy gyertyát. ..és asszony nővére is eljön, jót főzünk beszélgetünk és legalább látjuk egymást.







m
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Szürketestvér
Hős tag
*****

Karma: +34/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2 773



Profil megtekintése
« Válasz #107612 Dátum: 2017.12.18., 17:56:41 »

     Izgalmas döntő volt! Robertson nyert 9:8-ra!
 

    A kínai Cao Yupeng a második helyezés díján felül a legnagyobb és abszolut "break"-ért is kap jutalmat,volt egy 147-es játszmája! Nem most,korábban az egyik meccsén! Nagytaps2



Jó estlétet!


Nem gondoltam volna, 5-8-nál (lehet 4-8 volt) amikor odakapcsoltam  hogy az ausztrál behozza a meccset. Igaz akkor mikor a közvetítésre kapcsoltam akkor épp egy 0-ás frame-t nyert. Tényleg jó meccs volt.   Nagytaps2
Naplózva

"....Az Úr tartson meg kezében, és kezét ne szorítsa túl erősen..."
Atom Manó
Hős tag
*****

Karma: +42/-0
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5 949



Profil megtekintése
« Válasz #107611 Dátum: 2017.12.18., 06:37:29 »

A hajnali órákban a főváros térségében és az északkeleti területeken pára, illetve sűrű ködfoltok képződhetnek. A Dunántúlon több a Tiszántúlon kevesebb felhő lesz az égen, az ország középső és nyugati részén erősen felhős, borult lesz az égbolt és hószállingózás, hózápor is előfordulhat. A leghidegebb órákban -2 és -6 fok között alakul a hőmérséklet, az Északi-középhegység fagyzugos és hóval borított völgyeiben akár -10 fokig hűlhet a levegő. Az északi, északnyugati szél gyenge marad, a Balaton-felvidéken élénk lökések kísérhetik a szelet.

Hétfőn napközben közepesen, nyugatabbra gyengébben felhős lesz az ég északon is a reggeli ködfoltok feloszlása után, csapadék nem várható. A hűvös időben az északi szél néhol, főleg a magasabban fekvő helyeken megélénkülhet. A legmagasabb hőmérséklet 1 és 4 fok között alakul.
Naplózva

Azon csodálkozom, ha valaki valamin csodálkozik.
100/2
Hős tag
*****

Karma: +71/-1
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12 368


Jószerencsét!


Profil megtekintése
« Válasz #107610 Dátum: 2017.12.18., 05:03:23 »


A bet 1,2-as odds-ot adott Robertsonnak, a kínainak 4,5-t. Mármint a meccs előtt. Most már más az odds.
Én Robertsonnak szurkolok.
    Izgalmas döntő volt! Robertson nyert 9:8-ra!
 

    A kínai Cao Yupeng a második helyezés díján felül a legnagyobb és abszolút "break"-ért is kap jutalmat, volt egy 147-es játszmája! Nem most, korábban az egyik meccsén! Nagytaps2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 5596 Fel Nyomtatás 
Harminckettes  |  32-es fórum  |  32-es közélet (Moderátor: AKI...)  |  Téma: Társalgó
Ugrás:  


Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát

A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!